У ЛДУФК відбудеться практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills

Кафедра економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського запрошує викладачів нашого вишу на відкритий практичний тренінг з розвитку особистих компетенцій Soft Skills.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського загалом і кафедра економіки та менеджменту зокрема завжди налаштовані на розвиток, позитивні зміни та самовдосконалення не лише наших студентів, а й команди викладачів. Саме тому, аби поділитися досвідом та отримати нові можливості для самовдосконалення, викладачів нашого вишу запрошують на практичний тренінг.

Тренінг відбудеться в головному корпусі ЛДУФК (вулиця Тадеуша Костюшка, 11) у п’ятницю, 11-го грудня.

Початок заходу – 10:00; закінчення – 17:00.

Тренінг проводить Олена Фурса – сертифікований коуч та практикуючий бізнес-тренер з досвідом роботи понад 20 років.

ТЕМАТИЧНІ БЛОКИ ТРЕНІНГУ:

• Ведення переговорів та комунікація
• Публічні виступи, ораторство та проведення презентацій
• Ефективна взаємодія та командність в роботі
• Time-management, якісне планування, управління часом
• Розвиток лідерських якостей та впевненості в собі

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
(067) 926-72-27
(Світлана Криштанович)

Увага!
Кількість місць для учасників тренінгу
ОБМЕЖЕНА!