У матчах 14-го туру УХЛ команди хокеїстів ЛДУФК здобули перемоги

Київський хокейний клуб «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро», в складі яких грають студенти кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в 14-му турі регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2020/2021 здобули перемоги над «Білим Барсом» з Білої Церкви та ХК «Маріуполь» відповідно.

У стартовому матчі чергового, 14-го туру регулярної першості чемпіонату Української хокейної ліги в рамках дербі Київської області столичні «Крижані Вовки» приймали «Білий Барс» з Білої Церкви.

Як і очікувалося, зі стартових хвилин матчу команди вели абсолютно рівну і непоступливу боротьбу, попутно обмінюючись небезпечними моментами. Однак, як в створенні моментів, так і в їх реалізації команди відіграли нарівні – спочатку на гол Даниїла Тищенка результативно відповів новачок киян Андрія Анкудінов, а потім після Дмитра Даниленка дебютну шайбу закинув перший канадець в історії чемпіонатів України Шейн Хеффернан. Таким чином, на перерву команди пішли з рівними цифрами – 2:2 – на табло.

Другий період команди розпочали за сценарієм першого, тільки тепер уже «Крижані Вовки» вийшли вперед, а «Білий Барс» наздоганяв – спочатку першим голом в УХЛ відзначився Костянтин Карпов, а потім рахунок зрівняв екс-гравець «вовків» Андрій Удовиченко. Прорвало киян після екватора поєдинку, коли на 31-й хвилині Андрій Анкудінов оформив «дубль», а потім Георгій Кіча закинув п’яту шайбу в ворота Кирила Кучера. За підсумками другого періоду табло зафіксувало рахунок 5:3 на користь господарів матчу.

У третьому відрізку зустрічі «барси» всі сили кинули в атаку, а «вовки», навпаки, сіли в оборону, намагаючись зберегти переможний для себе рахунок. Однак, за п’ять хвилин до кінця періоду «Білий Барс» все ж зміг відіграти одну шайбу – рахунок до мінімального скоротив Даниїл Мороз.

Незважаючи на це, на більше у «барсів» не вистачило сил і часу, а поєдинок закінчився мінімальною перемогою київського клубу – 5:4 (2:2, 3:1, 0:1). Таким чином, «Крижані Вовки» видобули другу перемогу в сезоні і перервали шестиматчеву серію поразок та залишили останні рядок турнірної таблиці.

В іншому матчі суботи київський «Сокіл» обіграв вдома в овертаймі ХК «Кременчук» – 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0). Шайби закидали: Павло Голубич (дві) і Антон Рубан – у переможців; Віктор Тютченко та Андрій Деніскін – у переможених.

У неділю, 6 грудня, в Херсоні відбувся третій поєдинок 14-го туру УХЛ, в якому тамтешній «Дніпро» приймав новачка турніру ХК «Маріуполь». Нагадаємо, в їхній першій очній зустрічі перемогу з розгромним рахунком 9:1 святкували підопічні Дмитра Підгурського.

Початок матчу активно попереду почали гості, але вже до п’ятої хвилини херсонці змогли відсунути гру від своїх воріт. Подальша боротьба проходила з рівними шансами. І навіть незважаючи на те, що маріупольці пропустили гол за п’ять хвилин до кінця першого періоду (шайбою відзначився Євген Гасніков), воротар «Дніпра» не раз рятував свою команду після небезпечних комбінацій гостей.

У другій двадцятихвилинці команди не зменшували швидкості, а сама гра проходила на зустрічних курсах. У першій половині особливо яскравим запам’ятався сейв воротаря «Маріуполя» Тимура Мамедова, який не без зусиль впорався з кидком Олександра Швецова.

На 30-й хвилині гості спробували спорудити штурм біля воріт «Дніпра», але «щуки» відбилися. Особливо в ці хвилини активно діяв попереду в «Маріуполя» Руслан Ромащенко, але у вирішальний момент у нього не виходило з кидком. У свою чергу, за три хвилини до кінця другого періоду у форварда херсонців Антона Крисанова все вийшло. «Дніпро» організував швидку контратаку і нападник «щук», втікши від захисників, потужно кинув шайбу в дальню дев’ятку – 2:0.

Старт заключного періоду матчу пройшов в атаках «Маріуполя». На 42-й хвилині гості не змогли реалізувати стовідсотковий гольовий момент, в якому Володимир Чердак з Тимуром Дурдиєвим виходили на ворота Олександра Хомутова. Перший – віддавав, а другий – не зміг у ближньому бою пробити кіпера «щук».

Ближче до середини третьої двадцятихвилинки форвард «Дніпра» Євген Гасніков оформив «дубль» і зняв питання про переможця зустрічі. Подальші атаки і кидки «Маріуполя» не пробили надійну оборону господарів майданчика. Тож фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок на табло 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) на користь «Дніпра».

В заключному матчі донецький «Донбас» розгромив на виїзді ХК «Краматорськ» з рахунком 6:1 (3:0, 2:0, 1:1). Шайби закидали: Андрій Сигарьов (дві), Євген Монс (дві), Микита Мільохін, Олег Шишлянніков – у «Донбаса»; Микола Столяренко – у «Краматорська».

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ РЕГУЛЯРНОЇ ПЕРШОСТІ
(станом на 7 грудня)