Увага: У ЛДУФК продовжено карантин терміном по 24-е квітня 2020 року

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено карантин терміном по 24-е квітня 2020 року.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 25-го березня 2020 року про запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України до 24-го квітня 2020 року та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11-го березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. видав наказ про продовження у нашому виші карантину.

До вашої уваги повний текст усіх пунктів наказу:

1. Продовжити у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського карантин по 24-е квітня 2020 року.

2. Дія усіх заходів щодо організації освітнього та робочого процесів в університеті, передбачених наказами №83-р від 11-го березня 2020 року, №92-р від 17-го березня 2020 року продовжується та є чинною на весь період оголошеного карантину.

3. Деканам факультетів, завідувачам кафедр у період карантину:
• забезпечити виконання графіку навчального процесу в дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних засобів (у тому числі сайту дистанційного навчання ЛДУФК, електронних ресурсів бібліотеки);
• забезпечити виконання науково-педагогічними працівниками запланованої навчальної (з використанням елементів дистанційної форми навчання), організаційно-методичної та наукової роботи.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

З оригіналом наказу можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ