Валерій Федорчук – найкращий гравець 13-го туру футбольної УПЛ

Українська Прем’єр-ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 13-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону. Перемогу здобув півзахисник «Руху», випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Валерій Федорчук.

До складу експертної ради Української Прем’єр-ліги входять знані футбольні фахівці: Артур Валерко, Сергій Нагорняк, Геннадій Орбу, Віктор Грачов, Ігор Шуховцев, Олександр Сопко, Анатолій Чанцев, Ігор Яворський та легендарний нападник львівських «Карпат» і збірної СРСР Степан Юрчишин, який вищу освіту здобув у стінах нашого, тоді ще інституту, а нині Університету.

Зазначимо, що обираючи кращого футболіста 13-го, заключного туру УПЛ сезону-2020/2021 перед двомісячною зимовою перервою, усі члени експертної ради без жодного винятку віддали свої голоси за Валерія Федорчука.

Нагадаємо, у грі 13-го туру «Рух» на полі стадіону «Арена Львів» приймав «Дніпро-1» і здобув свою історичну першу перемогу в елітному дивізіоні українського футболу. Поєдинок завершився переконливою звитягою «чорно-жовтих» з рахунком 4:1. Перші два голи, які в значній мірі визначили долю зустрічі на користь «Руху», на 4-й і 36-й хвилинах забив саме Валерій Федорчук.