Відеофакт: Юлія Джима долучилась до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні

Олімпійська чемпіонка з біатлону зимових Ігор-2014 у Сочі, магістрантка факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима долучилась до естафети Олімпійського дня в Україні. Відео із відповідним зверненням вона опублікувала на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

«Всім привіт. Я розділяю олімпійські цінності та долучаюсь до естафети Олімпійського дня в Україні», – заявила один з лідерів української збірної.

Естафету Юлія Джима передала капітану чоловічої збірної України Дмитру Підручному. У коментарях до відео чемпіон світу 2019 в гонці переслідування уже погодився підтримати челендж.

ВІДЕО ТУТ!

Зазначимо, що Юлія Джима, яка останні кілька років тренується за індивідуальним графіком у словенського фахівця Уроша Велепеця, уже розпочала підготовку до нового, передолімпійського сезону-2020/2021.

Нагадаємо, у минулому сезоні Юлія Джима в білоруських Раубічах стала чемпіонкою Євро-2020 у класичній змішаній естафеті разом з Валентиною Семеренко, Артемом Примою і Дмитром Підручним та здобула «срібло» в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу-2019/2020 в шведському Естерсунді.

Додамо, що олімпійський день в Україні відзначатимуть рівно за два тижні – у вівторок, 23-го червня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ