Відеофакт: Юлія Джима під час карантину тренується на сходах

Олімпійська чемпіонка зимових Ігор-2014 з біатлону, магістрантка кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима продемонструвала, як під час карантину можна тренуватися на сходах.

Відео тренування Юлії Джими на сходах у під’їзді свого будинку з’явилося на сторінці Biathlon.com.ua у Facebook. Українська біатлоністка виконала різноманітні вправи для ніг, стрибки сходами вгору і вниз:

ВІДЕО ТУТ!

Нагадаємо, вчора, 6-го квітня, в Україні вступила у силу заборона на відвідування лісопаркових зон, скверів та інших громадських місць. Тож багато відомих спортсменів проводять тренування вдома. А в соцмережах за ініціативи Комісії НОК «Антураж атлета» та Комісії атлетів НОК України триває челендж #тренуйсявдома, в рамках якого відомі українські олімпійці закликають співвітчизників залишатися вдома й берегти своє здоров’я.