Відеофакт: Олена Підгрушна потрапила в трейлер нового сезону від IBU

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) представив трейлер нового сезону-2020/2021. У ролику знайшлося місце і капітану жіночої збірної України, аспірантці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені Підгрушній. Як кажуть, дрібниця, але приємно...

Як ми вже повідомляли, перший здвоєний етап Кубка світу з біатлону сезону-2020/2021 відбудеться з 28-го листопада по 6-е грудня у фінському місті Контіолахті. Напередодні старту боротьби за Великий кришталевий глобус головний тренер української команди Юрай Санітра оголосив склад біатлоністів, які візьмуть участь в перших, завтрашніх індивідуальних гонках: «На початку сезону я хочу дати всім спортсменам пробігти хоча б по одному старту. При цьому буду дивитися не тільки результати кожного, а й спостерігати за станом, адже сезон буде нелегкий. Зараз прийняли рішення, що індивідуальні гонки пропустять Валя Семеренко і Тарас Лесюк, які будуть готуватися до недільних спринтів».

ВІДПОВІДНО, СКЛАД УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ
НА ПЕРШУ ГОНКУ НОВОГО СЕЗОНУ НАСТУПНИЙ
:

Чоловіки
Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко,
Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал

Жінки
Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта Семеренко,
Дар’я Блашко, Катерина Бех

Додамо, що через стан здоров’я зі складу збірної України випав один з її лідерів Сергій Семенов, який повернувся до Києва для проходження медобстеження.

Нагадаємо, усі гонки Кубка світу сезону-2020/2021 з біатлону в Україні у прямому ефірі покаже телеканал UA: ПЕРШИЙ. Зокрема, завтра, 28-го листопада, об 11:55 початок трансляції чоловічої індивідуальної гонки на 20 км. А в 15:15 вітчизняні телеглядачі наживо зможуть переглянути жіночу індивідуальну гонку на 15 км, серед учасників якої й двоє зіркових представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістрантка другого курсу факультету фізичної культури і спорту Юлія Джима та аспірантка Олена Підгрушна.