Відеофакт: Вікторія Тимошенкова долучилася до челенджу #тренуйсявдома

Воротар національної жіночої збірної України з гандболу, випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вікторія Тимошенкова долучилася до челенджу #тренуйсявдома і продемонструвала в соцмережі декілька вправ для підтримки спортивної форми.

Зазначимо, що челендж #тренуйсявдома триває у соцмережах за ініціативи Комісії Національного олімпійського комітету (НОК) України «Антураж атлета» та Комісії атлетів НОК України, в рамках якого відомі українські олімпійці закликають співвітчизників залишатися вдома й берегти своє здоров’я.

Тож, долучившись до челенджу #тренуйсявдома, випускниця нашого Університету Вікторія Тимошенкова, яка в минулому не один сезон захищала ворота львівської «Галичанки», а нині є основним голкіпером національної збірної України, виступаючи на клубному рівні за кордоном, продемонструвала кілька вправ, які можна робити вдома під час карантину для підтримки власної спортивної форми.

ВІДЕО ТУТ!