Вийшла у світ нова книга про Івана Боберського

Вийшла друком наукова монографія «Іван Боберський: суспільно-культурна, військово-політична та освітньо-виховна діяльність». Автор – кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти нашого Університету Андрій Олегович Сова.

Сова А.О.

Іван Боберський: суспільно-культурна, військово-політична та освітньо-виховна діяльність: монографія; Інститут українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України; Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського; Центр незалежних історичних студій. – Львів, 2019. – 512 с.

ISBN 978-966-02-9159-1

У монографії комплексно висвітлено суспільно-культурну, військово-політичну та освітньо-виховну діяльність Івана Боберського (1873–1947), реконструйовано його життєвий шлях у контексті суспільно-політичних процесів Галичини та української діаспори Європи та Північної Америки кінця ХІХ – першої половини ХХ ст., дано оцінку його місця та ролі в історії України.