Вийшла з друку монографія доцента Світлани Криштанович

Вийшла з друку монографія доцента кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Криштанович Світлани Володимирівни «Формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту: теорія і методика».

У монографії розглянуто теоретичні та методичні засади формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту у закладах вищої освіти. Проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід професійної підготовки менеджерів фізичної культури і спорту. Розроблено систему формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту в закладах вищої освіти.

Монографію Криштанович Світлани Володимирівни рекомендовано науково-педагогічним працівникам, магістрантам, аспірантам, докторантам і науковцям, які цікавляться проблемою формування професійної компетентності.