Викладачі кафедри АВС ЛДУФК пройшли науково-педагогічне стажування в Жешуві (Фото)

Федір Загура – завідувач кафедри АВС, доцент; Юлія Стельмах та Олександр Товстоног – доценти кафедри АВС та Ростислав Первачук – старший викладач кафедри АВС з 20-го по 24-е січня 2020 року відвідали Інститут наук фізичної культури Жешувського університету в рамках міжнародної програми академічної мобільності Erasmus+.

Наші викладачі, відповідно до програми стажування, ознайомилися з організаційною структурою Жешувського університету та різними програмами підготовки; з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін; аудиторною та позааудиторною роботою.

За дні візиту викладачі ЛДУФК відвідали практичні, семінарські та лабораторні заняття викладачів Інституту наук фізичної культури Жешувського університету (проф. Йожі Драуса, д-ра Катаржини Серемет, д-ра Анжея Пари), а також лабораторію статистичного аналізу (д-р Кристоф Пржедновек).

Окрім того, викладачі нашого Університету ознайомилися з експозицією музею спортивної історії, заснованого професором хабілітованим, почесним доктором ЛДУФК Станіславом Заборняком.

Координатор проекту доктор філософії Мацєк Сліз ознайомив наших викладачів зі спортивними спорудами, де проводяться практичні заняття інституту, а по завершенні стажування, як представник Інституту наук фізичної культури Жешувського університету вручив усім членам нашої делегації дипломи про стажування.

У вільний від стажування час наші викладачі познайомилися з архітектурою та історично-культурною спадщиною Жешува.

Отриманий досвід щодо освітньої та наукової діяльності Інституту наук фізичної культури Жешувського університету стане основою для формування успішної діяльності в умовах сучасного ринку надання освітніх послуг в умовах Європейської інтеграції та можливістю його екстраполяції на діяльність ЛДУФК.

Учасники проекту висловлюють подяку керівництву ЛДУФК, відділу міжнародних зв’язків ЛДУФК та Інституту наук фізичної культури Жешувського університету, в особах керівника відділу міжнародного співробітництва Луцини Кустра-Клезек та координатора доктора філософії Мацєка Сліза за надану можливість науково-педагогічного стажування та за високоякісну організацію стажування.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ