Віктор Вихрист дізнався ім’я першого суперника у професіональному боксі

Нещодавно, а саме 29-го січня, ми повідомляли, що український боксер, чотириразовий чемпіон України, чемпіон Європи-2017 та переможець ІІ Європейських ігор-2019, випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віктор Вихрист перейшов у професіонали, підписавши контракт з німецькою компанією ЄС Boxing Promotion, офіс якої знаходиться у Гамбурзі. А напередодні стало відомо ім’я першого суперника українця у профі-ринзі.

Тож свій дебютний поєдинок у статусі професіонала 27-річний Віктор Вихрист проведе проти 34-річного білоруса Андрія Мазаника, за плечима якого уже 23 бої у професіональному боксі. В активі майбутнього суперника українця 13 перемог, з них 10 нокаутом, а в пасиві 10 поразок.

Додамо, що бій Андрій Мазаник – Віктор Вихрист, який уже отримав прізвисько Віктор Фауст, відбудеться найближчої суботи, 8-го лютого, у Німеччині.

Зазначимо, що підписавши професіональний контракт, Віктор Вихрист не зможе виступати за збірну України на майбутніх ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, що влітку пройдуть у столиці Японії Токіо.

Нагадаємо, Віктор Вихрист – золотий медаліст харківського чемпіонату Європи 2017 року, а минулого року виграв золоту медаль ІІ Європейських ігор-2019 в Мінську. У столиці Білорусі в фінальному поєдинку вагової категорії понад 91 кг український боксер роздільним рішенням суддів переміг представника Франції Мурада Алієва.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ