Вітаємо Романчук Ольгу Василівну з присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1471 від 26-го листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Романчук Ользі Василівні – доценту, кандидату філологічних наук, завідувачці кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно науковий ступінь доктора педагогічних наукз спеціальності 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Ольгу Василівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічній діяльності.