Вітання Пяткову Віктору Тимофійовичу з 80-літтям!

Сьогодні, 18-го грудня, свій 80-літній ювілей святкує професор кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор понад 150-ти наукових і навчально-методичних праць Пятков Віктор Тимофійович.

Шановний Вікторе Тимофійовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Вас з Поважним Ювілеєм та висловлюють Вам безграничну подяку за багаторічну працю у підготовці фахівців зі стрілецького спорту та розбудові нашого Університету!

80 – солідна цифра! А особливо в тому випадку, якщо це ювілей. Вісімдесят років гідного життя... Скільки Ви зробили добра! Зараз Ви є прикладом гідної людини для всіх нас. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорості духу. Нехай тепле ставлення рідних зігріває Ваше серце. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

Роки біжать, а на Вас це ніяк не позначається. Ви все такі ж бадьорі, молоді душею, ласкаві й життєрадісні. Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Нехай за це доля нагородить Вас поцілунком удачі у вигляді ще пари десятків років. Будьте здорові, і нехай відтепер Вас ніщо не хвилює.

Нехай енергія б’є ключем, хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється подальший шлях, нехай неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких людей. Бажаємо, щоб шлях Ваш тривав довго і щасливо, щоб поруч були рідні та дорогі люди, щоб серце співало радісну пісню, щоб душа жила красою та щастям!

З ювілеєм Вас,
шановний Вікторе Тимофійовичу!

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 80-та свічка
Вам на ювілейному столі!

Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаєм,
Хай буде радісним кожен наступний рік!

Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ