Вітання з ювілеєм Олександрі Денис!

Сьогодні, 15-го серпня, свій ювілей святкує старший лаборант кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Денис Олександра Ярославівна!

Шановна Олександро Ярославівно, з цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну працю і високоякісне виконання професійних обов’язків. Не можна не відзначити й те, що при цьому Ви завжди доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів.

Перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, любові від рідних і поваги від усіх, хто Вас оточує, успіхів у роботі та достатку, щодень гарного настрою і позитивного відношення до життя та завжди відчувати себе по-справжньому щасливою Жінкою!

Хочемо побажати Вам благополуччя в усьому. Поспішайте побачити світ, радуйте себе новими відкриттями, знайомствами з цікавими людьми і вишуканими покупками. Ви гідні тільки найкращого – щастя, радості й удачі!

Многая літа і нехай Господь береже Вас
та Вашу родину!

У цей радісний день, в це ювілейне свято
Хай доля намітить Вам років багато,
Відпустить здоров’я, щастя й добра,
Хай повниться ласкою рідная хата,
Багато в ній буде людського тепла.

Хай несуть тільки радість з собою роки,
Хай збудуться бажання, мрії й думки.
Щоб радісний настрій в серці не гас,
А щедрая доля усміхалась не раз!