Вітання з нагоди 24-річниці Дня Конституції України

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського щиро вітає усіх громадян України з великим національним святом – Днем Конституції! Основний Закон нашої держави, гарантуючи загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Шановні колеги, друзі!

Рівно 24 роки тому, 28-го червня 1996 року, Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію!

Сьогодні ми святкуємо дату становлення Вільної і Незалежної України, яка повстала з попелу. Тож нехай полум’я гордості за нашу країну яскраво горить у серцях всіх нас, освітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє. Адже вже саме прийняття народом свого найголовнішого документа – Конституції – знаменує народження Вільної і Незалежної держави.

Тож нехай ця дата, 28-е червня, у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен із нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які ухвалювали самі. Нехай Україна залишиться Незалежною і Могутньою. Нехай на жовтих полях достигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають хмари проблем.

Саме Конституція України проголосила основні принципи та систему правосуддя у нашій державі, визначила масштаби юрисдикції та організацію судочинства, надала гарантії незалежності і недоторканності суддям.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації в професійній царині.

З нагоди національного свята – Дня Конституції України, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у всіх добрих справах і плідної праці на благо українського народу! Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави!

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

Я – українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Я – українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, –
Синів і дочок, гідних України.

Я – українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.

Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – українець. Був ним, є, і буду!


З повагою,
Ректорат ЛДУФК

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ