Визначено крайні терміни відбору в стрільбі з лука на Олімпійські ігри в Токіо

Міжнародна федерація стрільби з лука (World Archery) оголосила про скасування в 2020 році всіх відбіркових турнірів до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо та назвала нові крайні терміни визначення володарів путівок на головний старт чотириріччя. Тож й українська національна команда робінгудів, до складі якої входить низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, отримала офіційну інформацію, коли вона боротиметься за право змагатися у столиці Японії.

Як інформує офіційний сайт Міжнародної федерації стрільби з лука, континентальні кваліфікаційні змагання в Північній і Південній Америці, Європі та Океанії відкладаються до весни / літа 2021 року. Фінальна кваліфікація переноситься на літо 2021 року і запланована як окремий турнір паралельно з етапом Кубка світу в столиці Франції Парижі.

Крайній термін для національних олімпійських комітетів для підтвердження місць, виграних на всіх змаганнях, крім фінального відбіркового турніру, попередньо встановлено на 1-е червня 2021 року, а з урахуванням фінального відбору – 2-е липня 2021 року. Крайній термін подачі заявок на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 у Токіо – 5-е липня 2021 року.

Нагадаємо, що в 2020 році були заплановані відбір в Океанії (фіджійська Сува, 5–6 квітня), в Америці (мексиканський Мехіко, 20–26 квітня), в Європі (турецька Анталья, 20–26 травня) і фінальна кваліфікація (німецький Берлін, 22–28 червня). Всі кваліфікаційні змагання були перенесені через пандемію COVID-19.

Додамо, що з цієї причини оголошено також про припинення всіх офіційних стартів до 31-го серпня 2020 року включно. Зокрема, перенесені на невизначений термін цьогорічні етапи Кубка світу в турецькій Антальї (11–17 травня) і німецькому Берліні (21–28 червня), чемпіонат Європи в Антальї (20–26 травня). Відкладений також Гран-Прі Європи у хорватському Поречі (9–13 червня). Під великим питанням і проведення фіналу Кубка світу-2020, який заплановано на 26–27 вересня в китайському Шанхаї.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ