Визначилися пари 1/8 фіналу футбольного Кубку України-20/21

У Києві, в Будинку футболу, відбулася церемонія жеребкування четвертого раунду – 1/8 фіналу – розіграшу Кубку України-2020/2021. У більшості з 14-ти команд, що продовжують боротьбу за почесний трофей, грають студенти та випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У жеребкуванні цієї стадії Кубку України взяли участь 11 переможців третього етапу (1/16 фіналу) та ще один клуб Прем’єр-ліги – луганська «Зоря». Жеребкування було «сліпим», тобто усі 12 команд знаходилися в одному «кошику». Участь у процедурі взяв вітчизняний композитор, піаніст-віртуоз Євген Хмара, який виконував Гімн України перед нещодавнім матчем Ліги націй УЄФА Україна – Іспанія, в якому наша національна команда під орудою Андрія Шевченка на полі столичного НСК «Олімпійський», нагадаємо, сенсаційно обіграла піренейців з рахунком 1:0.

Зазначимо, що у чотирьох з 14-ти команд, що продовжують виступи в поточному Кубку України головними тренерами працюють випускники нашого Університету. З «легкої» руки Євгена Хмари дві з них – «Верес» і «Маріуполь», які тренують Юрій Вірт та Остап Маркевич відповідно, зіграють між собою. Слід сказати, що обидві команди доволі успішно виступають у поточному сезоні в чемпіонаті України. Зокрема, новачок Першої ліги «Верес» після дев’яти турів замикає ТОП-5 і при цьому зіграв на один матч менше, ніж конкуренти. А «Маріуполь» за підсумками семи ігрових днів йде на шостій позиції турнірної таблиці Прем’єр-ліги.

Ще один представник елітного дивізіону – «Олександрія», яку очолює випускник ЛДУФК Володимир Шаран, вдома прийматиме новачка УПЛ «Минай», у складі якого грають Андрій Ткачук і Олег Голодюк – кожен з цього дуету одну із двох своїх вищих освіт здобув у стінах нашого вишу. А першоліговий «Агробізнес» із Волочиська Олександра Чижевського на своєму полі спробує обіграти одного із лідерів Прем’єр-ліги – полтавську «Ворсклу», за яку виступає випускник факультету післядипломної та заочної освіти нашого Університету Павло Ребенок.

ПАРИ 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ УКРАЇНИ СЕЗОНУ-2020/2021

«Десна» (Чернігів) – «Зоря» (Луганськ)

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Ворскла» (Полтава)

СК «Дніпро-1» (Дніпро) –
переможець пари «ВПК-Агро» (Шевченківка) / «Олімпік» (Донецьк)

«Олександрія» (Олександрія) – «Минай» (Минай)

«Верес» (Рівне) – «Маріуполь» (Маріуполь)

«Нива» (Вінниця) – «Колос» (Ковалівка)

Базовий день матчів 1/8 фіналу – 2 грудня. Переможці пар визначатимуться з одного матчу, який відбудеться на полі команди, що вказана першою.

Нагадаємо, що поєдинки 1/4 фіналу Кубку України-2020/2021 відбудуться 3-го березня 2021 року. Саме на цьому етапі в турнірі розпочнуть виступи чинний володар Кубка, київське «Динамо», та чемпіон України донецький «Шахтар».

Додамо, що фінал турніру має пройти в Тернополі, на Міському стадіоні 12-го травня 2021 року.