Володимир Костевич підписав попередній контракт з київським «Динамо»

Випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Костевич та футбольний клуб «Динамо» (Київ) уклали попередній контракт. Угода 27-річного лівого захисника з польським «Лехом» діє до 31-го грудня 2020 року. Відповідно до регламентів ФІФА, Володимир підписав контракт із «Динамо», який набуде чинності з 1-го січня 2021 року. Термін угоди Костевича з «Динамо» складає три роки.

Як уже повідомляв наш сайт, Володимир Костевич (народився 23-го жовтня 1992 року; зріст – 175 см, вага – 66 кг) у складі футбольного клубу «Лех» з Познані став срібним призером чемпіонату Польщі сезону-2019/2020 серед команд тамтешньої Екстракляси. А в сезоні-2017/2018 допоміг познанцям здобути «бронзу».

Відзначимо, що 27-річний вихованець Академії футболу львівських «Карпат» Володимир Костевич зробив суттєвий внесок у «срібний» успіх своєї команди. Упродовж чемпіонату Екстракляси сезону-2019/2020, виходячи зазвичай на позиції лівого захисника, він зіграв за «Лех» 27 матчів, у яких хоча й безпосередньо не забивав голів, але завжди діяв надійно в обороні й дуже активно підключався до атак, ставши автором низки асистів. А загалом за чотири сезони у Польщі Володя в тамтешньому чемпіонаті зіграв за головну команду «Леха» рівно сотню матчів (ще один поєдинок він провів у сезоні-2019/2020 за «Лех-2» в Дивізіоні 2), у яких забив один гол, зробив 11 результативних передач і отримав дев’ять жовтих карток. При цьому червоне світло перед ним арбітри не запалювали жодного разу.

Нагадаємо, до «Леха» Володимир Костевич перебрався в зимову перерву сезону-2016/2017 з львівських «Карпат». У головній команді свого першого професійного клубу в кар’єрі він дебютував у сезоні-2011/2012, а загалом в українській Прем’єр-лізі за «зелено-білих» зіграв 85 матчів, у яких забив чотири голи та отримав 14 «гірчичників». Знову ж таки, як і у польській Екстраклясі, в українському чемпіонаті він жодного разу не залишав свою команду у чисельній меншості.

Додамо, що двічі, у 2013 та 2015 роках, Володимир Костевич ставав володарем «Зірки «Карпат» (нагорода найкращому футболістові клубу за версією вболівальників), а в 2013 і 2014 роках зіграв 7 матчів у складі молодіжної збірної України U-21.