Восьма перемога баскетболісток КІВС-СБК «Львів» у Вищій лізі

Жіноча баскетбольна команда Вищої ліги України КІВС-СБК «Львів», кольори якої захищає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, минулими вихідними відіграла чергові календарні матчі регулярного чемпіонату сезону-2019/2020. У Києві підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу Ірини Кленіної спочатку програли тамтешній команді Збірна Києва-ТНУ (52:55), а наступного дня взяли переконливий реванш – 76:43. Це восьма перемога «Львова» у цьогорічному чемпіонаті й за цим показником галичанки зрівнялися із «Хмельницькою Політехнікою», яка провела на два матчі менше.

Щодо звітних поєдинків у Києві, то у першій грі баскетболістки зі Львова не зовсім впевнено відіграли стартову чверть, програвши її з різницею у шість очок – 12:18. Натомість. у другій – уже гості з міста Лева були повноправними господарками майданчика. Яскравим свідченням значної переваги «Львова» у цьому ігровому відрізку став підсумковий рахунок другої десятихвилинки (19:7) та перевага у шість очок на екваторі протистояння – 31:25.

Здавалося, отримавши емоційне піднесення, підопічні Ірини Кленіної після великої перерви будуть нарощувати власну перевагу. Та реалії життя виявилися дещо іншими – вони дозволили суперницям вирівняти гру, після чого розпочалися так звані гойдалки. Команди почергово вели в рахунку й, зрештою, трохи влучнішими як у третій (15:12), так і в четвертій чвертях (15:9) були баскетболістки з Києва У підсумку саме столичні дівчата й перемогли – 55:52.

У повторній грі гості зі Львова відразу почали доводити, що ця прикра поразка була усього лиш випадковістю. Наша команда захопила ініціативу й за перші дві чверті просто-таки «нокаутувала» суперниць з Києва – 16:6 і 21:6. Та навіть за такої значної переваги у 25 очок баскетболістки «Львова» не думали розслаблятися, а в третій чверті ще більше її наростили (19:9). І лише в заключному ігровому відрізку підопічні Ірини Кленіної дозволили собі трохи «перепочити», вигравши повторний матч з переконливим рахунком 76:43.

Не варто відзначати окремих виконавців,бо уся команда в цій грі діяла злагоджено, а кожен з гравців ефективно діяв на своїй позиції, виконуючи завдання тренера. Ось так би і в наступних матчах, найближчі з яких – 29-го лютого і 1-го
березня відбудуться на майданчику Львівської обласної ДЮСШ проти четвертої команди нашої групи – БК «Переяслав».

БАСКЕТБОЛ.ЖІНКИ. ВИЩА ЛІГА-2019/2020. ГРУПА 1