Всесвітня асоціація олімпійців оголосила про фінансування ініціатив атлетів

Всесвітня асоціація олімпійців (ВАО), що підтримує 100 000 атлетів по всьому світу, оголосила проєкти, які ведуть олімпійці, і які отримають фінансування завдяки щорічній програмі грантів організації у 2020 році.

Виділена в той час, коли країни у всьому світі досі страждають від впливу пандемії COVID-19, програма грантів ВАО підтримує олімпійців, які прагнуть створити позитивний вплив на свої громади як зразки для наслідування та лідери. Олімпійці відіграють фундаментальну роль не лише в тому, що показують як залишатися сильними, активними та здоровими (#StayStrong, #StayActive та #StayHealthy) в ці складні часи, а й у тому, що з повною самовіддачею пропонують конкретну допомогу громадам, які користуються олімпійськими цінностями.

«Ми раді, що можемо підтримувати натхненну роботу олімпійців у всьому світі. Виклики, з якими багато громад вже зіткнулися в цьому році, роблять працю над цим проєктами ще більш важливою. ВАО підтримує олімпійські проєкти, які по-справжньому змінюють життя людей. Ми раді можливості допомогти втілити ці надихаючі ініціативи в життя», – заявив президент Всесвітньої асоціації олімпійців Жоель Бузу.

Кожен проєкт, спрямований на забезпечення послуг олімпійцям або громадам, був розроблений у співпраці з місцевими національними асоціаціями олімпійців і отримає 5000 доларів США від ВАО для підтримки його виконання.

Розпочата в 2016 році, програма грантів ВАО допомогла підтримати понад 50 олімпійських проєктів, спрямованих на те, щоб залишити довгострокову позитивну спадщину в громадах або забезпечити постійний розвиток олімпійців відповідно до олімпійських цінностей.

Програма грантів ВАО раніше підтримувала широкий спектр
олімпійських соціальних
екологічних та освітніх програм, в тому числі:

• програми щодо запобігання утопленням в Індії та Литві;

• об'єднання спільноти для захисту навколишнього середовища в Молдові;

• повернення олімпійців назад у школу в Малайзії;

• надихання наступних поколінь в Нігерії, залучаючи дітей до якісної освіти і спорту.

МОК надає фінансову підтримку ВАО, і їх тісні стосунки розпочалися ще в час створення ВАО, яка була заснована колишнім президентом МОК Хуаном Антоніо Самаранчем в 1995 році. Завдяки цій співпраці олімпійці всюди отримують постійну підтримку завдяки узгодженому Олімпійському порядку денному МОК 2020, який ставить спортсменів і олімпійців в серце олімпійського руху.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ