Христина Філевич – найкраща гравчиня України у баскетболі 3х3 за версією ФІБА

Міжнародна Федерація баскетбольних асоціацій (ФІБА) назвала найсильніших гравців 3х3 серед чоловіків та жінок по країнам на початок 2020 року. Найкращими на початок року в Україні є Євген Балабан та випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич. Лауреатів визначено за підсумками змагань у 2019 році.

Зазначимо, що наразі Христина Філевич у складі жіночої національної збірної України з баскетболу 3х3 вирушила до Білорусі, де в ході підготовки до олімпійської кваліфікації зіграє на контрольному міжнародному турнірі.

У Білорусі українська команда виступатиме двома складами. До Мінська вирушили Ганна Ольховик, Ганна Рульова, Христина Філевич, Віта Горобець, Вікторія Кондусь, Вероніка Любінець, Дар’я Завидна, Дар’я Дубнюк.

Додамо, що кваліфікаційний турнір ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 відбудеться в Індії у березні. На груповому етапі олімпійської кваліфікації жіноча збірна України гратиме проти національних команд Ірану, Японії, Туркменістану та Австралії.


За матеріалами Федерації баскетболу України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ