Христина Філевич – найкращий форвард сезону жіночої баскетбольної Суперліги

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, котра у сезоні-2018/2019 була лідером СБК «Львів», після чого отримала пропозицію й поповнила ряди столичного «Київ-Баскета», у складі якого й стала чемпіонкою країни сезону-2019/2020, бо її команда на час зупинки через пандемію коронавірусу чемпіонату в жіночій Суперлізі лідирувала.

Окрім того, випускниця нашого Університету Христина Філевич за підсумками дочасно завершеного сезону стала найкращим форвардом жіночої Суперліги. Вона в середньому набирала 14,1 очка, 8,1 підбирання та 2,5 передачі за матч.

Зазначимо, що свої голоси за Христину Філевич віддали головні тренери БК «Рівне», одеського «ІнтерХіма» та київського «Динамо».

Додамо, що найкращим захисником стала Юлія Мусієнко з одеського «ІнтерХіму», а центровою – Вероніка Любінець («Київ-Баскет»). Найкращою молодою гравчинею Суперліги визнано Тетяну Гаврильчик з БК «Рівне».

Зазначимо, що однакову кількість балів з Гаврильчик набрала студентка першого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Ковтун, яка поступилася переможниці лише за додатковими показниками.

Нагадаємо, Настя розпочала сезон-2019/2020 у складі СБК «Львів», який грав у Вищій лізі, а згодом, у трансферне вікно, перейшла до клубу Суперліги – в одеський «ІнтерХім».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ