З 22-го травня в Україні буде дозволено проведення спортивних заходів

Кабінет міністрів України прийняв рішення про чергове послаблення карантинних заходів в країні. Зокрема, Уряд підтвердив, що серед інших пунктів, з 22-го травня на території України буде дозволено проведення спортивних заходів, зокрема футбольних матчів.

При цьому Кабінет міністрів України назвав дві головні умови проведення змагань. Спортивні заходи будуть дозволені за умови присутності на них до 50-ти осіб, а також без глядачів. Більша кількість людей повинна узгоджуватися з Міністерством охорони здоров’я.

«Ми працюємо над відновленням змагань в Україні. У нас зараз є актуальним не лише футбол та інші ігрові види спорту, але і весь український спорт, який готується до ХХХІІ літньої Олімпіади, що відбудеться у 2021 році в столиці Японії Токіо. Ми стежитимемо за ситуацією в Україні, а вже потім приймаємо рішення. Перший етап проведення змагань буде без уболівальників, а там вже будемо відштовхуватися від ситуації в Україні», – сказав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Зазначимо, що з 12-го травня в Україні дозволили тренування професіональних команд на закритих базах. Відтак, усі гравці та тренери команд, а також задіяні у тренувальному процесі працівники клубів перед першим заняттям здали тести, які мали засвідчити, що всі вони здорові.

Нагадаємо, Українську футбольну Прем’єр-лігу планується відновити 30-го травня. При цьому виконавчий директор турніру Євген Дикий повідомляв, що це рішення не остаточне до тих пір, поки уряд не пом’якшить карантин. Тепер Виконком Української асоціації футболу (УАФ) повинен затвердити календар кінцівки сезону.

Додамо, що кілька днів тому футбольні клуби УПЛ залишили в силі рестарт сезону 30-го травня, однак проголосували за перенесення закінчення національного чемпіонату з 13-го на 19-е липня. Півфінальні матчі Кубка України за новим варіантом проекту календаря планують зіграти 24-го червня, а фінальний поєдинок на Міському стадіоні у Тернополі – 25-го липня. А матчі плей-оф за право зіграти в Лізі Європи УЄФА зіграють 29-го липня та 1-го серпня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ