Заява Комісії атлетів МОК

Комісія атлетів Міжнародного олімпійського комітету опублікувала офіційну заяву, у якій повністю підтримала рішення МОК перенести ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо 2020 до 2021 року, щоб захистити здоров’я спортсменів, а також широкого суспільства.

До вашої уваги
повний текст Заяви Комісії атлетів МОК

В останні дні та тижні ми співпрацювали з численними представниками спортсменів та широкою спільнотою спортсменів, щоб почути ваші відгуки та виклики, з якими ви стикаєтесь через вплив COVID-19. Ми хочемо скористатися цією нагодою, щоб подякувати вам за те, що відкрито та прозоро поділилися з нами труднощами, з якими ви зіткнулися та продовжуєте стикатися в цих надзвичайних обставинах.

Вчора Комісія атлетів МОК провела віртуальну зустріч, щоб обговорити ці відгуки та повідомити про це МОК. У цьому відношенні ми впевнені, що сьогоднішнє рішення МОК також повністю підтримується спільнотою спортсменів.

Хоча зараз у вас є більше ясності щодо вашої підготовки до Олімпійських ігор, ми радимо вам надалі надавати нам свої відгуки і, що дуже важливо, дбати про своє здоров’я, а також про здоров’я вашої родини і продовжувати підтримувати та бути зразком для вашої громади.

З нашої сторони ми продовжимо:

• інформувати вас про будь-які подальші розробки стосовно Ігор-2020 та кваліфікаційних систем;

• вдосконалювати доступні вам ресурси та інформацію про Athlete365, включаючи поради щодо тренувань та підготовки спортсменів, психічного та фізичного здоров’я, а також антитидопінгову інформацію та оновлення від WADA та ITA.

Ми заохочуємо всіх спортсменів та представників спортсменів продовжувати ділитися своїми відгуками з нами (безпосередньо в нашому додатку або через athlete365@olympic.org) і задавати будь-які питання, які можуть виникнути, оскільки ми прагнемо підтримати вас найкращим чином, як ми можемо. ми разом переживаємо цю виняткову ситуацію.

Будьте сильні, будьте в безпеці,
будьте здорові.

 


Комісія атлетів МОК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ