ЗМІ: Олімпіада-2020 у Токіо в 2021 році може пройти за порожніх трибун

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначили, що вболівальники зможуть повернутися на трибуни стадіонів та інших спортивних споруд для перегляду змагань як національного, так і міжнародного рівнів лише восени 2021 року.

Як сказав радник ВООЗ Зеке Емануель, ймовірність того, що вболівальники повернуться на трибуни спортивних арен уже найближчої осені є дуже низькою. На його думку, радше вести мову про осінь 2021 року.

«Я не розумію, чому дехто вважає, що масові зібрання людей можна буде проводити вже восени поточного року. Адже стовідсотково спорт буде останнім, де з’являться глядачі на трибунах стадіонів, басейнів та інших спортивних арен. Реально про проведення змагань за присутності вболівальників ми говоримо про осінь 2021 року», – цитує Зеке Емануеля авторитетне іспанське видання Marca.

Це означає, що ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 у столиці Японії Токіо, а також футбольний чемпіонат Європи-2020, які перенесені на літо 2021 року, з великою ймовірністю можуть пройти за порожніх трибун.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ