ЗМІ: В Японії не дають ніяких гарантій, що Олімпіада відбудеться в 2021 році

Голова організаційного комітету Токіо-2020 Тоширо Муто визнав, що через глобальну пандемію коронавірусу COVID-19 немає ніяких гарантій того, що ХХХІІ літні Олімпійські ігри в столиці Японії відбудуться у 2021 році.

«Я не думаю, що хтось зможе сказати, чи можливо взяти ситуацію під контроль до липня наступного року. Ми не в змозі дати вам чітку відповідь. Тож замість того, щоб думати про альтернативні плани, ми повинні докласти всіх зусиль, аби докорінно виправити ситуацію. Людство повинно об’єднати всі свої технології і мудрість, щоб зуміти розробити методи лікування, ліки і вакцини», – цитує Тоширо Муто британське видання The Guardian.

Тоширо Муто сказав, що ще рано озвучувати цифри фінансових втрат через перенесення Ігор-2020. За оцінками японських ЗМІ, втрати коливаються в межах двох до шести мільярдів доларів. Муто також повідомив, що організатори Олімпійських ігор-2020 в Токіо отримали страхові поліси через затримку.

Нагадаємо, у березні Міжнародний олімпійський комітет та уряд Японії домовилися перенести ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 на наступне літо. Нові терміни проведення змагань у Токіо – з 23-є липня по 8-е серпня 2021 року. Відбіркові змагання завершаться не пізніше 29-го червня 2021 року, а крайній термін подачі остаточних списків спортсменів для участі в Іграх-2020 – 5-е липня 2021 року.

Додамо, що станом на сьогодні визначені володарі 57 відсотків ліцензій на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. Загалом у них візьмуть участь близько 11 тисяч спортсменів.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ