Анонс футбольних матчів 9-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 24-го вересня, стартує черговий, дев’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Яна Шелейкіс відзначена Почесною грамотою МОН України

24 вересня 2021 р.

У МОН, 21-го вересня, відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього». Від ЛДУФК на заході була присутня старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Яна Шелейкіс, яка отримала Почесну грамоту МОН з рук Міністра освіти Сергія Шкарлета. Приємно, що Яна Євгенівна була відзначена серед відомих працівників  позашкільної освіти. Сподіваємось, що почесна нагорода, а також можливість познайомитися і поспілкуватися з новими колегами та адміністрацією дозволить у подальшому якнайкраще реалізовувати себе у творчому процесі.

Детальніше »

Увага! Інформація про вакцинацію на кавовому фестивалі у Львові

ВАКЦИНАЦІЯ 

23 вересня 2021 р.

У Львові упродовж трьох найближчих днів, з 24-го по 26-е вересня 2021 року, діятиме пункт вакцинації у Палаці Потоцьких, де протягом трьох днів проводитимуть Lviv Coffee Festival. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив директор фестивалю Андрій Сидор. Нагадаємо, із 23-го вересня Львів та Львівська область, як і вся територія України, перейшли у «жовту» зону карантину.

Детальніше »

Важкоатлети Богдан Гоза та Ельвіра Борозна стартують на Євро-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

23 вересня 2021 р.

Завтра, 24-го вересня, у фінському Рованіємі стартує чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів та молоді, який завершиться 2-го жовтня. За нагороди континентального форуму змагатимуться й двоє студентів III курсу ЛДУФК – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна. Тож побажаємо Ельвірі та Богдану і їхнім наставникам успішних виступів на чемпіонаті Європи та будемо очікувати на приємні новини з Рованіємі.

Детальніше »

Команда ЛДУФК стартувала у міжнародній кібершаховій університетській лізі

КІБЕРШАХИ 

23 вересня 2021 р.

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розпочала свої виступи в студентському чемпіонаті з кібершахів, організатором якого є Корпоративна асоціація кіберспорту.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК зустрілися зі студентами ЛФКС в рамках «Олімпійського тижня»

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 

22 вересня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти (завідувач – доцент Ярослав Тимчак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в рамках «Олімпійського тижня» у понеділок, 20-го вересня, провела зустріч зі студентами I, II та III курсів КЗ Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту».

Детальніше »

Тімбілдинг для студентів ЛДУФК (Фото)

ТУРИЗМ 

22 вересня 2021 р.

Із 13-го по 17-е вересня для студентів першого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського було проведено спеціальні заходи корпоративного відпочинку, спрямовані на згуртування колективу.

Детальніше »

Акредитація освітньо-наукової програми: досвід, проблеми, перспективи

22 вересня 2021 р.

Науково-педагогічні працівники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського організували та взяли участь у нараді робочої групи зі створення освітньо-наукової програми підготовки фахівців наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 – «Середня освіта (Фізична культура)».

Детальніше »

Каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук – чемпіони світу!

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

21 вересня 2021 р.

У Копенгагені завершився чемпіонат світу 2021 року з веслування на байдарках і каное. Збірна України завоювала п’ять медалей, з яких три золоті. До тріумфу «синьо-жовтого» квартету каноїстів на дистанції 500 м у столиці Данії долучилися й двоє представників ЛДУФК.

Детальніше »

Тренінг для викладачів ТоТ: Training of trainers

21 вересня 2021 р.

Із 17-го по 19-е вересня 2021 року в м. Київ проходив тренінг для викладачів «ТоТ: Training of trainers». Основна мета заходу – ознайомлення з найкращими практиками та інструментами організацій щодо проведення освітніх заходів.

Детальніше »

Уперше видання нашого видавництва презентовано на Lviv International BookForum

21 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 17 вересня 2021 року, в рамках Lviv International BookForum уперше було презентовано видання нашого Університету. Ним стало репринтне відтворення книги «Відбиванка» Степана Гайдучка 1930 року. Книжкова подія відбулася у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка.

Детальніше »

Гольовий асист Тараса Завійського приніс перемогу «Десні» над «Рухом» у грі восьмого туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

20 вересня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 17-го по 19-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, восьмого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії»

20 вересня 2021 р.

16 – 18 вересня в Університеті у рамках 4-сторонньої польсько-словацько-німецько-української угоди відбувся міжнародний семінар з фізичної терапії на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії» присвячений 75-річчю заснування ЛДУФК.

Детальніше »

29-го вересня відбудеться пробіг «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!»

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

20 вересня 2021 р.

На виконання плану виховних та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів ЛДУФК на 2021/2022 навчальний рік у середу, 29-го вересня, відбудеться легкоатлетичний пробіг під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!».

Детальніше »

Привітання з нагоди Міжнародного дня студентського спорту!

СТУДЕНТСЬКИЙ СПОРТ 

20 вересня 2021 р.

Шановні студенти та члени СК «СКІФ» ЛДУФК! Вітаємо Вас з Міжнародним Днем студентського спорту! Вже сьомий рік поспіль весь світ відзначає це свято, започатковане ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Детальніше »

Андрія Сову відзначено грамотою Львівської обласної ради

19 вересня 2021 р.

На Форумі Видавців у Львові доктора історичних наук, доцента кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Андрія Сову відзначено грамотою Львівської облради за вагомий особистий внесок у розвиток історичної літератури, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію.

Детальніше »

Вітаємо Діану Цесьців із захистом кандидатської дисертації!

17 вересня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради у ВНУ відбувся захист дисертації викладачки ЛДУФК Діани Цесьців, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 8-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

17 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 17-го вересня, стартує черговий, восьмий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Дні європейської спадщини у Львові-2021: «Місто для всіх»

16 вересня 2021 р.

У Львові пройшли Дні європейської спадщини, які щороку організовує відділ туризму ЛМР. Цьогоріч для проведення «Днів», що тривали з 10-го по 12-е вересня, було обрано тему «Місто для всіх», присвячену проблемі інклюзії. До заходу долучився й ЛДУФК, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування. В рамках цього заходу в нашому виші відбулася популярна лекція «Інклюзія і спорт: стереотипи минулого і поступ сьогодення», яку підготував завідувач кафедри олімпійської освіти нашого вишу, доцент Ярослав Тимчак.

Детальніше »

Захиснику незалежності України Артурові Лі на пошану (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

15 вересня 2021 р.

В актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу Артурові Лі. Урочистість була приурочена 30-річчю незалежності України.

Детальніше »

Ніна Кирик здобула чотири нагороди Кубка України з плавання на відкритій воді

ПЛАВАННЯ. Кубок України-2021 

15 вересня 2021 р.

У Бердянську Запорізької області з 10-го по 12-е вересня, тривали змагання з плавання на відкритій воді, на яких визначалися переможці та призери розіграшу Кубка України 2021 року серед жінок і чоловіків, а також серед юнаків і дівчат 2002–2007 р.н.

Детальніше »

«Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування»

НАШІ ВИДАННЯ 

15 вересня 2021 р.

Вийшов друком збірник матеріалів IIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування». Видання буде корисним для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників галузей економіки, фізичної культури та сфери обслуговування.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» (Фото)

14 вересня 2021 р.

11-го вересня, у Львові, відбувся традиційний профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». У міжнародному дитячому соціальному проєкті взяли участь й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування.

Детальніше »

«Срібний» дубль Тетяни Клімченко на етапі Кубка націй з велотреку в Колумбії

ВЕЛОТРЕК. Кубок націй-2021 

14 вересня 2021 р.

У місті Калі відбувся етап Кубка націй з велосипедного спорту на треку 2021 Tissot UCI Track Cycling Nation Cup – Cali. На звітних змаганнях двічі на медальний подіум піднімалася випускниця ЛДУФК Тетяна Клімченко. Зазначимо, що змагання Кубка націй в календарі Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з нового сезону стали наступником Кубка світу.

Детальніше »

Команди Маркевича-молодшого і Вірта у 7-му турі УПЛ здобули перемоги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

14 вересня 2021 р.

Із 10-го по 13-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, сьомого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

НОК України відзначив 30-річчя свого заснування

НОК України 

13 вересня 2021 р.

12-го вересня, Національний палац мистецтв «Україна» у Києві на декілька годин перетворився на справжній олімпійський небосхил, де сяяли зірки світового масштабу на чолі з президентом МОК Томасом Бахом та президентом НОК України Сергієм Бубкою.

Детальніше »

Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби серед молоді

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

12 вересня 2021 р.

Із 7-го по 9-е вересня, в Житомирі тривали баталії чемпіонату України 2021 року з вільної боротьби серед молоді до 23 років. На звітних змаганнях національного рівня три медалі завоювали студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту України!

11 вересня 2021 р.

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени! Вітаємо всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України! Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу людей!

Детальніше »

Вийшли у світ навчальні посібники «Англійська мова для студентів ЗВО галузі ФКіС»

НОВІ ВИДАННЯ 

10 вересня 2021 р.

До 75-річчя заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського працівниками кафедри української та іноземних мов Ольгою Романчук, Уляною Проценко, Ольгою Матвіяс, Іриною Стифанишин, Надією Юрко підготовлено та видано друком навчальні посібники: «Англійська мова для студентів II курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту». У навчальних посібниках представлено основні розмовні теми другого та третього років навчання.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 7-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 вересня 2021 р.

Сьогодні, 10-го вересня, стартує черговий, сьомий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Жіноча збірна України отримала суперниць у відборі Євробаскету-2023

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2023 

9 вересня 2021 р.

Відбулося жеребкування кваліфікації жіночого ЧЄ з баскетболу 2023 року. Cвоїх суперниць дізналася й збірна України, серед кандидатів до якої є студентка III курсу ЛДУФК Анастасія Ковтун та три випускниці нашого вишу – Христина Філевич, Вероніка Любінець і Олена Бойко.

Детальніше »

Сьогодні стартує конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки

МОН України 

9 вересня 2021 р.

Упродовж п’ятидесяти днів з 9-го вересня по 28-е жовтня 2021 року, Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) проводять конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки.

Детальніше »

Загальна антидопінгова освіта: Великий семінар для спортивного середовища

НОК України 

8 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 10-го вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202) Національним антидопінговим центром спільно з Управлінням спорту Львівської міської ради буде проведено безкоштовний семінар для спортивного середовища щодо антидопінгової освіти. Початок семінару – 10:00. Участь у заході за обов’язковою реєстрацією. Кількість місць на заході через карантин обмежена.

Детальніше »

У ЛДУФК в четвер відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю ЗСУ Артуру Лі

ПАМ’ЯТЬ 

8 вересня 2021 р.

У четвер, 9-го вересня, о 15:00 в актовій залі головного корпусу ЛДУФК відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу (спеціалізація – рукопаш гопак) Артурові Лі. В урочистості, окрім викладачів і студентів нашого Університету, візьмуть участь представники родини, 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних сил України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять»», митці.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної України U-21 з футболу над вірменами

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

8 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу у другому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2023 на своєму полі з рахунком 2:1 обіграла однолітків з команди Вірменії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Олексій Сич та Іван Желізко.

Детальніше »

Каратека Галина Мельник вперше виграла турнір Karate1 Premier League

КАРАТЕ. Karate1 Premier League 

7 вересня 2021 р.

У Каїрі із 3-го по 5-е вересня, відбувся перший після ХХХІІ літніх Олімпійських ігор етап Karate1 Premier League. На турнірі, який приймала арена Cairo International Stadium, змагалися й 20 українців, серед яких було троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентка четвертого курсу Діана Шостак та випускниці Катерина Крива і Галина Мельник. Найкраще серед трьох наших дівчат виступила Галина Мельник. Виступаючи в куміте (вагова категорія до 68 кг), вона зуміла дістатися до «золотої» сутички.

Детальніше »

Байдарочник Василь Смілка – чемпіон світу серед молоді

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

7 вересня 2021 р.

Веслярі ЛДУФК у складі збірної України здобули повний комплект медалей чемпіонату світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, що напередодні, 6-го вересня, завершився в містечку Монтемор-у-Велью.

Детальніше »

У Токіо завершилися XVІ літні Паралімпійські ігри-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

6 вересня 2021 р.

Напередодні в Токіо відбулася урочиста церемонія закриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Змагання в столиці Японії тривали 12 днів, упродовж яких представники 162 країн світу змагалися за 539 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Детальніше »

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників ВНЗ

КАБМІН УКРАЇНИ 

6 вересня 2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, надається одноразова грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1-е січня календарного року.

Детальніше »

Каноїстка Валерія Терета – четверта на молодіжному чемпіонаті світу

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

5 вересня 2021 р.

Напередодні, 4-го вересня, у жіночому фіналі каное-двійок на дистанції 500 метрів серед молоді змагався український екіпаж у складі Олени Циганкової з Рівненщини та студентки третього курсу ЛДУФК Валерії Терети.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич допомогли збірній України U-21 з футболу обіграти сербів

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

4 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу розпочала відбірний турнір чемпіонату Європи-2023 із гостьової перемоги з рахунком 1:0 над командою Сербії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Іван Желізко та Олексій Сич.

Детальніше »

П’ятий в історії для гандболісток «Галичанки» Суперкубок України

ГАНДБОЛ. Суперкубок-2021 

3 вересня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, завоювали Суперкубок України-2021. У матчі за почесний трофей, що відбувся на майданчику запорізького палацу спорту «Юність», команда Віталія Андронова перемогла херсонську «Дніпрянку» з рахунком 31:20.

Детальніше »

Медальний врожай самбістів ЛДУФК на Кубку України

САМБО. Кубок України-2021 

3 вересня 2021 р.

Із 26-го по 31 серпня, у Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Кубок України 2021 року з боротьби самбо серед трьох вікових груп (юнаки та дівчата, юніори і юніорки, чоловіки та жінки). Загалом у звітних змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 19-ти регіонів України.

Детальніше »

Віктор Дідух здобув друге «срібло» Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

3 вересня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри, напередодні, 2-го вересня, завершилися командні змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобула збірна України у складі випускника ЛДУФК Віктора Дідуха та запоріжця Максима Ніколенка (на фото – справа і зліва відповідно).

Детальніше »

П’ятеро студентів ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

2 вересня 2021 р.

37 українців візьмуть участь у чемпіонаті світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який відбудеться в португальському містечку Монтемор-у-Велью з 3-го по 6-е вересня. У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора захищатимуть й п’ятеро студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Євген Наумчик: «Дітей необхідно вчити грати у водне поло, а не будь якою ціною робити результат»

ВОДНЕ ПОЛО 

2 вересня 2021 р.

1-го вересня розпочався новий навчальний рік. Втім, для учнів відділення водного поло ЛФКС, яке є провідною кузнею юних талантів гри з м’ячем на водів Україні, літо не було канікулами у звичному розумінні...

Детальніше »

Визначилися переможці Відкритого чемпіонату СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу (Фото)

ПАУЕРЛІФТИНГ 

1 вересня 2021 р.

28-29 серпня, на базі Універсального манежу стадіону СКІФ відбувся Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів, які представляли 21 спортивний клуб та вісім Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шести областей України.

Детальніше »

«Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів»

НАШІ ВИДАННЯ 

1 вересня 2021 р.

Вийшов друком «Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів». Видання підготував авторський колектив викладачів кафедри анатомії і фізіології ЛДУФК: Станіслав Крась, Любомир Вовканич, Мирослава Гриньків, Тетяна Куцериб, Федір Музика. Словник містить основні анатомічні терміни, які використовують у курсі анатомії людини та нормальної анатомії під час підготовки фахівців із напрямів «Фізична терапія та ерготерапія», «Фізична культура» та «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Вітання з нагоди 1-го вересня – Дня знань!

1 вересня 2021 р.

Шановні викладачі, співробітники,
дорогі студенти, батьки!

Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом 1-го вересня – з Днем знань! Цей день завжди хвилюючий, особливий та урочистий.

Детальніше »

Увага! У зв'язку з продовженням карантину по 1-е жовтня заняття у ЛДУФК проводяться за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

31 серпня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у ЛДУФК дію карантину продовжено по 1-е жовтня 2021 року. Заняття для студентів усіх форм навчання у період з 1-го вересня по 1-е жовтня проводяться за змішаною формою навчання.

Детальніше »

Юрій Вірт – найкращий тренер 6-го туру чемпіонату футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

31 серпня 2021 р.

УПЛ разом із ВО тренерів з футболу проаналізувала підсумки чергового, 6-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону. Найкращим тренером шостого ігрового дня визнано випускника ЛДУФК Юрія Вірта – наставника «Вереса».

Детальніше »

Віктор Дідух – срібний призер Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

30 серпня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри-2020, сьогодні, 30-го серпня, завершилися особисті змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобув випускник ЛДУФК Віктор Дідух. У фінальному протистоянні львів’янин поступився китайцю Чжао Шуай.

Детальніше »

Гол Олексія Гуцуляка підняв «Дніпро-1» у трійку лідерів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 серпня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 27-го по 29-го серпня 2021 року, було зіграно поєдинки шостого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Юлія Джима здобула друге «срібло» літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

30 серпня 2021 р.

Завершився чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. У заключний день світового форуму було розіграно нагороди у гонках переслідування. У змаганнях серед жінок свою другу срібну медаль здобула магістрантка ЛДУФК Юлія Джима.

Детальніше »

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Кубок трьох королів» об’єднав понад 100 учасників (Фото)

29 серпня 2021 р.

У Винниках на базі комплексу «Гетьман» у четвер, 26 серпня, відбувся Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», приурочений 30-й річниці України. Одним із співорганізаторів заходу був ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима – в ТОП-5 у спринті літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

29 серпня 2021 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима (на фото) показала п’ятий результат у спринтерській гонці на 7.5 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах літнього чемпіонат світу 2021 року збіатлону, що триває у чеському Нове-Мєсто. Аспірантка нашого вишу Олена Білосюк-Підгрушна фінішувала на 14-й позиції. Доля золота в жіночому спринті чемпіонату світу-2021 з літнього біатлону визначилася дуже рано.

Детальніше »

Віктор Дідух зіграє у фіналі турніру з настільного тенісу Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

29 серпня 2021 р.

Випускник нашого Університету Віктор Дідух напередодні, 28-го серпня, пробився у фінал змагань з настільного тенісу в одиночному розряді чоловіків на XVІ літніх Паралімпійських іграх-2020, що тривають у Токіо.

Детальніше »

Андрій Демчук на Паралімпіаді-2020 вдруге посів четверте місце

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

28 серпня 2021 р.

У Токіо тривають змагання XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Напередодні, 27-го серпня, у турнірі з фехтування на візках випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Демчук вдруге зупинився за крок до медального подіуму. Розпочали свої виступи в столиці Японії й двоє інших представників нашого вишу – Віктор Дідух (настільний теніс) та Сергій Атаманенко (стрільба з лука).

Детальніше »

Юлія Джима – срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону у суперспринті

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

28 серпня 2021 р.

У чеському Нове-Мєсто триває чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. Напередодні, 27-го серпня, було розіграно нагороди у суперспринті. У змаганнях серед жінок срібну медаль, першу для України на турнірі, здобула магістрантка нашого Університету Юлія Джима.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 6-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, стартує черговий, шостий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Янківу Ігорю Тарасовичу!

ЮВІЛЯРИ 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор близько 40 наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з шахів, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань – Янків Ігор Тарасович, який уже понад чверть століття працює в нашому виші!

Детальніше »

На вихідні відбудеться Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

26 серпня 2021 р.

Найближчими вихідними, 28-го і 29-го серпня, відбудеться Відкритий чемпіонат спортивного клубу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, співорганізатором якого є кафедра атлетичних видів спорту нашого вишу. Змагання, що відбудуться за підтримки Львівської міської ради, прийматиме Універсальний манеж стадіону СКІФ нашого Університету, що розташований у місті Лева за адресою – вулиця Черемшини, 17.

Детальніше »

Андрій Демчук зупинився за крок до «бронзи» Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Фехтування на візках 

26 серпня 2021 р.

У Токіо напередодні, 25-го серпня, розпочалися змагальні будні XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Одним з перших стартував турнір з фехтування на візках, де лише одного удару забракло випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 33-річному Андрію Демчуку, аби вибороти бронзову медаль в особистій першості серед шаблістів. Паралімпійські змагання майстрів фехтування на візках у столиці Японії тривають на доріжках арени «Макухарі Мессе».

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Вишневецькому Сергію Михайловичу!

ЮВІЛЯРИ 

26 серпня 2021 р.

Сьогодні, 26-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з карате, призер чемпіонатів і кубків України, суддя національної категорії – Вишневецький Сергій Михайлович, який уже майже чверть століття працює в нашому виші! Висловлюємо Вам щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку, тренерську і наукову діяльність!

Детальніше »

У Токіо запалав вогонь XVІ літньої Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

25 серпня 2021 р.

У той час, коли Україна напередодні, 24-го серпня, святкувала 30-ту річницю Незалежності своєї держави, на Олімпійському стадіоні в Токіо відбулася церемонія відкриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020.

Детальніше »

Завтра відбудеться Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів»

ШАХИ 

25 серпня 2021 р.

З нагоди 30-річчя відновлення української держави завтра, 26-го серпня, Винники прийматимуть Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», що відбудеться за підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Турнір проводиться з метою розвитку і популяризації шахів на Львівщині та Україні, вирішення освітніх завдань, вдосконалення спортивної майстерності, виконання учасниками третього і четвертого шахових розрядів.

Детальніше »

Огляд матчів п’ятого туру чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 серпня 2021 р.

Напередодні, 23-го серпня, матчем «Львів» – «Інгулець» завершився п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілейною, 30-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 2021 р.

Найщиріші привітання працівникам і студентам ЛДУФК з нагоди 30-ї річниці Великого Національного Свята – Дня Незалежності України, яке відтворює багатовікове прагнення нашого народу до втілення в життя ідеї створення своєї Держави!

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич отримали виклик до молодіжної збірної України з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

23 серпня 2021 р.

Оголошено список гравців молодіжної збірної України U-21 з футболу для підготовки до матчів відбірного турніру чемпіонату Європи 2023 року з командами одноліток із Сербії та Вірменії. Серед запрошених й двоє студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів п’ятого туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

20 серпня 2021 р.

Сьогодні, 20-го серпня, стартує черговий, п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Гол Тараса Завійського вивів «Десну» в одноосібні лідери УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 серпня 2021 р.

18-го серпня, матчем «Інгулець» – «Динамо» завершився IV тур чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а головними тренерами «Вереса» та «Маріуполя» працюють Юрій Вірт і Остап Маркевич.

.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Троян Тетяні Євдокимівні!

ЮВІЛЯРИ 

19 серпня 2021 р.

Сьогодні, 19-го серпня, свій Поважний Ювілей відзначає старший лаборант кафедри гімнастики ЛДУФК, добра та чуйна і завжди привітна й по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Троян Тетяна Євдокимівна, яка практично усю свою багатолітню трудову діяльність присвятила нашому вишу! Висловлюємо Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал своєї справи.

Детальніше »

Алла Черкасова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ОЛІМПІАДА – 2020 

18 серпня 2021 р.

Напередодні, 17-го серпня, українські медалісти ХХХІІ літніх Олімпійських ігор зі своїми тренерами отримали чергову приємну нагоду зустрітися разом. З успішним виступом на Іграх-2020 їх привітав Президент України Володимир Зеленський.

Детальніше »

Увага! Звернення Ректорату ЛДУФК до студентів

COVID-19 

18 серпня 2021 р.

З метою створення безпечного середовища для проведення освітнього процесу у ЛДУФК в умовах пандемії Covid-19, керівництво університету звертається до всіх студентів вишу скористатися доступною вакциною і пройти вакцинацію.

Детальніше »

Вітання з 60-літтям Ковцуну Василю Івановичу!

ЮВІЛЯРИ 

17 серпня 2021 р.

Сьогодні, 17-го серпня, свій 60-літній ювілей відзначає завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Відмінник освіти України, автор / співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, доцент Ковцун Василь Іванович, який уже 35 років працює у нашому виші! Висловлюємо Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку, наукову та тренерську діяльність і вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні волейболу.

Детальніше »

Юлія Джима і Олена Білосюк-Підгрушна виступлять на літньому чемпіонаті світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

16 серпня 2021 р.

26-29 серпня відбудеться чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. У складі збірної України змагатимуться й дві представниці ЛДУФК – магістрантка Юлія Джима і аспірантка Олена Білосюк-Підгрушна.

Детальніше »

До дня народження Івана Боберського у Львові з’явилося популярне видання

НОВІ ВИДАННЯ 

15 серпня 2021 р.

Напередодні 148-ої річниці від дня народження Івана Боберського, ім’я якого носить ЛДУФК вийшло у світ популярне видання – «Іван Боберський – Батько українського спорту». Саме така назва була запропонована з огляду на те, що фундатором брошури став Дитячий центр туризму, спорту та екскурсій МЖК-1.

Детальніше »

148 річниця з дня народження Івана Боберського

ПАМ’ЯТЬ 

14 серпня 2021 р.

148 років тому, 14-го серпня 1873 року в селі Доброгостів Дрогобицького району на Львівщині, у родині отця Миколи народився один із найвизначніших фундаторів українського спорту досовєцької епохи Іван Боберський, ім’я якого носить наш ЛДУФК. Освіту Іван Боберський здобував у Самбірській класичній та Першій Українській академічній ґімназіях, університетські студії – в університетах Львова, Відня та Ґраца. Захопився ідеєю фізичної культури в українському товаристві «Русь»: тут склав іспит на звання «вчителя руханки» у середніх школах...

Детальніше »

«Золотий хет-трик» Вероніки Марченко на чемпіонаті України зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2021 

14 серпня 2021 р.

У Черкасах напередодні, 13-го серпня, фінішував чемпіонат України 2021 року зі стрільби з лука, на якому гарний врожай нагород зібрали робінгуди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Підгайній Ганні Михайлівні!

ЮВІЛЯРИ 

13 серпня 2021 р.

Сьогодні, 13-го серпня, свій поважний Ювілей святкує дуже хороша й чуйна та по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Підгайна Ганна Михайлівна – бібліотекар другої категорії бібліотеки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 4-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

12 серпня 2021 р.

У п’ятницю, 13-е серпня, стартує черговий, четвертий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Алла Черкасова: «Заради здійснення своєї мрії я працювала 18 років»

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

11 серпня 2021 р.

Новоспечена бронзова призерка Олімпіади-2020 з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг, випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, повернувшись додому, поділилася емоціями після здійснення своєї мрії.

– Враження від свого виступу на Олімпіаді у мене чудові, адже привезла в Україну довгоочікувану медаль. Якби все вдалося, мала б золоту нагороду...

Детальніше »

Огляд 3-го туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 серпня 2021 р.

Із 6-го по 9-е серпня, було зіграно поєдинки третього туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

У Токіо фінішували ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020

ОЛІМПІАДА-2020 

9 серпня 2021 р.

На Національному стадіоні Токіо напередодні, 8-го серпня, відбулася урочиста церемонія закриття ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020, які розпочалися 23-го липня. Урочисту подію зі столиці Японії в прямому ефірі з 14:00 до 16:30 транслював телеканал «UA:Перший».

Детальніше »

Христина Погранична на Іграх-2020 посіла дев’яте місце

ОЛІМПІАДА-2020. Художня гімнастика 

8 серпня 2021 р.

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо, напередодні, відбувся фінал змагань з художньої гімнастики в особистому багатоборстві. Серед десяти фіналісток виступала й студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики нашого вишу Ірина Руда.

Детальніше »

Христина Погранична пробилася у фінал змагань Ігор-2020 з художньої гімнастики

ОЛІМПІАДА-2020. Художня гімнастика 

6 серпня 2021 р.

У Токіо, сьогодні, 6-го серпня, розпочалися змагання зхудожньої гімнастики. В особистому багатоборстві змагається й студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Юлія Коростильова: «Четверте місце Павла – це наближення до олімпійського п’єдесталу» (Відео)

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

6 серпня 2021 р.

Виступ студента ЛДУФК Павла Коростильова на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо прокоментувала його старша сестра, не менш відома спортсменка Юлія Коростильова, яка вищу освіту здобула також у нашому виші.

Детальніше »

Команди Юрія Вірта і Остапа Маркевича у третьому турі УПЛ зіграють на виїзді

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

6 серпня 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 6-го по 9-е серпня, буде зіграно матчі третього туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

5 серпня 2021 р.

Щомісячне голосування членів виконкому Відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2021 року студента ЛДУФК, заслуженого майстра спорту з стрільби кульової Павла Коростильова.

Детальніше »

Анна Музичук програла матч за «бронзу» Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

4 серпня 2021 р.

Випускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук напередодні, 3-го серпня, у додаткових партіях програла китаянці Тань Чжуньї поєдинок за третє місце Кубка світу з шахів.

Детальніше »

Борчиня Алла Черкасова – бронзова призерка Олімпіади-2020!

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

3 серпня 2021 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Алла Черкасова сьогодні, 3-го серпня, здобула перемогу у сутичці за третє місце і завоювала бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

Детальніше »

Огляд другого туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

3 серпня 2021 р.

Із 30-го липня по 2-е серпня, було зіграно поєдинки другого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Павло Коростильов завершив Ігри-2020 дев’ятим місцем у стрільбі з пістолета з 25 метрів

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

2 серпня 2021 р.

Сьогодні, 2-го серпня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 завершився турнір у стрільбі кульовій. У змаганнях зі стрільби з швидкострільного пістолета з 25-ти метрів студент ЛДУФК Павло Коростильов фінішував у ТОП-10 – посів дев’яте місце.

Детальніше »

Алла Черкасова завтра боротиметься у «бронзовому» фіналі

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

2 серпня 2021 р.

На ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, що тривають у столиці Японії Токіо, розпочалися змагання жінок у боротьбі. У ваговій категорії до 68 кг спортивну честь синьо-жовтого прапору захищає випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Алла Черкасова.

Детальніше »

Анна Музичук зіграє у матчі за «бронзу» Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

1 серпня 2021 р.

Зіркова випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук сьогодні, 1-го серпня, у Сочі зіграє проти китаянки Тань Чжуньї першу партію матчу за третє місце Кубка світу з шахів.

Детальніше »

Іван Данча здобув першу перемогу у профі-ринзі. Олександр Гриців – четверту

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

31 липня 2021 р.

Напередодні у Львові, в нічному клубі Малевич відбувся вечір професійного боксу – 1st Boxing Night-Lviv. У ринг виходили й два представники ЛДУФК – магістрант Олександр Гриців та випускник Іван Данча.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів другого туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 липня 2021 р.

Поєдинком «Львів» – «Шахтар» сьогодні, 30-го липня, розпочнеться 2-й тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів УПЛ, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Іван Данча та Олександр Гриців сьогодні боксуватимуть на професійному турнірі

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

29 липня 2021 р.

У п’ятницю, 30-го липня, у Львові, в нічному клубі Малевич відбудеться велике боксерське шоу – 1st Boxing Night-Lviv. Початок – о 18:00. Його проводить промоутерська компанія Ukrainian Boxing Promotion – новий проєкт Федерації боксу України на професійній арені. В рамках турніру відбудеться вісім рейтингових та один титульний бій.

Детальніше »

Анна Музичук – у півфіналі Кубка світу та зіграє в Турнірі претенденток на шахову корону

ШАХИ. Кубок світу-2021 

28 липня 2021 р.

У Сочі, де тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок, у турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці півфінальної стадії. У квартеті, що продовжує боротьбу за трофей й українка Анна Музичук – зіркова випускниця ЛДУФК.

Детальніше »

Артура Чолача обрали під 190-м номером драфту НХЛ

ХОКЕЙ. НХЛ 

28 липня 2021 р.

У NHL пройшов традиційний драфт. Під 190-м номером був обраний український захисник Артур Чолач. Студента третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського підписав клуб «Вегас Голден Найтс».

Детальніше »

Ростислав Коваль – учасник Другого освітнього майстер-класу з муковісцидозу (Фото)

27 липня 2021 р.

20-22 липня, доцент кафедри української та іноземних мов нашого Університету Ростислав Коваль працював перекладачем з французької мови на Другому освітньому майстер-класі з муковісцидозу, який проходив у Франківську.

Детальніше »

Огляд першого туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

27 липня 2021 р.

Напередодні було зіграно заключний поєдинок стартового туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Анна Музичук зіграє у чвертьфіналі Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

26 липня 2021 р.

У Сочі тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. У турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці чвертьфінальної стадії. Серед них й єдина українка – зіркова випускниця нашого Університету Анна Музичук.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Конестяпіну Володимиру Григоровичу!

ЮВІЛЯРИ 

25 липня 2021 р.

Сьогодні, 25-го липня, свій 70-літній ювілей відзначає доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, лектор Міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF), автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць – Конестяпін Володимир Григорович, який уже майже півстоліття працює в нашому виші! Щоб тиск був у нормі, ніякого ревматизму і песимізму, аби серце не кололо, а тільки любило, щоб душа не боліла, а тільки раділа!

Детальніше »

Павло Коростильов зупинився за крок до п’єдесталу Олімпіади-2020 в стрільбі з пістолета

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

24 липня 2021 р.

У столиці Японії Токіо сьогодні, 24-го липня, розпочався безпосередній розіграш нагород ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020. За крок до «бронзи» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів фінішував студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павло Коростильов.

Детальніше »

У Токіо сьогодні запалає олімпійський вогонь Ігор-2020

ОЛІМПІАДА-2020 

23 липня 2021 р.

Сьогодні пройде офіційна церемонія відкриття XXXII літніх Олімпійських ігор-2020. Урочиста подія в Токіо розпочнеться о 14:00. В Україні старт Ігор-2020 у прямому ефірі з 13:50 до 18:00 транслюватиме телеканал «UA:Перший».

Детальніше »

Матчем ФК «Львів» проти команди Остапа Маркевича сьогодні стартує УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

23 липня 2021 р.

Поєдинком «Львів» – «Маріуполь» сьогодні, 23-го липня, розпочнеться I тур чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК, а головними тренерами «Вереса», «Маріуполя» та «Руху» працюють Юрій Вірт, Остап Маркевич та Іван Федик відповідно, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

Детальніше »

Увага: Інформація щодо щеплення вакциною Moderna у Львові

ВАКЦИНАЦІЯ 

22 липня 2021 р.

Шановні співробітники, аспіранти та студенти нашого Університету, у зв’язку з додатковим надходженням вакцини Moderna до Львова, з п’ятниці, 23-го липня, буде збільшено кількість Центрів масової вакцинації, де можна зробити нею щеплення.

Детальніше »

Сестри Музичук пробилися до 1/8 фіналу Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021

22 липня 2021 р.

У Сочі тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. В турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці 1/8 фіналу. Серед них й дві українки – зіркові випускниці ЛДУФК – сестри Марія та Анна Музичук, які у поточному світовому рейтингу ФІДЕ займають відповідно шосту і сьому позиції.

Детальніше »

Сесія МОК схвалила зміну олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше – разом»

ОЛІМПІЗМ 

21 липня 2021 р.

Напередодні, 20-го липня, 138-ма сесія МОК на своєму засіданні схвалила зміну олімпійського девізу. Нова версія олімпійського гасла, яке відтепер звучатиме «Швидше, вище, сильніше – разом», визнає об’єднуючу сила спорту та важливість солідарності.

Детальніше »

Розклад виступів олімпійців ЛДУФК на Іграх-2020 у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

20 липня 2021 р.

У п’ятницю, 23-го серпня, в Токіо стартують довгоочікувані, перенесені з минулого року, Ігри ХХХІІ літньої Олімпіади. Як ми вже повідомляли, у складі олімпійської збірної України в столиці Японії змагатимуться й семеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

В Олімпійському селищі Токіо замайорів синьо-жовтий прапор

ОЛІМПІАДА-2020 

19 липня 2021 р.

Українські спортсмени продовжують прибувати до Олімпійського селища Ігор ХХХІІ літньої Олімпіади-2020, які вже у п’ятницю, 23-го серпня, стартують у Токіо, який вдруге в історії прийматиме головні та найпрестижніші спортивні змагання людства.

Детальніше »

П’ятиборці Ольга Клуннікова і Юрій Ковальчук змагалися у фіналі юніорського чемпіонату світу

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 (U-21) 

19 липня 2021 р.

На чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів – UIPM 2021 Pentathlon Junior & Youth World Championships – в Александрії завершилися особисті змагання. У обох фіналах (серед юніорів і дівчат) були й представники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з Днем Тренера!

19 липня 2021 р.

Сьогодні вперше в Україні відзначають нове професійне свято – День Тренера! Рівно чверть століття тому, 19-го липня 1996 року, Україна в американській Атланті вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Детальніше »

Христина Погранична – у ТОП-5 першого етапу Гран-Прі з художньої гімнастики

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Гран-Прі-2021 

18 липня 2021 р.

16-17 липня, в Тель-Авіві відбувся перший етап Гран-Прі сезону 2021 року з художньої гімнастики. П’яте місце посіла студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Христина Філевич у складі збірної України на Євробаскеті-2021 зіграє проти Росії

БАСКЕТБОЛ 3х3. Євро-2021 

16 липня 2021 р.

Стали відомі суперники жіночої збірної України, в складі якої грає й випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, на груповому етапі фінальної частини чемпіонату Європи 2021 року з баскетболу 3х3.

Детальніше »

МОК змінив олімпійську клятву

МОК 

16 липня 2021 р.

МОК змінив олімпійську клятву, яку на церемонії відкриття ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в столиці Японії Токіо виголосять представники спортсменів, суддів та тренерів. Текст клятви доповнено словами про рівність і боротьбу з дискримінацією. Клятву виголосять не троє людей, як раніше, а шестеро.

Детальніше »

Юрій Ковальчук – чемпіон світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 (U-21) 

15 липня 2021 р.

В Єгипті триває чемпіонат світу 2021 року з сучасного п’ятиборства серед юніорів та юнаків – UIPM 2021 Pentathlon Junior & Youth World Championships. Золоту для України здобув «синьо-жовтий» дует у юніорській естафеті в складі киянина Владислава Чекана та студента II курсу ЛДУФК Юрія Ковальчука.

Детальніше »

Наталія Степанченко – срібний призер змагань з плавання Oceanman у Греції (Відео)

ПЛАВАННЯ 

15 липня 2021 р.

COVID 19 вплинув практично на всі сторони нашого життя та спорт. І якщо професійні змагання повноцінно відновились у 2021 році, то аматорські турніри тільки починають своє повернення. Так, змагання з плавання на відкритій воді, у яких, як правило, беруть участь понад 200 учасників не проводилися довгий час. На дистанції 5 км II місце посіла професорка кафедри педагогіки та психології ЛДУФК, доктор педагогічних наук – Наталія Степанченко.

Детальніше »

Вітання з 60-літтям Борецькому Юрію Романовичу!

ЮВІЛЯРИ 

15 липня 2021 р.

Сьогодні, 15-го липня, свій 60-літній ювілей відзначає завідувач кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, автор / співавтор понад 130 наукових праць та просто дуже добра й порядна Людина – Борецький Юрій Романович! З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Юрію Романовичу! І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас і Ваших рідних й близьких!

Детальніше »

Сестри Музичук розпочинають боротьбу за Кубок світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

14 липня 2021 р.

У Сочі стартували Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. Україну на турнірі представляють десять шахістів – четверо чоловіків і шестеро жінок, серед яких й зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Марія та Анна Музичук. У чоловіків у змаганнях беруть участь 206 гравців, у жінок – 103.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

14 липня 2021 р.

3-5 липня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метання і штовхання стадіону СКІФ ЛДУФК відбувся чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юнаків та дівчат вікової категорії U-18.

Детальніше »

У ЛДУФК завершилася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

13 липня 2021 р.

У ЛДУФК завершилася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», що тривала упродовж двох днів – 10-го та 11-го червня. Захід було присвячено 75-річчю заснування нашого Університету. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA). У другий день V Міжнародної конференції «Спорт, освіта, суспільство» відбулися секційні засідання, під час яких було виголошено 19 доповідей наживо та 32 у онлайн форматі.

Детальніше »

Міжнародна мобільність Еразмус+ на кафедрі ФТіЕТ ЛДУФК (Фото)

13 липня 2021 р.

Лектор, пан Густав Войцік з факультету наук про здоров’я / кафедри фізіотерапії Державної вищої школи ім. Папи Римського Івана Павла ІІ у м. Бяла-Підляска взяв участь у Міжнародній мобільності персоналу для викладання в рамках програми Еразмус+: Міжнародна Кредитна мобільність персоналу між країнами програмами та країнами-партнерами (KA 107) з 7-го по 9-е липня. Мета – підвищення професійних компетенцій, підвищення міжкультурної обізнаності та налагодження наукової співпраці.

Детальніше »

Степан Гайдучок «Відбиванка»

НАШІ ВИДАННЯ 

13 липня 2021 р.

Вийшло друком репринтне відтворення книги 1930 року «Відбиванка» Степана Гайдучка. Упорядники – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Володимир Іванович Левків і доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Олегович Сова.

Детальніше »

Олімпійську збірну України провели на Ігри-2020 в Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

12 липня 2021 р.

Національну олімпійську збірну України у форматі телемарафону в прямому ефірі телеканалу «UA:Перший» провели на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. На телемарафоні презентували форму національної команди й поштову марку та конверти до Ігор-2020 в столиці Японії.

Детальніше »

Вітання Ользі Пазичук з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту!

12 липня 2021 р.

Міністерство освіти і науки України наказом №735 від 29-го червня 2021 року затвердило рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями. Колектив Університету щиросердечно вітає Ольгу Олександрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту і бажає здоров’я, щастя та нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

У ЛДУФК розпочалася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 липня 2021 р.

У ЛДУФК розпочалася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», присвячена 75-річчю його заснування. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA). На церемонії урочистого відкриття виступили співголова конференції, президент ESSU професор Мехмет Гюней (університет Газі), співголова конференції – професор Андрій Вовканич та голова оргкомітету – професор Марія Паска.

Детальніше »

Важкоатлети Володимир Галій і Богдан Гоза – абсолютні чемпіони України серед молоді

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

10 липня 2021 р.

У Бахмуті Донецької області сьогодні, 10-го липня, завершується чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка з важкої атлетики. Не з пустими руками повертаються додому й студенти нашого Університету.

Детальніше »

Викладачі кафедри ФТіЕТ ЛДУФК взяли участь в академічній мобільності Еразмус+

СТАЖУВАННЯ 

9 липня 2021 р.

21-25 червня у Вищій державній школі ім. Папи Івана Павла ІІ у м. Біла Подляска (Польща) проходили стажування доцент кафедри ФТіЕТ ЛДУФК Богдан Крук та викладач цієї кафедри, здобувач Наталія Росолянка. Стажування проходило в рамках міжнародної кредитної програми мобільності Еразмус+ (КА 107).

Детальніше »

Юлія Коростильова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками червня

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

9 липня 2021 р.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками червня 2021 року випускницю ЛДУФК Юлію Коростильову.

Детальніше »

Ігри ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо у столичному регіоні пройдуть без глядачів

ОЛІМПІАДА-2020 

9 липня 2021 р.

Змагання ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо у столиці та сусідніх префектурах Тіба, Канагава і Сайтама пройдуть без глядачів. Таке рішення напередодні, 8-го липня, було прийнято під час онлайн-зустрічі оргкомітету Олімпіади-2020.

Детальніше »

Легкоатлет Нікіта Родченков сьогодні стартує на молодіжному Євро-2021

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2021 (U-23) 

8 липня 2021 р.

Cьогодні, 8-го липня, в Таллінні розпочнеться молодіжний чемпіонат Європи-2021 з легкої атлетики. Україну представлятимуть 58 спортсменів – по 29 атлетів і атлеток. Серед них й студент першого курсу ЛДУФК Нікіта Родченков.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Микиті Тетяні Олексіївні!

ЮВІЛЯРИ 

8 липня 2021 р.

Сьогодні, 8-го липня, ювілей відзначає начальник відділу кадрів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Микита Тетяна Олексіївна – чутлива і добра душею Людина, вірна собі та своїм принципам Особистість й, окрім того, красива як зовні, так і внутрішньо Жінка, яка вже понад чверть століття працює у нашому виші. З ювілеєм Вас та многая літа, Тетяно Олексіївно! І нехай Господь береже Вас і Ваших рідних та близьких!

Детальніше »

Семеро представників ЛДУФК змагатимуться на Олімпіаді в Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

7 липня 2021 р.

Сьогодні, 7-го липня, під час засідання Виконкому НОК України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Олімпіаді-2020.

Детальніше »

Вихованка Ірини Рудої Христина Погранична – бронзовий призер Кубку світового виклику

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Кубок світового виклику-2021 

7 липня 2021 р.

У Мінську завершився Кубок світового виклику з художньої гімнастики – FIG World Challenge Cup 2021. Бронзу здобула студентка першого курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Вітаємо викладачів ЛДУФК з присвоєнням вченого звання доцента!

6 липня 2021 р.

Міністерство освіти і науки України наказом №735 від 29-го червня 2021 року затвердило рішення вчених рад закладів вищої освіти та наукових установ про присвоєння вченого звання доцента. Приємно, що у даному наказі Міністерства освіти і науки України й шестеро представників нашого Університету.

Детальніше »

Науково-методичний семінар «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у ЗВО»

6 липня 2021 р.

У рамках святкування 75-ї річниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 2-го липня відбувся науково-методичний семінар кафедри української та іноземних мов «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у ЗВО».

Детальніше »

Юрій Ковальчук здобув «бронзу» юніорського Євро-2021 з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2021 

5 липня 2021 р.

У Берні завершився чемпіонат Європи 2021 року з сучасного п’ятиборства серед юніорів. У складі збірної України на континентальному форумі студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук здобув у командних змаганнях бронзову медаль. У підсумку «синьо-жовті» загалом набрали в сумі 4213 очок і на чотири бали випередили чехів, які стали четвертими.

Детальніше »

Юлія Коростильова здобула другу нагороду на етапі Кубка світу в Осієку

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2021 

5 липня 2021 р.

У хорватському місті Осієк у суботу, 3-го липня, завершився етап Кубка світу сезону 2021 року зі стрільби кульової – ISSF World Cup Rifle / Pistol / Shotgun, Croatia 2021, на якому випускниця ЛДУФК Юлія Коростильова здобула дві медалі.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Ільків Оксані Богданівні!

ЮВІЛЯРИ 

4 липня 2021 р.

Сьогодні, 4-го липня 2021 року, свій ювілей відзначає старший лаборант і за сумісництвом викладач кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а головне, добра, чуйна та по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка – Ільків Оксана Богданівна – автор чотирьох наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту зі спортивної ходьби, яка вже понад тридцять років працює у нашому виші.

Детальніше »

Завтра на стадіоні СКІФ стартує юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (Відео)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-18) 

2 липня 2021 р.

3-5 липня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метання і штовхання стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. Черемшини, 17) триватиме чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юнаків вікової категорії U-18.

Детальніше »

Вперше у ЛДУФК відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктор філософії (Фото)

2 липня 2021 р.

У середу, 30-го червня 2021 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася безпрецедентна подія – перші захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в оновленому рейтингу ФІФА займає 31-е місце

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

2 липня 2021 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, в складі якої грає магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик, посідає 31-у позицію.

Детальніше »

15 легкоатлетів ЛДУФК виступили на юніорському чемпіонаті України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

2 липня 2021 р.

Упродовж двох днів, 29-го і 30-го червня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків і метань стадіону «Авангард» у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юніорів. Збірна Львівської області у загальнокомандному заліку, набравши 399 очок, посіла 12-е місце. У складі збірної команди Львівщини на звітних змаганнях виступали 15 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – асоційовані члени УАРМБО

2 липня 2021 р.

Дванадцять науково-педагогічних працівників кафедри економіки та менеджменту нашого Університету стали асоційованими членами Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО). Це платформа для професійної комунікації та підвищення кваліфікації викладачів і адміністраторів університетів, співробітників наукових установ, впровадження результатів наукових досліджень.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК продовжено дію карантину до 31-го серпня 2021 року

1 липня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського дію карантину продовжено по 31-ше серпня 2021 року.

Детальніше »

Артур Чолач гратиме в Канадській хокейній лізі

ХОКЕЙ 

1 липня 2021 р.

Напередодні, 30-го червня, відбувся імпорт-драфт Канадської хокейної ліги (CHL), на якому клуби вибирали іноземних гравців. У першій десятці був вибраний один український хокеїст – студент III курсу ЛДУФК Артур Чолач.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Гошовській Ларисі Миколаївні!

ЮВІЛЯРИ 

30 червня 2021 р.

Сьогодні, 30-го червня, поважний Ювілей відзначає ще донедавна старший викладач кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а нині фахівець першої категорії відділу міжнародних зв’язків, автор / співавтор понад 50 наукових та методичних праць, а головне, добра, чуйна Людина з великої літери та прекрасна Жінка – Гошовська Лариса Миколаївна, яка вже понад 45 років працює у нашому виші.

Детальніше »

Андрій Сова – учасник ХІІІ краєзнавчої конференції у Бродах (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

30 червня 2021 р.

У Бродах, 25-го червня, відбулася ХІІІ краєзнавча конференція «Брідщина – край на межі Галичини й Волині», на якій з доповіддю виступив доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, доктор історичних наук Андрій Сова.

Детальніше »

Юлія Коростильова – бронзовий призер Кубка світу зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2021 

29 червня 2021 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Коростильова (на фото – справа), змагаючись у вирішальній стадії турніру, виборола бронзову медаль на етапі Кубка світу зі стрільби кульової, що в ці дні триває у хорватському місті Осієк. Зазначимо, що це перша особиста нагорода спортсменки на Кубках світу.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти ЛДУФК.

Детальніше »

Он-лайн презентація для аспірантів ЛДУФК

29 червня 2021 р.

У п’ятницю, 25-го червня, відбулася перша із запланованої серії он-лайн презентацій для аспірантів нашого Університету, до участі у яких залучатимуться відомі зарубіжні вчені та практики з фізичного виховання, спорту і фізичної терапії.

Детальніше »

Орися Дем’янюк – чемпіонка Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з бігу на 1500 м

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат ABAF-2021 

29 червня 2021 р.

У місті Нові-Пазар (Сербія) завершився чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) 2021 року. Серед учасників звітних змагань була і випускниця нашого Університету Орися Дем’янюк. Вихованка Буської ДЮСШ, що нині тренується під керівництвом знаного львівського фахівця Віталія Тарнакіна, який вищу освіту також здобув у стінах нашого Університету, перемогла на своїй улюбленій дистанції з часом 4 хвилини 19,77 секунди.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Середня освіта (фізична культура)» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Середня освіта (фізична культура)» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична терапія, ерготерапія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична терапія, ерготерапія» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Зайдель Тетяні Василівні!

ЮВІЛЯРИ 

29 червня 2021 р.

Сьогодні, 29-го червня, ювілей відзначає старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавста ЛДУФК, акомпаніатор вищої категорії кафедри гімнастики, автор семи друкованих праць, а головне, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Зайдель Тетяна Василівна, яка вже майже два десятки років працює у нашому виші.

Детальніше »

Вітання з 25-ю річницею Дня Конституції України!

28 червня 2021 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського щиро вітає усіх громадян України з Днем Конституції! Основний Закон нашої держави, гарантуючи загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни планети.

Детальніше »

Запрошуємо на науково-методичний семінар кафедри української та іноземних мов

27 червня 2021 р.

2-го липня 2021 року в рамках відзначення 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у приміщенні залу ЛФК, що знаходиться у нашому місті по вул. Дудаєва, 8, відбудеться науково-методичний семінар «Інновації у навчанні і викладанні української та іноземних мов у закладах вищої освіти».

Початок – 10:00

Запрошуємо всіх бажаючих!

Детальніше »

ЛДУФК отримав сертифікат про акредитацію ОПП «Менеджмент»

ОФІЦІЙНО 

26 червня 2021 р.

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості освіти 11-го червня поточного року було ухвалено рішення про акредитацію у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського освітньо-професійної програми «Менеджмент».

Детальніше »

ЛДУФК отримав сертифікат про акредитацію ОПП «Готельно-ресторанна справа»

ОФІЦІЙНО 

25 червня 2021 р.

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості освіти 22 червня 2021 року ухвалено рішення про акредитацію у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше »

VII Всеукраїнська літня школа «АІРо–2021»

25 червня 2021 р.

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 №632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України.

Детальніше »

На вихідні сестри Музичук проведуть у Львові сеанс одночасної гри

ШАХИ 

25 червня 2021 р.

26-го і 27-го червня випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, екс-чемпіонки світу з шахів сестри Анна і Марія Музичук проведуть у Львові сеанс одночасної гри на 12-ти дошках для гостей фестивалю Leopolis Jazz Fest. Придбати квиток можна за посиланням – leopolisjazz.com/ua/tickets.

Детальніше »

Державний іспит на кафедрі хореографії та мистецтвознавства

24 червня 2021 р.

Упродовж двох днів, 22-го і 23-го червня, відбувся державний комплексний іспит студентів четвертого курсу факультету педагогічної освіти Спеціальності 024 Хореографія Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Сьогодні стартує Відкрита першість академії шахів ЛДУФК

24 червня 2021 р.

24-го червня 2021 року в готелі-ресторані «Акваріус» (Брюховичі, вул. Антона Макаренка, 6) відбудеться Відкрита першість академії шахів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Троє веслярів ЛДУФК змагатимуться на молодіжному Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 (U-23) 

23 червня 2021 р.

З 24-го по 27-е червня, польське місто Познань прийматиме чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное (спринт) серед юніорів та молоді до 23 років. Україну на цих змаганнях представлятимуть 40 спортсменів, серед яких й троє представників нашого Університету.

Детальніше »

Золотий «хет-трик» легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

23 червня 2021 р.

З 18-го по 20-е червня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків і метань стадіону «Авангард» у Луцьку тривав чемпіонат України 2021 року з легкої атлетики. Збірна команда Львівської області, в складі якої виступала велика група студентів та випускників кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (завідувач – доцент Ярослав Свищ), у загальнокомандному заліку, набравши 1513 очок, посіла шосте місце.

Детальніше »

Вітання з нагоди Міжнародного Олімпійського дня!

ОЛІМПІЗМ 

23 червня 2021 р.

Найщиріші привітання колективу ЛДУФК з нагоди 127-ї річниці заснування МОК та 73-ї річниці проведення Олімпійського дня! Вітаємо кожного олімпійця, кожного шанувальника спорту, кожного українця, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, кожного, хто живе за олімпійськими ідеалами.

Детальніше »

Ксенія Пантєлєєва – чемпіонка України з фехтування на шпагах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

22 червня 2021 р.

21-го червня, в Києві стартував чемпіонат України-2021 з фехтування на шпагах. Першими медалі на доріжках столичного спорткомплексу ЦСКА ЗСУ розіграли жінки в особистій першості. Загалом за нагороди боролися 57 шпажисток, а перемогла випускниця ЛДУФК Ксенія Пантєлєєва. Фінал видався напрочуд видовищним, а інтрига, як і годиться, коли на кону стоїть золота медаль, зберігалася до самого завершення дуелі.

Детальніше »

Іспит магістрантів на кафедрі хореографії та мистецтвознавства

22 червня 2021 р.

Сьогодні, 22-го червня, відбувся іспит у студентів 51-Х ФПО кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого Університету з дисципліни «Методика роботи в професійному танцювальному колективі», яку викладає доцент, заслужений працівник культури України Валентина Вартовник.

Детальніше »

Результати голосування Вченої ради ЛДУФК імені І. Боберського

ОФІЦІЙНО 

22 червня 2021 р.

У вівторок, 22-го червня 2021 року, в онлайн-режимі відбулася Вчена рада нашого Університету, упродовж якої відбулося голосування на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та присвоєння вченого звання доцента.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» вдесяте вибороли Кубок України (Фото)

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2021 

21 червня 2021 р.

18-20 червня відбувся розіграш Кубку України 2021 року з водного поло серед чоловіків. Серед команд, що виборювали почесний трофей, безальтернативним фаворитом було львівське «Динамо», у складі якого переважно грають студенти та випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Вовканичу Любомиру Степановичу!

ЮВІЛЯРИ 

19 червня 2021 р.

Сьогодні, 19-го червня, свій 50-літній ювілей відзначає завідувач кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, автор / співавтор понад 200 наукових і навчально-методичних праць, доцент Вовканич Любомир Степанович, який уже понад два десятиліття працює в нашому виші! Щастя і здоров’я Вам та многая літа, шановний Любомире Степановичу, у Ваш ювілейний день народження!

Детальніше »

Зустріч керівництва ЛДУФК з рекордсменом світу, важкоатлетом Богданом Гозою

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

18 червня 2021 р.

Новоспечений чемпіон та рекордсмен світу з важкої атлетики серед юніорів, студент другого курсу ЛДУФК Богдан Гоза зустрівся з керівництвом рідного вишу – ректором нашого Університету Євгеном Приступою, першим проректором Федором Музикою та проректором з адміністративно-господарської роботи Іриною Оленич.

Детальніше »

«Теорія і методика спортивної стрільби з гвинтівки»

НАШІ ВИДАННЯ 

18 червня 2021 р.

Вийшов друком навчальний посібник «Теорія і методика спортивної стрільби з гвинтівки». Автори – професор, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Богдан Виноградський і викладач цієї ж кафедри Андрій Демічковський.

Детальніше »

У Львові сьогодні стартує Кубок України з водного поло

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2021 

18 червня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 18-го по 20-е червня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА відбудеться розіграш Кубку України 2021 року з водного поло. Серед восьми команд, що виборюватимуть почесний трофей й львівське «Динамо», у складі якого переважно грають студенти та випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Збірна важкоатлетів ЛДУФК – третя на Всеукраїнській Універсіаді-2021 (Фото)

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Універсіада-2021 

17 червня 2021 р.

У Хмельницькому завершилися чемпіонат України 2021 року та XVI літня Всеукраїнська Універсіада-2021 з важкої атлетики. На обох змаганнях успішно виступили студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) ЛДУФК. Зокрема, у загальнокомандному заліку турніру з важкої атлетики XVI літньої Всеукраїнської Універсіади-2021, що тривав упродовж шести днів, збірна нашого Університету серед 33-х закладів вищої освіти країни, набравши 936 очок, посіла третє місце.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ встановлено рекорд України з естафетного марафонського бігу (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

17 червня 2021 р.

У вівторок, 15-го червня, вперше в Україні львівський клуб шанувальників бігу «Шипшина» (у кількості 42 атлетів) на доріжках стадіону СКІФ нашого вишу встановив рекорд з естафетного марафонського бігу. Забіг відбувся в рамках святкування 75-річчя ЛДУФК.

Детальніше »

Олександр Чижевський: «Збірна України обов’язково гратиме у плей-оф Євро»

16 червня 2021 р.

Один з легендарних випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Чижевський, який два останні роки очолює клуб Першої ліги «Агробізнес», підвів підсумки виступу своїх підопічних у сезоні-2020/2021 та повідомив про кадрові зміни у складі команди.

Детальніше »

Сестри Марія і Анна Музичук зіграють на Кубку світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

15 червня 2021 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оголосила список учасниць жіночого Кубка світу. За почесний трофей змагатимуться й дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Музичук.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко – четвертий на третьому етапі «Діамантової ліги»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. «Діамантова ліга»-2021 

14 червня 2021 р.

У Флоренції відбувся III етап сезону-2021 «Діамантової ліги». У секторі для стрибків у висоту змагався випускник ЛДУФК Андрій Проценко. У підсумковому протоколі він посів четверте місце.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта виграв «золото» Першої ліги та путівку в УПЛ (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

14 червня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, у суботу, 12-го червня, було зіграно матчі 30-го, заключного туру.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ встановлять рекорд України з естафетного марафонського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

13 червня 2021 р.

Вперше в Україні львівський клуб шанувальників бігу «Шипшина» номіновано на рекорд України з естафетного марафонського бігу. Його, 15-го червня, встановлять 42 бігуни клубу на стадіоні СКІФ ЛДУФК.

Детальніше »

Шахову школу «Три Королі» у Винниках відкрито! (Фото, відео)

12 червня 2021 р.

6-го червня 2021 року, в дитячій бібліотеці-філії №35 м. Винники відбулося відкриття школи шахів «Три Королі», на яку запрошує ГО «Центр виховання національної еліти». Розважальна програма була доволі насиченою. Діти відгадували шахові загадки, грали в ігри, танцювали з величезними шаховими фігурами.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдером. Роман Хім’як: «Для якісних змін у спорті потрібно терпіння та сміливість приймати непопулярні рішення»

11 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася зустріч гарантів освітніх програм ЛДУФК та аспірантів зі стейкхолдером – начальником управління молоді і спорту Львівської ОДА Романом Хім’яком.

Детальніше »

Всеукраїнська конференція «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 червня 2021 р.

У рамках святкування 75-річчя нашого Університету, 26-го травня на платформі Zoom у нашому виші відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів в рамках святкування 75-ліття ЛДУФК «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика».

Детальніше »

«Золотий хет-трик» снайперів ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2021

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Універсіада-2021 

10 червня 2021 р.

У Львові, на НТБ літніх видів спорту Міністерства оборони України, у спортивно-стрілецькому комплексі, упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е червня, відбулися змагання зі стрільби кульової за програмою XVI літньої Універсіади України-2021.

Детальніше »

У ЛДУФК вперше проведено пілотний ОСКІ

10 червня 2021 р.

Упродовж двох днів, 3-го і 4-го червня, відповідно до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у спортивному манежі комплексної навчально-спортивної бази стадіону СКІФ (вулиця Черемшини, 17) вперше проведено пілотний об’єктивно структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ).

Детальніше »

Анастасія Матвійок – срібний призер молодіжної першості України зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

10 червня 2021 р.

8-9 червня, в Бахмуті проходив чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років. Збірна Львівської області завоювала 11 медалей і посіла 12-е місце у командному заліку. У складі нашої команди було й дев’ять студентів ЛДУФК. Четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок (на фото вище – справа), підкоривши планку на висоті 175 см, посіла друге місце та завоювала срібну медаль в секторі для стрибків у висоту.

Детальніше »

Алла Черкасова завтра змагатиметься на Poland Open-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА 

10 червня 2021 р.

Національна жіноча збірна України з вільної боротьби 10-11 червня виступить на потужному рейтинговому турнірі у Варшаві – Poland Open-2021. Змагатиметься у столиці Польщі й випускниця ЛДУФК Алла Черкасова. Суперницями чемпіонки світу-2018 будуть 16 атлеток, серед яких й українка Аліна Бережна – головна конкурентка в боротьбі за місце у національній команді, яка захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 у столиці Японії Токіо.

Детальніше »

П’ятиборці Валерія Пермикіна і Павло Зведенюк стартують на чемпіонаті світу у Каїрі

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 

9 червня 2021 р.

У Каїрі сьогодні стартує чемпіонат світу 2021 з сучасного п’ятиборства. У складі збірної України на форумі лицарів п’яти якостей змагатимуться й двоє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

«Історія української культури» для студентів І курсу

НАШІ ВИДАННЯ 

9 червня 2021 р.

Вийшли друком методичні вказівки з навчальної дисципліни підготовки бакалаврів «Історія української культури» для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія та ерготерапія», спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» і спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

8 червня 2021 р.

У Познані завершився чемпіонат Європи 2021 року з веслування на байдарках і каное. Збірна України здобула на континентальному форумі вісім нагород – по два «золота» і «срібла» та чотири «бронзи».

Детальніше »

Курси підвищення кваліфікації фахівців з фізичного виховання шкіл та садочків

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

8 червня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури в період з 12-го травня по 2-е червня проведено курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти.

Детальніше »

Відкриті залікові заняття хореографів ЛДУФК

8 червня 2021 р.

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) відбулися відкриті залікові заняття, на яких студенти показували свої знання та вміння, набуті протягом навчання.

Детальніше »

Олександр Петрів – срібний призер Євро-2021 з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат Європи з кульової та стендової стрільби. «Срібло» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів завоювали українці Максим Городинець, Володимир Пастернак та випускник ЛДУФК Олександр Петрів.

Детальніше »

Георгій Іваницький – срібний призер Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Напередодні, 6-го червня, у турецькій Антальї завершився чемпіонат Європи-2021 зі стрільби з лука. У складі чоловічої збірної України командне «срібло» виборов випускник ЛДУФК Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академія фізичного виховання і спорту в Гданську привітала ЛДУФК з 75-літтям

НАШ ЮВІЛЕЙ 

7 червня 2021 р.

Ректор і сенат Академії фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецкего в Гданську від імені спільноти навчального закладу привітали наш Університет із 75-літнім ювілеєм. «Висловлюємо шановному навчальному закладу найсердечніші привітання та бажаємо чудових наукових результатів, талановитої й працьовитої молоді, а також достатку в академічному господарстві, щоб Ваш Університет міг відповідати складним викликам сьогодення», – йдеться у привітанні.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники XV Міжнародної наукової конференції «Society. Integration. Education»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

6 червня 2021 р.

28-29 травня, представники нашого Університету взяли участь у роботі XV Міжнародної наукової конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта» / «Society. Integration. Education» (SIE-2021).

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко виступить на чемпіонаті світу з дзюдо в Будапешті

ДЗЮДО. Чемпіонат світу-2021 

5 червня 2021 р.

У неділю, 6-го червня, в Будапешті розпочнеться чемпіонат світу 2021 року з дзюдо. У складі збірної України за нагороди світового форуму боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко. Тренерський штаб збірної України з дзюдо назвав склад національної команди на чемпіонат світу-2021, який пройде в Будапешті (Угорщина) з 6-го по 13-е червня.

Детальніше »

Вийшов у світ Посібник з історії України професора Олега Полянського та доцента Руслани Труби

НОВІ ВИДАННЯ 

4 червня 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний Посібник з історії України завідувача кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, професора Олега Полянського та доцента кафедри Руслани Труби (Полянський О.А., Труба Р.І. Історія України: навчально-методичний посібник. – Львів: Растр-7, 2021. – 196 с.). Тут враховано новітні методики викладання курсу й специфіку дистанційного навчання. Максимально повне змістове наповнення сприяє всебічному вивченню студентами однієї з головних гуманітарних дисциплін.

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу в матчі проти Японії

ФУТБОЛ 

4 червня 2021 р.

Головний тренер жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список гравців, викликаних на навчально-тренувальний збір для підготовки до товариського матчу з національної командою Японії. До табору «синьо-жовтих» запрошено й магістрантку ЛДУФК Анну Петрик.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Оксану Борис

4 червня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою керівника редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Борис Оксану Ярославівну. Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Оксану Ярославівну та бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових творчих звершень й успіхів у трудовій діяльності!

Детальніше »

Юлія Коростильова і Олександр Петрів – чемпіони Європи зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

В Осієку триває чемпіонат Європи-2021 з кульової та стендової стрільби. Напередодні, 2-го червня, «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів – випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Марія Музичук – cрібний призер етапу шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

3 червня 2021 р.

У Гібралтарі напередодні завершився четвертий, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць були і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Боксери Іван Данча і Назар Куротчин у рамках #OlympicLab навчали дітей навичок лідерства

БОКС 

3 червня 2021 р.

Простір парку «Піскові озера» у Львові 1-го червня запалили драйвом та енергією випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, знані боксери Іван Данча та Назар Куротчин разом із юними відвідувачами Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова. Адже саме там відбувався захід #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Детальніше »

Квартет веслярів ЛДУФК змагатиметься на Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

Сьогодні у Познані стартує чемпіонат Європи-2021 з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України боротьбу за нагороди розпочинають й четверо представників нашого Університету.

Детальніше »

Георгій Іваницький і Вероніка Марченко стартували на Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

2 червня 2021 р.

Напередодні, у турецькій Антальї розпочався чемпіонат Європи зі стрільби з лука. У складі збірної України змагаються й двоє титулованих випускників нашого вишу – Вероніка Марченко та Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за участю польських фахівців (Фото, відео)

2 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок» за програмою «RITA – Зміни в регіоні».

Детальніше »

Марія Музичук втратила шанси виграти етап шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

1 червня 2021 р.

Добігає завершення IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники IV українсько-польської наукової конференції «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

1 червня 2021 р.

У режимі он-лайн відбулася IV Міжнародна українсько-польська наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою», одним зі співорганізаторів якої був наш Університет.

Детальніше »

Повний комплект нагород бігунів ЛДУФК на чемпіонаті України з гірського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

1 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат України 2021 року з гірського бігу (вгору-вниз), на якому успішно виступили представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. В активі наших бігунів повний комплект медалей.

Детальніше »

У ЛДУФК пройшли курси TOECS для суддів з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

31 травня 2021 р.

На базі кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), пройшли суддівські курси TOECS першого рівня.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза – cрібний призер юніорського чемпіонату світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

31 травня 2021 р.

У столиці Узбекистану Ташкенті, де сьогодні, 31-го травня, завершується чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, напередодні срібну медаль у сумі двоєборства здобув студент ЛДУФК Богдан Гоза. 19-річний другокурсник кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Богдан Гоза на світовому форумі в далекому Ташкенті представляв нашу країну у ваговій категорії до 109 кг.

Детальніше »

У Львові нагородили переможців Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

31 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського за участю знаменитих спортсменів, митців та науковців відбувся фінальний акорд VI творчого конкурсу «Олімпійська писанка».

Детальніше »

У Львові відбулася ІV наукова конференція «Українська тіловиховна традиція» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

30 травня 2021 р.

19-20 травня, комісією тіловиховання і спорту ім. І. Боберського НТШ, кафедрою олімпійської освіти ЛДУФК, Музеєм визвольної боротьби України та музейним відділом Львівського обласного Будинку учителя проведено ІV наукову конференцію «Українська тіловиховна традиція».

Детальніше »

Ярослав Давидчук – чемпіон Євро-2021 з самбо

САМБО. Євро-2021 

30 травня 2021 р.

З 26-го по 29-е травня в місті Лімасол на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи-2021 з боротьби самбо. На килимі арени Spiros Kyprianon за нагороди континентального форуму змагалися понад 500 спортсменів з 20-ти країн. Серед них і студент четвертого курсу нашого Університету Ярослав Давидчук.

Детальніше »

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 не здобула ліцензію на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

29 травня 2021 р.

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 завершила свій виступ в олімпійській кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо, що проходить в австрійському Граці. У складі «синьо-жовтих» грала й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв «бронзу» на етапі Діамантової ліги в Досі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Діамантова ліга-2021 

29 травня 2021 р.

Напередодні, 28-го травня, в Досі (Катар) відбувся другий етап легкоатлетичної Діамантової ліги сезону-2021. В секторі для стрибків у висоту змагався випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко. Випускник кафедри легкої атлетики нашого вишу підкорив планку на висоті 227 см.

Детальніше »

Марія Музичук лідирує на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

28 травня 2021 р.

У Гібралтарі триває IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці ЛДУФК – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти. На екваторі турніру Марія очолює турнірну таблицю, Анна – на сьомій позиції.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Заневському Ігорю Пилиповичу!

ЮВІЛЯРИ 

28 травня 2021 р.

Сьогодні, 28-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає завідувач кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор технічних наук, автор / співавтор понад 250 наукових та навчально-методичних праць та просто дуже хороша й порядна Людина – Заневський Ігор Пилипович, який уже 39 років працює у нашому виші! Бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові від рідних та сімейного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує.

Детальніше »

Христина Філевич грає у складі збірної України з баскетболу 3х3 у відборі на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

27 травня 2021 р.

У Граці напередодні стартував турнір з баскетболу 3х3 у рамках олімпійської кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо. У складі жіночої збірної України грає й випускниця ЛДУФК Христина Філевич. 28-го травня, наша збірна проведе два заключних матчі групового раунду, в яких протистоятиме командам Японії та Ірану.

Детальніше »

ВІДЕОФАКТ: На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків

27 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Упродовж чотирьох днів змагалися збірні 25-ти областей та столиці України.

Детальніше »

Олена Мартинюк – Заслужений діяч естрадного мистецтва України

27 травня 2021 р.

На підставі Рішення Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», викладачці кафедри хореографії і мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені В’ячеславівні Мартинюк присвоєно почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Детальніше »

Круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів»

27 травня 2021 р.

У рамках відзначення 75-річного ювілею ЛДУФК, кафедра гуманітарних дисциплін 25-го травня провела круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів». За матеріалами круглого столу готується до друку тематичний збірник матеріалів, який планується видати, як шостий випуск кафедрального збірника «Гуманітарні дисципліни у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів».

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону у спринті

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

26 травня 2021 р.

У Києві відбувся чемпіонат України 2021 року з триатлону на спринтерській дистанції. У змаганнях серед жінок золоту медаль та чемпіонський титул виборола випускниця магістратури ЛДУФК Софія Прийма. Змагання складалися із плавального сегменту на 750 м, велогонки на 20 км і бігу на 5 км.

Детальніше »

Юлія Коростильова – чемпіонка Європи з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

26 травня 2021 р.

В хорватському місті Осієк триває чемпіонат Європи з стрільби кульової та стрільби стендової. Напередодні золоту медаль континентального форуму здобула випускниця ЛДУФК Юлія Коростильова.

Детальніше »

Сестри Музичук стартували на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

26 травня 2021 р.

У Гібралтарі розпочався IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться круглий стіл «Силіконова долина менеджменту»

КРУГЛИЙ СТІЛ 

25 травня 2021 р.

У рамках святкування 75-ліття Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кафедра економіки та менеджменту у четвер, 27-го травня, проводить круглий стіл «Силіконова долина менеджменту».

Початок круглого столу – о 10:00, реєстрація учасників – 09:30.

Модератор – завідувач кафедри економіки та менеджменту, професор Наталія Павленчик.

Детальніше »

Віртуальна екскурсія «Туристична Україна» присвячена 75-літтю ЛДУФК

ТУРИЗМ 

25 травня 2021 р.

У понеділок, 24-го травня, в межах програми заходів присвячених 75-літтю ЛДУФК у актовій залі головного корпусу нашого вишу відбулася демонстрація туристичного фільму, підготованого кафедрою туризму (завідувач – професор Андрій Голод).

Детальніше »

Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», завершився Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Переможцями звітних змагань стали й двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Орися Дем’янюк-Мочульська, яка фінішувала першою в бігу на дистанції 1500 м з результатом 4 хвилини 17,78 секунди та Роман Ростикус – найкращий час в бігу на 3000 м з перешкодами – 8 хвилин 51,32 секунди. Вітаємо наших спортсменів!

Детальніше »

Медальний врожай студентів ЛДУФК на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить цими днями у місті Коломия Івано-Франківської області збірна команда ЛДУФК вкотре продемонструвала чудові індивідуальні результати.

Детальніше »

Опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК про якість викладання дисциплін

25 травня 2021 р.

У відповідності до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності ЛДУФК, Комісія з моніторингу якості освіти нашого вишу проводить опитування здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів усіх спеціальностей щодо якості викладання дисциплін.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за програмою RITA – Зміни в регіоні (Відео)

RITA 

25 травня 2021 р.

26-го травня у ЛДУФК відбудеться Академічний день боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-20) 

24 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів вікової категорії U-20, у якому змагалися збірні 25-ти областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – 444 атлети. Збірна команда Львівської області, в складі якої виступали й студенти кафедри легкої атлетики нашого вишу, посіла 11-е місце.

Детальніше »

Катерина Крива – бронзовий призер чемпіонату Європи з карате

КАРАТЕ. Євро-2021 

24 травня 2021 р.

У хорватському місті Пореч напередодні, 23-го травня, фінішував 56-й чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Збірна Україні здобула золоту, срібну та дві бронзові медалі, одну з яких виборола випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Крива. За нагороди континентального форуму каратистів Євро-2021, який пройшов у спорткомплексі Žatika Sport Centre, боролися 513 спортсменів з 47-ми країн Старого Світу.

Детальніше »

Шедеври Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

24 травня 2021 р.

Упродовж чотирьох місяців тривав марафон Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021». Епіцентром події став Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, куди звідусіль привозили цікаві роботи, виконані в найоригінальніших матеріалах і техніках.

Детальніше »

У ЛДУФК змагалися в прем’єрному SportArtQuest (Фото)

22 травня 2021 р.

В ювілейний День вишиванки Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського став епіцентром змагально-мистецької діяльності, оскільки пів сотні молоді з різних куточків України взяли участь у прем’єрному SportArtQuest.

Детальніше »

Увага! 24-го травня розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти

ОФІЦІЙНО 

22 травня 2021 р.

Згідно інформації МОЗ України, із 24-го травня 2021 року, розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти. Керівникам структурних підрозділів ЛДУФК необхідно ТЕРМІНОВО подати УТОЧНЕНІ СПИСКИ бажаючих провакцинуватися.

Детальніше »

Віталій Радевич і Роман Кордоба – чемпіони України з футзалу

ФУТЗАЛ. Екстра-ліга-20/21 

21 травня 2021 р.

Завершився чемпіонат України з футзалу сезону-2020/2021 серед клубів Екстра-ліги. Золоті медалі виборов «Ураган». Вагомий внесок у тріумф прикарпатців зробили й Віталій Радевич та Роман Кордоба – відповідно магістрант та випускник ЛДУФК.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза виступить у Ташкенті на юніорському чемпіонаті світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

21 травня 2021 р.

З 21-го по 31-е травня в столиці Узбекистану Ташкенті відбудеться чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Нагороди світового форуму виборюватиме й студент ЛДУФК Богдан Гоза.

Детальніше »

Анна Петрик – чемпіонка України з футболу

ФУТБОЛ. Жіноча Вища ліга-20/21 

20 травня 2021 р.

Обігравши «Ладомир», ЖФК «Житлобуд-1» достроково виграв золоті медалі чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Свій внесок у звитягу клубу зі столиці Слобожанщини зробила й магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик.

Детальніше »

Стадіон СКІФ приймає командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів і юнаків

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Першість України-2021 

20 травня 2021 р.

Упродовж п’яти днів, з 20-го по 24-те травня, стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця М. Черемшини,17) прийматиме командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Загалом боротьбу за медалі вестимуть близько 900 спортсменів.

Детальніше »

Марія Паска – у «ТОП-100 успішних жінок Львівщини»

19 травня 2021 р.

У понеділок, 17-го травня 2021 року, відбулась урочиста церемонія нагородження відповідно регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини», на якій поважні львів’яни зібрались, щоб подякувати жінкам, які творять добро заради суспільства!

Детальніше »

Роман Гладиш пробився у ТОП-5 етапу Кубка світу з велотреку в Гонконзі

ВЕЛОТРЕК. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Гонконзі відбувся перший етап Кубка світу 2021 року з велоперегонів – UCI Track Cycling Nations Cup 2021. У складі національної збірної України на звітних змаганнях виступав і аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Гладиш (науковий керівник – професор Богдан Виноградський).

Детальніше »

Юрій Ковальчук – дворазовий чемпіон України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2021 

19 травня 2021 р.

У Києві завершився Відкритий чемпіонат України 2021 року з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді та юніорів. Мультимедалістом змагань, що тривали упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е травня, став студент нашого Університету Юрій Ковальчук, який здобув шість нагород.

Детальніше »

Нарада стейкхолдерів

19 травня 2021 р.

12-го травня 2021 року на платформі Zoom відбулася чергова нарада зі стейкхолдерами про систему підготовки докторів філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Було обговорено низку питань, які стосувалися системи підготовки докторів філософіїзі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер першого етапу Кубка світу-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Сегеді, з 14-го по 16-е травня, тривав перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное (спринт) – 2021 ICF Canoe Sprint World Cup. Випускник ЛДУФК Віталій Вергелес (на фото – справа) на звітних змаганнях став бронзовим призером.

Детальніше »

«Галичанка» двома перемогами завершила чемпіонат гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

18 травня 2021 р.

Завершився заключний тур фінальної частини жіночої Суперліги. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, уже в статусі семиразової чемпіонки, завершила турнір переконливими перемогами.

Детальніше »

Спорт і мистецтво: у Львові легендарні спортсмени нагородять переможців VI конкурсу «Олімпійська писанка – 2021»

18 травня 2021 р.

У четвер, 20-го травня 2021 року, в культурній столиці України відбудеться подія, на яку з’їдуться молоді митці з чотирьох областей. В актовій залі ЛДУФК (вул. Костюшка, 11) готують фінальний акорд – урочистість з нагоди підсумків шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Початок – 12:00. Зазначимо, що учасниками цьогорічного конкурсу були молоді митці з шести областей України, які підготували понад 200 робіт, більшість з яких – справжні шедеври. У церемонії візьмуть участь зіркові гості.

Детальніше »

Троє каратисток ЛДУФК позмагаються за медалі Євро-2021

КАРАТЕ. Євро-2021 

18 травня 2021 р.

Із 19-го по 23-є травня, хорватське місто Пореч прийматиме 56-й за ліком чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Участь у континентальному форумі загалом візьмуть понад 500 спортсменів із 47 країн. Серед них й троє представниць ЛДУФК.

Детальніше »

Рекомендації Європейської асоціації наукових редакторів у фокусі уваги редакторської спільноти

18 травня 2021 р.

14 травня 2021 року відбувся вебінар «Як підготувати якісну дослідницьку статтю? Рекомендації EASE для авторів, перекладачів і редакторів», підготовлений Асоціацією українських редакторів разом із Українським регіональним відділенням Європейської асоціації наукових редакторів.

Детальніше »

Команда Чижевського обіграла «Чорноморець» і продовжує боротьбу за путівку в УПЛ

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж двох попередніх днів, 15-го і 16-го травня, було зіграно матчі 26-го туру.

Детальніше »

IV Міжнародна наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

17 травня 2021 р.

Доценти кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК – Наталія Семенова, Олена Ханікянц та Наталія Сороколіт – у суботу, 15-го травня, взяли участь у IV Міжнародній науковій онлайн-конференції «Фізичне виховання та управління безпекою».

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Прокопенку Віктору Івановичу!

ЮВІЛЯРИ 

17 травня 2021 р.

Сьогодні, 17-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає старший викладач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту СРСР, автор / співавтор 20 наукових і навчально-методичних статей та просто хороша й порядна Людина – Прокопенко Віктор Іванович, який уже понад сорок років працює у нашому виші! Щастя і здоров’я Вам, шановний Вікторе Івановичу, у Ваш ювілейний день народження! Многая літа!

Детальніше »

Вебінар для студентів та аспірантів «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта»

15 травня 2021 р.

З нагоди святкування 75-річчя ЛДУФК кафедрою ФТіЕ 13-го травня проведено вебінар для студентів та аспірантів зі спеціальності 227 – фізична терапія та ерготерапія на тему: «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта».

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко виборола Кубок України з дзюдо

ДЗЮДО. Кубок України-2021 

14 травня 2021 р.

12-13 травня відбувся Відкритий Кубок України-2021 з дзюдо, за участі спортсменів збірних команд України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану. У змаганнях взяли участь 349 дзюдоїстів, серед яких і студенти та випускники ЛДУФК. У ваговій категорії понад 78 кг наша випускниця, майстер спорту міжнародного класу Василина-Ірина Кириченко впевнено перемогла усіх суперниць достроково «іпоном» і тим самим не тільки завоювала почесний трофей, а й виборола право представляти збірну команду України на ЧС-2021.

Детальніше »

Вітаємо Юлію Ткач із захистом кандидатської дисертації!

14 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у ЛДУФК 13-го травня відбувся офіційний захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри педагогіки та психології нашого вишу, заслуженого майстра спорту, чемпіонки світу і Європи з боротьби, учасниці трьох Олімпіад – Ткач Юлії Анатоліївни.

Детальніше »

Юрій Ідзінський виступить на молодіжному Євро-2021 з боротьби

БОРОТЬБА. Євро-2021 (U-23) 

14 травня 2021 р.

З 17-го по 23-є травня у столиці Північної Македонії Скоп’є відбудеться чемпіонат Європи-2021 з видів спортивної боротьби – греко-римської, вільної та жіночої. У змаганнях з вільної боротьби змагатиметься студент кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) ЛДУФК Юрій Ідзінський.

Детальніше »

Вітаємо Юлію Феленчак із захистом докторської дисертації!

14 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.140.01 у ЗВО «Львівський університет бізнесу та права» у середу, 12-го травня поточного року, відбувся захист дисертаційної роботи доцента кафедри спортивного туризму нашого Університету Юлії Феленчак на тему «Формування і реалізація соціальної доктрини туризму».

Детальніше »

Іван Желізко зіграє за молодіжну збірну України на Меморіалі Валерія Лобановського

ФУТБОЛ 

14 травня 2021 р.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань оприлюднив склад команди на черговий збір. Серед запрошених до табору «синьо-жовтих» й студент четвертого курсу кафедри футболу Іван Желізко, а в списку резервістів – його одногрупник Остап Притула.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Мандюка із захистом докторської дисертації!

13 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у ЛДУФК 13-го травня 2021 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри теорії та методики фізичної культури нашого вишу Мандюка Андрія Богдановича.

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес завтра стартує на Кубку світу

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2021 

13 травня 2021 р.

Завтра, 14-го травня, в угорському місті Сегед стартує перший етап Кубку світу 2021 року з веслування на байдарках та каное. Україну представлятиме команда з 29-ти спортсменів, серед яких і випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Вергелес.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

12 травня 2021 р.

В рамках святкування 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 7-го травня 2021 року на платформі Zoom у виші відбулася ювілейна XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України».

Детальніше »

Мар’яна Маркевич: «Вигравати ніколи не надоїдає»

ГАНДБОЛ 

12 травня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки» останні сім років незмінно виграють чемпіонат української Суперліги. І до кожного з цих тріумфів долучилася магістрантка нашого Університету Мар’яна Маркевич, без якої сьогодні важко навіть уявити собі склад провідного клубу країни.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою Львівської обласної ради

12 травня 2021 р.

Львівська обласна рада відзначила Подякою викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Юрія Дионизовича та Володимира Михайловича з відзнакою Львівської обласної ради та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових звершень!

Детальніше »

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Спортивно-оздоровчий туризм»

НАШІ ВИДАННЯ 

12 травня 2021 р.

Автори – старший викладач кафедри спортивного туризму Лідія Олексіївна Тимошенко, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри спортивного туризму нашого Університету Андрій Остапович Кухтій і викладач цієї ж кафедри Костянтин Володимирович Лабарткава.

Детальніше »

Сергій Сеймівський і Павло Негребецький – чемпіони України з флорболу (Фото)

ФЛОРБОЛ. Чемпіонат України-20/21 

11 травня 2021 р.

У Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина» відбулись фінальні матчі чемпіонату України з флорболу. Визначалися чемпіони одразу у трьох турнірах, а саме жіночій Вищій лізі та Першій і Вищій серед чоловіків.

Детальніше »

Василя Бусола відзначено Подякою Ректорату ЛДУФК

11 травня 2021 р.

Ректорат нашого вишу за вагомий багаторічний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня народження відзначив Подякою Бусола Василя Андрійовича – завідувача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств, доцента, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України, почесного професора ЛДУФК, президента Федерації фехтування Львівської області.

Детальніше »

Львівська «Галичанка» пробилася у «Фінал чотирьох» Кубку України з гандболу

ГАНДБОЛ. Кубок України-2021 

11 травня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у матчах чвертьфінальної стадії Кубку України двічі обіграли ужгородські «Карпати» і стали першим учасником «Фіналу чотирьох».

Детальніше »

«Рух» Івана Федика вириває нічию у Дніпрі та фінішує у ТОП-10 УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

10 травня 2021 р.

9-го травня, було зіграно поєдинки 26-го, заключного туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грали студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта зміцнила своє становище лідера Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

9 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох попередніх днів, 7-го і 8-го травня, було зіграно матчі 25-го туру.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Тимчаку Ярославу Володимировичу!

ЮВІЛЯРИ 

9 травня 2021 р.

Сьогодні, 9-го травня, свій 50-літній ювілей відзначає завідувач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор близько 60 наукових і навчально-методичних праць, доцент Тимчак Ярослав Володимирович, який уже понад чверть століття працює у нашому виші! Ректорат та увесь колектив Університету висловлює свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку й наукову діяльність і вагомий внесок у підготовку молодих кадрів.

Детальніше »

Юрій Борецький отримав подяку Національного фонду досліджень України

8 травня 2021 р.

Національний фонд досліджень України відзначив Подякою завідувача кафедрою біохімії та гігієни ЛДУФК, доктора біологічних наук, професора Борецького Юрія Романовича. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Юрія Романовича з відзнакою Національного фонду досліджень України та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у науково-викладацькій діяльності та розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

У неділю завершиться чемпіонат футбольної УПЛ сезону-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

8 травня 2021 р.

Завтра, 9-го травня, буде зіграно поєдинки 26-го, заключного туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого вишу.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу дізналася суперників у відборі на ЧС-2023

ФУТБОЛ. Жіночий чемпіонат світу-2023 

7 травня 2021 р.

У Ньйоні (Швейцарія) відбулося жеребкування відбірного турніру чемпіонату світу 2023 року серед жіночих збірних у зоні УЄФА. Своїх суперниць дізналася й національна команда України, в складі якої грає й магістрантка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК відзначено Грамотою Верховної Ради України

7 травня 2021 р.

Верховна Рада України відзначила Грамотою «За заслуги перед Українським народом» працівників ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Федора Васильовича та Василя Мар’яновича з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів!

Детальніше »

Гол Андрія Гітченка залишив «Десну» в боротьбі за путівку в Лігу конференцій

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

7 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 5-го і 6-го травня, було зіграно поєдинки передостаннього, 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Руху» головними тренерами працюють відповідно Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик, які вищу освіту також здобули у ЛДУФК.

Детальніше »

Став відомий розклад ігор жіночої збірної України з баскетболу 3х3 в олімпійському відборі

БАСКЕТБОЛ 3х3. Олімпіада-2020 

6 травня 2021 р.

ФІБА оприлюднила розклад матчів олімпійського кваліфікаційного турніру з баскетболу 3х3. За путівку до Токіо боротиметься й жіноча збірна України, в складі якої грає випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Прокопенко Георгій Якович

СУМУЄМО 

6 травня 2021 р.

Напередодні, 5-го травня, на 85-му році життя перестало битися серце видатного українського плавця, випускника та колишнього старшого викладача кафедри водних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, срібного призера Ігор XVIII Олімпіади у Токіо-1964, заслуженого майстра спорту Прокопенка Георгія Яковича – винахідника сучасного виду техніки плавання брасом з пізнім вдихом.

Вічная пам’ять...

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень з 5-го травня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

5 травня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому виші дію карантину продовжено по 30-е червня 2021 року, а навчання з 5-го травня 2021 року організовано за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

Детальніше »

«Галичанка» усьоме поспіль достроково стала чемпіоном України

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

5 травня 2021 р.

Завершився передостанній тур фінальної частини жіночої Суперліги з гандболу. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, обіграла миколаївський «Реал» й достроково стала чемпіоном України!

Детальніше »

Інна Бондар – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фітнес та рекреація»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

5 травня 2021 р.

На базі Національного університету фізичного виховання і спорту України 22-го і 23-го квітня у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізації «Фітнес та рекреація». Загалом на конкурс було подано 30 студентських наукових робіт, авторами яких були 36 здобувачів вищої освіти.

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко зупинилася за крок до «бронзи» Кубка Європи з дзюдо

ДЗЮДО. Кубок Європи-2021 

5 травня 2021 р.

У Загребі 1-го і 2-го травня, відбувся Відкритий Кубок Європи-2021 з дзюдо. Участь у звітному турнірі в складі збірної України взяла й випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко.

Детальніше »

У середу та четвер відбудуться матчі 25-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

4 травня 2021 р.

5-6 травня, буде зіграно поєдинки 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Благодійний проєкт «Великодні обійми» (Фото)

4 травня 2021 р.

Напередодні Великодня викладачі та студенти ЛДУФК відвідали НЗ «Пролісок». Благодійний проєкт «Великодні обійми», місія якого подарувати дітям, вихованцям інтернатної групи навчального закладу у м. Стрий частинку свого серця у світле свято Воскресіння Христового.

Детальніше »

Прем’єрний гол Притули в УПЛ допоміг «Руху» обіграти команду Шарана

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

3 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 1-го і 2-го травня, було зіграно поєдинки чергового, 24-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Романчуку Олександру Петровичу!

ЮВІЛЯРИ 

3 травня 2021 р.

Сьогодні, 3-го травня, у другий день Великодніх свят свій 50-літній ювілей відзначає професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, доктор медичних наук Романчук Олександр Петрович – лікар вищої категорії зі спеціальності «Лікувальна фізкультура та спортивна медицина», автор та співавтор понад 570 наукових й навчально-методичних праць!

Детальніше »

Рекордна «Олімпійська писанка-2021»: понад 200 неповторних писанок з шести областей України (Фото, відео)

1 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття виставки робіт вже шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Цей авторський проєкт розпочато у 2012 році під гаслом П’єра де Кубертена: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті».

Детальніше »

Вітання з Великоднем!

1 травня 2021 р.

Дорогі колеги, співробітники,
студенти!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Детальніше »

«Агробізнес» Чижевського зупинив переможну ходу «Вереса» Вірта у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох попередніх днів, 29-го і 30-го квітня, було зіграно матчі 24-го туру.

Детальніше »

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

1 травня 2021 р.

З метою надання відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 Центр розвитку медсестринства МОЗ України пропонує для ознайомлення та користування збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» для практичного використання медпрацівниками.

Детальніше »

У суботу та неділю відбудуться матчі 24-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

1-2 травня, буде зіграно поєдинки 24-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Детальніше »

Анатолія Никитенка відзначено Подякою Ректорату ЛДУФК

30 квітня 2021 р.

Ректорат ЛДУФК за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня народження відзначив Подякою Никитенка Анатолія Олексійовича – доцента кафедри фехтування, боксу і національних одноборств.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» учетверте поспіль стали чемпіонами Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

У Харкові, на водному майданчику басейну «Політех» завершилися поєдинки третього фінального туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021. За їх підсумками достроково, за три ігрових дні до завершення турніру визначилися усі призери.

Детальніше »

Ілля Завойський – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Спорт»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА  

30 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Спорт» диплом першого ступеня отримав студент факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ілля Завойський.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Катерину Тимрук-Скоропад

29 квітня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою професорку кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктора наук з фізичного виховання і спорту Тимрук-Скоропад Катерину Анатоліївну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Катерину Анатоліївнута бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів!

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» фінішувала шостою у волейбольній Вищій лізі-2020/2021

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток і випускниць нашого вишу (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у фінальному турі за місця з п’ятого по восьме й у підсумку фінішувала на шостій позиції.

Детальніше »

Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка бізнесу»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

29 квітня 2021 р.

Магістрантка факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу». Тож вітаємо з вагомим науковим здобутком нашу красуню-студентку та її наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента Анатолія Павленчика і бажаємо їм нових творчих здобутків!

Детальніше »

«Львів» і «Рух» на «Арені Львів» у перенесеній грі 18-го туру УПЛ сильнішого не виявили

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

Напередодні, 28-го квітня, було зіграно два перенесені поєдинки 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою МОН України

28 квітня 2021 р.

МОН України відзначило Подякою низку викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиро вітають Марію Паску, Андрія Голода та Юрія Борецького з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень!

Детальніше »

Марина Кирик – бронзовий призер чемпіонату України з триатлону

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

28 квітня 2021 р.

У Мелітополі Запорізької області в неділю, 25-го квітня, завершився чемпіонат України 2021 року з триатлону. Бронзову медаль у змаганнях жінок виборола Марина Кирик – випускниця ЛДУФК. 23-річна Марина лідирувала за підсумками змагання на плавальному сегменті – у своєму найсильнішому виді.

Детальніше »

Василя Бусола нагороджено грамотою Львівської обласної ради

28 квітня 2021 р.

Львівська облрада за багаторічну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 75-річчя від Дня народження нагородила грамотою завідувача кафедрою фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК Бусола Василя Андрійовича.

Детальніше »

Міжнародна науково-практична конференція з проблем хореографічного мистецтва

КОНФЕРЕНЦІЇ 

28 квітня 2021 р.

У п’ятницю, 23-го квітня, відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Хореографічна культура сучасності: глобалізаційні виклики», організована Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України, Київським національним університетом культури і мистецтв, Національною хореографічною спілкою України, Клайпедським факультетом Литовської академії музики і театру, Білоруським державним університетом культури і мистецтв.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдерами Червоноградського району (Відео)

27 квітня 2021 р.

Кафедрою теорії та методики фізичної культури ЛДУФК спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградського району, 22-го квітня проведено методичне об’єднання учителів фізичної культури на тему «Творчість, як невід’ємна складова професійної майстерності учителів фізичної культури».

Детальніше »

Володимир Шаран – найкращий тренер 23-го туру Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

27 квітня 2021 р.

ВО тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 23-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги. Найкращим тренером ігрового дня визнано наставника «Олександрії» Володимира Шарана – випускника ЛДУФК.

Детальніше »

Микола Линдюк – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фізичне виховання»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

27 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Фізичне виховання» диплом першого ступеня отримав студент факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Микола Линдюк. З-поміж 39-ти наукових студентських робіт наукове дослідження Миколи Линдюка «Планета БАСКЕТ» отримало загальний середній бал – 87,19.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Пришляк Галині Степанівні!

ЮВІЛЯРИ 

27 квітня 2021 р.

Сьогодні, 27-го квітня, ювілей відзначає добра, чуйна, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Пришляк Галина Степанівна – бухгалтер І категорії бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка багато років нараховує нам зарплатню.

Детальніше »

«Олександрія» Шарана в грі 23-го туру УПЛ обіграла «Шахтар»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, було зіграно поєдинки чергового, 23-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Павла Кучера із захистом кандидатської дисертації!

26 квітня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.051.08 у Волинському національному університеті імені Лесі Українки у четвер, 22-го квітня, відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павла Кучера.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського перервав свою п’ятиматчеву безвиграшну серію у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, упродовж трьох попередніх днів, з 23-го по 25-го квітня, було зіграно матчі 23-го туру.

Детальніше »

Експертиза модельних програм з фізичної культури (Відео)

25 квітня 2021 р.

Інститутом модернізації змісту освіти спільно з МОН України 21-го квітня проведено навчальний вебінар з членами експертних комісій та експертних груп з надання грифу Міністерства освіти і науки України навчальним програмам та підручникам.

Детальніше »

Офіційно: Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Вуокатті відкладено на березень 2022 року

ЄОК 

24 квітня 2021 р.

Щоб захистити безпеку учасників, забезпечивши при цьому можливість участі у змаганнях усіх найкращих спортсменів, ЄОК у співпраці з ФОК та місцевими організаторами вирішили, що зимовий ЄЮОФ Вуокатті-2021 буде перенесено на березень 2022 року.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» у суботу стартують на третьому турі Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 24-го по 26-е квітня, на водному майданчику басейну «Політех» у Харкові буде зіграно поєдинки третього фінального туру чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги.

Детальніше »

Навчай українською!

23 квітня 2021 р.

В Україні 7 квітня стартував 21-денний челендж «Навчай українською» для педагогів позашкільних навчальних закладів, які переходять на українську мову викладання. Особливий акцент було поставлено на спортивній термінології. Команда редакторів редакційно-видавничого відділу ЛДУФК долучилася до ініціативи і провела консультації, поділилася рекомендаціями, представила власні напрацювання тощо.

Детальніше »

Матчем «Маріуполь» – «Рух» cьогодні стартує 23-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, буде зіграно поєдинки 23-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з 55-літтям Бріскіну Юрію Аркадійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

23 квітня 2021 р.

Сьогодні, 23-го квітня, свій 55-літній ювілей відзначає завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 350 наукових та навчально-методичних праць, зокрема підручника, шести навчальних посібників, семи монографій, 26 патентів України на винаходи і корисні моделі, професор Бріскін Юрій Аркадійович!

Детальніше »

Засідання Оргкомітету з підготовки та участі України в Іграх Олімпіади та Паралімпійських іграх у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

22 квітня 2021 р.

Сьогодні, 22-го квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх, які влітку відбудуться в Токіо.

Детальніше »

Збірна України з футзалу піднялася в рейтингу УЄФА на дев’яте місце

ФУТЗАЛ. Рейтинг УЄФА 

22 квітня 2021 р.

УЄФА оприлюднив квітневий рейтинг футзальних команд. Збірна України, в складі якої грає й магістрант ЛДУФК Віталій Радевич та випускники нашого вишу Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь, посідає в ньому дев’яте місце.

Детальніше »

Анастасія Ковтун – чемпіонка Чехії з баскетболу

БАСКЕТБОЛ 

22 квітня 2021 р.

У Чехії завершився національний чемпіонат з баскетболу поточного сезону серед жіночих клубів. У черговий раз золоті медалі виборола команда УСК «Прага», в якій на позиції центрової грає українка Анастасія Ковтун (на фото – друга справа) – студентка II курсу ЛДУФК.

Детальніше »

У фіналі Кубку України з футболу трофей виборюватимуть «Динамо» і «Зоря»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

22 квітня 2021 р.

Напередодні, відбулися обидва півфінальні матчі Кубку України. «Агробізнес» та «Олександрія», які тренують випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олександр Чижевський та Володимир Шаран відповідно, приймали «Динамо» і «Зорю». На жаль, у фіналі їхні команди не зіграють.

Детальніше »

Анастасія Осняч-Шустова стартує на Євро-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА. Євро-2021 

21 квітня 2021 р.

У Варшаві в понеділок, 19-го квітня 2021 року, розпочався чемпіонат Європи з трьох видів спортивної боротьби – вільної, греко-римської та жіночої. За нагороди континентального форуму в столиці Польщі боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Осняч-Шустова.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в рейтингу ФІФА перебуває на 31-му місці

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

21 квітня 2021 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, в складі якої грає й магістрантка нашого Університету Анна Петрик (на фото – № 6), посідає 31-у позицію.

Детальніше »

Команди Чижевського і Шарана завтра спробують пробитися у фінал Кубку України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

20 квітня 2021 р.

21-го квітня, відбудуться півфінальні матчі Кубку України з футболу. «Агробізнес» та «Олександрія», які тренують випускники ЛДУФК – Олександр Чижевський та Володимир Шаран відповідно, прийматимуть «Динамо» і «Зорю». Аналізуючи шлях єдиного представника Першої ліги до півфіналу поточного розіграшу Кубка України, в першу чергу звертаєш увагу на той факт, що на всіх стадіях розіграшу «Агробізнес» вигравав із мінімальною перевагою в рахунку.

Детальніше »

Майстер-клас: «Інноваційний урок, як засіб професійного зростання» (Відео)

TUTORIAL 

20 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 19-го квітня, проведено четвертий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

Зустріч з керівництвом національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

19 квітня 2021 р.

Зустріч з керівництвом національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, напередодні проведення Акредитаційної експертизи за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим магістерським рівнем вищої освіти у дистанційному форматі, дуже актуальна.

Детальніше »

Огляд 22-го туру матчів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 квітня 2021 р.

16-18 квітня, було зіграно поєдинки чергового, 22-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Перестало битися серце Гриніва Олега Івановича

СУМУЄМО 

18 квітня 2021 р.

Сьогодні, 18-го квітня, на 82-му році життя відійшов у засвіти професор кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, доктор філософських наук Гринів Олег Іванович – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, почесний професор Університету сучасних знань, автор 50 окремих видань і понад 500 наукових і науково-публіцистичних видань, у т. ч. 12 монографій, 15 книг наукової публіцистики, 7 навчальних посібників і 16 видань художніх творів.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта на стадіоні СКІФ здобув десяту перемогу поспіль у Першій лізі (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

18 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж 16-го і 17-го квітня, було зіграно матчі 22-го туру.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Шевчуку Анатолію Миколайовичу!

ЮВІЛЯРИ 

18 квітня 2021 р.

Сьогодні, 18-го квітня, свій 70-літній Ювілей святкує викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Заслужений тренер України, неодноразовий призер чемпіонатів Європи з триатлону серед ветеранів Шевчук Анатолій Миколайович! З нагоди ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють свої щиросердечні вітання і безмежну подяку за високу та ефективну педагогічно-викладацьку діяльність.

Детальніше »

Майстер-клас: «Методичний супровід фізичної культури»

TUTORIAL 

17 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) ЛДУФК у четвер, 15-го квітня, було проведено третій онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

87-а Міжнародна наукова конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

17 квітня 2021 р.

У четвер, 15-го квітня, із використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій відбулося засідання секції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес» підсекції «Готельно-ресторанна справа» 87-ї за ліком Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Детальніше »

Христина Філевич – найкраща форвардиня баскетбольної Суперліги

БАСКЕТБОЛ. Жіноча Суперліга-20/21 

16 квітня 2021 р.

Федерація баскетболу України визначила імена найкращих гравчинь за амплуа та найкориснішої (MVP) баскетболістки вітчизняної жіночої Суперліги за підсумками сезону-2020/2021. Серед лауреатів й випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, яка на клубному рівні виступає за столичний «Київ-Баскет».

Детальніше »

Збірна України з футзалу – учасник фінального турніру Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

16 квітня 2021 р.

Національна збірна України з футзалу здобула право виступити у фінальному турнірі чемпіонату Європи 2022 року. До завоювання путівки «синьо-жовтими» на Євро-2022 долучилися й випускники ЛДУФК Віталій Радевич Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь.

Детальніше »

Робота комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

16 квітня 2021 р.

Напередодні, 15-го квітня, відбулося чергове засідання комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти. Захід відбувся під головуванням доктора наук з фізичного виховання і спорту, професорки Аліни Передерій.

Детальніше »

Вітання з 75-літтям Бусолу Василю Андрійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

16 квітня 2021 р.

Сьогодні, 16-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає багаторічний (від 1993 року) завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор нашого вишу, автор / співавтор понад 80-ти наукових і навчально-методичних праць та просто хороша й порядна Людина – Бусол Василь Андрійович, який працює в нашому Університеті вже більше, ніж півстоліття!!!

Детальніше »

Матчем на «Арені Львів» завтра стартує 22-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 квітня 2021 р.

16-18 квітня, буде зіграно поєдинки 22-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм

15 квітня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в рамках популяризації академічної доброчесності 14-го квітня 2021 року провела відкриту лекцію-семінар на тему «Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм».

Детальніше »

Квартет рапіристів ЛДУФК здобув командне «срібло» чемпіонату України з фехтування

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

15 квітня 2021 р.

На чемпіонаті України з фехтування у Львові розіграно комплект нагород в командній першості рапіристів серед чоловіків. Срібні медалі здобула збірна Львова, яку повністю було сформовано з представників нашого Університету. Загалом на доріжках Універсального манежу стадіону СКІФ нашого Університету боротьбу за нагороди національного чемпіонату вели 13 квартетів чоловіків-рапіристів.

Детальніше »

«Галичанка» зіграла матчі першого фінального туру гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

14 квітня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зіграли два матчі першого фінального туру чемпіонату України сезону-2020/2021 серед команд жіночої Суперліги.

Детальніше »

Вероніка Любінець – чемпіонка баскетбольної Суперліги. Христина Філевич – срібний призер

БАСКЕТБОЛ. Жіноча Суперліга-20/21 

14 квітня 2021 р.

Баскетболістки команди «Прометей» з міста Кам’янське здобули золоті медалі чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2020/2021. Вагомий внесок у тріумф «червоних» зробила магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вероніка Любінець.

Детальніше »

До відкриття ХХХІІ літньої Олімпіади в Токіо залишилося 100 днів

ОЛІМПІАДА-2020 

14 квітня 2021 р.

Сьогодні, 14-го квітня, в мерії Токіо відбулася офіційна церемонія запуску зворотного відліку часу до початку ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які стартують у столиці Японії рівно за 100 днів.

Детальніше »

Майстер-клас учителя фізкультури – військово-практична гра «Сокіл» («Джура») (Відео)

TUTORIAL 

13 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) ЛДУФК у понеділок, 12-го квітня, було проведено другий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

Руслан Мостовий – найкращий тренер 21-го туру Першої ліги

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

13 квітня 2021 р.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 21-го туру української Першої ліги сезону-2020/2021. Кращим наставником ігрового дня визнано випускника кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Руслана Мостового, який очолює «Прикарпаття».

Детальніше »

Клод Юнес – чемпіон України з фехтування на рапірах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

13 квітня 2021 р.

У Львові напередодні було розіграно перший комплект медалей чемпіонату України з фехтування 2021 року. Золоту нагороду в особистому турнірі майстрів фехтування на рапірах серед чоловіків здобув випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Клод Юнес. А вже сьогодні, 13-го квітня, на чемпіонаті України відбудуться командні змагання серед чоловіків.

Детальніше »

«Рух» Івана Федика обіграв «Минай» і піднявся з дна турнірної таблиці УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

12 квітня 2021 р.

Вихідними, відбулися поєдинки чергового, 21-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону. Марина Кирик – друга

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

12 квітня 2021 р.

Напередодні, 11-го квітня, у Львові завершився відкритий чемпіонат України з триатлону 2021 року. У змаганнях жінок головними дійовими особами були дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Софія Прийма завоювала золоту медаль, а Марина Кирик – срібну. Звітний чемпіонат України в місті Лева відбувся за незвичним регламентом. Чемпіонів та призерів визначали упродовж трьох днів у форматі триборства. З 9-го по 11-е квітня тривали змагання в окремих видах – плавання на 300 м, велоперегони на 8 км і біг на 2 км. Саме Софію фахівці до старту називали головним претендентом на «золото».

Детальніше »

Команда Руслана Мостового здобула першу перемогу в Першій лізі у 2021 році (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

12 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі», «Вересі» та «Прикарпатті» головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, минулої суботи, 10-го квітня, було зіграно матчі 21-го туру.

Детальніше »

Старт «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» (Відео)

TUTORIAL 

11 квітня 2021 р.

В рамках запланованих заходів «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у четвер, 8-го квітня, відбувся перший онлайн майстер-клас, організований кафедрою теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Своїм практичним досвідом поділився консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, вчитель фізичної культури вищої категорії ліцею №70 м. Львова Батяла Віктор Іванович.

Детальніше »

ІІІ Міжнародна наукова конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування»

10 квітня 2021 р.

Шановні друзі! Ми радо повідомляємо, що довгоочікувана ІІІ Міжнародна науково-практична конференція, приурочена до 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування» успішно відбулась!

Детальніше »

Вітання з 75-літтям Никитенку Анатолію Олексійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

10 квітня 2021 р.

Сьогодні, 10-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, автор/співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, легенда вітчизняного боксу та просто прекрасна й без найменшого перебільшення Людина з великої літери – Никитенко Анатолій Олексійович, який близько півстоліття (!!!) працює в нашому виші.

Детальніше »

Найближчими вихідними буде зіграно матчі 21-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

9 квітня 2021 р.

10-11 квітня буде зіграно поєдинки 21-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

ЛДУФК долучився до ІІ чемпіонату районів Львова з кібершахів

КІБЕРШАХИ 

9 квітня 2021 р.

З ініціативи управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова відбувся чемпіонат районів Львова. Турнір став рекордним за кількістю учасників порівняно з Кубком Львова з кібершахів та першим чемпіонатом районів Львова з кібершахів.

Детальніше »

Ростислав Грибовський і Василь Купчак – дворазові чемпіони України з стрільби стендової

СТРІЛЬБА СТЕНДОВА. Чемпіонат України-2021 

9 квітня 2021 р.

В Одесі завершився чемпіонат України 2021 року зі стрільби стендової. У складі збірної Львівської області змагалися 11 спортсменів. Серед них і двоє представників нашого Університету – старший викладач, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ростислав Грибовський та випускник Василь Купчак.

Детальніше »

На чемпіонаті України з пауерліфтингу студенти ЛДУФК завоювали шість медалей

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат України-2021 

9 квітня 2021 р.

На чемпіонаті України-2021 з пауерліфтингу у вправах класичного жиму лежачи та жиму лежачи, що розпочався 3-го квітня, а завершується сьогодні, 9-го квітня, у місті Хмельницький, збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вкотре продемонструвала чудові результати. У нашій команді змагалися дев’ять студентів – шестеро з них повертаються додому з медалями. Зокрема, феноменальні результати продемонстрували наші чарівні дівчата.

Детальніше »

Троє лучників ЛДУФК стартують на другому етапі Гран-Прі Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Гран-Прі Європи 

8 квітня 2021 р.

В Антальї сьогодні, 8-го квітня, стартує другий етап цьогорічного Гран-Прі Європи зі стрільби з лука, який завершиться фінальними дуелями у неділю, 11-го квітня.

Детальніше »

Назарій-Зеновій Войтович допоміг збірній обіграти Данію у грі відбору на Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

8 квітня 2021 р.

Збірна України з футзалу провела четвертий поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому перемогла команду Данії. До звитяги долучився й випускник ЛДУФК Назарій-Зеновій Войтович, який на клубному рівні захищає ворота «Енергії».

Детальніше »

ЛДУФК організовує IV екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства

ШАХИ 

8 квітня 2021 р.

Наш Університет прийматиме ІV екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства, який відбудеться онлайн 15-го травня 2021 року на платформі Lichess. Турнір проводиться з метою налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та вдосконалення спортивної майстерності.

Детальніше »

Марія Базюк – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

7 квітня 2021 р.

Студентка I курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія Базюк посіла III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм». Для участі в заключному етапі конкурсу серед авторів 100 наукових робіт із 59-ти закладів вищої освіти України, було відібрано 25 кращих учасників. Серед них і наша Марія Базюк (науковий керівник – професор Андрій Голод).

Детальніше »

Ольга Клуннікова здобула Кубок України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Кубок України-2021 

7 квітня 2021 р.

Завершився Кубок України 2021 року з сучасного п’ятиборства серед чоловіків і жінок, а також Відкритий чемпіонат України серед юніорів і юніорок. Головною тріумфаторкою змагань стала студентка I курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ольга Клуннікова, яка стала володаркою Кубка України серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок.

Детальніше »

Діана Зітинюк – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу

КІКБОКСИНГ 

7 квітня 2021 р.

В Одесі завершився чемпіонат України 2021 року з кікбоксингу за версією «WAKO». У складі збірної Львівської області виступала студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Діана Зітинюк, яка в підсумку здобула срібну нагороду. Першокурсниця факультету фізичної культури Діана Зітинюк, пробившись до фіналу, у бою за титул чемпіонки України за балами поступилася більш досвідченій суперниці з команди Київської області Уляні Полуяновій.

Детальніше »

«Творча майстерня учителя фізичної культури»

TUTORIAL 

6 квітня 2021 р.

Кафедра теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відкриває «Творчу майстерню учителя фізичної культури», в межах якої випускники нашого вишу – провідні фахівці з фізичної культури Львівщини проводитимуть онлайн майстер-класи. Запрошуємо до участі усіх охочих!

Детальніше »

Сьогодні – Міжнародний день спорту!

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

6 квітня 2021 р.

Восьмий рік поспіль світова спільнота сьогодні, 6-го квітня, відзначає Міжнародний День спорту на благо миру та розвитку, який було проголошено згідно з одноголосним рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН) від 23-го серпня 2013 року.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта зміцнила свою позицію лідера Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

6 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі», «Вересі» та «Прикарпатті» головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, напередодні, 5-го квітня, було зіграно матчі 20-го туру.

Детальніше »

Офіційно: XXXI літню Універсіаду-2021 в Ченду перенесли на 2022 рік

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА-2021 

5 квітня 2021 р.

FISU, FUCS та Оргкомітет ХХХІ літніх Всесвітніх студентських ігор FISU в Ченду-2021 спільно оголосили, що Всесвітні студентські ігри FISU в Ченду-2021, які мали стартувати 8-го серпня 2021 року і тривати 11 днів, будуть перенесені на 2022 рік.

Детальніше »

У гольовій перестрілці гри 20-го туру УПЛ команда Маркевича-молодшого обіграла «Інгулець»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 квітня 2021 р.

Із 2-го по 4-го квітня, було зіграно поєдинки чергового, 20-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Анастасія Ковтун – володарка Кубка Чехії з баскетболу

БАСКЕТБОЛ 

5 квітня 2021 р.

Минулими вихідними завершився розіграш Кубка Чехії з баскетболу 2021 року серед жіночих клубів. Почесний трофей виборола команда УСК «Прага», у якій на позиції центрової грає українка Анастасія Ковтун (на фото – зліва) – студентка другого курсу кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК.

Детальніше »

«Futura» – офіційна емблема зимових Олімпійських ігор Мілан-Кортіна-2026

ОЛІМПІАДА-2026 

5 квітня 2021 р.

Представлено офіційну емблему ХХV зимових Олімпійських ігор, обрану за підсумками всесвітнього голосування, участь у якому взяли понад 870 000 поціновувачів спорту із 169 країн світу. Близько 75% виборців обрали своїм фаворитом емблему «Futura».

Детальніше »

Анна Петрик у складі футбольної збірної розпочинає підготовку до матчів плей-оф Євро-2022

ФУТБОЛ. Жіноче Євро-2022 

4 квітня 2021 р.

У понеділок, 5-го квітня, розпочинається заключний етап підготовки жіночої національної збірної України з футболу до двох матчів плей-оф відбору на чемпіонат Європи 2022 року проти команди Північної Ірландії. У таборі «синьо-жовтих» й магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик. Перший матч плей-оф, Україна – Північна Ірландія, відбудеться 9-го квітня в Ковалівці на стадіоні «Колос» (початок – о 19:00).

Детальніше »

Гірськолижниця Анастасія Шепіленко – дворазова чемпіонка України серед юніорок

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ. Першість України-2021 

4 квітня 2021 р.

Завершилася першість України 2021 року з гірськолижного спорту у слаломних дисциплінах серед юніорів віком до 20-ти років. Головною дійовою особою у змаганнях серед дівчат була третьокурсниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Шепіленко.

Детальніше »

Велосипедисти ЛДУФК на чемпіонаті України здобули чотири медалі

ВЕЛОТРЕК. Чемпіонат України-2021 

3 квітня 2021 р.

У Львові, на Олімпійській базі підготовки літніх видів спорту Міністерства оборони України завершилися національний чемпіонат і першість України серед юніорів з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми. В особистому активі студентів нашого Університету чотири нагороди.

Детальніше »

Троє футзалістів ЛДУФК запрошено до збірної України на три матчі відбору Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

3 квітня 2021 р.

Визначився склад гравців збірної України з футзалу, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі (розпочнеться завтра, 4-го квітня) для підготовки до трьох заключних матчів групового етапу відбору на чемпіонат Європи 2022 року.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Олександрі Криворучко!

ЮВІЛЯРИ 

2 квітня 2021 р.

Сьогодні, ювілей відзначає дивовижна, завжди молода душею, красива, добра, чуйна і насправді хороша Людина та правдива Жінка – Криворучко Олександра Миколаївна – керівник студентської їдальні Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка вже майже 35 років смачно нас годує.

Детальніше »

Сестри Марія і Анна Музичук – у ТОП-8 рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

2 квітня 2021 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила світовий рейтинг-лист станом на 1-е квітня 2021 року. До першої вісімки списку в жінок, як і раніше, входять дві українки – зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія Музичук (коефіцієнт – 2544) та її старша сестра Анна Музичук (2535), які посідають шосте і сьоме місця відповідно. У чоловічому рейтингу легенда світових шахів 52-річний Василь Іванчук (2678).

Детальніше »

Матчем «Дніпро-1» – «Львів» сьогодні стартує 20-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

2 квітня 2021 р.

Із 2-го по 4-е квітня, буде зіграно поєдинки 20-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

«Верес» у грі лідерів Першої ліги на стадіоні СКІФ обіграв «Чорноморець» (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в останній день першого місяця весни, 31-го березня, було зіграно матчі 19-го туру.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Василишин Іван Павлович

СУМУЄМО 

1 квітня 2021 р.

В останній день першого місяця весни, на 87-му році життя, перестало битися серце одного з провідних українських фахівців з важкої атлетики, майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України, Відмінника освіти України Василишина Івана Павловича – багаторічного доцента кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, автора / співавтора понад 50-ти науково-методичних праць та довідника «Важка атлетика Львівщини (1912–2012)».

Детальніше »

Кирило Шевченко: «Радий представляти ЛДУФК на світовій арені»

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2021 

1 квітня 2021 р.

Новоспечений переможець першого онлайн-чемпіонату світу з шахів серед студентів у рапіді, студент II курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Кирило Шевченко розповів про процес підготовки до світового форуму, матчі на турнірі та представництво України.

Детальніше »

У Львові розпочато підготовку до відзначення 100-річчя з Дня народження Віктора Чукаріна

ПАМ’ЯТЬ 

1 квітня 2021 р.

За активної участі керівництва відділення НОК України у Львівській області, ЛОФГ, кафедри гімнастики ЛДУФК, тренерів ДЮСШ Львова, ветеранів спортивної гімнастики відбулася ініціативна зустріч з підготовки до відзначення поважного ювілею унікальної постаті.

Детальніше »

Почесного професора ЛДУФК Олександра Волкова введено до Залу слави ФІБА

БАСКЕТБОЛ 

1 квітня 2021 р.

Один з найкращих українських баскетболістів в історії, олімпійський чемпіон-1988 і володар «золота» Євробаскету-1985, екс-гравець НБА, колишній президент Федерації баскетболу України та Почесний професор ЛДУФК Олександр Волков введений до Залу слави Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА).

Детальніше »

Анастасія Шабалдіна – бронзовий призер Універсіади України з лижних перегонів

ЛИЖНИЙ СПОРТ. Універсіада України-2021 

31 березня 2021 р.

Упродовж шести днів, з 21-го по 26-е березня 2021 року, в селищі Тисовець Львівської області, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України відбувалась III зимова Універсіада України з лижних гонок. У жіночому спринті бронзову нагороду здобула студентка третього курсу ЛДУФК Анастасія Шабалдіна.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники Всеукраїнської конференції з хореографії

КОНФЕРЕНЦІЇ 

31 березня 2021 р.

25-26 березня, відбулися V Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» та Всеукраїнський семінар-практикум з хореографічного мистецтва в Україні. Учасники – регіональні хореографічні осередки та структурні організації в системі освіти та культури України.

Детальніше »

Вітаємо Ірину Руду з присвоєнням звання «Заслужений тренер України»!

НАШІ ВІТАННЯ 

31 березня 2021 р.

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом №976 від 29-го березня 2021 присвоїло спортивне звання «Заслужений тренер України» низці тренерів з олімпійських видів спорту за підготовку спортсменів високого класу. Серед них і доцент кафедри гімнастики ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ірина Руда. З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Ірину Євгенівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя й успіхів

Детальніше »

Акція «Біла картка» з нагоди Міжнародного дня спорту

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

31 березня 2021 р.

Відділення НОК України у Львівській області, з нагоди Міжнародного дня спорту, проводить акцію «Біла картка», до участі в якій запрошуються й студенти, випускники та увесь колектив ЛДУФК, а також члени їхніх родин.

Детальніше »

НОК продовжує серію науково-освітніх вебінарів для фахівців спорту

НОК України 

30 березня 2021 р.

31-го березня, за ініціативи НОК України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України відбудеться черговий, четвертий за ліком вебінар.

Детальніше »

Остап Притула зіграв за молодіжну збірну в заключному матчі турніру Antalya Cup

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

30 березня 2021 р.

Молодіжна збірна України з футболу напередодні зіграла свій третій, заключний поєдинок у рамках турніру Antalya Cup 2021. Підопічні Руслана Ротаня, виграючи у збірної Словаччини в другому таймі з різницею у два м’ячі, примудрилися програти гру.

Детальніше »

Програма ювілейних заходів до 75-річчя ЛДУФК імені Івана Боберського

НАШ ЮВІЛЕЙ: ЛДУФК – 75 

29 березня 2021 р.

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського затвердив програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу, що триватимуть упродовж 2021 року.

Детальніше »

Кирило Шевченко – чемпіон світу з шахів серед студентів

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2021 

29 березня 2021 р.

Ім’я Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського знову яскраво загриміло на міжнародній арені. На цей раз на чемпіонаті світу серед студентів з онлайн шахів, де змагалися майже 1000 учасників із 317 вишів 84 країн.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза з рекордом Європи виграв чемпіонат України серед юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

29 березня 2021 р.

У Чернігові завершився чемпіонат України з важкої атлетики 2021 року серед юніорів віком до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун. На рахунку важкоатлетів кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського загалом 15 медалей. Зазначимо, що в ривку Гоза виграв «золото» з результатом 183 кг, що є новими рекордами України серед юніорів, молоді до 23 років і дорослих.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» виграли усі матчі другого фінального туру Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

29 березня 2021 р.

У Кам’янському, на водному майданчику басейну «МіКомп» завершився другий фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021.

Детальніше »

Остап Притула вийшов у старті молодіжної збірної України в матчі з Узбекистаном

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

28 березня 2021 р.

У другому матчі на турнірі Antalya Cup 2021, що триває у Туреччині, молодіжна збірна України напередодні зустрічалася з командою одноліток з Узбекистану. У старті «синьо-жовтих» на поле вийшов й студент IV курсу ЛДУФК Остап Притула, який на клубному рівні виступає за «Рух».

Детальніше »

Команда Юрія Вірта піднялася на друге місце Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

27 березня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського упродовж двох попередніх днів, 25-го і 26-го березня, було зіграно матчі 18-го туру.

Детальніше »

Вебінар «Місія наукового журналу. Проблеми редакційної етики та стандартів»

26 березня 2021 р.

24 березня Асоціація українських редакторів та Українське регіональне відділення Європейської асоціації наукових редакторів провели перший вебінар, присвячений питанням місії наукового журналу, проблемам редакційної етики та дотримання публікаційних стандартів, у якому взяла участь керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Борис.

Детальніше »

В Японії стартувала естафета олімпійського вогню літніх Ігор-2020

ОЛІМПІАДА-2020 

26 березня 2021 р.

У місті Фукусіма відбувся старт естафети олімпійського вогню, що ознаменував початок подорожі символу Ігор-2020 всіма сорока семи префектурами Японії, перш ніж вогонь прибуде в Токіо на відкриття ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 23-го липня цього року.

Детальніше »

Кирило Шевченко посів друге місце у конкурсі «Шаховий Гетьман-2020»

ШАХИ. «Шаховий Гетьман-2020» 

26 березня 2021 р.

Студент другого курсу кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету, міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко посів друге місце серед лауреатів традиційного конкурсу «Шаховий Гетьман» за підсумками 2020 року.

Детальніше »

Важкоатлети Ельвіра Борозна і Володимир Галій – чемпіони України серед юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

26 березня 2021 р.

У Чернігові триває чемпіонат України 2021 року серед юніорів віком до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики. Участь у змаганнях в складі збірної команди Львівщини беруть й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання Кіндзеру Богдану Миколайовичу з 65-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

26 березня 2021 р.

Сьогодні, 26-го березня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор, співавтор навчального посібника та понад 80 статей і методичних матеріалів Кіндзер Богдан Миколайович – майстер спорту України з кіокушинкай карате, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» завтра стартують на другому турі Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

25 березня 2021 р.

Упродовж трьох найближчих днів, з 26-го по 28-е березня 2021 р., на водному майданчику басейну «МіКомп» у місті Кам’янське буде зіграно поєдинки другого фінального туру чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся вебінар про академічну доброчесність

25 березня 2021 р.

У вівторок, 23-го березня 2021 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського провели онлайн-вебінар «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти», присвячений 75-річчю вишу.

Детальніше »

Остап Притула дебютував за молодіжну збірну України

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

25 березня 2021 р.

Молодіжна збірна України з футболу напередодні, 24-го березня, у Туреччині програла в стартовому матчі міжнародного турнірі Antalya Cup 2021. Підопічні Руслана Ротаня мінімально поступилися болгарським одноліткам, виграючи по ходу поєдинку.

Детальніше »

Валентина Сосіна провела вебінар НОК України

НОК України 

24 березня 2021 р.

У вівторок, 23-го березня, відбувся III онлайн-семінар нового циклу науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців сфери, що ініційований НОК України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом НУФВСУ.

Детальніше »

Кирило Шевченко вийшов у суперфінал студентського чемпіонату світу зі швидких шахів

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2021 

24 березня 2021 р.

Шахісти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського продовжують свої виступи на студентському чемпіонаті світу з шахів (First Fide World University Online Chess Championships), який триває з 13-го по 28-е березня 2021 року на базі Техаського університету долини Ріо-Гранде (США).

Детальніше »

Остап Притула зіграє за молодіжну збірну України на турнірі Antalya Cup 2021 (Відео)

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

24 березня 2021 р.

Молодіжна збірна України з футболу сьогодні, 24-го березня, у Туреччині стартує на традиційному молодіжному турнірі Antalya Cup 2021. У складі «синьо-жовтих» гратиме й студент четвертого курсу кафедри футболу нашого Університету Остап Притула, який на клубному рівні виступає за львівський «Рух».

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – учасники міжнародної конференції «Спорт та сучасне суспільство»

24 березня 2021 р.

Студенти нашого Університету 19-го березня взяли участь у XIV Міжнародній студентській науковій конференції «Спорт та сучасне суспільство». Цьогоріч, у зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, конференція відбулась у дистанційному режимі.

Детальніше »

У плей-оф відбору на ЧС-2021 з гандболу українки зіграють зі шведками

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2021 

23 березня 2021 р.

У столиці Австрії Відні напередодні відбулося жеребкування стадії плей-оф відбору на жіночий чемпіонат світу 2021 року. Свого суперника дізналася й національна збірна України, половина гравчинь якої – це студентки і випускниці ЛДУФК.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК провели історичне тренування з Гаррі Каспаровим

ШАХИ 

23 березня 2021 р.

Завдяки перемозі команди ЛДУФК в категорії U2200 на Всесвітньому університетському кубку шахового фонду Гаррі Каспарова (Kasparov Chess Foundation University Cup), шахісти нашого вишу провели тренування з живою легендою світових шахів.

Детальніше »

Олімпіада та Паралімпіада в Токіо пройдуть без іноземних глядачів

ОЛІМПІАДА-2020 

23 березня 2021 р.

Іноземних глядачів через пандемію коронавірусу не допустять на трибуни арен літніх ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор, що відбудуться у липні – серпні поточного року в Токіо. При цьому Оргкомітет «Токіо 2020» поверне іноземним глядачам гроші за попередньо придбані квитки.

Детальніше »

Гандболістки ЛДУФК допомогли збірній України вийти у плей-оф відбору на ЧС-2021

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2021 

22 березня 2021 р.

Напередодні у Люксембурзі жіноча збірна України з гандболу завершила виступи на груповій стадії відбірного етапу на чемпіонат світу 2021 року. Посівши у своєму квартеті друге місце, «синьо-жовті» тепер зіграють у плей-оф.

Детальніше »

Матчі 19-го туру УПЛ принесли низку несподіванок

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

22 березня 2021 р.

Минулими вихідними, 20-го та 21-го березня, було зіграно поєдинки чергового, 19-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима завершила Кубок світу з біатлону 12-м місцем у мас-старті

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

22 березня 2021 р.

Напередодні відбулися останні гонки X, заключного в сезоні етапу Кубка світу з біатлону. У жіночому мас-старті на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами 12-ю серед 30-ти учасниць фінішувала єдина представниця України, яка відібралася у цю гонку, магістрантка ЛДУФК Юлія Джима.

Детальніше »

Вітання Свистуну Юрію Дионизовичу з 80-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

21 березня 2021 р.

Сьогодні, 21-го березня, свій 80-літній ювілей святкує доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат медичних наук Свистун Юрій Дионизович – автор, співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі двох навчальних посібників та підручника з гігієни спорту з грифом МОН України. Шановний Юрію Дионизовичу, Ректорат та увесь колектив нашого вишу низько уклінно вітають Вас з Поважним Ювілеєм.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта у грі 17-го туру Першої ліги на стадіоні СКІФ обіграла «Полісся» (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

20 березня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК упродовж двох попередніх днів, 19-го та 20-го березня, було зіграно сім з восьми поєдинків 17-го туру.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК розпочали боротьбу на студентському чемпіонаті світу

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2021 

19 березня 2021 р.

Команда нашого Університету розпочала березневий марафон на студентському чемпіонаті світу з шахів (First Fide World University Online Chess Championships – 2021).

Детальніше »

Шпажистки Яна Шемякіна і Ксенія Пантелєєва поборються за путівки до Токіо

ФЕХТУВАННЯ. Олімпіада-2020 

19 березня 2021 р.

Упродовж чотирьох наступних днів, з 20-го по 23-є березня, в Казані триватиме єдиний у 2021 році етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед чоловіків і жінок, який стане заключним турніром відбору на ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо-2020. У складі збірної України змагатимуться й дві зіркові випускниці ЛДУФК.

Детальніше »

У 19-му турі УПЛ «Львів» і «Рух» зіграють проти «Шахтаря» та «Динамо»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 березня 2021 р.

20-го і 21-го березня відповідно, буде зіграно поєдинки 19-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Увага! Конкурс!

19 березня 2021 р.

Відповідно до наказу ректора від 17.03.2021 року №117-р Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників кафедр:

Факультет фізичної культури і спорту

кафедри олімпійської освіти:
доцента (доктор наук, професор, канд. наук, доцент) – 1,0;
доцента (канд. наук, доцент) – 0,5;
доцента (канд. наук, доцент) – 1,0.

кафедри теорії спорту та фізичної культури:
професора (доктор наук, професор) – 1,0.

кафедри футболу:
доцента (канд. наук, доцент) – 1,0.

Детальніше »

Медальний покер гірськолижників ЛДУФК на чемпіонаті України

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ. Чемпіонат України-2021 

18 березня 2021 р.

На засніжених трасах ТК «Буковель» завершився чемпіонат України 2021 року з гірськолижного спорту у слаломних дисциплінах. Рівно третину медалей, чотири з 12-ти, здобули студенти та випускники кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Валентина Сосіна проведе онлайн-семінар НОК України

НОК 

18 березня 2021 р.

Національний Олімпійський Комітет України продовжує серію з 20-ти вебінарів для тренерів, спортсменів і фахівців з організації та управління спортом. Третій вебінар відбуватиметься у вівторок, 23-го березня 2021 року.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК з 19-го березня навчання тимчасово організовано за дистанційною формою

ОФІЦІЙНО 

18 березня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у ЛДУФК тимчасово, з 19-го березня 2021 року, на період до зняття жорстких карантинних обмежень, освітній процес для здобувачів вищої освіти організовано у дистанційному форматі.

Детальніше »

Збірна України з футзалу опустилася в рейтингу УЄФА на 11-е місце

ФУТЗАЛ. Рейтинг УЄФА 

17 березня 2021 р.

УЄФА оприлюднив березневий рейтинг національних футзальних команд континенту. Збірна України, в складі якої грає і випускник ЛДУФК Тарас Кузь, який на клубному рівні виступає за львівську «Енергію», посідає в ньому 11-е місце.

Детальніше »

Ростислав Грибовський і Василь Купчак – призери Кубку України зі стрільби стендової

СТРІЛЬБА СТЕНДОВА. Кубок України-2021 

17 березня 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е березня, в Броварах Київської області відбувся Кубок України-2021 зі стрільби стендової. Серед призерів змагань, присвячених пам’яті олімпійського чемпіона Дмитра Монакова, й представники кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

Дев’ять гандболісток ЛДУФК у складі збірної готуються до матчів чемпіонату світу-2021

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2021 

17 березня 2021 р.

Національна жіноча збірна України з гандболу завершує підготовку до матчів групового етапу відбірного етапу на ЧС-2021. Загалом головний тренер «синьо-жовтих» на заключний тренувальний збір викликав 21 гравчиню, дев’ять з яких є студентками та випускницями ЛДУФК.

Детальніше »

Катерина Крива зупинилася за крок до «бронзи» на етапі Karate 1-Premier League у Стамбулі

КАРАТЕ. Karate 1-Premier League 

16 березня 2021 р.

У Стамбулі (Туреччина) завершився перший великий турнір з карате в олімпійському сезоні-2021 – Karate 1-Premier League Istanbul. У ваговій категорії до 50 кг жіночого куміте випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Крива зупинилася за крок до медального подіуму, зазнавши невдачі у «бронзовому» фіналі. Додамо, що наступний етап Karate 1-Premier League має пройти у Лісабоні (Португалія) з 30-го квітня по 2-е травня.

Детальніше »

Андрій Проценко удруге поспіль став найкращим легкоатлетом місяця в Україні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

16 березня 2021 р.

Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) визначила лауреатів лютого. Вдруге поспіль найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом місяця в Україні визнано стрибунів у висоту Ярославу Магучіх з Дніпра та випускника ЛДУФК Андрія Проценка.

Детальніше »

Віктор Вихрист здобув шосту перемогу у профі-рингу

ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ БОКС 

16 березня 2021 р.

Український боксер-професіонал суперважкої ваги, випускник нашого Університету Віктор Вихрист (6-0, 4 КО) переміг 39-річного представника Венесуели Вілмера Васкеса (11–1–2, 7 КО), здобувши шосту перемогу в професіональній кар’єрі.

Детальніше »

В Україні розпочав роботу Національний центр ISSN!

15 березня 2021 р.

11 березня 2021 року відбулася історична подія, до якої Україна йшла 30 років, – розпочав роботу Національний центр ISSN. Його функції виконуватиме Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова». Приєднання України до Міжнародної системи даних серіальних видань є знаковим, позаяк відкриває нові можливості для інтеграції у світовий інформаційний, культурний та освітній простір й уведення українських видань до міжнародного інформаційного обігу, репрезентації на міжнародному рівні національної бібліографії серіальних видань, що особливо важливо для наукової сфери. Національний центр ISSN України у своїй роботі керуватиметься вимогами чинного законодавства України

Детальніше »

У Львові вшанували пам’ять «Сівача зерна добра на рідній ниві»

ПАМ’ЯТЬ 

15 березня 2021 р.

У суботу, 13-го березня 2021 року, виповнилося 131 рік від дня народження професора українського тіловиховання Степана Гайдучка (13 березня 1890 р., с. Підтемне – 16 березня 1976 р., м. Львів), який упродовж життя вивчав досвід німецької, шведської, чеської, англійської та французької національних гімнастичних систем, популяризував різні види спорту серед українців Львова та Галичини, був активним учасником багатьох руханкових і спортивних товариств.

Детальніше »

У мікст-естафеті ІХ етапу Кубка світу з біатлону українці посіли п’яте місце

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

15 березня 2021 р.

Збірна України з біатлону стала п’ятою у класичній змішаній естафеті на IX етапі Кубка світу з біатлону. Дар’я Блашко, магістрантка ЛДУФК Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний з одним штрафним колом і десятьма додатковими патронами на вогневих рубежах поступились переможцям із Норвегії 2 хв. 16,5 с.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники Всеукраїнського семінару з хореографії

ХОРЕОГРАФІЯ 

15 березня 2021 р.

За участю викладачів кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого Університету 4-го березня відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум «Впровадження державного Стандарту вищої освіти спеціальності 024 «Хореографія».

Детальніше »

Гол Младена Бартуловіча приніс «Інгульцю» першу гостьову перемогу в УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 березня 2021 р.

Минулими вихідними, 13-го та 14-го березня, було зіграно шість з семи поєдинків (гру «Львів» – «Рух» – перенесено) 18-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК провели уроки здорового способу життя (Фото)

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

14 березня 2021 р.

У вівторок, 9-го березня, викладачі факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провели в школах лекції про спорт і здоровий спосіб життя. Захід відбувся з нагоди відзначення тижня здорового способу життя.

Детальніше »

У спринті ІХ етапу Кубка світу Юлія Джима замкнула ТОП-5

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

13 березня 2021 р.

Магістрантка ЛДУФК Юлія Джима напередодні посіла 5-те місце в спринтерській гонці на IX етапі Кубка світу з біатлону в Нове-Мєсто. Українка подолала дистанцію 7,5 км з чистою стрільбою на двох вогневих рубежах і в підсумку фінішувала з 31-секундним відставанням від переможця гонки, норвежки Тіріл Екхофф.

Детальніше »

Делегація ЛДУФК вшанувала Героїв Небесної Сотні (Фото)

ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 

13 березня 2021 р.

12-го березня біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв України Юрія Дяковського, Дмитра Чернявського, Анатолія Жаловаги та Йосипа Шіллінга, Дні народження, яких випадають у ці весняні дні. Це черговий захід проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять».

Детальніше »

Матчем «Минай» – «Інгулець» завтра стартує 18-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

12 березня 2021 р.

13-14 березня буде зіграно шість з семи поєдинків (гру «Львів» – «Рух» – перенесено) 18-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» – поза «Фіналом чотирьох»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 20-21 

12 березня 2021 р.

Єдиному представникові міста Лева у Вищій жіночій лізі чемпіонату України з волейболу – «Львів’янці-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90% сформована зі студенток і випускниць нашого вишу, не вдалося пробитися до вирішальної стадії турніру – «Фіналу чотирьох». Для досягнення поставленої мети забракло одної перемоги.

Детальніше »

Томас Бах переобраний президентом МОК на другий термін – до 2025 року

МОК 

12 березня 2021 р.

Олімпійський чемпіон Томас Бах був переобраний президентом Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) на чотирирічний термін. На 137-й сесії організації, яка відбувається цього тижня у віртуальному режимі, 67-річний німець отримав 93 голоси «за» і 1 «проти» з 94 дійсних голосів.

Детальніше »

Навчальний курс «Фізична терапія у разі респіраторних порушень (Covid-19)» (Фото)

12 березня 2021 р.

Упродовж лютого-березня, на запрошення столичної клініки «Інститут вертебрології та реабілітації», професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК Катерина Тимрук-Скоропад провела для фізичних терапевтів клініки навчальний курс.

Детальніше »

Юлію Ткач нагороджено Орденом Княгині Ольги ІІ ступеня

11 березня 2021 р.

Випускницю ЛДУФК, а нині аспірантку нашого вишу Юлію Ткач нагороджено Орденом Княгині Ольги ІІ ступеня. Указом Президента України від 8-го березня 2021 р. №92/2021 за «значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави з нагоди Міжнародного жіночого дня відзначено державними нагородами України й низку вітчизняних спортсменок.

Детальніше »

У Львові стартував VI творчий конкурс «Олімпійська писанка – 2021»

ОЛІМПІЙСЬКА ПИСАНКА 

11 березня 2021 р.

Культурно-мистецький відділ ЛДУФК, громадська організація «Центр виховання національної еліти» у співпраці з відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області, управлінням молоді та спорту ЛОДА, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управлінням освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР запрошують на традиційний, уже шостий за ліком творчий конкурс «Олімпійська писанка», який об’єднує учасників з різних куточків України.

Детальніше »

Викладачі та випускники ЛДУФК долучилися до історичної події у львівському футзалі

ФУТЗАЛ 

11 березня 2021 р.

Чергова ініціатива Асоціації футзалу Львівської області за підтримки викладачів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського принесла свої плоди. Вперше у історії львівського футзалу тренерські курси категорії «С» УАФ–АФУ пройшли у місті Лева.

Детальніше »

Збірна ЛДУФК з шахів – одна з найчисельніших на студентському чемпіонаті світу

ШАХИ. Студентський чемпіонат світу-2021 

11 березня 2021 р.

Команда ЛДУФК у найближчу суботу розпочинає тритижневий марафон на студентському чемпіонаті світу з шахів – First Fide World University Online Chess Championships-2021, який триватиме з 13-го по 28-е березня на базі Техаського університету долини Ріо-Гранде (США).

Детальніше »

Медальний покер самбістів ЛДУФК на чемпіонаті України

САМБО. Чемпіонат України-2021 

10 березня 2021 р.

Із 4-го по 6-е березня, у Луцьку відбувся чемпіонат України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків і жінок. У змаганнях, які були відбірковими до травневого Євро-2021 в Італії, взяло участь 350 спортсменів з 20-ти регіонів України. Приємно констатувати, що у кожному виді самбо студенти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського показали високий рівень майстерності і здобули медалі.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники проекту OlympicLab на санній естакаді

САННИЙ СПОРТ 

10 березня 2021 р.

За підтримки відділення НОК України у Львівській області, обласної федерації санного спорту, ЛФКС й за участю восьмикласників Львівського ліцею №10 ім. святої Марії Магдалени і викладачів ЛДУФК проведено захід за програмою Всеукраїнського спортивно-масового проєкту OlympicLab.

Детальніше »

Анна Петрик у складі збірної України з футболу в плей-оф Євро-2022 зіграє проти Північної Ірландії

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

10 березня 2021 р.

Жіноча збірна України з футболу, у складі якої грає й студентка ЛДУФК Анна Петрик, у поєдинках стадії плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року зіграє проти національної команди Північної Ірландії.

Детальніше »

Чи бачили Ви Львів? (Меморіальний музей-майстерня Теодозії Бриж)

9 березня 2021 р.

У лютому колектив редакційно-видавничого відділу ЛДУФК побував у музеї Теодозії Бриж, львівської скульпторки, яка пройшла непростий шлях від зв’язкової УПА до амбасадорки сучасного українського мистецтва.

Детальніше »

Команда важкоатлетів Львівщини – володар Кубку України-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2021 

9 березня 2021 р.

Збірна команда важкоатлетів Львівщини, яку було сформовано переважно зі студентів та випускників кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, набравши 519 очок, стала володарем Кубку України з важкої атлетики 2021 року. Найвдалішим став виступ студента другого курсу нашого Університету, чемпіона та рекордсмена Європи і світу Богдана Гози.

Детальніше »

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників шкіл та садочків

9 березня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК в період з 22-го лютого по 3-є березня 2021 року проведені курси підвищення кваліфікації для учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти.

Детальніше »

Тарас Кузь зіграв за збірну України з футзалу в другій грі відбору Євро-2022 з хорватами

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

9 березня 2021 р.

Збірна України з футзалу провела третій поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому на домашньому паркеті у Запоріжжі вдруге за останній тиждень поступилася команді Хорватії. У складі «синьо-жовтих» грав і випускник нашого Університету Тарас Кузь.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ команда Федика у грі УПЛ зазнала розгрому від «Десни»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

9 березня 2021 р.

6-8-го березня, було зіграно матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК, а в «Маріуполі», «Руху» та «Олександрії» головними тренерами працюють відповідно Остап Маркевич, Іван Федик і Володимир Шаран.

Детальніше »

Після «срібла» у спринті VIIІ етапу Кубка світу Юлія Джима замкнула ТОП-6 у персьюті

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

8 березня 2021 р.

Фінішувавши в суботу другою у спринті восьмого етапу Кубка світу з біатлону, що триває в Нове-Мєсто, Юлія Джима напередодні, 7-го березня, фінішувала шостою у гонці переслідування. На призове місце магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського спізнилася на 10 секунд.

Детальніше »

Орися Дем’янюк: «Поки ти борешся – ти перемагаєш»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2021 

8 березня 2021 р.

Цьогорічного зимового сезону випускниця ЛДУФК Орися Дем’янюк запам’ятається багатьом уболівальникам легкої атлетики своєю наполегливістю і цілеспрямованістю. Вона багатьом показала приклад того, як потрібно боротися і не здаватися до останнього.

Детальніше »

«Галичанка» обмінялася перемогами з «Реалом», зазнавши першої поразки в Суперлізі

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

8 березня 2021 р.

Львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць нашого Університету, зіграла перенесені матчі 9-го спареного туру I етапу чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги. Підопічні Віталія Андронова гостювали у Миколаєві в тамтешнього «Реалу».

Детальніше »

Юлія Джима здобула «срібло» у спринті VIIІ етапу Кубка світу

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

7 березня 2021 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима напередодні, 6-го березня, стала срібним призером спринтерської гонки восьмого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2020/2021, що триває в Нове-Мєсто (Чехія). Завдяки цьому успіху Юля піднялася у ТОП-20 загального заліку в боротьбі за Великий кришталевий глобус. Наша співвітчизниця стала справжньою зіркою цього спринту!

Детальніше »

Микола Скрябін: «Щоб досягти результату, багато факторів повинні скластися разом»

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ 

6 березня 2021 р.

У лютому 1998-го, в Нагано відбулися XVIII зимові Олімпійські ігри. На них найкращий в історії українського гірськолижного спорту результат показав наш випускник Микола Скрябін. Тоді 19-річний хлопець посів 12-е місце в альпійській комбінації.

Детальніше »

Фотофакт: Студенти ЛДУФК – учасники семінару з сучасного хореографічного мистецтва

6 березня 2021 р.

У ЦТДЮГ м. Львів відбувся обласний семінар з сучасного хореографічного мистецтва. Активну участь під керівництвом Валентини Вартовник та Яни Шелейкіс взяли студенти ІІ, ІV і V курсів кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК.

Детальніше »

Матч 17-го туру УПЛ «Рух» – «Десна» відбудеться 8-го березня на стадіоні СКІФ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 березня 2021 р.

6-8 березня, буде зіграно поєдинки 17-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Завтра стартує ІХ турнір з вільної боротьби пам’яті випускника ЛДУФК Ігоря Первачука

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

5 березня 2021 р.

6-го і 7-го березня, у Львові, в Універсальному манежі СКА (вулиця Клепарівська, 39/а) відбудеться традиційний, уже дев’ятий за ліком Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу, випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ігоря Первачука. Зазначимо, що сутички відбуватимуться на трьох килимах. З кожного усі поєдинки в прямому ефірі транслюватимуться наживо.

Детальніше »

Олександр Чижевський: «Після гри із «Шахтарем» уже до всього можна бути готовими»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

5 березня 2021 р.

Авторами найгучнішої сенсації в розіграші Кубка України стали футболісти «Агробізнесу», які у чвертьфіналі змусили зійти з дистанції головного фаворита – «Шахтар». Ще один гранд вітчизняного футболу, «Динамо», чекає на підопічних випускника ЛДУФК Олександра Чижевського у півфіналі.

Детальніше »

Українським біатлоністкам забракло менше секунди до «бронзи» в естафеті VIIІ етапу Кубка світу

БІАТЛОН. Кубок світу-20/21 

5 березня 2021 р.

Жіноча збірна України з біатлону показала четвертий результат у класичній естафеті 4х6 км на VIII етапі Кубка світу. Дар’я Блашко, Анастасія Меркушина та дві представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Команди Шарана і Чижевського отримали суперників по півфіналу Кубку України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

4 березня 2021 р.

Відбулося жеребкування півфінальної стадії розіграшу Кубка України. Суперників дізналися і «Агробізнес» та «Олександрія», яких на посаді головного тренера очолюють випускники ЛДУФК Олександр Чижевський та Володимир Шаран.

Детальніше »

Тарас Кузь зіграв за збірну України з футзалу у першій грі відбору Євро-2022 з хорватами

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

4 березня 2021 р.

Збірна України з футзалу провела другий поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому на виїзді поступилася команді Хорватії. У складі «синьо-жовтих» грав і випускник ЛДУФК Тарас Кузь, який на клубному рівні виступає за львівську «Енергію».

Детальніше »

Обговорення Проєкту порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад НПП ЛДУФК

ОФІЦІЙНО 

4 березня 2021 р.

У ЛДУФК триває громадське обговорення Проєкту порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів).

Детальніше »

«Агробізнес» Чижевського вибив «Шахтар» з Кубку України!

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

4 березня 2021 р.

Напередодні, 3-го березня, відбулися усі чотири поєдинки стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу сезону-2020/2021. У трьох з них грали рівненський «Верес», «Агробізнес» з Волочиська та «Олександрія», яких на посаді головного тренера очолюють випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Каратисти ЛДУФК готуються до першого турніру Karate 1-Premier League у Стамбулі

КАРАТЕ. Karate 1-Premier League 

3 березня 2021 р.

12-14 березня в Стамбулі відбудеться перший великий турнір з карате в олімпійському сезоні-2021 Karate 1-Premier League Istanbul. Наразі затверджено склад офіційної делегації національної збірної команди України в кількості 27 осіб, серед яких низка представників ЛДУФК.

Детальніше »

«Галичанка» та «СКА-Львів» дізналися суперників по 1/4 фіналу Кубку України

ГАНДБОЛ. Кубок України-2021 

3 березня 2021 р.

Відбулося жеребкування стадії 1/4 фіналу розіграшу національного Кубку 2021 року серед жіночих та чоловічих клубів. Своїх суперників отримали й львівські команди – «Галичанка» та «СКА-Львів», у складах яких грає чимало студентів і випускників ЛДУФК.

Детальніше »

«Динамо» виграло усі матчі першого фінального туру ватерпольної Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

3 березня 2021 р.

У Харкові, на водному майданчику басейну спорткомплексу «Політех» завершився перший фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021.

Детальніше »

Анастасія Шепіленко – дворазова чемпіонка України з гірськолижного спорту

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ. Чемпіонат України-2021 

2 березня 2021 р.

На гірськолижній базі ГЛСК «Красія», що на Закарпатті, упродовж трьох днів, з 24-го по 26-е лютого, відбулася перша частина чемпіонату України з гірськолижного спорту 2021 року. Загалом було розіграно чотири комплекти медалей – у супергіганті та в альпійській комбінації серед жінок і чоловіків. Гірськолижники кафедри зимових видів спорту ЛДУФК повернулися додому з чотирма нагородами – двома золотими медалями та по одній срібній і бронзовій.

Детальніше »

Команди Шарана, Вірта і Чижевського завтра зіграють в 1/4 фіналу Кубку України з футболу

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

2 березня 2021 р.

У середу, 3-го березня, буде проведено поєдинки 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу. Боротьбу за почесний трофей продовжують і «Олександрія», «Верес» та «Агробізнес», кожен з яких очолюють випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Робота Комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

1 березня 2021 р.

У п’ятницю, 26-го лютого, відбулося чергове засідання Комісії з моніторингу якості освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Бокшан і Кузмін виграли «золото» другого етапу Євротуру з волейболу на снігу

ВОЛЕЙБОЛ НА СНІГУ. Євротур-2021 

1 березня 2021 р.

Упродовж двох останніх календарних днів зими, 27-го і 28-го лютого, у Ваграйні відбувся II етап Європейського туру з волейболу на снігу 2021 року. Головний приз здобув український квартет у складі вихованців закарпатського волейболу Михайла Скукіса і Тараса Свередюка та Юрія Бокшана і Максима Кузміна.

Детальніше »

Команда Івана Федика здобула першу гостьову перемогу в УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

1 березня 2021 р.

Упродовж трьох останніх календарних днів зими, з 26-го по 28-е лютого, було зіграно матчі чергового, 16-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

«Галичанка» у матчах 10-го туру Суперліги двічі розгромила «ТНУ ДЮСШ 21»

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

1 березня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зіграли матчі десятого спареного туру першого етапу чемпіонату України сезону-2020/2021 серед команд жіночої Суперліги.

Детальніше »

Орися Дем’янюк і Андрій Проценко змагатимуться на Євро-2021 з легкої атлетики в приміщенні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2021 

28 лютого 2021 р.

Визначився склад збірної України на чемпіонат Європи-2021 з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться з 5-го по 7-е березня в польському Торуні.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» зіграють три матчі першого фінального туру Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

27 лютого 2021 р.

Сьогодні, 27-го лютого, у Харкові, стартує I фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021. Серед квартету, що продовжує боротьбу за нагороди, й чинний володар титулу львівське «Динамо», в складі якого грає низка студентів і випускників нашого Університету.

Детальніше »

Крістіна Джангобекова – бронзова призерка Кубка України з бадмінтону

БАДМІНТОН. Кубок України-2021 

26 лютого 2021 р.

У Києві завершився розіграш Кубка України 2021 року з бадмінтону. Серед призерів звітного турніру й випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Крістіна Джангобекова, яка посіла третє місце у жіночому парному розряді (на фото – зліва). За престижні нагороди на кортах Національного університету фізичного виховання і спорту України загалом вели боротьбу 102 гравці.

Детальніше »

МОК затвердив програму змагань і квоти спортсменів на IV зимову Юнацьку Олімпіаду-2024

МОК 

26 лютого 2021 р.

Виконком МОК затвердив програму змагань та квоти спортсменів на IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри, які у 2024 році прийматиме місто Канвон. Змагання з гірськолижних видів спорту будуть проходити в Пхьончхані, а з ковзанярського спорту – Каннині, аналогічно концепції ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року. Таким чином юні олімпійці, які займаються зимовими видами спорту, матимуть можливість змагатися на тих же майданчиках, де дорослі олімпійці змагалися кілька років тому.

Детальніше »

Тарас Кузь зіграє за збірну України з футзалу у двох матчах відбору на Євро-2022 проти хорватів

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

26 лютого 2021 р.

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко визначився зі складом на два поєдинки проти національної команди Хорватії в рамках групового етапу відбору на чемпіонат Європи 2022 року. До табору «синьо-жовтих» запрошено й випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тараса Кузя, який на клубному рівні виступає за львівську «Енергію». Виїзний поєдинок наша команда проведе 3-го березня в Осієку.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень навчання за змішаною формою продовжено по 30-е квітня

ОФІЦІЙНО 

25 лютого 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, на час карантинних обмежень у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, навчання за змішаною формою продовжено терміном по 30-е квітня 2021 року.

Детальніше »

16-й тур УПЛ завершить гра команди Шумського з «Динамо»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

25 лютого 2021 р.

У п’ятницю, 26-го лютого, матчем «Десна» – «Інгулець» розпочнеться 16-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК, а в «Олександрії», «Маріуполі», «Львові» та «Руху» головними тренерами працюють відповідно Володимир Шаран, Остап Маркевич, Віталій Шумський та Іван Федик, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

Детальніше »

Бокшан і Кузмін завоювали «бронзу» Євротуру з волейболу на снігу (Відео)

ВОЛЕЙБОЛ НА СНІГУ. Євротур-2021 

25 лютого 2021 р.

У Ваграйні, 20-21 лютого, відбувся I етап Європейського туру з волейболу на снігу. Україну на цьому турнірі представляв квартет у складі вихованців закарпатського волейболу Михайла Скукіса і Тараса Свередюка та двох випускників ЛДУФК – Юрія Бокшана і Максима Кузміна.

Детальніше »

Збірник тез конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

НАШІ ВИДАННЯ 

25 лютого 2021 р.

Вийшов друком збірник тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», яка відбулася 26–27 листопада 2020 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. У конференції взяли участь науковці з 37-ми установ, зокрема із 33-х закладів вищої освіти України. Матеріали збірника будуть корисними для студентів, викладачів, науковців та працівників індустрії гостинності.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК проведуть онлайн-тренінг під орудою екс-чемпіона світу Гаррі Каспарова

ШАХИ 

24 лютого 2021 р.

Завдяки сенсаційній перемозі на Всесвітньому університетському кубку шахового фонду Каспарова (Kasparov Chess Foundation University Cup), команда ЛДУФК здобула спеціальний приз – онлайн-тренінг від одного з найвидатніших шахістів за всю історію розвитку найдревнішої гри людства, Гаррі Каспарова. Відзначимо, що серед 125-ти студентських команд, учасників Всесвітнього університетського кубка шахового фонду Каспарова, спеціальний приз турніру вибороли тільки два університети – Техаський університет долини Ріо-Грандеі Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» здобули дві домашні перемоги

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

24 лютого 2021 р.

Із 19-го по 21-е лютого, відбувся VI тур першого етапу XXХ чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону-2020/2021. Господарки туру, волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», кольори якої здебільшого захищають студентки та випускниці нашого вишу.

Детальніше »

Студентів ЛДУФК запрошують до участі в Sport Craft Games Online

24 лютого 2021 р.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України з 1-го по 23-є березня 2021 року проводитиме другий за ліком спортивно-масовий захід «Sport Craft Games Online. Битва з тінню», до участі в якому запрошуються й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Орися Дем’янюк – срібний призер чемпіонату ABAF у приміщенні в бігу на 1500 м

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат ABAF-2021 

23 лютого 2021 р.

У Стамбулі відбувся чемпіонат ABAF у приміщенні. Збірна України була представлена 24-ма провідними спортсменами, зокрема, львів’янкою, чемпіонкою України-2021 в приміщенні Орисею Дем’янюк (на фото – №1). Додому випускниця кафедри легкої атлетики ЛДУФК повернулася не з пустими руками.

Детальніше »

Гол Младена Бартуловіча допоміг його команді зіграти внічию з фіналістом Кубка України

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 лютого 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 20-го по 22-е лютого, було зіграно матчі чергового, 15-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Левченко й Олег Дорощук – переможці ХХІІ Меморіалу Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

23 лютого 2021 р.

У легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» ЛДУФК відбувся ХХIІ міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка – 2020». За нагороди змагалися майже усі кращі легкоатлети-висотники України та гості з Туреччини. Традиційні змагання проводяться в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, фіналіста ХХІІ літніх Олімпійських ігор-1980, володаря кращого результату (233 см) світу в стрибках у висоту сезону1981 року Олексія Дем’янюка.

Детальніше »

Чемпіонат світу з біатлону Олена Підгрушна завершила на 12-му місці у мас-старті

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

22 лютого 2021 р.

55-й чемпіонат світу-2021 з біатлону в словенській Поклюці напередодні, 21-го лютого, закінчився гонками з мас-стартом. Серед трьох десятків жіночої гонки змагалася й аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна, яка у підсумку фінішувала на 12-й позиції.

Детальніше »

«Галичанка» у другій грі 1/4 фіналу Єврокубка зіграла внічию з іспанським «Атлетіко Гуардес»

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

22 лютого 2021 р.

«Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, у другій грі чвертьфіналу Європейського Кубку на гостьовому паркеті зіграли внічию з рахунком 24:24 з бронзовим призером чемпіонату Іспанії «Атлетіко Гуардес».

Детальніше »

Анна Петрик у стартовому складі футбольної збірної України зіграла у товариській грі з Сербією

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

22 лютого 2021 р.

Жіноча збірна України з футболу зіграла внічию із командою Сербії з рахунком 1:1 у товариському матчі в Аланії. У складі «синьо-жовтих» увесь поєдинок відіграла студентка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

У Києві пройшла асамблея Спортивної студентської спілки України

СТУДЕНТСЬКИЙ СПОРТ 

21 лютого 2021 р.

Наприкінці тижня у Києві завершила роботу Генеральна асамблея Спортивної студентської спілки України, яка проходила у стінах столичного Національного університету з фізичного виховання та спорту України.

Детальніше »

Джима і Підгрушна долучилися до завоювання українками «бронзи» в естафеті чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

20 лютого 2021 р.

Жіноча збірна України здобула «бронзу» в естафеті чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці. Вагомий внесок до цього успіху зробили дві представниці ЛДУФК – магістрантка Юлія Джима та аспірантка Олена Підгрушна.

Детальніше »

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у ЛДУФК

ПАМ’ЯТЬ 

20 лютого 2021 р.

Вже сьомий рік поспіль у ці лютневі дні ми, студенти та працівники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, як й усі правдиві українці, в скорботі схиляємо голови перед подвигом учасників Революції Гідності та вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Детальніше »

ЛДУФК приймає ХХІІ Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

19 лютого 2021 р.

У суботу, 20-го лютого, в легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця Черемшини, 17) відбудеться ХХIІ міжнародний турнір з стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка – 2020».

Детальніше »

Матчі 15-го туру УПЛ триватимуть упродовж трьох днів

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 лютого 2021 р.

У суботу, 20-го лютого, матчем «Маріуполь» – «Зоря» розпочнеться 15-й тур чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко показав найкращий результат сезону в світі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

19 лютого 2021 р.

Турнір «Золотої Серії» World Indoor Athletics Tour «Кубок Коперника» став головною репетицією для «Торунь Арени», яка скоро прийматиме чемпіонат Європи-2021 з легкої атлетики в приміщенні. Однією з головних дійових осіб змагання став випускник ЛДУФК Андрій Проценко.

Детальніше »

Орися Дем’янюк: «На норматив 4.17 я готова, але треба, щоб усе склалося»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

18 лютого 2021 р.

Випускниця нашого Університету Орися Дем’янюк минулими вихідними у Сумах стала чемпіонкою України з легкої атлетики в приміщенні з бігу на 1500 метрів, проте результатом залишилася не дуже задоволена. 4 хвилини 20,61 секунди, показані нею, були нижчими від нормативу на чемпіонат Європи в приміщенні.

Детальніше »

Олена Підгрушна змагатиметься у мас-старті чемпіонату світу з біатлону в Поклюці

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

18 лютого 2021 р.

Дві українські біатлоністки, Дар’я Блашко та аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна (на фото) потрапили до мас-старту на чемпіонаті світу, що проходить у ці дні в словенській Поклюці. Гонка розпочнеться у заключний день планетарного форуму – у неділю, 21-го лютого, о 13:30.

Детальніше »

Перестало битися серце Володимира Сафронова

СУМУЄМО 

17 лютого 2021 р.

Сумна звістка надійшла зі Сполучених Штатів Америки: у неділю, 14-го лютого, на 70-му році життя відійшов у засвіти видатний український гімнаст, випускник кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту міжнародного класу Сафронов Володимир Йосипович. Кафедра гімнастики, Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Детальніше »

Важкоатлети ЛДУФК – учасники Всеукраїнського освітнього форуму

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

17 лютого 2021 р.

Викладачі та студенти циклу важкої атлетики кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у Всеукраїнському освітньому форумі, який з 11-го по 13-е лютого відбувся в Кам’янці-Подільському.

Детальніше »

Орися Дем’янюк і Андрій Проценко – чемпіони України з легкої атлетики у приміщенні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

17 лютого 2021 р.

В Сумах, у манежі тамтешнього університету, упродовж трьох днів, з 10-го по 12-е лютого, тривав чемпіонат України 2021 року з легкої атлетики в приміщенні серед молоді та дорослих. Не повернулися додому з пустими руками зі звітних стартів й студенти та випускники кафедри легкої атлетики ЛДУФК.

Детальніше »

Випускник ЛДУФК Ярослав Гарцула відзначений державною нагородою Бельгії

17 лютого 2021 р.

У 2009 році у місті Львові було відкрито Консульство Королівства Бельгія, очолити яке, була надана честь Ярославу Гарцулі – випускнику ЛДУФК. Крім цього, Ярослав Гарцула відзначений державною нагородою України – Орденом «За заслуги» I, II та III ступенів відтак є повним кавалером Ордену.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – переможець І Kasparov Chess Foundation University Cup

ШАХИ 

16 лютого 2021 р.

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стала переможцем дебютного для нашого вишу Всесвітнього університетського кубку шахового фонду Гаррі Каспарова (Kasparov Chess Foundation University Cup – 2021), який відбувся у режимі онлайн.

Детальніше »

Віталій Шумський – найкращий тренер 14-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

16 лютого 2021 р.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 14-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги. Найкращим тренером туру визнано випускника ЛДУФК Віталія Шумського.

Детальніше »

У спринті чемпіонату світу з біатлону Олена Підгрушна фінішувала за крок до ТОП-10

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

15 лютого 2021 р.

Перший тиждень чемпіонату світу-2021 з біатлону в словенській Поклюці напередодні закінчувала жіноча гонка переслідування. Однією з небагатьох, хто розбив усі 20 мішеней, стала аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна.

Детальніше »

«Галичанка» у першій грі 1/4 фіналу Єврокубка програла іспанському «Атлетіко Гуардес»

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

15 лютого 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у першій грі чвертьфінальної стадії розіграшу Європейського Кубку на домашньому паркеті з рахунком 16:24 поступилися бронзову призеру чемпіонату Іспанії «Атлетіко Гуардес» з містечка А-Гуарда.

Детальніше »

Команди Шумського і Шарана друге коло УПЛ розпочали з гостьових перемог

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 лютого 2021 р.

Вихідними було зіграно матчі 14-го туру Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК, а в «Маріуполі», «Руху», «Львові» та «Олександрії» головними тренерами працюють відповідно Остап Маркевич, Іван Федик, Віталій Шумський і Володимир Шаран, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

Детальніше »

Вітаємо Сову Андрія Олеговича з присвоєнням наукового ступеня доктора історичних наук!

14 лютого 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №157 від 9-го лютого 2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Сові Андрію Олеговичу – доценту кафедри олімпійської освіти ЛДУФК присвоєно науковий ступінь доктора історичних наук зі спеціальності 07.00.01 «Історія України». З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Андрія Олеговича та щиросердечно бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі.

Детальніше »

У спринті чемпіонату світу з біатлону Олена Підгрушна фінішувала за крок до ТОП-10

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

14 лютого 2021 р.

У словенській Поклюці, де триває 55-й за ліком чемпіонату світу з біатлону, напередодні відбулася жіноча спринтерська гонка. Кращий результат серед українок показала аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна.

Детальніше »

Вітаємо Тимрук-Скоропад Катерину Анатоліївну з присвоєнням наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту!

13 лютого 2021 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №157 від 9-го лютого 2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Тимрук-Скоропад Катерині Анатоліївні – доценту кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно науковий ступінь доктора наук з фізичного виховання і спорту зі спеціальності 24.00.03 «Фізична реабілітація».

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу на турнірі Turkish Women’s Cup 2021

ФУТБОЛ. Жіночий Євро-2022 

13 лютого 2021 р.

Під час найближчого навчально-тренувального збору в Туреччині жіноча національна збірна України з футболу проведе два матчі на турнірі Turkish Women’s Cup 2021. У складі команди Наталії Зінченко гратиме й студентка ЛДУФК Анна Петрик, яка на клубному рівні виступає за харківський «Житлобуд-1».

Детальніше »

Вітаємо Калимон Юлію Олександрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата філологічних наук!

12 лютого 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №157 від 9-го лютого 2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Калимон Юлії Олександрівні – старшому викладачеві кафедри української та іноземних мов ЛДУФК присвоєно науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 «Українська мова». З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Юлію Олександрівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень.

Детальніше »

Гандболісти «СКА-Львів» пробилися у чвертьфінал Кубку України

ГАНДБОЛ. Кубок України-2021 

12 лютого 2021 р.

У розіграші Кубку України з гандболу серед чоловічих команд 2021 року визначились всі учасники 1/4 фіналу. Серед тих, хто продовжує боротьбу за почесний трофей і «СКА-Львів», склад якого сформовано зі студентів та випускників ЛДУФК, а головним тренером команди є  Валерій Мельник.

Детальніше »

У суботу та неділю буде зіграно матчі 14-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

12 лютого 2021 р.

13-го лютого розпочнеться 14-й тур ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого Університету.

Детальніше »

Олена Підгрушна: «За 20 років у спорті таку наглість я побачила вперше»

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

11 лютого 2021 р.

Сказати, що після фінішу змішаної естафети на чемпіонаті світу з біатлону в словенській Поклюці, в якій українська команда посіла четверте місце, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна була розчарованою – це не сказати нічого.

Детальніше »

Віталій Андронов: «Ми крок за кроком робимо команду європейського рівня»

ГАНДБОЛ. Європейський Кубок-20/21 

11 лютого 2021 р.

Вже цієї неділі, 14-го лютого, на львівську «Галичанку», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, очікує серйозне випробування – перший матч з іспанським клубом «Атлетіко Гуардес» в межах 1/4 фіналу Європейського Кубку з гандболу.

Детальніше »

У змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону українцям до «бронзи» забракло пів секунди

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

11 лютого 2021 р.

Класичною змішаною естафетою 4х7.5 км, напередодні, у Поклюці (Словенія) стартував 55-й чемпіонат світу-2021 з біатлону. Збірна України у складі, зокрема й з двох представниць ЛДУФК – Джими та Підгрушної, прийшла на фініш четвертою.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Параняк Наталії Миколаївні!

ЮВІЛЯРИ 

11 лютого 2021 р.

Сьогодні, 11-го лютого, ювілей святкує доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, автор та співавтор 110 публікацій Параняк Наталія Миколаївна. Шановна Наталіє Миколаївно, з цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання! Ви віднедавна працюєте в нашому Університеті, але уже зарекомендували себе висококласним фахівцем!

Детальніше »

Андрій Проценко – найкращий легкоатлет січня в Україні

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

10 лютого 2021 р.

Стрибунів у висоту Ярославу Магучіх з Дніпра і випускника кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрія Проценка визнано найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом січня в Україні.

Детальніше »

Санкарі ЛДУФК завершили свої виступи на Кубку світу сезону-20/21

САННИЙ СПОРТ. Кубок світу-20/21 

10 лютого 2021 р.

На природній санно-бобслейній Олімпійській трасі в швейцарському Санкт-Моріці минулими вихідними, 6-го і 7-го лютого, відбувся IX, заключний етап Кубка світу з санного спорту сезону-2020/2021. У складі збірної України змагалися 12 спортсменів, третина з яких є студентами і випускниками ЛДУФК. Останній раз Кубок світу з санного спорту проводився на природній льодовій трасі в швейцарському спортивному курорті Санкт-Моріц дев’ять років тому, в січні 2012 року.

Детальніше »

Джима і Підгрушна – у складі змішаної естафети збірної України на чемпіонат світу з біатлону

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

9 лютого 2021 р.

Завтра, 10-го лютого, пройде перша гонка головного старту сезону біатлоністів – чемпіонату світу-2021. У заявці збірної України на змішану естафету на III і IV етапах бігтимуть дві представниці ЛДУФК.

Детальніше »

Бокс і стрільба увійшли до програми ІІІ літніх Європейських ігор-2023

ЄВРОІГРИ-2023 

9 лютого 2021 р.

Минулого тижня Європейські Олімпійські Комітети уклали відповідні угоди з Європейською конфедерацією стрільби та Європейською конфедерацією боксу, в результаті чого бокс і стрільба стали сьомим і восьмим видами спорту, включеними до програми.

Детальніше »

Аннамарі Данча виграла етап Кубка Європи-2021 зі сноубордингу

СНОУБОРДИНГ. Кубок Європи-2021 

8 лютого 2021 р.

У швейцарському містечку Ленцерхайд минулими вихідними відбувся черговий етап Кубка Європи-2021 зі сноубордингу. У змаганнях жінок в паралельному слаломі дві медалі, золоту і бронзову, здобула аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Аннамарі Данча.

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК здобули три «золота» на Кубку України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2021 

8 лютого 2021 р.

У манежі Київської міської ШВСМ наприкінці минулого тижня, а саме у п’ятницю, 5-го лютого, відбувся Кубок України-2021 з легкої атлетики в приміщенні. На звітних змаганнях студенти та випускники кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобули загалом шість нагород – три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі. Додамо, що тепер на черзі у вітчизняних легкоатлетів головний зимовий старт національного рівня.

Детальніше »

Любінець і Філевич допомогли збірній України обіграти Фінляндію

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

7 лютого 2021 р.

Жіноча національна збірна України з баскетболу провела заключний матч кваліфікації чемпіонату Європи-2021, в якому у рамках шостого туру групового раунду зіграла проти команди Фінляндії. У складі «синьо-жовтих» на паркет виходили й дві представниці ЛДУФК – випускниця Христина Філевич і магістрантка Вероніка Любінець.

Детальніше »

П’ятиборець Юрій Ковальчук – чемпіон України серед юніорів. Ольга Клуннікова – срібний призер

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2021 

7 лютого 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 1-го по 4-е лютого, в Києві на базі Центрального спортивного клубу Збройних сил України, підприємства «Динамо-Алюр» КМО ФСТ «Динамо» та в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся зимовий чемпіонат України-2021 з сучасного п’ятиборства.

Детальніше »

Клуби УПЛ завершують підготовку до другої частини чемпіонату України

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

7 лютого 2021 р.

Частина з 14-ти команд УПЛ, у десяти з яких грають і/або тренують студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, вже завершила збори в Туреччині та повертається до рідних пенатів. Пропонуємо вашій увазі огляд останніх спарингів представників УПЛ на тренувальних зимових зборах.

Детальніше »

Христина Філевич: «У кожній грі прагнемо показити максимальний результат» (Відео)

ЄВРОБАСКЕТ – 2021 

6 лютого 2021 р.

Баскетболістка збірної України, випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич стала найрезультативнішою у важливому матчі відбору на Євробаскет-2021 проти команди Португалії. Вона набрала 29 очок, реалізувавши вісім триочкових.

Детальніше »

Олександр Шандор: «Батько мене критикує постійно, щоб я не розслаблявся»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

5 лютого 2021 р.

Український арбітр, випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Шандор, якого було визнано кращим суддею-дебютантом елітного дивізіону вітчизняного футболу 2020 року, розповів, як проходять збори в Туреччині, а також відповів на багато інших цікавих питань.

Детальніше »

Христина Філевич зробила найбільший внесок у перемогу збірної України в грі проти Португалії

ЄВРОБАСКЕТ-2021 

5 лютого 2021 р.

Національна жіноча збірна України з баскетболу напередодні провела передостанній матч кваліфікації чемпіонату Європи 2021 року. Команда Срджана Радуловича у місті Матозінюш упевнено переграла збірну Португалії – 87:58 (21:16, 12:12, 30:17, 24:13)..

Детальніше »

Рік до старту: Усе, що потрібно знати про XXIV зимові Олімпійські ігри в Пекіні-2022

ОЛІМПІАДА – 2022 

4 лютого 2021 р.

До XXIV зимових Олімпійських ігор 2022 року в столиці Китаю Пекіні залишився лише рік, і інтерес спортсменів та любителів зимових видів спорту з усього світу зростає. З 4-го по 20-е лютого 2022 року найкращі спортсмени зберуться в столиці Китаю, а також у Чжанцзякоу.

Детальніше »

Олена Підгрушна і Юлія Джима – у заявці збірної України на чемпіонат світу в Поклюці

БІАТЛОН. Чемпіонат світу-2021 

4 лютого 2021 р.

Визначився остаточний склад національної збірної України з біатлону на чемпіонат світу-2021, який стартує 10-го лютого у Поклюці (Словенія). У складі «синьо-жовтих» стріляючих лижників на планетарному форумі змагатимуться й дві представниці нашого Університету.

Детальніше »

Тарас Гарцула: «У наступному сезоні хочемо боротися за ТОП-6 світового рейтингу»

САННИЙ СПОРТ. Чемпіонат світу-2021 

4 лютого 2021 р.

У Берхтесгаден-Кенігсзее, на санно-бобслейній льодовій трасі, чотири дні тому завершився ювілейний, 50-й, чемпіонат світу з санного спорту, який був дуже успішним для збірної України, за яку виступали й четверо представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Офіційно: МОК опублікував правила проведення Олімпіади у Токіо на тлі пандемії

ОЛІМПІАДА-2020 

4 лютого 2021 р.

Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародний паралімпійський комітет і оргкомітет «Токіо-2020» опублікували першу версію правил проведення літніх ХХХІІ Олімпійських і XVI Паралімпійських ігор, що пройдуть влітку нинішнього року в Токіо.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко – бронзовий призер турніру Banskobystricka Latka

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

3 лютого 2021 р.

На традиційних, 27-их за ліком спеціалізованих змаганнях з легкої атлетики Banskobystricka Latka (срібна серія світового туру в приміщеннях) у словацькому місті Банська Бистриця, в турнірі стрибунів у висоту відзначився українець Андрій Проценко – випускник кафедри легкої атлетики ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками січня

ЖІНОЧА БОРОТЬБА 

3 лютого 2021 р.

Одну з найтитулованіших борчинь Європи, аспірантку нашого Університету Юлію Ткач у традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області номіновано найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками спортивного січня нового олімпійського 2021 року.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» зберегли за собою третє місце Вищої ліги

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

3 лютого 2021 р.

Дві перемоги і 6 очок здобули студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, з яких на 90 відсотків сформована волейбольна команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», у матчах чергового, 5-го туру I етапу чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону-2020/2021.

Детальніше »

Вітання Міщенку Анатолію Івановичу з 65-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

3 лютого 2021 р.

Сьогодні, 3-го лютого, свій 65-літній ювілей святкує провідний інженер з мобілізаційної роботи військово-мобілізаційного підрозділу, відповідальний за безпеку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, полковник Збройних Сил України, Лауреат премії імені Павла Чубинського та Всеукраїнської спілки офіцерів «За вірність Присязі», заступник голови ревізійної комісії Національної федерації фехтування України, майстер спорту з фехтування Міщенко Анатолій Іванович.

Детальніше »

Мирон Маркевич: «За цікавою роботою не встиг помітити, що мені вже 70»

ФУТБОЛ 

2 лютого 2021 р.

Одному з найвідоміших випускників кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслуженому тренеру України, голові Комітету національних збірних команд Української асоціації футболу Мирону Маркевичу вчора, 1-го лютого, виповнилося 70 років.

Детальніше »

Орися Мочульська-Дем’янюк і Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

2 лютого 2021 р.

Минулими вихідними на легкоатлетичному манежі міста Суми відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Збірна Львівської області замкнула ТОП-10 у командному заліку, набравши 253 очки. Дві золоті нагороди до скарбнички нашої команди поклали представники ЛДУФК.

Детальніше »

Борчині ЛДУФК на чемпіонаті України здобули шість медалей

ЖІНОЧА БОРОТЬБА. Чемпіонат України-2021 

2 лютого 2021 р.

На Олімпійській базі в Конча-Заспі упродовж трьох днів, з 29-го по 31-е січня, відбувся чемпіонат України 2021 року зі спортивної боротьби серед жінок, на якому виступили і представниці кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Андрій Мандзій пробився у ТОП-15 чемпіонату світу з санного спорту

САННИЙ СПОРТ. Чемпіонат світу-2021 

2 лютого 2021 р.

На першій в світі штучній льодовій трасі для санного спорту, бобслею і скелетону Eis Arena в німецькому Берхтесгаден-Кенігсзее упродовж трьох останніх днів січня, з 29-го по 31-е число, тривав ювілейний, 50-й чемпіонат світу з санного спорту.

Детальніше »

Філевич і Любінець зіграють за збірну України у двох заключних іграх відбору Євробаскету-2021

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2021 

1 лютого 2021 р.

Національна жіноча збірна України з баскетболу на тижні зіграє два заключні матчі відбірного турніру на чемпіонат Європи 2021 року. Головний тренер «синьо-жовтих» Срджан Радуловіч до складу команди запросив й двох представниць ЛДУФК – Вероніку Любінець і Христину Філевич.

Детальніше »

Тарас Кузь допоміг збірній України з футзалу виграти перший матч Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

1 лютого 2021 р.

Збірна України з футзалу провела перший поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому на виїзді впевнено обіграла команду Албанії. До звитяги долучився й випускник кафедри футболу ЛДУФК Тарас Кузь.

Детальніше »

Вітання Маркевичу Мирону Богдановичу з 70-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

1 лютого 2021 р.

Сьогодні, 1-го лютого, свій 70-літній ювілей святкує один з найвідоміших випускників кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслужений тренер України, Почесний професор нашого вишу Мирон Богданович Маркевич.

Детальніше »

«Галичанка» двічі обіграла «Карпати» у восьмому турі Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

31 січня 2021 р.

Гандболістки «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, 29-го і 30-го січня, зіграли матчі чергового, 8-го спареного туру I етапу чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги.

Детальніше »

Вітання Петрині Роману Львовичу з 50-літтям!

ЮВІЛЯРИ 

30 січня 2021 р.

Сьогодні, 30-го січня, свій піввіковий ювілей святкує декан факультету педагогічної освіти ЛДУФК, професор кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Петрина Роман Львович. Шановний Романе Львовичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Вас з Ювілеєм та висловлюють подяку за Вашу багаторічну педагогічно-викладацьку роботу та сумлінну працю у розбудові нашого вишу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, кохання від чарівної дружини та сімейного щастя і поваги від усіх, хто Вас оточує.

Детальніше »

Клод Юнес – переможець турніру найсильніших рапіристів України. У Данила Гойди – «бронза»

ФЕХТУВАННЯ 

29 січня 2021 р.

У Києві триває турнір найсильніших фехтувальників України. У змаганнях чоловіків на рапірах переможцем став випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Клод Юнес. «Бронзу» виборов студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Данило Гойда. У ТОП-10 пробилися одразу шестеро представників нашого Університету

Детальніше »

Вероніка Любінець допомогла «Прометею» виграти два матчі ЄЖБЛ

БАСКЕТБОЛ. ЄЖБЛ-2021 

29 січня 2021 р.

Лідер української Суперліги «Прометей» з Кам’янського у Лієпаї виграв два стартові матчі Європейської жіночої баскетбольної ліги (ЄЖБЛ). До звитяг команди Вікторії Большакової долучилася й магістрантка ЛДУФК Вероніка Любінець.

Детальніше »

Команда Тлумака-молодшого зіграє в Юнацькій лізі УЄФА проти «Барселони»

ФУТБОЛ. Юнацька ліга УЄФА-2021 

29 січня 2021 р.

Відбулося жеребкування I раунду Юнацької ліги УЄФА, в якому Україну представлятимуть «Шахтар» та «Динамо», в складі якого грає студент ЛДУФК Юрій Тлумак, син легендарного воротаря і капітана «Карпат» Андрія Тлумака, який вищу освіту здобув також у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень з 25-го січня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

28 січня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, на час карантинних обмежень у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, з 25-го січня 2021 року навчання організовано за змішаною формою.

Детальніше »

Четверо санкарів ЛДУФК завтра стартують на чемпіонаті світу-2021

САННИЙ СПОРТ. Чемпіонат світу-2021 

28 січня 2021 р.

Завтра, 29-го січня, на льодовій трасі Eis Arena в Берхтесгадені-Кенігсзее стартує ювілейний, 50-й чемпіонат світу з санного спорту. Серед його учасників, у складі збірної України й квартет санкарів нашого Університету. Німецьке містечко вже усьоме прийматиме планетарний форум санкарів.

Детальніше »

Андрій Проценко виграв турнір зі стрибків у висоту в Удіне

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

28 січня 2021 р.

Традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту Udin Jump Development – 2021, які напередодні, 27-го січня, приймало італійське місто Удіне, відбувалися під український акомпанемент. Спочатку жіночі змагання виграла Ярослава Магучіх, підкоривши позначку в 200 см...

Детальніше »

Віктор Глібенко: «Після Олімпіади в Токіо Юрій Ідзінський має стати лідером збірної»

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

27 січня 2021 р.

У Харкові відбувся чемпіонат України 2021 року з вільної боротьби серед чоловіків, участь у якому взяли дві сотні атлетів з 17-ти областей України. Борці з Львівщини здобули одну срібну і чотири бронзових медалі, посівши третє загальнокомандне місце.

Детальніше »

«Галичанка» дізналася першого суперника в Кубку України

ГАНДБОЛ. Кубок України-2021 

27 січня 2021 р.

У Федерації гандболу України відбулось жеребкування першої стадії – 1/8 фіналу жіночого Кубка України сезону 2020/2021. Своїх суперниць дізналася й львівська «Галичанка», кіст