Вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

31 грудня 2021 р.

Шановні колеги та дорогі студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського! Щиросердечно вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Новим, 2022 роком!

Детальніше »

Каноїсту Віталію Вергелесу присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України»

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

30 грудня 2021 р.

Випускнику нашого Університету Віталію Вергелесу присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное». У вівторок, 28-го грудня 2021 року, відповідне посвідчення Віталію Вергелесу вручив президент Львівської обласної федерації веслування Андрій Маслюк.

Детальніше »

Перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

29 грудня 2021 р.

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК провела перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», який відбувся в онлайн-форматі.

Детальніше »

Юлія Джима з Дмитром Підручним замкнули ТОП-8 біатлонної «Різдвяної гонки»

БІАТЛОН 

29 грудня 2021 р.

У німецькому Рупольдингу, на «Хімгау-Арені», напередодні відбулася традиційна біатлонна «Різдвяна гонка». Український дует у складі олімпійської чемпіонки Сочі-2014 Юлії Джими – ЛДУФК та чемпіона світу-2019 тернополянина Дмитра Підручного посіли у підсумку восьме місце.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» вперше зіграють у Нормандській лізі

ВОДНЕ ПОЛО. Нормандська ліга-2022 

28 грудня 2021 р.

ВК «Динамо», кістяк якого сформовано головним чином зі студентів і випускників кафедри водних та неолімпійських видів спорту нашого Університету, у 2022 році вперше в історії зіграє у Нормандській лізі.

Детальніше »

Клод Юнес – переможець турніру найсильніших рапіристів України

ФЕХТУВАННЯ 

28 грудня 2021 р.

Упродовж двох днів, 23-го і 24-го грудня, Львів приймав Всеукраїнські змагання найсильніших з фехтування на рапірах серед чоловіків, які зібрали 69 учасників на доріжках місцевого Палацу спорту «Динамо». Приємно констатувати, що перше і друге місця за сумою двох днів змагань у підсумку посіли представники ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима завтра змагатиметься на біатлонній «Різдвяній гонці»

БІАТЛОН 

27 грудня 2021 р.

Завтра, 28-го грудня, відбудеться біатлонна «Різдвяна гонка». Україну представлятимуть олімпійська чемпіонка-2014 Юлія Джима – магістрантка ЛДУФК та чемпіон світу-2019 Дмитро Підручний.

Детальніше »

Сестри Музичук, Кирило Шевченко і Мартин Кравців стартують на ЧС-2021 з швидких шахів

ШАХИ. Чемпіонат світу-2021 

26 грудня 2021 р.

У Варшаві сьогодні, 26-го грудня, стартує чемпіонат світу 2021 року з швидких шахів. Упродовж п’яти днів 293 учасники (186 чоловіків і 107 жінок) світового форуму визначать чемпіонів і призерів у рапіді та бліці.

Детальніше »

Медальний врожай п’ятиборців Ковальчука і Клуннікової на чемпіонаті України в приміщенні

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2021 

25 грудня 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 19-го по 22-е грудня, в Києві тривав чемпіонат України 2021 року з сучасного п’ятиборства у приміщенні. Відмінно на заключних змаганнях року виступили Юрій Ковальчук і Ольга Клуннікова – студенти кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

28-го грудня відбудеться новорічна першість ЛДУФК зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

24 грудня 2021 р.

У вівторок, 28-го грудня, відбудеться традиційна, уже 16-та за ліком новорічна першість Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського зі стрільби кульової. Організатором змагань є кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого Університету.

Детальніше »

Івана Рибчича відзначено Подякою ФК «Житлобуд-1»

24 грудня 2021 р.

За вагомий особистий внесок у розвиток жіночого футболу і професійні консультаційні послуги в галузі спортивної медицини та активну співпрацю, ФК «Житлобуд-1» відзначив Подякою Рибчича Івана Євстахійовича – доцента кафедри спортивної медицини та здоров’я людини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата наук з державного управління, магістра медицини. Варто відзначити, що жіночий футбольний клуб «Житлобуд-1» Харків у 2021 році – це справжній прорив у футбольну Європу українського жіночого футболу.

Детальніше »

Перестало битися серце Пакош Васси Григорівни

СУМУЄМО 

23 грудня 2021 р.

На 88-му році життя відійшла у засвіти колишній доцент кафедри фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, автор / співавтор понад 50 наукових праць Пакош Васса Григорівна, яка безперервно працювала в нашому Університеті упродовж 45-ти років. Увесь колектив нашого Університету сумує з приводу смерті Пакош Васси Григорівни та висловлює свої щирі співчуття рідним, близьким і друзям покійної.

Детальніше »

Шаховий турнір «Меморіал Олександра Брівка» у Бродах (Фото, відео)

23 грудня 2021 р.

Напередодні Дня ЗСУ в спортзалі Бродівської гімназії ім. І. Труша відбувся шаховий турнір «Меморіал Олександра Брівка». Одночасно стартували три турніри, які зібрали 130 учасників із семи областей.

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК вибороли десять медалей «Новорічного дня стрибуна»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

23 грудня 2021 р.

17-18 грудня, кафедра легкої атлетики ЛДУФК провела 51-ші за ліком Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Новорічний день стрибуна», який традиційно гостинно прийняв легкоатлетичний манеж стадіону СКІФ нашого Університету.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Бронніков Анатолій Васильович

СУМУЄМО 

23 грудня 2021 р.

У середу, 22-го грудня, на 75-му році життя перестало битися серце колишнього старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстра спорту СРСР з вільної боротьби, судді національної категорії Броннікова Анатолія Васильовича. Увесь колектив нашого Університету сумує з приводу смерті Анатолія Васильовича та висловлює свої щирі співчуття рідним, близьким і друзям покійного. Вічная пам’ять...

Детальніше »

«Основи дизайну та інженерної графіки»

НАШІ ВИДАННЯ 

22 грудня 2021 р.

Вийшов друком посібник «Основи дизайну та інженерної графіки» для студентів-бакалаврів денної, заочної та дистанційної форм навчання тих спеціальностей, де відповідно до навчальних планів передбачено вивчення дисциплін, пов’язаних із виконанням креслеників. Укладач – викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК Олег Боратинський. Видання містить велику кількість рисунків, які значно полегшують сприйняття студентами тем, а також варіанти завдань і питання для опрацювання.

Детальніше »

Наталія Степанченко – срібний призер чемпіонату світу Oceanman-2021 з плавання

ПЛАВАННЯ 

22 грудня 2021 р.

У курортному містечку Сома Бей, що знаходиться в Єгипті, на березі Червоного моря, завершився фінал чемпіонату світу 2021 року Oceanman – всесвітнього організатора змагань з плавання на відкритій воді. Серед учасників планетарного форуму була й представниця ЛДУФК – професорка кафедри педагогіки і психології Наталія Степанченко, яка повернулася додому з срібною медаллю. Вітаємо Наталію Іванівну з черговим успіхом на міжнародній спортивній арені та бажаємо нових перемог і звершень!

Детальніше »

Марію Розторгуй і Олександра Товстонога відзначено Подяками ЛОДА

22 грудня 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у професійній діяльності та з нагоди 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, ЛОДА оголосила Подяки двом викладачам кафедри атлетичних видів спорту.

Детальніше »

Благодійна акція «Добрі серця»

21 грудня 2021 р.

Уже декілька років поспіль за підтримки викладачів, студентів та працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та небайдужих людей доброї волі проводиться благодійна акція «Добрі серця». Традиційно відбулася вона напередодні Дня Святого Миколая – одного з найбільш улюблених свят.

Детальніше »

На Меморіалі Михайла Микіча зі штовхання ядра встановлено три рекорди турніру

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

21 грудня 2021 р.

У легкоатлетичному манежі стадіону СКІФ 16-го грудня відбулися традиційні, вже четверті за ліком Всеукраїнські легкоатлетичні змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті багаторічного завідувача кафедри легкої атлетики нашого Університету, доцента Микіча Михайла Стаховича. Зазначимо, що вдруге до дорослих змагань долучились і юнацькі категорії. Цьогоріч встановлено три нових рекорди нашого турніру – серед юнаків U-18, а також серед жінок і чоловіків.

Детальніше »

Вітаємо Ольгу Задорожну з присвоєнням наукового ступеня доктора наук

21 грудня 2021 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1290 від 30-го листопада 2021 року «Про присудження наукового ступеня доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями», Задорожній Ользі Романівні – доценту кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – присуджено науковий ступінь доктора наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.01 «Олімпійський і професійний спорт».

Детальніше »

ЛДУФК привітав вихованців дитячих будинків Львівщини з Днем Святого Миколая (Фото)

20 грудня 2021 р.

Успішно завершився проєкт «Різдвяна гостинність», яку організовували академічна спільнота викладачів та студентів факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Кирило Шевченко – бронзовий призер чемпіонату України з шахів

ШАХИ. Чемпіонат України-2021 

20 грудня 2021 р.

Завершився фінальний турнір ювілейного, вже 90-го за ліком чемпіонату України-2021 з шахів серед чоловіків. Бронзу головного змагання року національного рівня завоював студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Кирило Шевченко – один з найбільших молодих талантів світових шахів сьогодення.

Детальніше »

Львівська міська рада відзначила Подякою Ігоря Богдана

20 грудня 2021 р.

За високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у розвиток спорту і виховання спортивної молоді в Україні, Львівська міська рада відзначила Подякою старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК, Відмінника освіти України, майстра спорту з карате Богдана Ігоря Орестовича. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Ігоря Орестовича з відзнакою ЛМР і бажають йому міцного здоров’я, щастя та успіхів у педагогічно-викладацькій і науковій діяльності та нових перемог у тренерській роботі!

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся День відкритих дверей «Абітурієнт – 2022» (Фото)

АБІТУРІЄНТ 

17 грудня 2021 р.

16-го грудня 2021 року, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів. У головному корпусі нашого вишу відбувся «День відкритих дверей «Абітурієнт – 2022».

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся семінар підвищення кваліфікації «Школа педагогічної майстерності»

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

17 грудня 2021 р.

У нашому Університеті з 1-го по 15-е грудня 2021 року відбувся навчальний семінар програми підвищення кваліфікації «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти».

Детальніше »

Трьох викладачів ЛДУФК подано на присвоєння звання «Суддя національної категорії» з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

17 грудня 2021 р.

Відбулося позачергове засідання Ради Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ). Під час засідання були розглянуті й ухвалені критерії та умови відбору до складу національної збірної команди України з легкої атлетики для участі в офіційних міжнародних змаганнях 2022 року.

Детальніше »

Артур Чолач долучився до звитяги збірної України U-20 в овертаймі над Францією у грі ЧС-21/22 з хокею

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-21/22 (U-20) 

16 грудня 2021 р.

Молодіжка України з хокею зіграла свій третій матч на ЧС-2021/2022 в дивізіоні -1В- у Таллінні. Хокейні гойдалки «синьо-жовтих», зі студентом нашого Університету Артуром Чолачем у складі, в протистоянні з одним із фаворитів турніру – збірною Франції – завершилися бойовою нічиєю (6:6).

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники міжнародної наукової конференції у Кишиневі

КОНФЕРЕНЦІЇ 

16 грудня 2021 р.

У державному університеті фізичного виховання і спорту (м. Кишинів, Республіка Молдова) відбулася міжнародна конференція «Безперервна освіта фахівця з фізичної культури у сучасному акмеологічному концепті». Серед учасників заходу були й представники ЛДУФК.

Детальніше »

Яна Шемякіна визначила чвертьфінальні пари Кубка України з футболу

ФУТБОЛ. Кубок України-21/22 

16 грудня 2021 р.

Відбулося жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу. У жеребкуванні взяли участь чемпіонка Європи та дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу з фехтування на шпагах, випускниця ЛДУФК Яна Шемякіна та легендарний футболіст київського «Динамо» й збірної колишнього СРСР Василь Рац.

Детальніше »

Завтра у манежі НСК ЛДУФК стартує «Новорічний день стрибуна – 2021»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

16 грудня 2021 р.

17-18 грудня 2021 року, в легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця Черемшини, 17) пройдуть традиційні, вже 51-ші за ліком змагання з легкої атлетики «Новорічний день стрибуна – 2021».

Детальніше »

Збірна України U-20 зазнала першої поразки на молодіжному ЧС-21/22 з хокею

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-21/22 (U-20) 

15 грудня 2021 р.

Молодіжка України з хокею зіграла свій другий матч на ЧС-2021/2022. Після перемоги у стартовій зустрічі над господарями турніру, хокеїстами команди Естонії, в другий ігровий день «синьо-жовті», в складі яких грає студент ЛДУФК Артур Чолач, поступилися японцям.

Детальніше »

Вітаємо Ростислава Первачука з присвоєнням вченого звання доцента

15 грудня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1290 від 30-го листопада 2021 року «Про затвердження рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання доцента», Первачуку Ростиславу Вікторовичу – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, майстру спорту з вільної боротьби – присвоєно вчене звання доцента кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК. Щиро вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента та бажаємо міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у педагогічній діяльності й науковій роботі.

Детальніше »

Ігор Чорнобай завершив стажування в місті Єленя-Ґура за програмою ERASMUS+

СТАЖУВАННЯ 

14 грудня 2021 р.

Доцент кафедри футболу ЛДУФК, кандидат наук з фізвиховання і спорту Ігор Чорнобай пройшов стажування у Карконоській Державній Вищій Школі в місті Єленя-Ґура (Польща). По завершенні стажування Ігор Чорнобай поділився своїми враженнями з офіційним сайтом нашого Університету. «Пройти стажування у Карконоській Державній Вищій Школі в польському місті Єленя-Ґура мені запропонували працівниці відділу міжнародних зв’язків ЛДУФК – пані Мар’яна Бабич та начальник цього відділу пані Лілія Бедрій-Ферцак, за що я їм дуже вдячний»...

Детальніше »

Манеж НСК ЛДУФК у четвер прийматиме Меморіал Михайла Микіча зі штовхання ядра

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

14 грудня 2021 р.

У четвер, 16-го грудня 2021, року в легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу ЛДУФК пройдуть четверті за ліком Всеукраїнські змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті багаторічного завідувача кафедри легкої атлетики нашого Університету, доцента Михайла Микіча.

Детальніше »

Войцеха Пьйотровського висунуто на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського

14 грудня 2021 р.

За вагомі здобутки і дослідження спадщини української національної фізичної культури на Перемишльщині та особистий внесок у розбудову українсько-польських відносин, керівництво нашого вишу висунуло члена ГО української діаспори «Об’єднання українців Польщі» Войцеха Пьйотровського на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського. Вручення відзнаки пану Войцеху, це, окрім пошанування його особистого наукового доробку, увага, повага і підтримка зі сторони України.

Детальніше »

Огляд заключних матчів футбольної УПЛ в 2021 році

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

13 грудня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 10-го по 12-е грудня, було зіграно поєдинки 18-готуру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Артур Чолач допоміг збірній U-20 з перемоги стартувати на молодіжному ЧС-21/22 з хокею

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-21/22 (U-20) 

13 грудня 2021 р.

Молодіжка України з хокею на ЧС-2021/2022 в дивізіоні -1В- у Таллінні стартувала з перемоги над Естонією. Свій внесок до звитяги «синьо-жовтих» зробив і один з найбільших талантів сьогодення вітчизняного хокею, студент ЛДУФК Артур Чолач.

Детальніше »

Вітаємо Лілію Свищ з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук

13 грудня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1290 від 30-го листопада 2021 року «Рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями» Свищ Лілії Осипівні – старшому викладачу кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – присуджено науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти».

Детальніше »

Віч-на-віч з чемпіонами Університетської шахової ліги-2021 (Фото)

ІНТЕРВ’Ю 

12 грудня 2021 р.

Ім’я нашого славного Університету гучно загриміло на Університетській шаховій лізі, яка зібрала 160 студентських команд з Америки, Африки, Азії, Європи. ЛДУФК був єдиним представником України і завершив змагання чемпіоном 3-го дивізіону, тріумфально піднявшись на самісіньку вершину.

Детальніше »

Вийшов у світ навчальний посібник «Англійська мова для студентів спеціальності «Менеджмент»

НОВІ ВИДАННЯ 

11 грудня 2021 р.

До 75-річчя від заснування ЛДУФК працівниками кафедри української та іноземних мов (завідувач – доктор педагогічних наук Ольга Романчук) Марією Воробель, Галиною Гудимою та Іриною Стифанишин підготовлено та видано друком навчальний посібник «Англійська мова для студентів спеціальності «Менеджмент». У виданні представлено матеріали для самостійної роботи, спрямованої на формування навичок усного та писемного професійного мовлення, удосконалення фахової компетенції студентів спеціальності «Менеджмент».

Детальніше »

День відкритих дверей «АБІТУРІЄНТ – 2022»

10 грудня 2021 р.

16 грудня о 15:00 у нашому Університеті відбудеться день відкритих дверей. Відвідавши цей захід, Ви зможете більше дізнатися про те, як підготуватися до вступу – 2022, про особливості та переваги навчання у ЛДУФК, отримати індивідуальну консультацію щодо майбутньої спеціальності.

Детальніше »

Грою «Маріуполь» – «Дніпро-1» сьогодні стартує 18-й тур УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 грудня 2021 р.

10-12 грудня, відбудуться матчі чергового, 18-го туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Голода з присвоєнням вченого звання професор

10 грудня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1290 від 30-го листопада 2021 року «Про затвердження рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання професора» Голоду Андрію Петровичу – завідувачу кафедри туризму, доктору економічних наук – присвоєно вчене звання професора кафедри туризму ЛДУФК. З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Андрія Петровича та щиросердечно бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічній діяльності.

Детальніше »

Мирона Савчина висунуто на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського

9 грудня 2021 р.

За вагомі здобутки і особистий внесок у розвиток боксу в Україні та розбудову ЛДУФК, керівництво нашого Університету висунуло професора кафедри фехтування боксу та національних одноборств, кандидата педагогічних наук, майстра спорту Савчина Мирона Петровича на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського. За свою спортивну кар’єру досягнув чималих успіхів. Зокрема став чемпіоном України серед юнаків і юніорів та виграв золоту медаль переможця Спартакіади України.

Детальніше »

Вітаємо Світлану Криштанович з присвоєнням вченого звання професор

9 грудня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1290 від 30-го листопада 2021 року «Про затвердження рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання професора» Криштанович Світлані Володимирівні – доктору педагогічних наук – присвоєно вчене звання професора кафедри педагогічки та психології ЛДУФК. З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Світлану Володимирівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічній діяльності.

Детальніше »

Катерина Крива і Галина Мельник – найкращі спортсмени Львівщини за підсумками листопада

КАРАТЕ 

9 грудня 2021 р.

Виконком Відділення НОК України у Львівській області визначив найкращими спортсменами Львівщини за підсумками листопада 2021 року каратисток Галину Мельник і Катерину Криву – випускниць кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

8 грудня 2021 р.

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу та здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» ЛДУФК долучилися до участі в роботі Х Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі».

Детальніше »

«Золотий квінтет» плавців ЛДУФК на чемпіонаті України

ПЛАВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

8 грудня 2021 р.

Завершився чемпіонат України 2021 року з плавання. Серед його учасників було й троє студентів нашого вишу, які загалом здобули шість медалей – п’ять золотих і одну бронзову. Вітаємо Георгія Лукашева (три «золота»), Ніну Кирик (одне «золото» і одна «бронза») і Олега Куся (одне «золото») та їхніх особистих тренерів – випускників ЛДУФК Любов Карпу, Андрія Шиманського і Андрія Копетчака, а також увесь колектив кафедри водних та неолімпійських видів спорту й бажаємо їм нових перемог на змаганнях.

Детальніше »

Мар’яну Ріпак і Вікторію Гуцуляк відзначено Подяками ЛОДА

8 грудня 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у професійній діяльності та з нагоди 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Львівська обласна державна адміністрація оголосила Подяки викладачам нашого вишу.

Детальніше »

Усі три лідери футбольної УПЛ в 17-му турі здобули впевнені перемоги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

7 грудня 2021 р.

Упродовж чотирьох попередніх днів, із 3-го по 6-е грудня, було зіграно поєдинки 17-готуру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – чемпіон Корпоративної асоціації кіберспорту з шахів (Відео)

КІБЕРШАХИ. УШЛ-2021 

7 грудня 2021 р.

Шахісти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського впродовж трьох місяців приймали участь утретьому сезоні Університетської шахової ліги і в підсумку здобули титул чемпіона Корпоративної асоціації кіберспорту з шахів (Corporate Esports Association Fall 2021 Season).

Детальніше »

Миколу Величковича висунуто на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського

7 грудня 2021 р.

За вагомі здобутки у розбудову галузі фізвиховання і спорту в Україні, керівництво ЛДУФК висунуло народного депутата України 8-го і 9-го скликання, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Величковича Миколу Романовича на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського.

Детальніше »

Лілію Свищ відзначено Подякою ЛОДА

7 грудня 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки та з нагоди Дня науки, Львівська обласна державна адміністрація оголосила Подяку Свищ Лілії Осипівні – завідувачці докторантури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Лілії Осипівну з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації та бажають їй міцного здоров’я, щастя іподальших успіхів у науковій діяльності!

Детальніше »

Засідання ради стейкхолдерів факультету туризму: нові напрями співпраці

КРУГЛИЙ СТІЛ 

6 грудня 2021 р.

Щороку на факультеті туризму ЛДУФК відбуваються засідання стейкхолдерів освітніх програм «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм» усіх освітніх рівнів – «Бакалавр», «Магістр» та «Доктор філософії» (Phd).

Детальніше »

Остап Косик – бронзовий призер Євро-2021 з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Євро-2021 

6 грудня 2021 р.

У шведському місті Вестера стриває чемпіонат Європи 2021 року з класичного пауерліфтингу серед атлетів усіх вікових груп. У складі національної збірної України на континентальному форумі змагаються й двоє представників ЛДУФК.

Детальніше »

ФЛАУ привітала колектив ЛДУФК з 75-літтям

НАШ ЮВІЛЕЙ 

6 грудня 2021 р.

Федерація легкої атлетики України (президент – заслужений працівник фізичної культури і спорту України Равіль Сафіулін) привітав трудовий колектив, студентів і випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з 75-літтям заснування нашого вишу.

Детальніше »

Оксану Гузій і Любов Ціж відзначено Подяками ЛОДА

5 грудня 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у професійній діяльності та з нагоди 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Львівська обласна державна адміністрація оголосила Подяки викладачам нашого вишу.

Детальніше »

«Страхування в туристичній діяльності»

НАШІ ВИДАННЯ 

3 грудня 2021 р.

Вийшов друком навчальний посібник «Страхування в туристичній діяльності» (частина 2) для студентів, викладачів, науковців, працівників туристичних підприємств, страхових компаній, а також усіх, хто цікавиться сучасними проблемами туристичного страхування в Україні. Автори – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму нашого Університету Андрій Петрович Голод і викладач кафедри спортивного туризму, доктор економічних наук, доцент Юлія Богданівна Феленчак.

Детальніше »

Матчем «Шахтар» – «Львів» сьогодні стартує 17-й тур УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

3 грудня 2021 р.

Упродовж чотирьох найближчих днів, із 3-го по 6-е грудня, відбудуться матчі чергового, 17-го туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Пазичук Марії Василівні!

ЮВІЛЯРИ 

3 грудня 2021 р.

Сьогодні, 3-го грудня, вітання з ювілеєм приймає добра, чуйна, порядна та по-справжньому прекрасна Людина з великої літери і завжди красива й молода душею Жінка – Пазичук Марія Василівна – фахівець першої категорії навчального відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка не одне десятиліття працює у нашому виші. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку.

Детальніше »

Ювілей Рак Олександри Сергіївни!

ЮВІЛЯРИ 

3 грудня 2021 р.

Сьогодні, 3-го грудня, ювілей відзначає старший викладач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, лікар першої кваліфікаційної категорії Рак Олександра Сергіївна – висококваліфікований фахівець та чудова Людина і правдива Жінка, яка працює у нашому виші вже майже два десятиліття – з дня заснування кафедри фізичної терапії та ерготерапії.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

грудня 2021 р.

У НУФВСУ упродовж двох днів, 29-го і 30-го листопада 2021 року, відбулася V Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», учасником якої була й делегація ЛДУФК.

Детальніше »

Артур Чолач готується у складі збірної U-20 до молодіжного чемпіонату світу з хокею

ХОКЕЙ. Чемпіонат світу-21/22 (U-20) 

2 грудня 2021 р.

Напередодні, хокеїсти української молодіжної збірної U-20 розпочали підготовку до першості світу сезону-2021/2022. У складі «синьо-жовтих» готується й один з найбільших талантів сьогодення вітчизняного хокею, студент нашого Університету Артур Чолач.

Детальніше »

Ольгу Зіньків і Валерія Мельника відзначено Подяками ЛОДА

2 грудня 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у професійній діяльності та з нагоди 75-річчя нашого Університету, ЛОДА оголосила Подяки викладачам ЛДУФК.

Детальніше »

Офіційно: ХХХ Всесвітню Зимову Універсіаду-2021 у швейцарському Люцерні скасовано

ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА-2021 

1 грудня 2021 р.

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) повідомила, що ювілейна ХХХ Зимова Універсіада-2021 не відбудеться цьогоріч. Причиною став новий спалах епідемії COVID-19, спричиненою новим штамом Omicron, який наразі дуже швидко поширюється.

Детальніше »

V Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

1 грудня 2021 р.

Упродовж двох останніх календарних днів осені, 29-го і 30-го листопада 2021 року, в Києві відбувалася V Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», учасником якої була й делегація ЛДУФК.

Детальніше »

Олега Немчінова висунуто на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського

1 грудня 2021 р.

За вагомі здобутки та особистий внесок у розбудову галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого Університету зокрема, керівництво нашого вишу висунуло Міністра Кабінету Міністрів України Немчінова Олега Миколайовича на нагородження почесною відзнакою імені Івана Боберського.

Детальніше »

Круглий стіл зі стейкхолдерами факультету туризму (онлайн)

КРУГЛИЙ СТІЛ 

30 листопада 2021 р.

У середу, 1-го грудня 2021 року, о 13:00 на факультеті туризму нашого Університету, за ініціативи декана факультету, доцента Володимира Холявки, модератором якого є професор Марія Паска, відбудеться онлайн круглий стіл із стейкхолдерами факультету туризму спеціальностей 073 «Менеджмент», 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм». Основні питання, які будуть обговорені упродовж круглого столу: сучасні виклики, щодо підготовки фахівця сфери гостинності; soft skill на практиці тощо.

Детальніше »

У Бродах відбудеться шаховий турнір «Меморіал Олександра Брівка»

30 листопада 2021 р.

У неділю, 5-го грудня, відбудеться шаховий турнір, присвячений пам’яті випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, вчителя фізичного виховання Бродівської гімназії імені Івана Труша, старшого лейтенанта Збройних Сил України, учасника АТО Олександра Брівка.

Детальніше »

Два голи Олексія Гуцуляка допомогли «Дніпру-1» в матчі УПЛ розгромити «Ворсклу»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 листопада 2021 р.

Упродовж чотирьох попередніх днів, із 26-го по 29-е листопада, було зіграно поєдинки 16-го туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Олександр Паєнок нагороджений відзнакою «Науковець року»

30 листопада 2021 р.

За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого Університету, доктор медичних наук Паєнок Олександр Станіславович нагороджений Українською федерацією вчених відзнакою «Науковець року» та Почесною грамотою.

Детальніше »

Ватерполісти ЛДУФК допомогли збірній України виграти Лігу націй

ВОДНЕ ПОЛО. Ліга націй-2021 

29 листопада 2021 р.

Збірна України з водного поло стала переможцем міжнародного турніру Ліга націй-2021, що проходив з 26-го по 28-е листопада у Брно. Зазначимо, що з 13-ти тріумфаторів звітного форуму 6-ро є студентами, а двоє випускниками ЛДУФК.

Детальніше »

Вечір пам’яті жертв Голодомору у ЛДУФК

ПАМ’ЯТЬ 

29 листопада 2021 р.

27-го листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору. Вже стало традицією цього дня у надвечір’я запалювати свічку пам’яті за невинно убієнними мільйонами українців, яких знищив тоталітарний режим.

Детальніше »

Ірину Грибовську і Любов Чеховську відзначено Подяками ЛОДА

29 листопада 2021 р.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у професійній діяльності та з нагоди 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, ЛОДА оголосила Подяки двом викладачкам кафедри фітнесу та рекреації.

Детальніше »

Стадіону СКІФ присвоєно другу категорію Всесвітньої асоціації легкої атлетики

27 листопада 2021 р.

Стадіон СКІФ нашого Університету, який є найстарішим серед сучасних стадіонів Львова (споруджений в 1897 році), поповнив список сертифікованих легкоатлетичних стадіонів України. Відтепер арена ЛДУФК тепер зможе претендувати й на проведення міжнародних змагань.

Детальніше »

Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт привітав колектив ЛДУФК з 75-літтям

27 листопада 2021 р.

Олімпійський чемпіон Барселони-1992 з фехтування на шаблях, а нині Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт привітав трудовий колектив, студентів і випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з 75-літтям заснування вишу. «Від імені Міністерства молоді та спорту України щиро вітаю керівництво, професорсько-викладацький склад, всіх працівників, студентів і випускників із прекрасною ювілейною датою...»

Детальніше »

Матчем «Маріуполь» – «Львів» сьогодні стартує 16-й тур УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

26 листопада 2021 р.

З 16-го по 29-е листопада, відбудуться матчі 16-го туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК з 29-го листопада 2021 року запроваджується змішана форма навчання

ОФІЦІЙНО 

26 листопада 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського з 29-го листопада 2021 року запроваджується змішана форма проведення занять для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання.

Детальніше »

Марію Ярошик і Ориславу Графську відзначено Подяками МОН України

26 листопада 2021 р.

«За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність», Подяками МОН України відзначено викладачів та працівників ЛДУФК.

Детальніше »

Ігор Зінкевич: «Головне, щоб збірна показала у Брно якісну командну гру»

25 листопада 2021 р.

Національна збірна України з водного поло, більшість гравців якої є студентами та випускниками ЛДУФК, 26-го листопада, розпочне свої виступи у Кубку націй. Напередодні, своїми очікуваннями від виступу своїх підопічних поділився в. о. головного тренера команди Ігор Зінкевич.

Детальніше »

«Різдвяна гостинність» – благодійний проєкт, як заклик до добрих справ

25 листопада 2021 р.

У передсвяткові дні кожна дитина мріє отримати подарунки, відчути увагу та турботу. Саме тому факультет туризму нашого Університету проводить збір благодійних засобів, що подарують дітям святковий настрій та розробляє програму візиту до дитячих будинків «Пролісок» (м. Стрий) і «Рідний дім» (с. Сасів, Золочівський район). Благодійні засоби – це різноманітні канцелярські товари, іграшки, одяг, взуття (для дітей 3–15 років), їжа з тривалим терміном зберігання (цукерки, сухі сніданки, печиво фасоване тощо).

Детальніше »

Олег Бубела та Андрій Власов відзначені Подяками Мінмолоді і спорту України

25 листопада 2021 р.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, професіоналізм, відданість справі та з нагоди 75-ліття заснування ЛДУФК, Міністерство молоді та спорту України відзначило Подяками викладачів нашого вишу.

Детальніше »

Ольга Клуннікова і Юрій Ковальчук – призери молодіжного Євро з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2021 (U-24) 

24 листопада 2021 р.

У Джонкові завершився чемпіонат Європи 2021 року з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років. У складі збірної України змагалися й двоє представників ЛДУФК – студентка другого курсу Ольга Клуннікова і третьокурсник Юрій Ковальчук. Обоє повернулися додому не з пустими руками.

Детальніше »

Романа Петрину нагороджено Грамотою МОН України

24 листопада 2021 р.

Грамотою МОН України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки, нагороджений декан факультету педагогічної освіти ЛДУФК, доцент Петрина Роман Львович. Ректорат і увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Романа Львовича з відзнакою й бажають йому міцного здоров’я, щастя й нових здобутків у науковій і викладацькій роботі та успіхів у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

29-го листопада розпочнеться опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК

23 листопада 2021 р.

Відповідно до Положення про організацію опитування щодо якості освітньої діяльності у ЛДУФК з метою покращення освітнього процесу Комісія з моніторингу якості освіти нашого вишу проводить опитування здобувачів освіти усіх спеціальностей першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Детальніше »

У ЛДУФК стартує благодійна акція «Добрі серця»

23 листопада 2021 р.

Уже декілька років поспіль за підтримки викладачів, студентів та працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та небайдужих людей проводиться благодійна акція «Добрі серця». Люди похилого віку у Львівському геріатричному пансіонаті чекають нашої підтримки.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта піднявся на сьому позицію чемпіонату УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

23 листопада 2021 р.

Упродовж чотирьох попередніх днів, із 19-го по 22-е листопада, було зіграно поєдинки 15-го, заключного туру першого кола ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Зоряна Семеряк і Василь Ткачек нагороджені Почесними Грамотами Мінмолоді і спорту України

23 листопада 2021 р.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм, відданість справі та з нагоди 75-ліття заснування ЛДУФК, Мінмолодьспорту України нагородило Почесними Грамотами викладачів нашого вишу.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» у драматичній боротьбі пробилися в 1/8 фіналу Європейського Кубка

ГАНДБОЛ. Європейський кубок-21/22 

22 листопада 2021 р.

ГК «Галичанка», склад якої на 90% сформовано зі студенток і випускниць ЛДУФК, зіграла матч-відповідь 1/16 фіналу розіграшу Європейського Кубка. На паркеті Chemkostav Arena у Міхаловце чинні чемпіонки України поступилися з рахунком 18:22 тамтешньому клубу «Ювента».

Детальніше »

Катерина Крива і Галина Мельник – бронзові призерки чемпіонату світу з карате

КАРАТЕ. Чемпіонат світу-2021 

22 листопада 2021 р.

На XXV чемпіонаті світу 2021 року з карате, який напередодні (16 – 21 листопада) фінішував у Дубаї, збірна України здобула рекордну кількість нагород. Аніта Серьогіна виборола «срібло» – перше для українських жінок, а випускниці ЛДУФК Катерина Крива і Галина Мельник здобули бронзові медалі.

Детальніше »

Валентина Сосіна виступила на науково-освітньому онлайн-семінарі в НОК України

НОК УКРАЇНИ 

22 листопада 2021 р.

НОК України спільно з Мінмолодьспорту і Олімпійським інститутом НУФВСУ України розпочав новий цикл проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом.

Детальніше »

Кирило Шевченко допоміг збірній України виграти шахове Євро-2021

ШАХИ. Євро-2021 

22 листопада 2021 р. 

Сенсаційно закінчився командний чемпіонат Європи з шахів серед чоловіків, який напередодні фінішував у Словенії. Чемпіоном престижного турніру стала збірна України у складі: Антона Коробова, Андрія Волокитіна, Юрія Кузубова, Володимира Онищука та студента нашого Університету Кирила Шевченка.

Детальніше »

Зоряну Коритко і Олександра Романчука відзначено Подяками МОН України

22 листопада 2021 р.

«За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність», Подяками МОН України відзначено представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК продовжено дистанційне навчання по 29-е листопада 2021 року

ОФІЦІЙНО 

19 листопада 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського по 29-е листопада 2021 року продовжено дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання.

Детальніше »

Сьогодні стартує 15-й тур футбольної УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 листопада 2021 р. 

Із 19-го по 22-е листопада, відбудуться матчі чергового, 15-го туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Анатолій Никитенко та Ігор Богдан нагороджені «Знаком пошани» Мінмолоді і спорту України

19 листопада 2021 р. 

Міністерство молоді та спорту України нагородило заохочувальними відзнаками «Знак пошани» двох викладачів кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся перший навчальний семінар «Школа педагогічної майстерності» (Фото)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

18 листопада 2021 р. 

1-16 листопада у ЛДУФК відбувся перший навчальний семінар: «Управління професійним розвитком науково-педагогічних працівників в умовах трансформації освіти» програми підвищення кваліфікації».

Детальніше »

Вітання колективу ЛДУФК із 75-літтям від Голови Верховної Ради України

18 листопада 2021 р.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського із 75-річчям від дня заснування університету.

Детальніше »

Про Івана Боберського більше дізнаються у Республіці Хорватія

17 листопада 2021 р. 

11 листопада 2021 р. у Посольстві України в Республіці Хорватія учасник бойових дій Павло Гладиш передав Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Хорватія Василю Кириличу синьо-жовтий прапор захисників України, а також книги про Івана Боберського та Романа Шухевича авторства доцента ЛДУФК Андрія Сови.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної U-21 над сербами в грі відбору Євро-2023

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

17 листопада 2021 р.

Напередодні, на «Арені Львів» відбувся матч 6-го туру відбірної кампанії молодіжного чемпіонату Європи 2023 року, в рамках якої розігруються й путівки на футбольний турнір Олімпійських ігор-2024. Збірна України зіграла домашній поєдинок з однолітками із Сербії, у якому вирвала перемогу під завісу поєдинку.

Детальніше »

Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бікіні

ФІТНЕС 

17 листопада 2021 р.

Завершився Відкритий чемпіонат України-2021 з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA UKRAINE 2021. Серед медалістів вихованки Наталії Грибовської – викладача кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК. Загалом на чемпіонаті України 2021 року з бодібілдингу, фітнесу та бікіні змагалися понад 150 спортсменів з 18-ти областей України і команда Києва, а також гості з Ізраїлю, Ірану, Сирії та Туреччини в ростових, вікових і абсолютних категоріях.

Детальніше »

Футболісти ЛДУФК – переможці турніру «Кубок Патріотів»

ФУТБОЛ 

17 листопада 2021 р.

У Львові завершився Всеукраїнський турнір «Кубок Патріотів – 2021». Почесний трофей виборювали чотири студентські команди ЗВО. Приємно, що красень-кубок завоювала команда кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Олександра Паєнка, Анатолія Павленчика, Івана Гуля відзначено Подяками Міністерства освіти і науки України

17 листопада 2021 р.

Подяками МОН України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагороджено Олександра Паєнка, Анатолія Павленчика, Івана Гуля. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають викладачів вишу та бажають їм наснаги, невичерпної енергії та наполегливості.

Детальніше »

Анатолій Горідько – володар Кубка України з важкої атлетики

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2021 

16 листопада 2021 р.

10-13 листопада, тривав розіграш Кубку України з важкої атлетики пам’яті Ігоря Рибака. Успішно на звітному турнірі виступили важкоатлети кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, які у двоєборстві вибороли одне «золото» та два «срібла».

Детальніше »

ЛДУФК переміг Арізонський університет і пробився до півфіналу Університетської шахової ліги

КІБЕРШАХИ. УШЛ-2021 

16 листопада 2021 р.

Команда шахістів нашого Університету здолала Арізонський університет у чвертьфіналі осіннього сезону Університетської шахової ліги під егідою Корпоративної асоціації кіберспорту (Corporate Esports Association Fall 2021 Season).

Детальніше »

Дві золоті медалі Орисі Іжевської у номінації «Квіти з цукру»

16 листопада 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 9-го по 12-е листопада 2021 року, у Мінську проходив Міжнародний чемпіонат кондитерського мистецтва у рамках виставки «Продекспо-2021», де було представлено понад 100 робіт професійних кондитерів та кулінарів. Приємно констатувати, що з двома золотими медалями повернулася додому зі столиці Білорусі представниця нашого Університету – доцент Орися Іжевська. Дві роботи Орисі Іжевської було представлено у Арт-класі «Композиція квітів з цукру».

Детальніше »

Ярослав Давидчук – бронзовий призер чемпіонату світу з самбо

САМБО. Чемпіонат світу-2021 

16 листопада 2021 р.

12-14 листопада, у Ташкенті відбувся чемпіонат світу-2021 зі спортивного і бойового самбо. Честь синьо-жовтого прапора у складі національної збірної України захищав й цьогорічний випускник кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Ярослав Давидчук.

Детальніше »

Мар’ян Пітин – лауреат обласної премії кращим науковцям

16 листопада 2021 р.

Відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти, приурочене до святкування Всесвітнього дня науки. Приємно, що серед кращих й представник ЛДУФК – професор кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту Мар’ян Пітин. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Мар’яна Петровича з цим вагомим здобутком та бажають йому міцного здоров’я, щастя та нових здобутків!

Детальніше »

Христина Філевич допомогла збірній вибороти другу перемогу у відборі на Євробаскет-2023

ЄВРОБАСКЕТ-2023 

15 листопада 2021 р.

Жіноча національна збірна України з баскетболу напередодні, 14-го листопада, здобула непросту перемогу на виїзді проти команди Фінляндії в другому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2023 року. До другої звитяги поспіль «синьо-жовтих» долучилася й Христина Філевич – випускниця нашого Університету.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» у першій грі 1/16 фіналу Європейського Кубка обіграли словацьку «Ювенту»

ГАНДБОЛ. Європейський кубок-21/22 

15 листопада 2021 р.

«Галичанка», склад якої на 90% сформовано зі студенток і випускниць ЛДУФК зіграла свій перший матч 3-го попереднього раунду розіграшу Європейського Кубка сезону. Чинні чемпіонки України приймали словацький клуб «Ювента», який є переможцем спільного чемпіонату Словаччини і Чехії.

Детальніше »

Михайло Линець нагороджений «Знаком пошани» Мінмолоді і спорту України

15 листопада 2021 р.

Професор кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК, кандидат педагогічних наук Михайло Линець нагороджений заохочувальною відзнакою Мінмолодьспорту України «Знак пошани». Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Михайла Михайловича з відзнакою і бажають йому міцного здоров’я, щастя й успіхів у викладацькій діяльності та нових звершень у науковій роботі!

Детальніше »

Фотофакт: Молодіжна збірна з футболу на стадіоні СКІФ готується до гри із Сербією

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

15 листопада 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу вже завтра проведе поєдинок 6-го туру відбірного турніру Євро-2023. Суперниками «синьо-жовтих», серед яких й двоє студентів нашого вишу – Олексій Сич та Іван Желізко, будуть однолітки з Сербії.

Детальніше »

Зоряну Буняк, Тетяну Микиту, Лілію Гулу нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України

15 листопада 2021 р.

Подяками МОН України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» відзначено Буняк Зоряну Мирославівну, Микиту Тетяну Олексіївну, Гулу Лілію Володимирівну.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Гулі Лілії Володимирівні!

ЮВІЛЯРИ 

14 листопада 2021 р.

Сьогодні, 14-го листопада, ювілей відзначає керівник культурно-мистецького відділу ЛДУФК – Гула Лілія Володимирівна – багатогранна лірична Особистість, по-справжньому чутлива і безмежно добра душею Людина, й, окрім того, красива як зовні, так і внутрішньо правдива Жінка. Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за Вашу багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви завжди на найвищому професійному рівні виконуєте свої посадові обов’язки!

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» зіграли матчі другого туру Вищої ліги

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-21/22 

13 листопада 2021 р.

Загалом успішним видався виїзд до Запоріжжя студентської команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» на матчі чергового, 2-го туру чемпіонату України з волейболу у жіночій Вищій лізі, яка повернулася додому із трьома заліковими пунктами.

Детальніше »

Христина Філевич допомогла збірній здобути історичну перемогу над Францією в грі Євробаскету-2023

ЄВРОБАСКЕТ-2023 

12 листопада 2021 р.

Жіноча збірна України з сенсаційної перемоги над титулованою командою Франції стартувала у відборі на чемпіонат Європи з баскетболу 2023 року. Приємно констатувати, що однією з героїнь у складі «синьо-жовтих» стала Христина Філевич – випускниця нашого Університету.

Детальніше »

Вебінар про українську спортивну термінологію

12 листопада 2021 р.

Напередодні Дня української писемності та мови Ініціатива «Навчай українською» розпочала III всеукраїнський челендж для популяризації викладання державною мовою у сфері позашкільної освіти. Для участі в челенджі зареєструвалася неочікувано велика кількість – 3000 – викладачів спортивних секцій і гуртків.

Детальніше »

«Теорія і методика лижного спорту (лижні перегони)»

НАШІ ВИДАННЯ 

12 листопада 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Теорія і методика лижного спорту (лижні перегони)» для студентів закладів вищої освіти спортивно-фізкультурного профілю. Тут подано теоретико-методичні основи лижного спорту. Висвітлено історію та розвиток лижного спорту, термінологію, основи техніки пересування на лижах, теоретико-методичні основи навчання, форми занять із лижного спорту, методику навчання пересування на лижах та імітаційних лижних ходів у період без снігу, описано лижний інвентар та екіпірування.

Детальніше »

Команда ЛДУФК вийшла у чвертьфінал Університетської шахової ліги

КІБЕРШАХИ. УШЛ-2021 

12 листопада 2021 р.

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського впевнено перемогла студентів Паризького університету в останньому турі групового етапу Університетської шахової ліги, організованої Корпоративною асоціацією кіберспорту. Серед 160 команд міжнародного форуму наш виш – єдиний представник України.

Детальніше »

Оксану Борис відзначено Грамотою Верховної Ради України

12 листопада 2021 р.

За заслуги перед Українським народом Борис Оксану Ярославівну – начальника редакційного відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – нагороджено Грамотою Верховної Ради України. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Оксану Ярославівну з відзнакою Верховної Ради України та бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у трудовій діяльності.

Детальніше »

Співпраця ЛДУФК імені Івана Боберського з ДДПУ імені Івана Франка

СТЕЙКХОЛДЕРИ 

11 листопада 2021 р.

У рамках підписаної угоди між ЛДУФК та ДДПУ, 5-го листопада для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я м. Дрогобича проведена відкрита онлайн-лекція на тему «Фізичне виховання в умовах нової української школи».

Детальніше »

Жіноча збірна України сьогодні стартує у відбірному турнірі Євробаскету-2023

ЄВРОБАСКЕТ-2023 

11 листопада 2021 р.

Українські баскетболістки сьогодні, 11-го листопада, о 19:00 поєдинком проти команди Франції на паркеті київського Палацу спорту розпочнуть кваліфікацію чемпіонату Європи-2023, ав неділю, 14-го листопада, у Хельсінкі протистоятимуть збірній Фінляндії. До матчів готуються й дві випускниці кафедри спортивних та рекреаційних ігорнашого Університету – Христина Філевич та Вероніка Любінець. Додамо, що до матчів готуються 15 гравчинь, 12 з яких увійдуть до фінальної заявки на сьогоднішню гру проти Франції.

Детальніше »

Медалями Національної академії педагогічних наук України відзначено Мирославу Гриньків, Андрія Сову, Івана Коркуну

11 листопада 2021 р.

Медалями Національної академії педагогічних наук України нагороджено Мирославу Гриньків, Андрія Сову, Івана Коркуну. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають викладачів із відзначенням їхніх науково-педагогічних здобутків та бажають творчої наснаги у професійній діяльності.

Детальніше »

Покладання квітів до пам’ятника Віктора Чукаріна на Личаківському кладовищі

ПАМ’ЯТЬ 

10 листопада 2021 р.

Постать видатного атлета ХХ століття Віктора Чукаріна у сучасників викликає подив і захоплення, адже він розпочав свою спортивну кар’єру у досить пізньому віці, пройшовши нелегкий шлях війни. Випускник нашого Університету на Олімпіаді-1952 у Хельсінкі серед представників України у складі команди Радянського Союзу здобув першу золоту медаль. Втім, невпинна праця і неймовірна сила волі спонукали його до наступних звитяг. І як наслідок – 11 олімпійських медалей, сім з них – золоті.

Детальніше »

Погашення поштової марки «100-річчя Віктора Чукаріна» (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

10 листопада 2021 р.

Напередодні, уся спортивна родина міста Лева відзначала 100 річний ювілей видатного львівського атлета, випускника та викладача нашого Університету Віктора Чукаріна – багаторазового олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики, рекордсмена, що отримав найбільшу кількість олімпійських медалей. Для увіковічнення пам’яті про легендарного українця Укрпошта випустила поштову марку «100-річчя Віктора Чукаріна».

Детальніше »

Кирило Шевченко – переможець шахового «Меморіалу Михайла Таля – 2021»

ШАХИ 

10 листопада 2021 р.

Приємна звістка прийшла напередодні зі столиці Латвії Риги, де завершився традиційний шаховий бліцтурнір на честь восьмого чемпіона світу «Меморіал Михайла Таля – 2021». Головний приз здобув 19-річний студент ЛДУФК Кирило Шевченко.

Детальніше »

Юлію Павлову та Андрія Кухтія відзначено Подяками Прем’єр-міністра України

10 листопада 2021 р.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм нагородив Подяками викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Юлію Олександрівну та Андрія Остаповича з відзнакою Прем’єр-міністра України та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

Виклик від Андрія Демчука

9 листопада 2021 р.

У рамках 21-денного челенджу для викладачів гуртків і спортивних тренерів до Дня української писемності та мови ініціатива «Навчай українською» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra провела онлайн-зустріч «УКРАЇНСЬКА. Історії зірок».

Детальніше »

Невідомий Віктор Чукарін: Випадково вступив у інфіз, обожнював Львів, розбирав мотор «Волги»... (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

9 листопада 2021 р.

Життєвий шлях Віктора Чукаріна з трагічною долею, виживанням у концтаборах і сталевим характером – гідний екранізації. Проте чимало фактів з його біографії видозмінені, подекуди викривлені та містять елементи вигадок...

Детальніше »

Катерину Тимрук-Скоропад, Світлану Криштанович, Галину Маланчук, Руслану Трубу нагороджено Подяками МОН України

9 листопада 2021 р.

Подяками МОН України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» відзначено Тимрук-Скоропад Катерину Анатоліївну, Криштанович Світлану Володимирівну, Маланчук Галину Григорівну, Трубу Руслану Іванівну. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають викладачів!

Детальніше »

Сьогодні виповнюється 100 років з дня народження Віктора Чукаріна

ПАМ’ЯТЬ 

9 листопада 2021 р.

Сьогодні, 9-го листопада 2021 року, 100-річчя з Дня народження видатного українського гімнаста, неодноразового чемпіона СРСР, Світу та Олімпійських Ігор Віктора Івановича Чукаріна – Людини, яка все своє життя була прикладом служіння Вітчизні.

Детальніше »

Гол Юрія Тлумака приніс перемогу «Чорноморцю» у грі УПЛ з «Рухом» на «Арені Львів»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

8 листопада 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, із 5-го по 7-ме листопада, було зіграно поєдинки чергового, чотирнадцятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а головними тренерами «Вереса» та «Маріуполя» працюють Юрій Вірт і Остап Маркевич відповідно, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

Детальніше »

Ольгу Романчук і Любомира Вовканича нагороджено Подяками Прем’єр-міністра України

8 листопада 2021 р.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм відзначив Подяками викладачів ЛДУФК, який відзначає 75-ліття свого заснування.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся захист дисертації підполковника Збройних сил України Віктора Лашти на здобуття ступеня доктор філософії (Фото)

8 листопада 2021 р.

У вівторок, 2-го листопада 2021 року, у нашому Університеті відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК розгромили команду Університету Нью-Йорка

КІБЕРШАХИ 

6 листопада 2021 р.

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на студентському чемпіонаті з кібершахів здобула сенсаційну перемогу над Нью-Йоркським університетом із рахунком 16:0. Отож, з третього місця студенти нашого вишу піднялися на вершину турнірної таблиці.

Детальніше »

Іванну Боднар і Василя Ковцуна відзначено Подяками Прем'єр-міністра України

5 листопада 2021 р.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нагородив Подяками викладачів ЛДУФК, який відзначає 75-ліття свого заснування. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Іванну Романівну та Василя Івановича з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні!

Детальніше »

Випускники ЛДУФК успішно виступили на чемпіонаті Європи з шахів

5 листопада 2021 р.

Двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Пилип Лорньє та Анжела Борсук змагалися на чемпіонаті Європи з шахів серед сеньйорів 2021 року, який проходив в Будоні (Сардинія, Італія). Загалом взяли участь 65 шахістів з понад 20-ти країн Європи.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 14-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

5 листопада 2021 р.

Сьогодні, 5-го листопада, стартує черговий, 14-ий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники нашого вишу.

Детальніше »

Хореографія в спорті

НОВІ ВИДАННЯ 

4 листопада 2021 р.

Вийшов друком навчальний посібник завідувачки кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК, професора Сосіної В.Ю. «Хореографія в спорті». Це поки єдиний навчальний посібник, в якому висвітлено значення і проблеми хореографічної підготовки у різних техніко-естетичних видах спорту. Наведено приклади уроків хореографії в спорті на основі використання різних засобів, опис яких супроводжується авторськими рисунками. Для студентів спеціалізованих закладів вищої освіти, аспірантів, викладачів, тренерів, хореографів.

Детальніше »

Наталію Завидівську, Ольгу Римар, Тетяну Матвійчук, Андрія Дулібського нагороджено Почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України

4 листопада 2021 р.

Почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України «За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі фізичної культури і спорту, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя Університету» відзначено Завидівську Наталію Назарівну, Римар Ольгу Василівну, Матвійчук Тетяну Фартівну, Дулібського Андрія Васильовича.

Детальніше »

Випускникам аспірантури ЛДУФК Євгену Анохіну і Олегу Небожуку вручено дипломи докторів філософії

3 листопада 2021 р.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про присудження ступеня доктора філософії», рішення колегії МОН України та на підставі наказу ректора ЛДУФК дипломи доктора філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» отримали Євген Анохін і Олег Небожук.

Детальніше »

Призерка Токіо завітала до ЛДУФК

3 листопада 2021 р.

З ініціативи Львівської міської Ради у Львові знімають документальний фільм про життя та успіхи бронзової призерки Олімпійських ігор 2020 року, львівської борчині Алли Черкасової. У рамках цього фільму Алла Черкасова не могла оминути чи не найважливішу частину свого становлення у великому спорті, що відбувалося під час навчання у нашому виші.

Детальніше »

Ігоря Ріпака, Ярослава Свища, Мар’яна Островського відзначено Подяками Міністерства освіти і науки України

3 листопада 2021 р.

Подяками МОН України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Ігоря Ріпака, Ярослава Свища, Мар’яна Островського.

Детальніше »

Огляд футбольних матчів 13-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

2 листопада 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, із 30-го жовтня по 1-ше листопада, було зіграно поєдинки чергового, тринадцятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Студентів запрошують на конкурс «Завтра.UA» (Відео)

2 листопада 2021 р.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За чотирнадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2600 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.

Детальніше »

Наталію Степанченко, Богдана Виноградського, Олега Рибака нагороджено Почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України

2 листопада 2021 р.

Почесними грамотами НАПН України «За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі фізичної культури і спорту, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя ЛДУФК» відзначено Наталію Степанченко, Богдана Виноградського, Олега Рибака.

Детальніше »

Представники ЛДУФК на концерті ТанцТеатру «Життя» (Фото)

1 листопада 2021 р.

28 жовтня у Львівській Опері відбувся концерт з нагоди 35-ї річниці ТанцТеатру «Життя» режисера та художнього керівника Народної артистки України, доцента кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого вишу – Ірини Мазур.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Дарія Іськів зупинилась за крок до п'єдесталу пошани чемпіонату світу з класичного жиму лежачи

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат світу-2021 

1 листопада 2021 р.

26-31 жовтня 2021 року в місті Вільнюс проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. ЛДУФК імені Івана Боберського на даному спортивному св'яті був представлений майстром спорту України, студенткою 61 групи факультету фізичної культури та спорту Дарією Іськів.

Детальніше »

Ірину Свістельник відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

1 листопада 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Свістельник Ірину Рудольфівну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Ірину Рудольфівну та бажають їй нових професійних досягнень та високих звершень, міцного здоров’я та життєвої наснаги, миру, щастя, добробуту й сімейного затишку. Нехай Ваша енергія та багаторічний досвід і надалі служитимуть на благо України!

Детальніше »

Матчем команди Маркевича-молодшого з «Динамо» сьогодні стартує 13-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 30-го жовтня, стартує черговий, 13-й тур ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Олега Полянського відзначено медаллю «Іван Франко» Національної академії педагогічних наук України

30 жовтня 2021 р.

Медаллю «Іван Франко» Національної академії педагогічних наук України нагороджено Полянського Олега Арсеновича. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Олега Арсеновича з високою нагородою і відзначенням його науково-педагогічних здобутків, особистого внеску у розвиток української освіти та бажають йому міцного здоров’я, добробуту, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю.

Детальніше »

Лекція для аспірантів у рамках співпраці з НПУ ім. М. П. Драгоманова

29 жовтня 2021 р.

25 жовтня 2021 року в рамках академічної співпраці та мобільності науково-педагогічних працівників ЛДУФК та НПУ ім. М. П. Драгоманова відбулася відкрита лекція для здобувачів доктора філософії «Середня освіта» (Фізична культура).

Детальніше »

Федора Загуру відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

29 жовтня 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Загуру Федора Івановича. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Федора Івановича та бажають йому наснаги і невичерпної енергії, наполегливості у тренерській та викладацькій діяльності, щоб доводити найскладніші справи до успішного завершення. Зичимо натхнення у всіх починаннях!

Детальніше »

Команда ЛДУФК перемогла Корнелльський університет

КІБЕРШАХИ 

28 жовтня 2021 р.

На міжнародному студентському чемпіонаті з кібершахів команда шахістів ЛДУФК здобула перемогу над Корнелльським університетом.

Детальніше »

Марію Мазепу нагороджено Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України

28 жовтня 2021 р.

Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України «За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі фізичної культури і спорту, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя Університету» відзначено Мазепу Марію Андріївну.

Детальніше »

ЛДУФК на всеукраїнському семінарі-практикуму з хореографічного мистецтва (Фото)

27 жовтня 2021 р.

21-22 жовтня в Одесі відбувся всеукраїнський семінар-практикум «Сучасні підходи до викладання хореографічних дисциплін в дитячому хореографічному колективі». Одночасно з семінаром на базі Одеського міського центру хореографії проводилися курси підвищення кваліфікації педагогів-хореографів України. Присутні на семінарі та курсах підвищення кваліфікації відзначили дуже високий рівень проведення заходу.

Детальніше »

Віру Будзин відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

27 жовтня 2021 р.

Подякою МОН України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Будзин Віру Романівну. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Віру Романівну та бажають їй високих звершень, нових здобутків на викладацькій ниві, міцного здоров’я та оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя! Нехай ідеї втілюються в життя, а професійна науково-педагогічна діяльність приносить задоволення.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК продовжено дистанційне навчання по 15-е листопада 2021 року

ОФІЦІЙНО 

27 жовтня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому Університеті з 1-го по 15-е листопада 2021 року продовжено дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Володимир Марчук – чемпіон України серед спортсменів 2003 р.н. і молодше

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

26 жовтня 2021 р.

Вітаємо студента II курсу кафедри АВС ЛДУФК Володимира Марчука з перемогою на Чемпіонаті України серед спортсменів 2003 р.н. і молодше та на Всеукраїнському турнірі Івана Кротона-Фірцака у ваговій категорії 96 кг! В активі нашого студента також золото у поштовху на 161 кг та срібло у ривку на 130 кг.

Детальніше »

Стадіон СКІФ прийматиме матч 1/8 фіналу Кубка України «Рух» – «Зоря»

ФУТБОЛ. Кубок України-21/22 

26 жовтня 2021 р.

У четвер, 28-го жовтня, на полі стадіону СКІФ ЛДУФК, який цьогоріч відзначає 75-річчя свого заснування, відбудеться матч 1/8 фіналу Кубка України «Рух» (Львів) – «Зоря» (Луганськ). Початок зустрічі – о 17:00. Квитки на гру можна придбати за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. Вартість перепусток – від 50 грн. Запрошуємо усіх бажаючих підтримати команду нашого міста. Нагадаємо, у попередньому раунді Кубка України «Рух» на виїзді здолав місцевий «Миколаїв» – (3:0), натомість «Зоря» вступає у боротьбу за трофей лише на даному етапі.

Детальніше »

Наталію Павленчик відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

26 жовтня 2021 р.

Подякою МОН України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагороджено Павленчик Наталію Федорівну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Наталію Федорівну та бажають їй міцного здоров’я, родинного добробуту. Нехай з легкістю втілюються найрізноманітніші мрії і плани. Зичимо успішних звершень у всіх сферах життя, творчості й натхнення у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта переміг «Маріуполь» Остапа Маркевича у звітному турі УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

25 жовтня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 22-го по 24-те жовтня, було зіграно поєдинки чергового, дванадцятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Дзвениславу Бергтраум відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

25 жовтня 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагороджено Бергтраум Дзвениславу Іванівну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Дзвениславу Іванівну та бажають міцного здоров’я, відмінного настрою, завзяття до нових ідей і перемог, наполегливості у професійній діяльності для розбудови галузі фізичного виховання і спорту в Україні.

Детальніше »

Спортивно-мистецький захід «Першокурсник»

25 жовтня 2021 р.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України у спортивному корпусі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського було проведено спортивно-мистецький захід «Першокурсник» в рамках відзначення 75-річчя Університету.

Детальніше »

Марію Сибіль відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

23 жовтня 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагороджено Сибіль Марію Григорівну. Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиросердечно вітають Марію Григорівну та бажають їй міцного здоров’я, творчості і натхнення у здійсненні всіх задумів, державотворчої снаги в розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 12-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

22 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 22-го жовтня, стартує черговий, дванадцятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники нашого Університету.

Детальніше »

Валентину Сосіну відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

22 жовтня 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Сосіну Валентину Юріївну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Валентину Юріївну та бажають їй міцного здоров’я, натхнення, подальших професійних успіхів на благо української освіти та науки, наполегливості в розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні.

Детальніше »

У Львові при церкві Покрови Пресвятої Богородиці відкрили шахову школу «Три Королі» (Фото, відео)

21 жовтня 2021 р.

17 жовтня в ораторії ім. св. Домініка Савіо відбулося відкриття школи шахів «Три Королі», на яке запросила ГО «Центр виховання національної еліти». Її співзасновниками є і представники ЛДУФК – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Антон Литвинець та аспірантка Університету Іванна Литвинець.

Детальніше »

Інклюзивна освіта, інклюзивне фізичне виховання – вимога сьогодення

TUTORIAL 

21 жовтня 2021 р.

Власне під такою назвою «Інклюзивна освіта. Інклюзивне фізичне виховання» пройшов майстер-клас для студентів ЛДУФК, який провела кандидат наук з фізвиховання і спорту, вчитель фізкультури ліцею №10 м. Івано-Франківська Ольга Анатоліївна Пірус.

Детальніше »

«Фізична реабілітація спортсменів з інвалідністю»

НАШІ ВИДАННЯ 

21 жовтня 2021 р.

Вийшла друком монографія «Фізична реабілітація спортсменів з інвалідністю». Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивної медицини, здоров’я людини ЛДУФК Романна Євгенівна Руденко. У книзі викладено відомості про стан розвитку та становлення фізичної реабілітації спортсменів з інвалідністю. Розроблено концепцію та алгоритм процесу фізичної реабілітації, взаємодії пацієнта й фахівця з фізичної реабілітації під час проведення процедури корекційного масажу тощо.

Детальніше »

Олега Полянського нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

21 жовтня 2021 р.

Почесною грамотою МОН України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» відзначено Полянського Олега Арсеновича. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Олега Арсеновича з високою нагородою!

Детальніше »

Кінезіотейпування – ефективний, безпечний метод відновлення м’язів

TUTORIAL 

20 жовтня 2021 р.

В рамках запланованих заходів «Творчої майстерні учителя фізичної культури» 18 жовтня 2021 року кафедрою теорії та методики фізичної культури ЛДУФК майстер-клас провів вчитель-реабілітолог НРЦ «Левеня» Андрій Олександрович Соломонко.

Детальніше »

Богдан Цисар – бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо

САМБО. Молодіжний чемпіонат світу-2021 

20 жовтня 2021 р.

15-17 жовтня у Салоніках відбувся молодіжний Чемпіонат світу з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 26 країн світу серед яких і студент 12 групи факультету фізичної культури і спорту нашого Університету Богдан Цисар.

Детальніше »

Олега Сидорка нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення»

20 жовтня 2021 р.

Високою нагородою МОН України – нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» відзначено Сидорка Олега Юрійовича. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Олега Юрійовича та бажають йому міцного здоров’я, особистих успіхів і професійних досягнень в науково-педагогічній діяльності.

Детальніше »

Відкрита онлайн-лекція провідних фахівців хореографічного мистецтва Валентини Сосіної

19 жовтня 2021 р.

13 жовтня 2021 року відбулась відкрита онлайн-лекція,з циклу лекцій провідних фахівців хореографічного мистецтва, професорки, кандидата педагогічних наук, завідувачки кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК Валентини Сосіної на тему: «Особливості хореографічної підготовки в спорті».

Детальніше »

Перестало битися серце Тараса Шипки

СУМУЄМО 

19 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, на 46-му році життя, після тривалої хвороби, відійшов у засвіти Тарас Григорович Шипка, колишній студент факультету спорту і кафедри атлетичних видів спорту нашого Університету (1994 – 1998 рр.), багаторазовий переможець і призер обласних та всеукраїнських студентських змагань з дзюдо у найважчій ваговій категорії. Тарас завжди був готовий прийти на допомогу, проявляв чуйність, людяність і доброзичливість. Він залишиться у наших приємних спогадах. Вічна пам’ять...

Детальніше »

Огляд футбольних матчів 11-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 жовтня 2021 р.

15-18 жовтня, було зіграно поєдинки чергового, 11-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

У нашому виші пройшла традиційна «Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня ЛДУФК

18 жовтня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти нашого Університету провела традиційну щорічну «Олімпійську вікторину» в рамках олімпійського тижня, яка відбулася у четвер, 30-го вересня, в онлайн режимі. Модераторами заходу були викладачі Ростислав Поліщук, Антон Литвинець, Богдан Яців.

Детальніше »

У ЛДУФК акредитовано три освітньо-наукові програми

17 жовтня 2021 р.

Згідно рішення Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (протокол №16 від 30.09.2021 року) у нашому Університеті акредитовано три освітньо-наукові програми третього рівня вищої освіти.

Детальніше »

Після Гарварду команда ЛДУФК «розгромила» Єльський університет

16 жовтня 2021 р.

Шахісти нашого вишу вибороли перемогу над Єльським університетом на студентському чемпіонаті з кібершахів, де ЛДУФК – єдиний представник України серед.

Детальніше »

«Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті»: повноліття (Фото)

15 жовтня 2021 р.

7–8 жовтня 2021 року в нашому Університеті відбулася XVI Міжнародна конференція «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті». Організатор – колектив кафедри стрільби і технічних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

Анонс лекції «Інклюзивна освіта. Інклюзивне фізичне виховання»

TUTORIAL 

15 жовтня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського анонсує проведення другого заходу в рамках «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у 2021/2022 навчальному році.

Детальніше »

Сьогодні стартує 11-й тур футбольної УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

15 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 15-го жовтня, стартує черговий, 11-й тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Старт «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у 2021/2022 навчальному році

TUTORIAL 

14 жовтня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) нашого Університету анонсує проведення першого заходу у 2021/2022 навчальному році в рамках «Творчої майстерні вчителя фізичної культури». У понеділок, 18-го жовтня, о 09:00 відбудеться лекція за участю вчителя-реабілітолога НРЦ «Левеня» Соломонка Андрія Олександровича на тему «Основи кінезіотейпування» для студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Сова – учасник наукової конференції до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

14 жовтня 2021 р.

У середу, 13 жовтня 2021 р. у Львівській обласній раді відбулася наукова конференція «Організація українських націоналістів та Українська повстанська армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи» (до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця)».

Детальніше »

Олександра Паєнка відзначено Грамотою Верховної Ради України

14 жовтня 2021 р.

Верховна Рада України нагородила Грамотою «За заслуги перед Українським народом» працівників вищих навчальних закладів країни. Приємно, що серед відзначених є й представник ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Олександра Станіславовича з відзнакою Верховної Ради України та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України і Днем українського козацтва!

14 жовтня 2021 р.

Щиросердечні привітання колективу нашого Університету з нагоди одразу ж трьох свят, які в Україні відзначають сьогодні, 14-го жовтня 2021 року – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України й Дня українського козацтва!

Детальніше »

Волейболістки ЛДУФК стартували у чемпіонаті Вищої ліги сезону-21/22

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-21/22 

13 жовтня 2021 р.

Дві перемоги та одна поразка – такий старт жіночої львівської команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», що на 95 відсотків складена зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у новому чемпіонаті України сезону-2021/2022 серед клубів Вищої ліги.

Детальніше »

«Основи туризмознавства»

НАШІ ВИДАННЯ 

13 жовтня 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Основи туризмознавства». Автори – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Володимирович Худоба та викладач цієї ж кафедри Валентина Костянтинівна Лабарткава.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної України U-21 з футболу над Фарерами

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

13 жовтня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу у своєму четвертому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2023 на своєму полі з рахунком 1:0 обіграла однолітків з команди Фарерських островів. До звитяги долучилися й двоє студентів нашого Університету.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК з 18-го по 31-е жовтня 2021 року запроваджено дистанційне навчання

ОФІЦІЙНО 

13 жовтня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому Університеті з 18-го по 31-е жовтня 2021 року запроваджено дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК нагороджено відзнаками Верховної Ради України

12 жовтня 2021 р.

Верховна Рада України нагородила відзнаками працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цьогоріч святкує 75 років свого заснування.

Детальніше »

У ЛДУФК завершилися щорічні традиційні змагання з гилки (Фото, відео)

12 жовтня 2021 р.

У понеділок, 11-го жовтня, в Універсальному манежі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проводилися традиційні змагання з українського виду спорту гилки. Захід відбувся у рамках програми ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу.

Детальніше »

ЛДУФК імені Івана Боберського – 75! (Відео)

12 жовтня 2021 р.

2021 рік для ЛДУФК особливий – цьогоріч ми святкуємо 75-річницю заснування нашого вишу. З цієї нагоди до Вашої уваги відеоролик, в якому згадуються найбільш пам'ятні та яскраві моменти з історії життя нашого вишу!

Детальніше »

У ЛДУФК завершилася наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 жовтня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершила свою роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», що тривала упродовж двох днів.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники семінару «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів»

11 жовтня 2021 р.

8-го жовтня відбувся семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів», який організувало та провело Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Учасниками заходу були й викладачі факультету туризму нашого Університету.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник першого обласного дидактико-педагогічного форуму

11 жовтня 2021 р.

Департаментом освіти та науки ЛОДА упродовж 6-го та 7-го жовтня було організовано та проведено перший обласний дидактико-педагогічний форум: «Новий професійний стандарт вчителя».

Детальніше »

Футбольна збірна України провела тренування на стадіоні СКІФ ЛДУФК (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2022 

11 жовтня 2021 р.

Національна збірна України з футболу, яка завтра, 12-го жовтня, на «Арені Львів» зіграє чи не вирішальний матч відбірного етапу на ЧС-2022 про команди Боснії та Герцеговини, напередодні провела тренування на полі стадіону Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цьогоріч відзначає 75-річчя.

Детальніше »

«Біомеханіка спорту»

НАШІ ВИДАННЯ 

11 жовтня 2021 р.

Вийшов друком підручник «Біомеханіка спорту» для студентів навчальних закладів вищої освіти усіх фізкультурних спеціальностей. Видання буде корисним для магістрантів, аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також для спортсменів, тренерів, інструкторів й учителів фізичної культури.

Детальніше »

Завтра у ЛДУФК відбудуться традиційні змагання з гилки

НАШ ЮВІЛЕЙ 

10 жовтня 2021 р.

У понеділок, 11-го жовтня, в Універсальному манежі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудуться традиційні змагання зукраїнського виду спорту гилки, що входять у програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу. Початок – о 15:15. Змагання проводить кафедра спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК. Учасники турніру – команди I курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу.

Детальніше »

У ЛДУФК розпочала роботу наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

9 жовтня 2021 р.

7-го жовтня, в ЛДУФК розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності». Серед учасників – науковці, практики із закладів вищої освіти Берегово, Запоріжжя, Києва, Львова, Мелітополя, Полтави, Тернополя, Харкова тощо.

Детальніше »

Викладачі та студенти ЛДУФК – учасники Міжнародної конференції для тренерів з шахів

ШАХИ 

8 жовтня 2021 р.

Під егідою Європейського шахового союзу та Європейської шахової академії упродовж трьох днів, з 1-го по 3-є жовтня 2021 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна конференція для тренерів з шахів. До заходу долучилися й представники ЛДУФК.

Детальніше »

У ЛДУФК вшанували пам’ять професора Івана Волошина (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

8 жовтня 2021 р.

У середу, 6-го жовтня 2021 року, у стінах головного корпусу ЛДУФК відбулася зустріч, присвячена пам’яті доктора географічних наук, професора, багатолітнього завідувача кафедри туризму нашого вишу – Волошина Івана Миколайовича.

Детальніше »

Вітаємо Антона Литвинця з присвоєнням вченого звання доцента

8 жовтня 2021 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1017 від 27.09.2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», Литвинцю Антону Івановичу – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, старшому викладачу кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидату в майстри спорту з шахів присвоєно вчене звання доцента. Бажаємо нових наукових звершень та успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

Команда шахістів ЛДУФК розгромила Гарвардський університет у МКУЛ

КІБЕРШАХИ 

7 жовтня 2021 р.

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула упевнену перемогу над Гарвардським університетом у другому турі чемпіонату МКУЛ.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Мандюка з присвоєнням наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту

7 жовтня 2021 р.

Відповідно до наказу МОН України від 27.09.2021 №1017 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу МОН від 29.06.2021 №735» затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Д 35.829.01 про присудження наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту зі спеціальності 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення» Мандюку Андрію Богдановичу – доценту кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК.

Детальніше »

«Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика»

НАШІ ВИДАННЯ 

7 жовтня 2021 р.

Вийшов друком збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика». Матеріали будуть корисними для студентів, викладачів, науковців і працівників індустрії гостинності.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Кудріній Ніні Віталіївні!

ЮВІЛЯРИ 

7 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 7-го жовтня, ювілей відзначає старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, автор / співавтор понад 50-ти наукових праць, у тому числі методичного посібника Кудріна Ніна Віталіївна – випускниця нашого вишу, яка присвятила йому усю свою багаторічну трудову діяльність! Бажаємо, щоб Вас ніколи не залишало натхнення, здоров’я і удача. Нехай безліч прекрасних подій якомога частіше відбуваються у Вашому житті. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів.

Детальніше »

Аліні Сениці присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

6 жовтня 2021 р.

Відповідно до Указу Президента України №496/2021 від 1-го жовтня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти», за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Сениці Аліні Іванівні – старшому викладачеві кафедри гімнастики ЛДУФК, майстру спорту.

Детальніше »

Четвірка спортивних акробатів ЛДУФК – бронзові призери Євро-2021

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА. Євро-2021 

6 жовтня 2021 р.

У Пезаро завершився чемпіонат Європи 2021 року зі спортивної акробатики. У змаганнях континентального форуму серед чоловічих четвірок у багатоборстві бронзовими призерами став український квартет, у складі якого виступали представники ЛДУФК.

Детальніше »

Ігорю Заневському присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

5 жовтня 2021 р.

Відповідно до Указу Президента України №496/2021 від 1-го жовтня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти», за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Заневському Ігорю Пилиповичу – завідувачеві кафедри інформатики та кінезіології ЛДУФК.

Детальніше »

Анна і Марія Музичук – бронзові призерки командного чемпіонату світу з шахів

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

5 жовтня 2021 р.

Завершився командний чемпіонат світу з шахів серед жінок. Збірна України, у складі якої на перших двох дошках грали зіркові випускниці ЛДУФК – екс-чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Анна, у підсумку здобула бронзові медалі.

Детальніше »

Вітаємо Ірину Руду з присвоєнням вченого звання доцента

4 жовтня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1017 від 27.09.2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», Рудій Ірині Євгенівні – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту кафедри гімнастики ЛДУФК, Заслуженому тренеру України присвоєно вчене звання доцента. Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Ірину Євгенівну та бажають їй міцного здоров’я, щастя, нових наукових здобутків та підкорення найвищих вершин у тренерській роботі.

Детальніше »

Огляд футбольних матчів 10-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

4 жовтня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 1-го по 3-є жовтня, було зіграно поєдинки чергового, десятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Вітання з Днем працівників освіти!

3 жовтня 2021 р.

У дні початку золотої осені щирі привітання колективу нашого Університету з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України! Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза з новим рекордом світу виграв Євро-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

3 жовтня 2021 р.

У Рованіємі напередодні, 2-го жовтня, завершився чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23) – EWF Junior & U23 Weightlifting Championships. В останній день континентального форуму блискуче виступив студент III курсу кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Богдан Гоза.

Детальніше »

Ельвіра Борозна здобула «бронзу» Євро-2021 з важкої атлетики у поштовху

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

2 жовтня 2021 р.

У Рованіємі сьогодні, 2-го жовтня, завершується чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23) – EWF Junior & U23 Weightlifting Championships. Серед учасників континентального форуму й двоє студентів III курсу кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Івановій Лілії Омелянівні!

ЮВІЛЯРИ 

2 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 2-го жовтня, ювілей відзначає доцент кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат економічних наук Іванова Лілія Омелянівна – член Української асоціації маркетингу, голова регіонального представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, автор / співавтор понад 100 наукових та 35 навчально-методичних праць, серед них 5 навчальних посібників та 4 колективні монографії.

Детальніше »

Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум для спеціальності 024 Хореографія

ХОРЕОГРАФІЯ 

1 жовтня 2021 р.

9-го вересня 2021 року відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум «Гарант освітньої програми: актуальні проблеми сьогодення в контексті розвитку спеціальності 024 Хореографія».

Детальніше »

Пробіг «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!» (Фото, відео)

CПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

1 жовтня 2021 р.

Минула середа, 29-те вересня 2021 року, була особливою для нашого Університету – саме цього сонячного дня відбувся XХVІІІ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКУ!».

Детальніше »

Матчем команди Маркевича-молодшого з «Рухом» сьогодні стартує 10-й тур УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

1 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 1-го жовтня, стартує черговий, десятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Сестри Музичук допомогли збірній України вийти у плей-оф чемпіонату світу

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

1 жовтня 2021 р.

У Сіджесі, де триває командний чемпіонат світу з шахів серед жінок, завершився груповий етап змагань. За нагороди продовжує боротьбу й національна збірна України, у складі якої зіркові випускниці ЛДУФК – Марія та Анна Музичук.

Детальніше »

Кабмін призначив Володимиру Трачу довічну стипендію за видатні заслуги у сфері вищої освіти

КАБМІН 

30 вересня 2021 р.

Згідно розпорядження КМУ №1174-р від 29-го вересня 2021 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти», професору кафедри біохімії та гігієни ЛДУФК Володимиру Трачу призначена довічна стипендія. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Володимира Михайловича та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

«Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського»

НАШІ ВИДАННЯ 

30 вересня 2021 р.

З нагоди святкування 75-річчя нашого вишу вийшов друком інформаційно-рекламний проспект «Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського». Лаконічний текст доповнено QR-кодами, які дають можливість переходити за посиланням й отримувати щоразу найновішу інформацію про наш Університет.

Детальніше »

Анастасія Ковтун 6-го жовтня може дебютувати у баскетбольній Євролізі

БАСКЕТБОЛ. Євроліга-21/22 

30 вересня 2021 р.

За підсумками кваліфай етапу визначилися всі учасники групового етапу жіночої баскетбольної Євроліги сезону. На першому етапі основної сітки головного континентального турніру для клубних команд Старого Світу сформовано дві групи по вісім команд, які змагатимуться за вихід до чвертьфіналу.

Детальніше »

Віталій Вергелес: «Склад четвірки дозволяв вірити, що буде золота медаль»

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

30 вересня 2021 р.

Відомий каноїст Віталій Вергелес, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК, повернувшись додому з чемпіонату світу з веслування в Данії, де, нагадаємо, здобув золоту медаль, розповів про підготовку до планетарного форуму, основні здобутки в сезоні та те, що у 2021 році не вдалося.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич викликані на жовтневі матчі відбору молодіжного Євро-2023 з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

29 вересня 2021 р.

Двоє студентів ЛДУФК – Олексій Сич та Іван Желізко – запрошені до молодіжної збірної України (U-21) для підготовки та участі у двох найближчих поєдинках відбірної кампанії чемпіонату Європи 2023 року.

Детальніше »

Остап Косик – золотий і бронзовий медаліст чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат світу-2021 

29 вересня 2021 р.

Із 23-го вересня по 3-є жовтня у Хальмстаді проходить чемпіонат світу 2021 року з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У складі збірної України відмінно виступив студент ЛДУФК Остап Косик, який є дебютантом змагань такого рівня. Відсутність досвіду виступу на міжнародних змаганнях у другокурсника факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Остапа Косика наклала свій відбиток на його виступ.

Детальніше »

«Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня ЛДУФК

ОЛІМПІЗМ 

28 вересня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти ЛДУФК запрошує студентів нашого вишу та усіх бажаючих до участі в традиційній щорічній «Олімпійській вікторині» в рамках олімпійського тижня, що відбудеться у четвер, 30-го вересня. Початок заходу о 16:00.

Детальніше »

Софія Прийма – бронзова призерка молодіжного Євро з крос-дуатлону

КРОС-ДУАТЛОН. Євро-2021 

28 вересня 2021 р.

В італійському місті Андало завершився чемпіонат Європи з триатлону і крос-дуатлону – 2021 Europe Triathlon XTERRA Cross Duathlon Championships Dolomiti Paganella. У складі збірної України на континентальному форумі успішно змагалася й одна з найкращих українських триатлеток, випускниця ЛДУФК Софія Прийма. У змаганнях серед молоді U-23 з крос-дуатлону, що включав два етапи бігу, а між ними етап велогонки, 23-річна львів’янка показала третій час проходження дистанції – 2 години 56 хвилин 44 секунди – і тим самим здобула бронзову медаль Євро-2021.

Детальніше »

Огляд матчів 9-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

28 вересня 2021 р.

Упродовж чотирьох попередніх днів, з 24-го по 27-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, дев’ятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Сестри Музичук у складі збірної України стартують на командному чемпіонаті світу

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

27 вересня 2021 р.

У Сіджесі стартує командний чемпіонат світу з шахів серед жінок, де змагатиметься і національна збірна України, у складі якої на перших двох дошках гратимуть зіркові випускниці ЛДУФК – екс-чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Анна, які у світовому рейтингу ФІДЕ наразі займають шосту і сьому позиції.

Детальніше »

Увага! Заняття у ЛДУФК за змішаною формою продовжено по 31-е грудня

ОФІЦІЙНО 

27 вересня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у ЛДУФК заняття для студентів усіх форм навчання за змішаною формою навчання, відповідно до графіка освітнього процесу та розкладу, продовжено по 31-е грудня 2021 року.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 9-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 24-го вересня, стартує черговий, дев’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Яна Шелейкіс відзначена Почесною грамотою МОН України

24 вересня 2021 р.

У МОН, 21-го вересня, відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього». Від ЛДУФК на заході була присутня старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Яна Шелейкіс, яка отримала Почесну грамоту МОН з рук Міністра освіти Сергія Шкарлета. Приємно, що Яна Євгенівна була відзначена серед відомих працівників  позашкільної освіти. Сподіваємось, що почесна нагорода, а також можливість познайомитися і поспілкуватися з новими колегами та адміністрацією дозволить у подальшому якнайкраще реалізовувати себе у творчому процесі.

Детальніше »

Увага! Інформація про вакцинацію на кавовому фестивалі у Львові

ВАКЦИНАЦІЯ 

23 вересня 2021 р.

У Львові упродовж трьох найближчих днів, з 24-го по 26-е вересня 2021 року, діятиме пункт вакцинації у Палаці Потоцьких, де протягом трьох днів проводитимуть Lviv Coffee Festival. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив директор фестивалю Андрій Сидор. Нагадаємо, із 23-го вересня Львів та Львівська область, як і вся територія України, перейшли у «жовту» зону карантину.

Детальніше »

Важкоатлети Богдан Гоза та Ельвіра Борозна стартують на Євро-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

23 вересня 2021 р.

Завтра, 24-го вересня, у фінському Рованіємі стартує чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів та молоді, який завершиться 2-го жовтня. За нагороди континентального форуму змагатимуться й двоє студентів III курсу ЛДУФК – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна. Тож побажаємо Ельвірі та Богдану і їхнім наставникам успішних виступів на чемпіонаті Європи та будемо очікувати на приємні новини з Рованіємі.

Детальніше »

Команда ЛДУФК стартувала у міжнародній кібершаховій університетській лізі

КІБЕРШАХИ 

23 вересня 2021 р.

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розпочала свої виступи в студентському чемпіонаті з кібершахів, організатором якого є Корпоративна асоціація кіберспорту.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК зустрілися зі студентами ЛФКС в рамках «Олімпійського тижня»

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 

22 вересня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти (завідувач – доцент Ярослав Тимчак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в рамках «Олімпійського тижня» у понеділок, 20-го вересня, провела зустріч зі студентами I, II та III курсів КЗ Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту».

Детальніше »

Тімбілдинг для студентів ЛДУФК (Фото)

ТУРИЗМ 

22 вересня 2021 р.

Із 13-го по 17-е вересня для студентів першого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського було проведено спеціальні заходи корпоративного відпочинку, спрямовані на згуртування колективу.

Детальніше »

Акредитація освітньо-наукової програми: досвід, проблеми, перспективи

22 вересня 2021 р.

Науково-педагогічні працівники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського організували та взяли участь у нараді робочої групи зі створення освітньо-наукової програми підготовки фахівців наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 – «Середня освіта (Фізична культура)».

Детальніше »

Каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук – чемпіони світу!

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

21 вересня 2021 р.

У Копенгагені завершився чемпіонат світу 2021 року з веслування на байдарках і каное. Збірна України завоювала п’ять медалей, з яких три золоті. До тріумфу «синьо-жовтого» квартету каноїстів на дистанції 500 м у столиці Данії долучилися й двоє представників ЛДУФК.

Детальніше »

Тренінг для викладачів ТоТ: Training of trainers

21 вересня 2021 р.

Із 17-го по 19-е вересня 2021 року в м. Київ проходив тренінг для викладачів «ТоТ: Training of trainers». Основна мета заходу – ознайомлення з найкращими практиками та інструментами організацій щодо проведення освітніх заходів.

Детальніше »

Уперше видання нашого видавництва презентовано на Lviv International BookForum

21 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 17 вересня 2021 року, в рамках Lviv International BookForum уперше було презентовано видання нашого Університету. Ним стало репринтне відтворення книги «Відбиванка» Степана Гайдучка 1930 року. Книжкова подія відбулася у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка.

Детальніше »

Гольовий асист Тараса Завійського приніс перемогу «Десні» над «Рухом» у грі восьмого туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

20 вересня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 17-го по 19-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, восьмого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії»

20 вересня 2021 р.

16 – 18 вересня в Університеті у рамках 4-сторонньої польсько-словацько-німецько-української угоди відбувся міжнародний семінар з фізичної терапії на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії» присвячений 75-річчю заснування ЛДУФК.

Детальніше »

29-го вересня відбудеться пробіг «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!»

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

20 вересня 2021 р.

На виконання плану виховних та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів ЛДУФК на 2021/2022 навчальний рік у середу, 29-го вересня, відбудеться легкоатлетичний пробіг під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва, від УСА – до НОКУ!».

Детальніше »

Привітання з нагоди Міжнародного дня студентського спорту!

СТУДЕНТСЬКИЙ СПОРТ 

20 вересня 2021 р.

Шановні студенти та члени СК «СКІФ» ЛДУФК! Вітаємо Вас з Міжнародним Днем студентського спорту! Вже сьомий рік поспіль весь світ відзначає це свято, започатковане ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Детальніше »

Андрія Сову відзначено грамотою Львівської обласної ради

19 вересня 2021 р.

На Форумі Видавців у Львові доктора історичних наук, доцента кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Андрія Сову відзначено грамотою Львівської облради за вагомий особистий внесок у розвиток історичної літератури, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію.

Детальніше »

Вітаємо Діану Цесьців із захистом кандидатської дисертації!

17 вересня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради у ВНУ відбувся захист дисертації викладачки ЛДУФК Діани Цесьців, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 8-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

17 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 17-го вересня, стартує черговий, восьмий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Дні європейської спадщини у Львові-2021: «Місто для всіх»

16 вересня 2021 р.

У Львові пройшли Дні європейської спадщини, які щороку організовує відділ туризму ЛМР. Цьогоріч для проведення «Днів», що тривали з 10-го по 12-е вересня, було обрано тему «Місто для всіх», присвячену проблемі інклюзії. До заходу долучився й ЛДУФК, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування. В рамках цього заходу в нашому виші відбулася популярна лекція «Інклюзія і спорт: стереотипи минулого і поступ сьогодення», яку підготував завідувач кафедри олімпійської освіти нашого вишу, доцент Ярослав Тимчак.

Детальніше »

Захиснику незалежності України Артурові Лі на пошану (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

15 вересня 2021 р.

В актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу Артурові Лі. Урочистість була приурочена 30-річчю незалежності України.

Детальніше »

Ніна Кирик здобула чотири нагороди Кубка України з плавання на відкритій воді

ПЛАВАННЯ. Кубок України-2021 

15 вересня 2021 р.

У Бердянську Запорізької області з 10-го по 12-е вересня, тривали змагання з плавання на відкритій воді, на яких визначалися переможці та призери розіграшу Кубка України 2021 року серед жінок і чоловіків, а також серед юнаків і дівчат 2002–2007 р.н.

Детальніше »

«Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування»

НАШІ ВИДАННЯ 

15 вересня 2021 р.

Вийшов друком збірник матеріалів IIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування». Видання буде корисним для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників галузей економіки, фізичної культури та сфери обслуговування.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» (Фото)

14 вересня 2021 р.

11-го вересня, у Львові, відбувся традиційний профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». У міжнародному дитячому соціальному проєкті взяли участь й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування.

Детальніше »

«Срібний» дубль Тетяни Клімченко на етапі Кубка націй з велотреку в Колумбії

ВЕЛОТРЕК. Кубок націй-2021 

14 вересня 2021 р.

У місті Калі відбувся етап Кубка націй з велосипедного спорту на треку 2021 Tissot UCI Track Cycling Nation Cup – Cali. На звітних змаганнях двічі на медальний подіум піднімалася випускниця ЛДУФК Тетяна Клімченко. Зазначимо, що змагання Кубка націй в календарі Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з нового сезону стали наступником Кубка світу.

Детальніше »

Команди Маркевича-молодшого і Вірта у 7-му турі УПЛ здобули перемоги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

14 вересня 2021 р.

Із 10-го по 13-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, сьомого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

НОК України відзначив 30-річчя свого заснування

НОК України 

13 вересня 2021 р.

12-го вересня, Національний палац мистецтв «Україна» у Києві на декілька годин перетворився на справжній олімпійський небосхил, де сяяли зірки світового масштабу на чолі з президентом МОК Томасом Бахом та президентом НОК України Сергієм Бубкою.

Детальніше »

Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби серед молоді

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

12 вересня 2021 р.

Із 7-го по 9-е вересня, в Житомирі тривали баталії чемпіонату України 2021 року з вільної боротьби серед молоді до 23 років. На звітних змаганнях національного рівня три медалі завоювали студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту України!

11 вересня 2021 р.

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени! Вітаємо всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України! Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу людей!

Детальніше »

Вийшли у світ навчальні посібники «Англійська мова для студентів ЗВО галузі ФКіС»

НОВІ ВИДАННЯ 

10 вересня 2021 р.

До 75-річчя заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського працівниками кафедри української та іноземних мов Ольгою Романчук, Уляною Проценко, Ольгою Матвіяс, Іриною Стифанишин, Надією Юрко підготовлено та видано друком навчальні посібники: «Англійська мова для студентів II курсу закладів вищої освіти галузі фізичної культури і спорту». У навчальних посібниках представлено основні розмовні теми другого та третього років навчання.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 7-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 вересня 2021 р.

Сьогодні, 10-го вересня, стартує черговий, сьомий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Жіноча збірна України отримала суперниць у відборі Євробаскету-2023

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2023 

9 вересня 2021 р.

Відбулося жеребкування кваліфікації жіночого ЧЄ з баскетболу 2023 року. Cвоїх суперниць дізналася й збірна України, серед кандидатів до якої є студентка III курсу ЛДУФК Анастасія Ковтун та три випускниці нашого вишу – Христина Філевич, Вероніка Любінець і Олена Бойко.

Детальніше »

Сьогодні стартує конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки

МОН України 

9 вересня 2021 р.

Упродовж п’ятидесяти днів з 9-го вересня по 28-е жовтня 2021 року, Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) проводять конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки.

Детальніше »

Загальна антидопінгова освіта: Великий семінар для спортивного середовища

НОК України 

8 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 10-го вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202) Національним антидопінговим центром спільно з Управлінням спорту Львівської міської ради буде проведено безкоштовний семінар для спортивного середовища щодо антидопінгової освіти. Початок семінару – 10:00. Участь у заході за обов’язковою реєстрацією. Кількість місць на заході через карантин обмежена.

Детальніше »

У ЛДУФК в четвер відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю ЗСУ Артуру Лі

ПАМ’ЯТЬ 

8 вересня 2021 р.

У четвер, 9-го вересня, о 15:00 в актовій залі головного корпусу ЛДУФК відбудеться відкриття пам’ятної дошки полеглому в зоні АТО бійцю Збройних сил України, випускникові нашого вишу (спеціалізація – рукопаш гопак) Артурові Лі. В урочистості, окрім викладачів і студентів нашого Університету, візьмуть участь представники родини, 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних сил України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять»», митці.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної України U-21 з футболу над вірменами

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

8 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу у другому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2023 на своєму полі з рахунком 2:1 обіграла однолітків з команди Вірменії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Олексій Сич та Іван Желізко.

Детальніше »

Каратека Галина Мельник вперше виграла турнір Karate1 Premier League

КАРАТЕ. Karate1 Premier League 

7 вересня 2021 р.

У Каїрі із 3-го по 5-е вересня, відбувся перший після ХХХІІ літніх Олімпійських ігор етап Karate1 Premier League. На турнірі, який приймала арена Cairo International Stadium, змагалися й 20 українців, серед яких було троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентка четвертого курсу Діана Шостак та випускниці Катерина Крива і Галина Мельник. Найкраще серед трьох наших дівчат виступила Галина Мельник. Виступаючи в куміте (вагова категорія до 68 кг), вона зуміла дістатися до «золотої» сутички.

Детальніше »

Байдарочник Василь Смілка – чемпіон світу серед молоді

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

7 вересня 2021 р.

Веслярі ЛДУФК у складі збірної України здобули повний комплект медалей чемпіонату світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, що напередодні, 6-го вересня, завершився в містечку Монтемор-у-Велью.

Детальніше »

У Токіо завершилися XVІ літні Паралімпійські ігри-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

6 вересня 2021 р.

Напередодні в Токіо відбулася урочиста церемонія закриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Змагання в столиці Японії тривали 12 днів, упродовж яких представники 162 країн світу змагалися за 539 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Детальніше »

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників ВНЗ

КАБМІН УКРАЇНИ 

6 вересня 2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, надається одноразова грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1-е січня календарного року.

Детальніше »

Каноїстка Валерія Терета – четверта на молодіжному чемпіонаті світу

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

5 вересня 2021 р.

Напередодні, 4-го вересня, у жіночому фіналі каное-двійок на дистанції 500 метрів серед молоді змагався український екіпаж у складі Олени Циганкової з Рівненщини та студентки третього курсу ЛДУФК Валерії Терети.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич допомогли збірній України U-21 з футболу обіграти сербів

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

4 вересня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу розпочала відбірний турнір чемпіонату Європи-2023 із гостьової перемоги з рахунком 1:0 над командою Сербії. До звитяги підопічних Руслана Ротаня долучилися й двоє студентів ЛДУФК – Іван Желізко та Олексій Сич.

Детальніше »

П’ятий в історії для гандболісток «Галичанки» Суперкубок України

ГАНДБОЛ. Суперкубок-2021 

3 вересня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць ЛДУФК, завоювали Суперкубок України-2021. У матчі за почесний трофей, що відбувся на майданчику запорізького палацу спорту «Юність», команда Віталія Андронова перемогла херсонську «Дніпрянку» з рахунком 31:20.

Детальніше »

Медальний врожай самбістів ЛДУФК на Кубку України

САМБО. Кубок України-2021 

3 вересня 2021 р.

Із 26-го по 31 серпня, у Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Кубок України 2021 року з боротьби самбо серед трьох вікових груп (юнаки та дівчата, юніори і юніорки, чоловіки та жінки). Загалом у звітних змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 19-ти регіонів України.

Детальніше »

Віктор Дідух здобув друге «срібло» Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

3 вересня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри, напередодні, 2-го вересня, завершилися командні змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобула збірна України у складі випускника ЛДУФК Віктора Дідуха та запоріжця Максима Ніколенка (на фото – справа і зліва відповідно).

Детальніше »

П’ятеро студентів ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

2 вересня 2021 р.

37 українців візьмуть участь у чемпіонаті світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який відбудеться в португальському містечку Монтемор-у-Велью з 3-го по 6-е вересня. У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора захищатимуть й п’ятеро студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Євген Наумчик: «Дітей необхідно вчити грати у водне поло, а не будь якою ціною робити результат»

ВОДНЕ ПОЛО 

2 вересня 2021 р.

1-го вересня розпочався новий навчальний рік. Втім, для учнів відділення водного поло ЛФКС, яке є провідною кузнею юних талантів гри з м’ячем на водів Україні, літо не було канікулами у звичному розумінні...

Детальніше »

Визначилися переможці Відкритого чемпіонату СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу (Фото)

ПАУЕРЛІФТИНГ 

1 вересня 2021 р.

28-29 серпня, на базі Універсального манежу стадіону СКІФ відбувся Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів, які представляли 21 спортивний клуб та вісім Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шести областей України.

Детальніше »

«Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів»

НАШІ ВИДАННЯ 

1 вересня 2021 р.

Вийшов друком «Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів». Видання підготував авторський колектив викладачів кафедри анатомії і фізіології ЛДУФК: Станіслав Крась, Любомир Вовканич, Мирослава Гриньків, Тетяна Куцериб, Федір Музика. Словник містить основні анатомічні терміни, які використовують у курсі анатомії людини та нормальної анатомії під час підготовки фахівців із напрямів «Фізична терапія та ерготерапія», «Фізична культура» та «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Вітання з нагоди 1-го вересня – Дня знань!

1 вересня 2021 р.

Шановні викладачі, співробітники,
дорогі студенти, батьки!

Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом 1-го вересня – з Днем знань! Цей день завжди хвилюючий, особливий та урочистий.

Детальніше »

Увага! У зв'язку з продовженням карантину по 1-е жовтня заняття у ЛДУФК проводяться за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

31 серпня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у ЛДУФК дію карантину продовжено по 1-е жовтня 2021 року. Заняття для студентів усіх форм навчання у період з 1-го вересня по 1-е жовтня проводяться за змішаною формою навчання.

Детальніше »

Юрій Вірт – найкращий тренер 6-го туру чемпіонату футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

31 серпня 2021 р.

УПЛ разом із ВО тренерів з футболу проаналізувала підсумки чергового, 6-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону. Найкращим тренером шостого ігрового дня визнано випускника ЛДУФК Юрія Вірта – наставника «Вереса».

Детальніше »

Віктор Дідух – срібний призер Паралімпіади-2020 з настільного тенісу

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Настільний теніс 

30 серпня 2021 р.

У Токіо, де тривають XVІ літні Паралімпійські ігри-2020, сьогодні, 30-го серпня, завершилися особисті змагання з настільного тенісу. У турнірі чоловіків (клас вісім) срібну медаль здобув випускник ЛДУФК Віктор Дідух. У фінальному протистоянні львів’янин поступився китайцю Чжао Шуай.

Детальніше »

Гол Олексія Гуцуляка підняв «Дніпро-1» у трійку лідерів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 серпня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 27-го по 29-го серпня 2021 року, було зіграно поєдинки шостого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Юлія Джима здобула друге «срібло» літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

30 серпня 2021 р.

Завершився чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. У заключний день світового форуму було розіграно нагороди у гонках переслідування. У змаганнях серед жінок свою другу срібну медаль здобула магістрантка ЛДУФК Юлія Джима.

Детальніше »

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Кубок трьох королів» об’єднав понад 100 учасників (Фото)

29 серпня 2021 р.

У Винниках на базі комплексу «Гетьман» у четвер, 26 серпня, відбувся Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», приурочений 30-й річниці України. Одним із співорганізаторів заходу був ЛДУФК.

Детальніше »

Юлія Джима – в ТОП-5 у спринті літнього чемпіонату світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

29 серпня 2021 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима (на фото) показала п’ятий результат у спринтерській гонці на 7.5 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах літнього чемпіонат світу 2021 року збіатлону, що триває у чеському Нове-Мєсто. Аспірантка нашого вишу Олена Білосюк-Підгрушна фінішувала на 14-й позиції. Доля золота в жіночому спринті чемпіонату світу-2021 з літнього біатлону визначилася дуже рано.

Детальніше »

Віктор Дідух зіграє у фіналі турніру з настільного тенісу Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

29 серпня 2021 р.

Випускник нашого Університету Віктор Дідух напередодні, 28-го серпня, пробився у фінал змагань з настільного тенісу в одиночному розряді чоловіків на XVІ літніх Паралімпійських іграх-2020, що тривають у Токіо.

Детальніше »

Андрій Демчук на Паралімпіаді-2020 вдруге посів четверте місце

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

28 серпня 2021 р.

У Токіо тривають змагання XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Напередодні, 27-го серпня, у турнірі з фехтування на візках випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Демчук вдруге зупинився за крок до медального подіуму. Розпочали свої виступи в столиці Японії й двоє інших представників нашого вишу – Віктор Дідух (настільний теніс) та Сергій Атаманенко (стрільба з лука).

Детальніше »

Юлія Джима – срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону у суперспринті

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

28 серпня 2021 р.

У чеському Нове-Мєсто триває чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. Напередодні, 27-го серпня, було розіграно нагороди у суперспринті. У змаганнях серед жінок срібну медаль, першу для України на турнірі, здобула магістрантка нашого Університету Юлія Джима.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 6-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, стартує черговий, шостий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Янківу Ігорю Тарасовичу!

ЮВІЛЯРИ 

27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор близько 40 наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з шахів, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань – Янків Ігор Тарасович, який уже понад чверть століття працює в нашому виші!

Детальніше »

На вихідні відбудеться Відкритий чемпіонат СК «СКІФ» ЛДУФК з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

26 серпня 2021 р.

Найближчими вихідними, 28-го і 29-го серпня, відбудеться Відкритий чемпіонат спортивного клубу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, співорганізатором якого є кафедра атлетичних видів спорту нашого вишу. Змагання, що відбудуться за підтримки Львівської міської ради, прийматиме Універсальний манеж стадіону СКІФ нашого Університету, що розташований у місті Лева за адресою – вулиця Черемшини, 17.

Детальніше »

Андрій Демчук зупинився за крок до «бронзи» Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020. Фехтування на візках 

26 серпня 2021 р.

У Токіо напередодні, 25-го серпня, розпочалися змагальні будні XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Одним з перших стартував турнір з фехтування на візках, де лише одного удару забракло випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 33-річному Андрію Демчуку, аби вибороти бронзову медаль в особистій першості серед шаблістів. Паралімпійські змагання майстрів фехтування на візках у столиці Японії тривають на доріжках арени «Макухарі Мессе».

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Вишневецькому Сергію Михайловичу!

ЮВІЛЯРИ 

26 серпня 2021 р.

Сьогодні, 26-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з карате, призер чемпіонатів і кубків України, суддя національної категорії – Вишневецький Сергій Михайлович, який уже майже чверть століття працює в нашому виші! Висловлюємо Вам щиросердечні вітання та подяку за багаторічну й високоефективну педагогічно-викладацьку, тренерську і наукову діяльність!

Детальніше »

У Токіо запалав вогонь XVІ літньої Паралімпіади-2020

ПАРАЛІМПІАДА-2020 

25 серпня 2021 р.

У той час, коли Україна напередодні, 24-го серпня, святкувала 30-ту річницю Незалежності своєї держави, на Олімпійському стадіоні в Токіо відбулася церемонія відкриття XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020.

Детальніше »

Завтра відбудеться Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів»

ШАХИ 

25 серпня 2021 р.

З нагоди 30-річчя відновлення української держави завтра, 26-го серпня, Винники прийматимуть Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок трьох королів», що відбудеться за підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Турнір проводиться з метою розвитку і популяризації шахів на Львівщині та Україні, вирішення освітніх завдань, вдосконалення спортивної майстерності, виконання учасниками третього і четвертого шахових розрядів.

Детальніше »

Огляд матчів п’ятого туру чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 серпня 2021 р.

Напередодні, 23-го серпня, матчем «Львів» – «Інгулець» завершився п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілейною, 30-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 2021 р.

Найщиріші привітання працівникам і студентам ЛДУФК з нагоди 30-ї річниці Великого Національного Свята – Дня Незалежності України, яке відтворює багатовікове прагнення нашого народу до втілення в життя ідеї створення своєї Держави!

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич отримали виклик до молодіжної збірної України з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

23 серпня 2021 р.

Оголошено список гравців молодіжної збірної України U-21 з футболу для підготовки до матчів відбірного турніру чемпіонату Європи 2023 року з командами одноліток із Сербії та Вірменії. Серед запрошених й двоє студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів п’ятого туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

20 серпня 2021 р.

Сьогодні, 20-го серпня, стартує черговий, п’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Гол Тараса Завійського вивів «Десну» в одноосібні лідери УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 серпня 2021 р.

18-го серпня, матчем «Інгулець» – «Динамо» завершився IV тур чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а головними тренерами «Вереса» та «Маріуполя» працюють Юрій Вірт і Остап Маркевич.

.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Троян Тетяні Євдокимівні!

ЮВІЛЯРИ 

19 серпня 2021 р.

Сьогодні, 19-го серпня, свій Поважний Ювілей відзначає старший лаборант кафедри гімнастики ЛДУФК, добра та чуйна і завжди привітна й по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Троян Тетяна Євдокимівна, яка практично усю свою багатолітню трудову діяльність присвятила нашому вишу! Висловлюємо Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал своєї справи.

Детальніше »

Алла Черкасова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ОЛІМПІАДА – 2020 

18 серпня 2021 р.

Напередодні, 17-го серпня, українські медалісти ХХХІІ літніх Олімпійських ігор зі своїми тренерами отримали чергову приємну нагоду зустрітися разом. З успішним виступом на Іграх-2020 їх привітав Президент України Володимир Зеленський.

Детальніше »

Увага! Звернення Ректорату ЛДУФК до студентів

COVID-19 

18 серпня 2021 р.

З метою створення безпечного середовища для проведення освітнього процесу у ЛДУФК в умовах пандемії Covid-19, керівництво університету звертається до всіх студентів вишу скористатися доступною вакциною і пройти вакцинацію.

Детальніше »

Вітання з 60-літтям Ковцуну Василю Івановичу!

ЮВІЛЯРИ 

17 серпня 2021 р.

Сьогодні, 17-го серпня, свій 60-літній ювілей відзначає завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Відмінник освіти України, автор / співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, доцент Ковцун Василь Іванович, який уже 35 років працює у нашому виші! Висловлюємо Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку, наукову та тренерську діяльність і вагомий внесок у розбудову й розвиток в Україні волейболу.

Детальніше »

Юлія Джима і Олена Білосюк-Підгрушна виступлять на літньому чемпіонаті світу з біатлону

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2021 

16 серпня 2021 р.

26-29 серпня відбудеться чемпіонат світу 2021 року з літнього біатлону. У складі збірної України змагатимуться й дві представниці ЛДУФК – магістрантка Юлія Джима і аспірантка Олена Білосюк-Підгрушна.

Детальніше »

До дня народження Івана Боберського у Львові з’явилося популярне видання

НОВІ ВИДАННЯ 

15 серпня 2021 р.

Напередодні 148-ої річниці від дня народження Івана Боберського, ім’я якого носить ЛДУФК вийшло у світ популярне видання – «Іван Боберський – Батько українського спорту». Саме така назва була запропонована з огляду на те, що фундатором брошури став Дитячий центр туризму, спорту та екскурсій МЖК-1.

Детальніше »

148 річниця з дня народження Івана Боберського

ПАМ’ЯТЬ 

14 серпня 2021 р.

148 років тому, 14-го серпня 1873 року в селі Доброгостів Дрогобицького району на Львівщині, у родині отця Миколи народився один із найвизначніших фундаторів українського спорту досовєцької епохи Іван Боберський, ім’я якого носить наш ЛДУФК. Освіту Іван Боберський здобував у Самбірській класичній та Першій Українській академічній ґімназіях, університетські студії – в університетах Львова, Відня та Ґраца. Захопився ідеєю фізичної культури в українському товаристві «Русь»: тут склав іспит на звання «вчителя руханки» у середніх школах...

Детальніше »

«Золотий хет-трик» Вероніки Марченко на чемпіонаті України зі стрільби з лука

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чемпіонат України-2021 

14 серпня 2021 р.

У Черкасах напередодні, 13-го серпня, фінішував чемпіонат України 2021 року зі стрільби з лука, на якому гарний врожай нагород зібрали робінгуди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Підгайній Ганні Михайлівні!

ЮВІЛЯРИ 

13 серпня 2021 р.

Сьогодні, 13-го серпня, свій поважний Ювілей святкує дуже хороша й чуйна та по-справжньому прекрасна Людина з великої літери – Підгайна Ганна Михайлівна – бібліотекар другої категорії бібліотеки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 4-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

12 серпня 2021 р.

У п’ятницю, 13-е серпня, стартує черговий, четвертий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Алла Черкасова: «Заради здійснення своєї мрії я працювала 18 років»

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

11 серпня 2021 р.

Новоспечена бронзова призерка Олімпіади-2020 з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг, випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, повернувшись додому, поділилася емоціями після здійснення своєї мрії.

– Враження від свого виступу на Олімпіаді у мене чудові, адже привезла в Україну довгоочікувану медаль. Якби все вдалося, мала б золоту нагороду...

Детальніше »

Огляд 3-го туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

10 серпня 2021 р.

Із 6-го по 9-е серпня, було зіграно поєдинки третього туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

У Токіо фінішували ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020

ОЛІМПІАДА-2020 

9 серпня 2021 р.

На Національному стадіоні Токіо напередодні, 8-го серпня, відбулася урочиста церемонія закриття ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020, які розпочалися 23-го липня. Урочисту подію зі столиці Японії в прямому ефірі з 14:00 до 16:30 транслював телеканал «UA:Перший».

Детальніше »

Христина Погранична на Іграх-2020 посіла дев’яте місце

ОЛІМПІАДА-2020. Художня гімнастика 

8 серпня 2021 р.

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо, напередодні, відбувся фінал змагань з художньої гімнастики в особистому багатоборстві. Серед десяти фіналісток виступала й студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики нашого вишу Ірина Руда.

Детальніше »

Христина Погранична пробилася у фінал змагань Ігор-2020 з художньої гімнастики

ОЛІМПІАДА-2020. Художня гімнастика 

6 серпня 2021 р.

У Токіо, сьогодні, 6-го серпня, розпочалися змагання зхудожньої гімнастики. В особистому багатоборстві змагається й студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Юлія Коростильова: «Четверте місце Павла – це наближення до олімпійського п’єдесталу» (Відео)

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

6 серпня 2021 р.

Виступ студента ЛДУФК Павла Коростильова на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо прокоментувала його старша сестра, не менш відома спортсменка Юлія Коростильова, яка вищу освіту здобула також у нашому виші.

Детальніше »

Команди Юрія Вірта і Остапа Маркевича у третьому турі УПЛ зіграють на виїзді

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

6 серпня 2021 р.

Упродовж чотирьох днів, з 6-го по 9-е серпня, буде зіграно матчі третього туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

5 серпня 2021 р.

Щомісячне голосування членів виконкому Відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2021 року студента ЛДУФК, заслуженого майстра спорту з стрільби кульової Павла Коростильова.

Детальніше »

Анна Музичук програла матч за «бронзу» Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

4 серпня 2021 р.

Випускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук напередодні, 3-го серпня, у додаткових партіях програла китаянці Тань Чжуньї поєдинок за третє місце Кубка світу з шахів.

Детальніше »

Борчиня Алла Черкасова – бронзова призерка Олімпіади-2020!

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

3 серпня 2021 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Алла Черкасова сьогодні, 3-го серпня, здобула перемогу у сутичці за третє місце і завоювала бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

Детальніше »

Огляд другого туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

3 серпня 2021 р.

Із 30-го липня по 2-е серпня, було зіграно поєдинки другого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Павло Коростильов завершив Ігри-2020 дев’ятим місцем у стрільбі з пістолета з 25 метрів

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

2 серпня 2021 р.

Сьогодні, 2-го серпня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 завершився турнір у стрільбі кульовій. У змаганнях зі стрільби з швидкострільного пістолета з 25-ти метрів студент ЛДУФК Павло Коростильов фінішував у ТОП-10 – посів дев’яте місце.

Детальніше »

Алла Черкасова завтра боротиметься у «бронзовому» фіналі

ОЛІМПІАДА-2020. Боротьба 

2 серпня 2021 р.

На ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, що тривають у столиці Японії Токіо, розпочалися змагання жінок у боротьбі. У ваговій категорії до 68 кг спортивну честь синьо-жовтого прапору захищає випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Алла Черкасова.

Детальніше »

Анна Музичук зіграє у матчі за «бронзу» Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

1 серпня 2021 р.

Зіркова випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук сьогодні, 1-го серпня, у Сочі зіграє проти китаянки Тань Чжуньї першу партію матчу за третє місце Кубка світу з шахів.

Детальніше »

Іван Данча здобув першу перемогу у профі-ринзі. Олександр Гриців – четверту

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

31 липня 2021 р.

Напередодні у Львові, в нічному клубі Малевич відбувся вечір професійного боксу – 1st Boxing Night-Lviv. У ринг виходили й два представники ЛДУФК – магістрант Олександр Гриців та випускник Іван Данча.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів другого туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

30 липня 2021 р.

Поєдинком «Львів» – «Шахтар» сьогодні, 30-го липня, розпочнеться 2-й тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів УПЛ, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Іван Данча та Олександр Гриців сьогодні боксуватимуть на професійному турнірі

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

29 липня 2021 р.

У п’ятницю, 30-го липня, у Львові, в нічному клубі Малевич відбудеться велике боксерське шоу – 1st Boxing Night-Lviv. Початок – о 18:00. Його проводить промоутерська компанія Ukrainian Boxing Promotion – новий проєкт Федерації боксу України на професійній арені. В рамках турніру відбудеться вісім рейтингових та один титульний бій.

Детальніше »

Анна Музичук – у півфіналі Кубка світу та зіграє в Турнірі претенденток на шахову корону

ШАХИ. Кубок світу-2021 

28 липня 2021 р.

У Сочі, де тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок, у турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці півфінальної стадії. У квартеті, що продовжує боротьбу за трофей й українка Анна Музичук – зіркова випускниця ЛДУФК.

Детальніше »

Артура Чолача обрали під 190-м номером драфту НХЛ

ХОКЕЙ. НХЛ 

28 липня 2021 р.

У NHL пройшов традиційний драфт. Під 190-м номером був обраний український захисник Артур Чолач. Студента третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського підписав клуб «Вегас Голден Найтс».

Детальніше »

Ростислав Коваль – учасник Другого освітнього майстер-класу з муковісцидозу (Фото)

27 липня 2021 р.

20-22 липня, доцент кафедри української та іноземних мов нашого Університету Ростислав Коваль працював перекладачем з французької мови на Другому освітньому майстер-класі з муковісцидозу, який проходив у Франківську.

Детальніше »

Огляд першого туру футбольного чемпіонату УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

27 липня 2021 р.

Напередодні було зіграно заключний поєдинок стартового туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Анна Музичук зіграє у чвертьфіналі Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

26 липня 2021 р.

У Сочі тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. У турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці чвертьфінальної стадії. Серед них й єдина українка – зіркова випускниця нашого Університету Анна Музичук.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Конестяпіну Володимиру Григоровичу!

ЮВІЛЯРИ 

25 липня 2021 р.

Сьогодні, 25-го липня, свій 70-літній ювілей відзначає доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, лектор Міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF), автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць – Конестяпін Володимир Григорович, який уже майже півстоліття працює в нашому виші! Щоб тиск був у нормі, ніякого ревматизму і песимізму, аби серце не кололо, а тільки любило, щоб душа не боліла, а тільки раділа!

Детальніше »

Павло Коростильов зупинився за крок до п’єдесталу Олімпіади-2020 в стрільбі з пістолета

ОЛІМПІАДА-2020. Стрільба кульова 

24 липня 2021 р.

У столиці Японії Токіо сьогодні, 24-го липня, розпочався безпосередній розіграш нагород ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020. За крок до «бронзи» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів фінішував студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павло Коростильов.

Детальніше »

У Токіо сьогодні запалає олімпійський вогонь Ігор-2020

ОЛІМПІАДА-2020 

23 липня 2021 р.

Сьогодні пройде офіційна церемонія відкриття XXXII літніх Олімпійських ігор-2020. Урочиста подія в Токіо розпочнеться о 14:00. В Україні старт Ігор-2020 у прямому ефірі з 13:50 до 18:00 транслюватиме телеканал «UA:Перший».

Детальніше »

Матчем ФК «Львів» проти команди Остапа Маркевича сьогодні стартує УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

23 липня 2021 р.

Поєдинком «Львів» – «Маріуполь» сьогодні, 23-го липня, розпочнеться I тур чемпіонату України з футболу за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК, а головними тренерами «Вереса», «Маріуполя» та «Руху» працюють Юрій Вірт, Остап Маркевич та Іван Федик відповідно, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

Детальніше »

Увага: Інформація щодо щеплення вакциною Moderna у Львові

ВАКЦИНАЦІЯ 

22 липня 2021 р.

Шановні співробітники, аспіранти та студенти нашого Університету, у зв’язку з додатковим надходженням вакцини Moderna до Львова, з п’ятниці, 23-го липня, буде збільшено кількість Центрів масової вакцинації, де можна зробити нею щеплення.

Детальніше »

Сестри Музичук пробилися до 1/8 фіналу Кубка світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021

22 липня 2021 р.

У Сочі тривають Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. В турнірі представниць прекрасної статі визначилися учасниці 1/8 фіналу. Серед них й дві українки – зіркові випускниці ЛДУФК – сестри Марія та Анна Музичук, які у поточному світовому рейтингу ФІДЕ займають відповідно шосту і сьому позиції.

Детальніше »

Сесія МОК схвалила зміну олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше – разом»

ОЛІМПІЗМ 

21 липня 2021 р.

Напередодні, 20-го липня, 138-ма сесія МОК на своєму засіданні схвалила зміну олімпійського девізу. Нова версія олімпійського гасла, яке відтепер звучатиме «Швидше, вище, сильніше – разом», визнає об’єднуючу сила спорту та важливість солідарності.

Детальніше »

Розклад виступів олімпійців ЛДУФК на Іграх-2020 у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

20 липня 2021 р.

У п’ятницю, 23-го серпня, в Токіо стартують довгоочікувані, перенесені з минулого року, Ігри ХХХІІ літньої Олімпіади. Як ми вже повідомляли, у складі олімпійської збірної України в столиці Японії змагатимуться й семеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

В Олімпійському селищі Токіо замайорів синьо-жовтий прапор

ОЛІМПІАДА-2020 

19 липня 2021 р.

Українські спортсмени продовжують прибувати до Олімпійського селища Ігор ХХХІІ літньої Олімпіади-2020, які вже у п’ятницю, 23-го серпня, стартують у Токіо, який вдруге в історії прийматиме головні та найпрестижніші спортивні змагання людства.

Детальніше »

П’ятиборці Ольга Клуннікова і Юрій Ковальчук змагалися у фіналі юніорського чемпіонату світу

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 (U-21) 

19 липня 2021 р.

На чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів – UIPM 2021 Pentathlon Junior & Youth World Championships – в Александрії завершилися особисті змагання. У обох фіналах (серед юніорів і дівчат) були й представники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з Днем Тренера!

19 липня 2021 р.

Сьогодні вперше в Україні відзначають нове професійне свято – День Тренера! Рівно чверть століття тому, 19-го липня 1996 року, Україна в американській Атланті вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Детальніше »

Христина Погранична – у ТОП-5 першого етапу Гран-Прі з художньої гімнастики

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Гран-Прі-2021 

18 липня 2021 р.

16-17 липня, в Тель-Авіві відбувся перший етап Гран-Прі сезону 2021 року з художньої гімнастики. П’яте місце посіла студентка I курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Христина Філевич у складі збірної України на Євробаскеті-2021 зіграє проти Росії

БАСКЕТБОЛ 3х3. Євро-2021 

16 липня 2021 р.

Стали відомі суперники жіночої збірної України, в складі якої грає й випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, на груповому етапі фінальної частини чемпіонату Європи 2021 року з баскетболу 3х3.

Детальніше »

МОК змінив олімпійську клятву

МОК 

16 липня 2021 р.

МОК змінив олімпійську клятву, яку на церемонії відкриття ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в столиці Японії Токіо виголосять представники спортсменів, суддів та тренерів. Текст клятви доповнено словами про рівність і боротьбу з дискримінацією. Клятву виголосять не троє людей, як раніше, а шестеро.

Детальніше »

Юрій Ковальчук – чемпіон світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 (U-21) 

15 липня 2021 р.

В Єгипті триває чемпіонат світу 2021 року з сучасного п’ятиборства серед юніорів та юнаків – UIPM 2021 Pentathlon Junior & Youth World Championships. Золоту для України здобув «синьо-жовтий» дует у юніорській естафеті в складі киянина Владислава Чекана та студента II курсу ЛДУФК Юрія Ковальчука.

Детальніше »

Наталія Степанченко – срібний призер змагань з плавання Oceanman у Греції (Відео)

ПЛАВАННЯ 

15 липня 2021 р.

COVID 19 вплинув практично на всі сторони нашого життя та спорт. І якщо професійні змагання повноцінно відновились у 2021 році, то аматорські турніри тільки починають своє повернення. Так, змагання з плавання на відкритій воді, у яких, як правило, беруть участь понад 200 учасників не проводилися довгий час. На дистанції 5 км II місце посіла професорка кафедри педагогіки та психології ЛДУФК, доктор педагогічних наук – Наталія Степанченко.

Детальніше »

Вітання з 60-літтям Борецькому Юрію Романовичу!

ЮВІЛЯРИ 

15 липня 2021 р.

Сьогодні, 15-го липня, свій 60-літній ювілей відзначає завідувач кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, автор / співавтор понад 130 наукових праць та просто дуже добра й порядна Людина – Борецький Юрій Романович! З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Юрію Романовичу! І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас і Ваших рідних й близьких!

Детальніше »

Сестри Музичук розпочинають боротьбу за Кубок світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

14 липня 2021 р.

У Сочі стартували Кубки світу-2021 з шахів серед чоловіків та жінок. Україну на турнірі представляють десять шахістів – четверо чоловіків і шестеро жінок, серед яких й зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Марія та Анна Музичук. У чоловіків у змаганнях беруть участь 206 гравців, у жінок – 103.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

14 липня 2021 р.

3-5 липня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метання і штовхання стадіону СКІФ ЛДУФК відбувся чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юнаків та дівчат вікової категорії U-18.

Детальніше »

У ЛДУФК завершилася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

13 липня 2021 р.

У ЛДУФК завершилася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», що тривала упродовж двох днів – 10-го та 11-го червня. Захід було присвячено 75-річчю заснування нашого Університету. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA). У другий день V Міжнародної конференції «Спорт, освіта, суспільство» відбулися секційні засідання, під час яких було виголошено 19 доповідей наживо та 32 у онлайн форматі.

Детальніше »

Міжнародна мобільність Еразмус+ на кафедрі ФТіЕТ ЛДУФК (Фото)

13 липня 2021 р.

Лектор, пан Густав Войцік з факультету наук про здоров’я / кафедри фізіотерапії Державної вищої школи ім. Папи Римського Івана Павла ІІ у м. Бяла-Підляска взяв участь у Міжнародній мобільності персоналу для викладання в рамках програми Еразмус+: Міжнародна Кредитна мобільність персоналу між країнами програмами та країнами-партнерами (KA 107) з 7-го по 9-е липня. Мета – підвищення професійних компетенцій, підвищення міжкультурної обізнаності та налагодження наукової співпраці.

Детальніше »

Степан Гайдучок «Відбиванка»

НАШІ ВИДАННЯ 

13 липня 2021 р.

Вийшло друком репринтне відтворення книги 1930 року «Відбиванка» Степана Гайдучка. Упорядники – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Володимир Іванович Левків і доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Олегович Сова.

Детальніше »

Олімпійську збірну України провели на Ігри-2020 в Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

12 липня 2021 р.

Національну олімпійську збірну України у форматі телемарафону в прямому ефірі телеканалу «UA:Перший» провели на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. На телемарафоні презентували форму національної команди й поштову марку та конверти до Ігор-2020 в столиці Японії.

Детальніше »

Вітання Ользі Пазичук з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту!

12 липня 2021 р.

Міністерство освіти і науки України наказом №735 від 29-го червня 2021 року затвердило рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями. Колектив Університету щиросердечно вітає Ольгу Олександрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту і бажає здоров’я, щастя та нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

У ЛДУФК розпочалася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 липня 2021 р.

У ЛДУФК розпочалася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», присвячена 75-річчю його заснування. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA). На церемонії урочистого відкриття виступили співголова конференції, президент ESSU професор Мехмет Гюней (університет Газі), співголова конференції – професор Андрій Вовканич та голова оргкомітету – професор Марія Паска.

Детальніше »

Важкоатлети Володимир Галій і Богдан Гоза – абсолютні чемпіони України серед молоді

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

10 липня 2021 р.

У Бахмуті Донецької області сьогодні, 10-го липня, завершується чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка з важкої атлетики. Не з пустими руками повертаються додому й студенти нашого Університету.

Детальніше »

Викладачі кафедри ФТіЕТ ЛДУФК взяли участь в академічній мобільності Еразмус+

СТАЖУВАННЯ 

9 липня 2021 р.

21-25 червня у Вищій державній школі ім. Папи Івана Павла ІІ у м. Біла Подляска (Польща) проходили стажування доцент кафедри ФТіЕТ ЛДУФК Богдан Крук та викладач цієї кафедри, здобувач Наталія Росолянка. Стажування проходило в рамках міжнародної кредитної програми мобільності Еразмус+ (КА 107).

Детальніше »

Юлія Коростильова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками червня

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

9 липня 2021 р.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками червня 2021 року випускницю ЛДУФК Юлію Коростильову.

Детальніше »

Ігри ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо у столичному регіоні пройдуть без глядачів

ОЛІМПІАДА-2020 

9 липня 2021 р.

Змагання ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо у столиці та сусідніх префектурах Тіба, Канагава і Сайтама пройдуть без глядачів. Таке рішення напередодні, 8-го липня, було прийнято під час онлайн-зустрічі оргкомітету Олімпіади-2020.

Детальніше »

Легкоатлет Нікіта Родченков сьогодні стартує на молодіжному Євро-2021

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2021 (U-23) 

8 липня 2021 р.

Cьогодні, 8-го липня, в Таллінні розпочнеться молодіжний чемпіонат Європи-2021 з легкої атлетики. Україну представлятимуть 58 спортсменів – по 29 атлетів і атлеток. Серед них й студент першого курсу ЛДУФК Нікіта Родченков.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Микиті Тетяні Олексіївні!

ЮВІЛЯРИ 

8 липня 2021 р.

Сьогодні, 8-го липня, ювілей відзначає начальник відділу кадрів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Микита Тетяна Олексіївна – чутлива і добра душею Людина, вірна собі та своїм принципам Особистість й, окрім того, красива як зовні, так і внутрішньо Жінка, яка вже понад чверть століття працює у нашому виші. З ювілеєм Вас та многая літа, Тетяно Олексіївно! І нехай Господь береже Вас і Ваших рідних та близьких!

Детальніше »

Семеро представників ЛДУФК змагатимуться на Олімпіаді в Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

7 липня 2021 р.

Сьогодні, 7-го липня, під час засідання Виконкому НОК України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Олімпіаді-2020.

Детальніше »

Вихованка Ірини Рудої Христина Погранична – бронзовий призер Кубку світового виклику

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Кубок світового виклику-2021 

7 липня 2021 р.

У Мінську завершився Кубок світового виклику з художньої гімнастики – FIG World Challenge Cup 2021. Бронзу здобула студентка першого курсу ЛДУФК Христина Погранична, особистим тренером якої є доцент кафедри гімнастики, заслужений тренер України Ірина Руда.

Детальніше »

Вітаємо викладачів ЛДУФК з присвоєнням вченого звання доцента!

6 липня 2021 р.

Міністерство освіти і науки України наказом №735 від 29-го червня 2021 року затвердило рішення вчених рад закладів вищої освіти та наукових установ про присвоєння вченого звання доцента. Приємно, що у даному наказі Міністерства освіти і науки України й шестеро представників нашого Університету.

Детальніше »

Науково-методичний семінар «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у ЗВО»

6 липня 2021 р.

У рамках святкування 75-ї річниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 2-го липня відбувся науково-методичний семінар кафедри української та іноземних мов «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у ЗВО».

Детальніше »

Юрій Ковальчук здобув «бронзу» юніорського Євро-2021 з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2021 

5 липня 2021 р.

У Берні завершився чемпіонат Європи 2021 року з сучасного п’ятиборства серед юніорів. У складі збірної України на континентальному форумі студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук здобув у командних змаганнях бронзову медаль. У підсумку «синьо-жовті» загалом набрали в сумі 4213 очок і на чотири бали випередили чехів, які стали четвертими.

Детальніше »

Юлія Коростильова здобула другу нагороду на етапі Кубка світу в Осієку

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2021 

5 липня 2021 р.

У хорватському місті Осієк у суботу, 3-го липня, завершився етап Кубка світу сезону 2021 року зі стрільби кульової – ISSF World Cup Rifle / Pistol / Shotgun, Croatia 2021, на якому випускниця ЛДУФК Юлія Коростильова здобула дві медалі.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Ільків Оксані Богданівні!

ЮВІЛЯРИ 

4 липня 2021 р.

Сьогодні, 4-го липня 2021 року, свій ювілей відзначає старший лаборант і за сумісництвом викладач кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а головне, добра, чуйна та по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка – Ільків Оксана Богданівна – автор чотирьох наукових та навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту зі спортивної ходьби, яка вже понад тридцять років працює у нашому виші.

Детальніше »

Завтра на стадіоні СКІФ стартує юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (Відео)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-18) 

2 липня 2021 р.

3-5 липня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метання і штовхання стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. Черемшини, 17) триватиме чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юнаків вікової категорії U-18.

Детальніше »

Вперше у ЛДУФК відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктор філософії (Фото)

2 липня 2021 р.

У середу, 30-го червня 2021 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася безпрецедентна подія – перші захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в оновленому рейтингу ФІФА займає 31-е місце

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

2 липня 2021 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, в складі якої грає магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик, посідає 31-у позицію.

Детальніше »

15 легкоатлетів ЛДУФК виступили на юніорському чемпіонаті України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

2 липня 2021 р.

Упродовж двох днів, 29-го і 30-го червня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків і метань стадіону «Авангард» у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики 2021 року серед юніорів. Збірна Львівської області у загальнокомандному заліку, набравши 399 очок, посіла 12-е місце. У складі збірної команди Львівщини на звітних змаганнях виступали 15 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – асоційовані члени УАРМБО

2 липня 2021 р.

Дванадцять науково-педагогічних працівників кафедри економіки та менеджменту нашого Університету стали асоційованими членами Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО). Це платформа для професійної комунікації та підвищення кваліфікації викладачів і адміністраторів університетів, співробітників наукових установ, впровадження результатів наукових досліджень.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК продовжено дію карантину до 31-го серпня 2021 року

1 липня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського дію карантину продовжено по 31-ше серпня 2021 року.

Детальніше »

Артур Чолач гратиме в Канадській хокейній лізі

ХОКЕЙ 

1 липня 2021 р.

Напередодні, 30-го червня, відбувся імпорт-драфт Канадської хокейної ліги (CHL), на якому клуби вибирали іноземних гравців. У першій десятці був вибраний один український хокеїст – студент III курсу ЛДУФК Артур Чолач.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Гошовській Ларисі Миколаївні!

ЮВІЛЯРИ 

30 червня 2021 р.

Сьогодні, 30-го червня, поважний Ювілей відзначає ще донедавна старший викладач кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а нині фахівець першої категорії відділу міжнародних зв’язків, автор / співавтор понад 50 наукових та методичних праць, а головне, добра, чуйна Людина з великої літери та прекрасна Жінка – Гошовська Лариса Миколаївна, яка вже понад 45 років працює у нашому виші.

Детальніше »

Андрій Сова – учасник ХІІІ краєзнавчої конференції у Бродах (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

30 червня 2021 р.

У Бродах, 25-го червня, відбулася ХІІІ краєзнавча конференція «Брідщина – край на межі Галичини й Волині», на якій з доповіддю виступив доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, доктор історичних наук Андрій Сова.

Детальніше »

Юлія Коростильова – бронзовий призер Кубка світу зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Кубок світу-2021 

29 червня 2021 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Коростильова (на фото – справа), змагаючись у вирішальній стадії турніру, виборола бронзову медаль на етапі Кубка світу зі стрільби кульової, що в ці дні триває у хорватському місті Осієк. Зазначимо, що це перша особиста нагорода спортсменки на Кубках світу.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти ЛДУФК.

Детальніше »

Он-лайн презентація для аспірантів ЛДУФК

29 червня 2021 р.

У п’ятницю, 25-го червня, відбулася перша із запланованої серії он-лайн презентацій для аспірантів нашого Університету, до участі у яких залучатимуться відомі зарубіжні вчені та практики з фізичного виховання, спорту і фізичної терапії.

Детальніше »

Орися Дем’янюк – чемпіонка Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з бігу на 1500 м

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат ABAF-2021 

29 червня 2021 р.

У місті Нові-Пазар (Сербія) завершився чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) 2021 року. Серед учасників звітних змагань була і випускниця нашого Університету Орися Дем’янюк. Вихованка Буської ДЮСШ, що нині тренується під керівництвом знаного львівського фахівця Віталія Тарнакіна, який вищу освіту також здобув у стінах нашого Університету, перемогла на своїй улюбленій дистанції з часом 4 хвилини 19,77 секунди.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Середня освіта (фізична культура)» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Середня освіта (фізична культура)» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Відкрита дистанційна зустріч з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична терапія, ерготерапія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОФІЦІЙНО 

29 червня 2021 р.

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертною групою щодо акредитації освітньо-наукової програми «Фізична терапія, ерготерапія» третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Зайдель Тетяні Василівні!

ЮВІЛЯРИ 

29 червня 2021 р.

Сьогодні, 29-го червня, ювілей відзначає старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавста ЛДУФК, акомпаніатор вищої категорії кафедри гімнастики, автор семи друкованих праць, а головне, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Зайдель Тетяна Василівна, яка вже майже два десятки років працює у нашому виші.

Детальніше »

Вітання з 25-ю річницею Дня Конституції України!

28 червня 2021 р.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського щиро вітає усіх громадян України з Днем Конституції! Основний Закон нашої держави, гарантуючи загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни планети.

Детальніше »

Запрошуємо на науково-методичний семінар кафедри української та іноземних мов

27 червня 2021 р.

2-го липня 2021 року в рамках відзначення 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у приміщенні залу ЛФК, що знаходиться у нашому місті по вул. Дудаєва, 8, відбудеться науково-методичний семінар «Інновації у навчанні і викладанні української та іноземних мов у закладах вищої освіти».

Початок – 10:00

Запрошуємо всіх бажаючих!

Детальніше »

ЛДУФК отримав сертифікат про акредитацію ОПП «Менеджмент»

ОФІЦІЙНО 

26 червня 2021 р.

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості освіти 11-го червня поточного року було ухвалено рішення про акредитацію у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського освітньо-професійної програми «Менеджмент».

Детальніше »

ЛДУФК отримав сертифікат про акредитацію ОПП «Готельно-ресторанна справа»

ОФІЦІЙНО 

25 червня 2021 р.

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості освіти 22 червня 2021 року ухвалено рішення про акредитацію у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше »

VII Всеукраїнська літня школа «АІРо–2021»

25 червня 2021 р.

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 №632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України.

Детальніше »

На вихідні сестри Музичук проведуть у Львові сеанс одночасної гри

ШАХИ 

25 червня 2021 р.

26-го і 27-го червня випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, екс-чемпіонки світу з шахів сестри Анна і Марія Музичук проведуть у Львові сеанс одночасної гри на 12-ти дошках для гостей фестивалю Leopolis Jazz Fest. Придбати квиток можна за посиланням – leopolisjazz.com/ua/tickets.

Детальніше »

Державний іспит на кафедрі хореографії та мистецтвознавства

24 червня 2021 р.

Упродовж двох днів, 22-го і 23-го червня, відбувся державний комплексний іспит студентів четвертого курсу факультету педагогічної освіти Спеціальності 024 Хореографія Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Сьогодні стартує Відкрита першість академії шахів ЛДУФК

24 червня 2021 р.

24-го червня 2021 року в готелі-ресторані «Акваріус» (Брюховичі, вул. Антона Макаренка, 6) відбудеться Відкрита першість академії шахів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Троє веслярів ЛДУФК змагатимуться на молодіжному Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 (U-23) 

23 червня 2021 р.

З 24-го по 27-е червня, польське місто Познань прийматиме чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное (спринт) серед юніорів та молоді до 23 років. Україну на цих змаганнях представлятимуть 40 спортсменів, серед яких й троє представників нашого Університету.

Детальніше »

Золотий «хет-трик» легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

23 червня 2021 р.

З 18-го по 20-е червня, на бігових доріжках та в секторах для стрибків і метань стадіону «Авангард» у Луцьку тривав чемпіонат України 2021 року з легкої атлетики. Збірна команда Львівської області, в складі якої виступала велика група студентів та випускників кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (завідувач – доцент Ярослав Свищ), у загальнокомандному заліку, набравши 1513 очок, посіла шосте місце.

Детальніше »

Вітання з нагоди Міжнародного Олімпійського дня!

ОЛІМПІЗМ 

23 червня 2021 р.

Найщиріші привітання колективу ЛДУФК з нагоди 127-ї річниці заснування МОК та 73-ї річниці проведення Олімпійського дня! Вітаємо кожного олімпійця, кожного шанувальника спорту, кожного українця, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, кожного, хто живе за олімпійськими ідеалами.

Детальніше »

Ксенія Пантєлєєва – чемпіонка України з фехтування на шпагах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

22 червня 2021 р.

21-го червня, в Києві стартував чемпіонат України-2021 з фехтування на шпагах. Першими медалі на доріжках столичного спорткомплексу ЦСКА ЗСУ розіграли жінки в особистій першості. Загалом за нагороди боролися 57 шпажисток, а перемогла випускниця ЛДУФК Ксенія Пантєлєєва. Фінал видався напрочуд видовищним, а інтрига, як і годиться, коли на кону стоїть золота медаль, зберігалася до самого завершення дуелі.

Детальніше »

Іспит магістрантів на кафедрі хореографії та мистецтвознавства

22 червня 2021 р.

Сьогодні, 22-го червня, відбувся іспит у студентів 51-Х ФПО кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого Університету з дисципліни «Методика роботи в професійному танцювальному колективі», яку викладає доцент, заслужений працівник культури України Валентина Вартовник.

Детальніше »

Результати голосування Вченої ради ЛДУФК імені І. Боберського

ОФІЦІЙНО 

22 червня 2021 р.

У вівторок, 22-го червня 2021 року, в онлайн-режимі відбулася Вчена рада нашого Університету, упродовж якої відбулося голосування на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та присвоєння вченого звання доцента.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» вдесяте вибороли Кубок України (Фото)

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2021 

21 червня 2021 р.

18-20 червня відбувся розіграш Кубку України 2021 року з водного поло серед чоловіків. Серед команд, що виборювали почесний трофей, безальтернативним фаворитом було львівське «Динамо», у складі якого переважно грають студенти та випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Вовканичу Любомиру Степановичу!

ЮВІЛЯРИ 

19 червня 2021 р.

Сьогодні, 19-го червня, свій 50-літній ювілей відзначає завідувач кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук, автор / співавтор понад 200 наукових і навчально-методичних праць, доцент Вовканич Любомир Степанович, який уже понад два десятиліття працює в нашому виші! Щастя і здоров’я Вам та многая літа, шановний Любомире Степановичу, у Ваш ювілейний день народження!

Детальніше »

Зустріч керівництва ЛДУФК з рекордсменом світу, важкоатлетом Богданом Гозою

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

18 червня 2021 р.

Новоспечений чемпіон та рекордсмен світу з важкої атлетики серед юніорів, студент другого курсу ЛДУФК Богдан Гоза зустрівся з керівництвом рідного вишу – ректором нашого Університету Євгеном Приступою, першим проректором Федором Музикою та проректором з адміністративно-господарської роботи Іриною Оленич.

Детальніше »

«Теорія і методика спортивної стрільби з гвинтівки»

НАШІ ВИДАННЯ 

18 червня 2021 р.

Вийшов друком навчальний посібник «Теорія і методика спортивної стрільби з гвинтівки». Автори – професор, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Богдан Виноградський і викладач цієї ж кафедри Андрій Демічковський.

Детальніше »

У Львові сьогодні стартує Кубок України з водного поло

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2021 

18 червня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 18-го по 20-е червня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА відбудеться розіграш Кубку України 2021 року з водного поло. Серед восьми команд, що виборюватимуть почесний трофей й львівське «Динамо», у складі якого переважно грають студенти та випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Збірна важкоатлетів ЛДУФК – третя на Всеукраїнській Універсіаді-2021 (Фото)

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Універсіада-2021 

17 червня 2021 р.

У Хмельницькому завершилися чемпіонат України 2021 року та XVI літня Всеукраїнська Універсіада-2021 з важкої атлетики. На обох змаганнях успішно виступили студенти та випускники кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) ЛДУФК. Зокрема, у загальнокомандному заліку турніру з важкої атлетики XVI літньої Всеукраїнської Універсіади-2021, що тривав упродовж шести днів, збірна нашого Університету серед 33-х закладів вищої освіти країни, набравши 936 очок, посіла третє місце.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ встановлено рекорд України з естафетного марафонського бігу (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

17 червня 2021 р.

У вівторок, 15-го червня, вперше в Україні львівський клуб шанувальників бігу «Шипшина» (у кількості 42 атлетів) на доріжках стадіону СКІФ нашого вишу встановив рекорд з естафетного марафонського бігу. Забіг відбувся в рамках святкування 75-річчя ЛДУФК.

Детальніше »

Олександр Чижевський: «Збірна України обов’язково гратиме у плей-оф Євро»

16 червня 2021 р.

Один з легендарних випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Чижевський, який два останні роки очолює клуб Першої ліги «Агробізнес», підвів підсумки виступу своїх підопічних у сезоні-2020/2021 та повідомив про кадрові зміни у складі команди.

Детальніше »

Сестри Марія і Анна Музичук зіграють на Кубку світу з шахів

ШАХИ. Кубок світу-2021 

15 червня 2021 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оголосила список учасниць жіночого Кубка світу. За почесний трофей змагатимуться й дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Музичук.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко – четвертий на третьому етапі «Діамантової ліги»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. «Діамантова ліга»-2021 

14 червня 2021 р.

У Флоренції відбувся III етап сезону-2021 «Діамантової ліги». У секторі для стрибків у висоту змагався випускник ЛДУФК Андрій Проценко. У підсумковому протоколі він посів четверте місце.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта виграв «золото» Першої ліги та путівку в УПЛ (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

14 червня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, у суботу, 12-го червня, було зіграно матчі 30-го, заключного туру.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ встановлять рекорд України з естафетного марафонського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

13 червня 2021 р.

Вперше в Україні львівський клуб шанувальників бігу «Шипшина» номіновано на рекорд України з естафетного марафонського бігу. Його, 15-го червня, встановлять 42 бігуни клубу на стадіоні СКІФ ЛДУФК.

Детальніше »

Шахову школу «Три Королі» у Винниках відкрито! (Фото, відео)

12 червня 2021 р.

6-го червня 2021 року, в дитячій бібліотеці-філії №35 м. Винники відбулося відкриття школи шахів «Три Королі», на яку запрошує ГО «Центр виховання національної еліти». Розважальна програма була доволі насиченою. Діти відгадували шахові загадки, грали в ігри, танцювали з величезними шаховими фігурами.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдером. Роман Хім’як: «Для якісних змін у спорті потрібно терпіння та сміливість приймати непопулярні рішення»

11 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася зустріч гарантів освітніх програм ЛДУФК та аспірантів зі стейкхолдером – начальником управління молоді і спорту Львівської ОДА Романом Хім’яком.

Детальніше »

Всеукраїнська конференція «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 червня 2021 р.

У рамках святкування 75-річчя нашого Університету, 26-го травня на платформі Zoom у нашому виші відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів в рамках святкування 75-ліття ЛДУФК «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика».

Детальніше »

«Золотий хет-трик» снайперів ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2021

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Універсіада-2021 

10 червня 2021 р.

У Львові, на НТБ літніх видів спорту Міністерства оборони України, у спортивно-стрілецькому комплексі, упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е червня, відбулися змагання зі стрільби кульової за програмою XVI літньої Універсіади України-2021.

Детальніше »

У ЛДУФК вперше проведено пілотний ОСКІ

10 червня 2021 р.

Упродовж двох днів, 3-го і 4-го червня, відповідно до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у спортивному манежі комплексної навчально-спортивної бази стадіону СКІФ (вулиця Черемшини, 17) вперше проведено пілотний об’єктивно структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ).

Детальніше »

Анастасія Матвійок – срібний призер молодіжної першості України зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-23) 

10 червня 2021 р.

8-9 червня, в Бахмуті проходив чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років. Збірна Львівської області завоювала 11 медалей і посіла 12-е місце у командному заліку. У складі нашої команди було й дев’ять студентів ЛДУФК. Четвертокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок (на фото вище – справа), підкоривши планку на висоті 175 см, посіла друге місце та завоювала срібну медаль в секторі для стрибків у висоту.

Детальніше »

Алла Черкасова завтра змагатиметься на Poland Open-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА 

10 червня 2021 р.

Національна жіноча збірна України з вільної боротьби 10-11 червня виступить на потужному рейтинговому турнірі у Варшаві – Poland Open-2021. Змагатиметься у столиці Польщі й випускниця ЛДУФК Алла Черкасова. Суперницями чемпіонки світу-2018 будуть 16 атлеток, серед яких й українка Аліна Бережна – головна конкурентка в боротьбі за місце у національній команді, яка захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 у столиці Японії Токіо.

Детальніше »

П’ятиборці Валерія Пермикіна і Павло Зведенюк стартують на чемпіонаті світу у Каїрі

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат світу-2021 

9 червня 2021 р.

У Каїрі сьогодні стартує чемпіонат світу 2021 з сучасного п’ятиборства. У складі збірної України на форумі лицарів п’яти якостей змагатимуться й двоє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

«Історія української культури» для студентів І курсу

НАШІ ВИДАННЯ 

9 червня 2021 р.

Вийшли друком методичні вказівки з навчальної дисципліни підготовки бакалаврів «Історія української культури» для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія та ерготерапія», спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» і спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

8 червня 2021 р.

У Познані завершився чемпіонат Європи 2021 року з веслування на байдарках і каное. Збірна України здобула на континентальному форумі вісім нагород – по два «золота» і «срібла» та чотири «бронзи».

Детальніше »

Курси підвищення кваліфікації фахівців з фізичного виховання шкіл та садочків

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

8 червня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури в період з 12-го травня по 2-е червня проведено курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти.

Детальніше »

Відкриті залікові заняття хореографів ЛДУФК

8 червня 2021 р.

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) відбулися відкриті залікові заняття, на яких студенти показували свої знання та вміння, набуті протягом навчання.

Детальніше »

Олександр Петрів – срібний призер Євро-2021 з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат Європи з кульової та стендової стрільби. «Срібло» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів завоювали українці Максим Городинець, Володимир Пастернак та випускник ЛДУФК Олександр Петрів.

Детальніше »

Георгій Іваницький – срібний призер Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

7 червня 2021 р.

Напередодні, 6-го червня, у турецькій Антальї завершився чемпіонат Європи-2021 зі стрільби з лука. У складі чоловічої збірної України командне «срібло» виборов випускник ЛДУФК Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академія фізичного виховання і спорту в Гданську привітала ЛДУФК з 75-літтям

НАШ ЮВІЛЕЙ 

7 червня 2021 р.

Ректор і сенат Академії фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецкего в Гданську від імені спільноти навчального закладу привітали наш Університет із 75-літнім ювілеєм. «Висловлюємо шановному навчальному закладу найсердечніші привітання та бажаємо чудових наукових результатів, талановитої й працьовитої молоді, а також достатку в академічному господарстві, щоб Ваш Університет міг відповідати складним викликам сьогодення», – йдеться у привітанні.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники XV Міжнародної наукової конференції «Society. Integration. Education»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

6 червня 2021 р.

28-29 травня, представники нашого Університету взяли участь у роботі XV Міжнародної наукової конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта» / «Society. Integration. Education» (SIE-2021).

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко виступить на чемпіонаті світу з дзюдо в Будапешті

ДЗЮДО. Чемпіонат світу-2021 

5 червня 2021 р.

У неділю, 6-го червня, в Будапешті розпочнеться чемпіонат світу 2021 року з дзюдо. У складі збірної України за нагороди світового форуму боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко. Тренерський штаб збірної України з дзюдо назвав склад національної команди на чемпіонат світу-2021, який пройде в Будапешті (Угорщина) з 6-го по 13-е червня.

Детальніше »

Вийшов у світ Посібник з історії України професора Олега Полянського та доцента Руслани Труби

НОВІ ВИДАННЯ 

4 червня 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний Посібник з історії України завідувача кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, професора Олега Полянського та доцента кафедри Руслани Труби (Полянський О.А., Труба Р.І. Історія України: навчально-методичний посібник. – Львів: Растр-7, 2021. – 196 с.). Тут враховано новітні методики викладання курсу й специфіку дистанційного навчання. Максимально повне змістове наповнення сприяє всебічному вивченню студентами однієї з головних гуманітарних дисциплін.

Детальніше »

Анна Петрик зіграє за збірну України з футболу в матчі проти Японії

ФУТБОЛ 

4 червня 2021 р.

Головний тренер жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко оприлюднила список гравців, викликаних на навчально-тренувальний збір для підготовки до товариського матчу з національної командою Японії. До табору «синьо-жовтих» запрошено й магістрантку ЛДУФК Анну Петрик.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Оксану Борис

4 червня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою керівника редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Борис Оксану Ярославівну. Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Оксану Ярославівну та бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових творчих звершень й успіхів у трудовій діяльності!

Детальніше »

Юлія Коростильова і Олександр Петрів – чемпіони Європи зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

В Осієку триває чемпіонат Європи-2021 з кульової та стендової стрільби. Напередодні, 2-го червня, «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів – випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Марія Музичук – cрібний призер етапу шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

3 червня 2021 р.

У Гібралтарі напередодні завершився четвертий, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць були і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Боксери Іван Данча і Назар Куротчин у рамках #OlympicLab навчали дітей навичок лідерства

БОКС 

3 червня 2021 р.

Простір парку «Піскові озера» у Львові 1-го червня запалили драйвом та енергією випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, знані боксери Іван Данча та Назар Куротчин разом із юними відвідувачами Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова. Адже саме там відбувався захід #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Детальніше »

Квартет веслярів ЛДУФК змагатиметься на Євро-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Євро-2021 

3 червня 2021 р.

Сьогодні у Познані стартує чемпіонат Європи-2021 з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України боротьбу за нагороди розпочинають й четверо представників нашого Університету.

Детальніше »

Георгій Іваницький і Вероніка Марченко стартували на Євро-2021 з стрільби з лука

CТРІЛЬБА З ЛУКА. Євро-2021 

2 червня 2021 р.

Напередодні, у турецькій Антальї розпочався чемпіонат Європи зі стрільби з лука. У складі збірної України змагаються й двоє титулованих випускників нашого вишу – Вероніка Марченко та Георгій Іваницький.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за участю польських фахівців (Фото, відео)

2 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок» за програмою «RITA – Зміни в регіоні».

Детальніше »

Марія Музичук втратила шанси виграти етап шахового Гран-Прі ФІДЕ у Гібралтарі

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

1 червня 2021 р.

Добігає завершення IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники IV українсько-польської наукової конференції «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

1 червня 2021 р.

У режимі он-лайн відбулася IV Міжнародна українсько-польська наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою», одним зі співорганізаторів якої був наш Університет.

Детальніше »

Повний комплект нагород бігунів ЛДУФК на чемпіонаті України з гірського бігу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

1 червня 2021 р.

Завершився чемпіонат України 2021 року з гірського бігу (вгору-вниз), на якому успішно виступили представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. В активі наших бігунів повний комплект медалей.

Детальніше »

У ЛДУФК пройшли курси TOECS для суддів з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

31 травня 2021 р.

На базі кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), пройшли суддівські курси TOECS першого рівня.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза – cрібний призер юніорського чемпіонату світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

31 травня 2021 р.

У столиці Узбекистану Ташкенті, де сьогодні, 31-го травня, завершується чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, напередодні срібну медаль у сумі двоєборства здобув студент ЛДУФК Богдан Гоза. 19-річний другокурсник кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Богдан Гоза на світовому форумі в далекому Ташкенті представляв нашу країну у ваговій категорії до 109 кг.

Детальніше »

У Львові нагородили переможців Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

31 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського за участю знаменитих спортсменів, митців та науковців відбувся фінальний акорд VI творчого конкурсу «Олімпійська писанка».

Детальніше »

У Львові відбулася ІV наукова конференція «Українська тіловиховна традиція» (Фото)

КОНФЕРЕНЦІЇ 

30 травня 2021 р.

19-20 травня, комісією тіловиховання і спорту ім. І. Боберського НТШ, кафедрою олімпійської освіти ЛДУФК, Музеєм визвольної боротьби України та музейним відділом Львівського обласного Будинку учителя проведено ІV наукову конференцію «Українська тіловиховна традиція».

Детальніше »

Ярослав Давидчук – чемпіон Євро-2021 з самбо

САМБО. Євро-2021 

30 травня 2021 р.

З 26-го по 29-е травня в місті Лімасол на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи-2021 з боротьби самбо. На килимі арени Spiros Kyprianon за нагороди континентального форуму змагалися понад 500 спортсменів з 20-ти країн. Серед них і студент четвертого курсу нашого Університету Ярослав Давидчук.

Детальніше »

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 не здобула ліцензію на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

29 травня 2021 р.

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 завершила свій виступ в олімпійській кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо, що проходить в австрійському Граці. У складі «синьо-жовтих» грала й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв «бронзу» на етапі Діамантової ліги в Досі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Діамантова ліга-2021 

29 травня 2021 р.

Напередодні, 28-го травня, в Досі (Катар) відбувся другий етап легкоатлетичної Діамантової ліги сезону-2021. В секторі для стрибків у висоту змагався випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко. Випускник кафедри легкої атлетики нашого вишу підкорив планку на висоті 227 см.

Детальніше »

Марія Музичук лідирує на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

28 травня 2021 р.

У Гібралтарі триває IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці ЛДУФК – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти. На екваторі турніру Марія очолює турнірну таблицю, Анна – на сьомій позиції.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Заневському Ігорю Пилиповичу!

ЮВІЛЯРИ 

28 травня 2021 р.

Сьогодні, 28-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає завідувач кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор, доктор технічних наук, автор / співавтор понад 250 наукових та навчально-методичних праць та просто дуже хороша й порядна Людина – Заневський Ігор Пилипович, який уже 39 років працює у нашому виші! Бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я і довголіття, любові від рідних та сімейного затишку й поваги від усіх, хто Вас оточує.

Детальніше »

Христина Філевич грає у складі збірної України з баскетболу 3х3 у відборі на Олімпіаду-2020

БАСКЕТБОЛ 3Х3. Олімпіада-2020 

27 травня 2021 р.

У Граці напередодні стартував турнір з баскетболу 3х3 у рамках олімпійської кваліфікації до Ігор-2020 в Токіо. У складі жіночої збірної України грає й випускниця ЛДУФК Христина Філевич. 28-го травня, наша збірна проведе два заключних матчі групового раунду, в яких протистоятиме командам Японії та Ірану.

Детальніше »

ВІДЕОФАКТ: На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків

27 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Упродовж чотирьох днів змагалися збірні 25-ти областей та столиці України.

Детальніше »

Олена Мартинюк – Заслужений діяч естрадного мистецтва України

27 травня 2021 р.

На підставі Рішення Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», викладачці кафедри хореографії і мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені В’ячеславівні Мартинюк присвоєно почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Детальніше »

Круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів»

27 травня 2021 р.

У рамках відзначення 75-річного ювілею ЛДУФК, кафедра гуманітарних дисциплін 25-го травня провела круглий стіл «Валентин Мороз – історик, дисидент, громадсько-політичний діяч у світлі спогадів». За матеріалами круглого столу готується до друку тематичний збірник матеріалів, який планується видати, як шостий випуск кафедрального збірника «Гуманітарні дисципліни у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів».

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону у спринті

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

26 травня 2021 р.

У Києві відбувся чемпіонат України 2021 року з триатлону на спринтерській дистанції. У змаганнях серед жінок золоту медаль та чемпіонський титул виборола випускниця магістратури ЛДУФК Софія Прийма. Змагання складалися із плавального сегменту на 750 м, велогонки на 20 км і бігу на 5 км.

Детальніше »

Юлія Коростильова – чемпіонка Європи з стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА. Євро-2021 

26 травня 2021 р.

В хорватському місті Осієк триває чемпіонат Європи з стрільби кульової та стрільби стендової. Напередодні золоту медаль континентального форуму здобула випускниця ЛДУФК Юлія Коростильова.

Детальніше »

Сестри Музичук стартували на заключному етапі шахового Гран-Прі ФІДЕ

ШАХИ. Гран-Прі ФІДЕ-20/21 

26 травня 2021 р.

У Гібралтарі розпочався IV, заключний етап жіночого Гран-Прі ФІДЕ з шахів. Серед його учасниць і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – сестри Анна і Марія Музичук, які вже понад десять років входять до світової еліти.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться круглий стіл «Силіконова долина менеджменту»

КРУГЛИЙ СТІЛ 

25 травня 2021 р.

У рамках святкування 75-ліття Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кафедра економіки та менеджменту у четвер, 27-го травня, проводить круглий стіл «Силіконова долина менеджменту».

Початок круглого столу – о 10:00, реєстрація учасників – 09:30.

Модератор – завідувач кафедри економіки та менеджменту, професор Наталія Павленчик.

Детальніше »

Віртуальна екскурсія «Туристична Україна» присвячена 75-літтю ЛДУФК

ТУРИЗМ 

25 травня 2021 р.

У понеділок, 24-го травня, в межах програми заходів присвячених 75-літтю ЛДУФК у актовій залі головного корпусу нашого вишу відбулася демонстрація туристичного фільму, підготованого кафедрою туризму (завідувач – професор Андрій Голод).

Детальніше »

Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», завершився Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Переможцями звітних змагань стали й двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Орися Дем’янюк-Мочульська, яка фінішувала першою в бігу на дистанції 1500 м з результатом 4 хвилини 17,78 секунди та Роман Ростикус – найкращий час в бігу на 3000 м з перешкодами – 8 хвилин 51,32 секунди. Вітаємо наших спортсменів!

Детальніше »

Медальний врожай студентів ЛДУФК на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат України-2021 

25 травня 2021 р.

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить цими днями у місті Коломия Івано-Франківської області збірна команда ЛДУФК вкотре продемонструвала чудові індивідуальні результати.

Детальніше »

Опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК про якість викладання дисциплін

25 травня 2021 р.

У відповідності до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності ЛДУФК, Комісія з моніторингу якості освіти нашого вишу проводить опитування здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів усіх спеціальностей щодо якості викладання дисциплін.

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за програмою RITA – Зміни в регіоні (Відео)

RITA 

25 травня 2021 р.

26-го травня у ЛДУФК відбудеться Академічний день боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні.

Детальніше »

На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2021 (U-20) 

24 травня 2021 р.

На стадіоні СКІФ ЛДУФК відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів вікової категорії U-20, у якому змагалися збірні 25-ти областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – 444 атлети. Збірна команда Львівської області, в складі якої виступали й студенти кафедри легкої атлетики нашого вишу, посіла 11-е місце.

Детальніше »

Катерина Крива – бронзовий призер чемпіонату Європи з карате

КАРАТЕ. Євро-2021 

24 травня 2021 р.

У хорватському місті Пореч напередодні, 23-го травня, фінішував 56-й чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Збірна Україні здобула золоту, срібну та дві бронзові медалі, одну з яких виборола випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Крива. За нагороди континентального форуму каратистів Євро-2021, який пройшов у спорткомплексі Žatika Sport Centre, боролися 513 спортсменів з 47-ми країн Старого Світу.

Детальніше »

Шедеври Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

24 травня 2021 р.

Упродовж чотирьох місяців тривав марафон Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021». Епіцентром події став Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, куди звідусіль привозили цікаві роботи, виконані в найоригінальніших матеріалах і техніках.

Детальніше »

У ЛДУФК змагалися в прем’єрному SportArtQuest (Фото)

22 травня 2021 р.

В ювілейний День вишиванки Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського став епіцентром змагально-мистецької діяльності, оскільки пів сотні молоді з різних куточків України взяли участь у прем’єрному SportArtQuest.

Детальніше »

Увага! 24-го травня розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти

ОФІЦІЙНО 

22 травня 2021 р.

Згідно інформації МОЗ України, із 24-го травня 2021 року, розпочнеться вакцинація працівників сфери освіти. Керівникам структурних підрозділів ЛДУФК необхідно ТЕРМІНОВО подати УТОЧНЕНІ СПИСКИ бажаючих провакцинуватися.

Детальніше »

Віталій Радевич і Роман Кордоба – чемпіони України з футзалу

ФУТЗАЛ. Екстра-ліга-20/21 

21 травня 2021 р.

Завершився чемпіонат України з футзалу сезону-2020/2021 серед клубів Екстра-ліги. Золоті медалі виборов «Ураган». Вагомий внесок у тріумф прикарпатців зробили й Віталій Радевич та Роман Кордоба – відповідно магістрант та випускник ЛДУФК.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза виступить у Ташкенті на юніорському чемпіонаті світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2021 (U-20) 

21 травня 2021 р.

З 21-го по 31-е травня в столиці Узбекистану Ташкенті відбудеться чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Нагороди світового форуму виборюватиме й студент ЛДУФК Богдан Гоза.

Детальніше »

Анна Петрик – чемпіонка України з футболу

ФУТБОЛ. Жіноча Вища ліга-20/21 

20 травня 2021 р.

Обігравши «Ладомир», ЖФК «Житлобуд-1» достроково виграв золоті медалі чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Свій внесок у звитягу клубу зі столиці Слобожанщини зробила й магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик.

Детальніше »

Стадіон СКІФ приймає командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів і юнаків

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Першість України-2021 

20 травня 2021 р.

Упродовж п’яти днів, з 20-го по 24-те травня, стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця М. Черемшини,17) прийматиме командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Загалом боротьбу за медалі вестимуть близько 900 спортсменів.

Детальніше »

Марія Паска – у «ТОП-100 успішних жінок Львівщини»

19 травня 2021 р.

У понеділок, 17-го травня 2021 року, відбулась урочиста церемонія нагородження відповідно регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини», на якій поважні львів’яни зібрались, щоб подякувати жінкам, які творять добро заради суспільства!

Детальніше »

Роман Гладиш пробився у ТОП-5 етапу Кубка світу з велотреку в Гонконзі

ВЕЛОТРЕК. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Гонконзі відбувся перший етап Кубка світу 2021 року з велоперегонів – UCI Track Cycling Nations Cup 2021. У складі національної збірної України на звітних змаганнях виступав і аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Гладиш (науковий керівник – професор Богдан Виноградський).

Детальніше »

Юрій Ковальчук – дворазовий чемпіон України з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Чемпіонат України-2021 

19 травня 2021 р.

У Києві завершився Відкритий чемпіонат України 2021 року з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді та юніорів. Мультимедалістом змагань, що тривали упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е травня, став студент нашого Університету Юрій Ковальчук, який здобув шість нагород.

Детальніше »

Нарада стейкхолдерів

19 травня 2021 р.

12-го травня 2021 року на платформі Zoom відбулася чергова нарада зі стейкхолдерами про систему підготовки докторів філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Було обговорено низку питань, які стосувалися системи підготовки докторів філософіїзі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес – бронзовий призер першого етапу Кубка світу-2021

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2021 

19 травня 2021 р.

У Сегеді, з 14-го по 16-е травня, тривав перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное (спринт) – 2021 ICF Canoe Sprint World Cup. Випускник ЛДУФК Віталій Вергелес (на фото – справа) на звітних змаганнях став бронзовим призером.

Детальніше »

«Галичанка» двома перемогами завершила чемпіонат гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

18 травня 2021 р.

Завершився заключний тур фінальної частини жіночої Суперліги. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, уже в статусі семиразової чемпіонки, завершила турнір переконливими перемогами.

Детальніше »

Спорт і мистецтво: у Львові легендарні спортсмени нагородять переможців VI конкурсу «Олімпійська писанка – 2021»

18 травня 2021 р.

У четвер, 20-го травня 2021 року, в культурній столиці України відбудеться подія, на яку з’їдуться молоді митці з чотирьох областей. В актовій залі ЛДУФК (вул. Костюшка, 11) готують фінальний акорд – урочистість з нагоди підсумків шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Початок – 12:00. Зазначимо, що учасниками цьогорічного конкурсу були молоді митці з шести областей України, які підготували понад 200 робіт, більшість з яких – справжні шедеври. У церемонії візьмуть участь зіркові гості.

Детальніше »

Троє каратисток ЛДУФК позмагаються за медалі Євро-2021

КАРАТЕ. Євро-2021 

18 травня 2021 р.

Із 19-го по 23-є травня, хорватське місто Пореч прийматиме 56-й за ліком чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Участь у континентальному форумі загалом візьмуть понад 500 спортсменів із 47 країн. Серед них й троє представниць ЛДУФК.

Детальніше »

Рекомендації Європейської асоціації наукових редакторів у фокусі уваги редакторської спільноти

18 травня 2021 р.

14 травня 2021 року відбувся вебінар «Як підготувати якісну дослідницьку статтю? Рекомендації EASE для авторів, перекладачів і редакторів», підготовлений Асоціацією українських редакторів разом із Українським регіональним відділенням Європейської асоціації наукових редакторів.

Детальніше »

Команда Чижевського обіграла «Чорноморець» і продовжує боротьбу за путівку в УПЛ

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

17 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі» з Волочиська та рівненському «Вересі» головними тренерами працюють Олександр Чижевський і Юрій Вірт відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, упродовж двох попередніх днів, 15-го і 16-го травня, було зіграно матчі 26-го туру.

Детальніше »

IV Міжнародна наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

17 травня 2021 р.

Доценти кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК – Наталія Семенова, Олена Ханікянц та Наталія Сороколіт – у суботу, 15-го травня, взяли участь у IV Міжнародній науковій онлайн-конференції «Фізичне виховання та управління безпекою».

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Прокопенку Віктору Івановичу!

ЮВІЛЯРИ 

17 травня 2021 р.

Сьогодні, 17-го травня, свій 70-літній ювілей відзначає старший викладач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту СРСР, автор / співавтор 20 наукових і навчально-методичних статей та просто хороша й порядна Людина – Прокопенко Віктор Іванович, який уже понад сорок років працює у нашому виші! Щастя і здоров’я Вам, шановний Вікторе Івановичу, у Ваш ювілейний день народження! Многая літа!

Детальніше »

Вебінар для студентів та аспірантів «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта»

15 травня 2021 р.

З нагоди святкування 75-річчя ЛДУФК кафедрою ФТіЕ 13-го травня проведено вебінар для студентів та аспірантів зі спеціальності 227 – фізична терапія та ерготерапія на тему: «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта».

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко виборола Кубок України з дзюдо

ДЗЮДО. Кубок України-2021 

14 травня 2021 р.

12-13 травня відбувся Відкритий Кубок України-2021 з дзюдо, за участі спортсменів збірних команд України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану. У змаганнях взяли участь 349 дзюдоїстів, серед яких і студенти та випускники ЛДУФК. У ваговій категорії понад 78 кг наша випускниця, майстер спорту міжнародного класу Василина-Ірина Кириченко впевнено перемогла усіх суперниць достроково «іпоном» і тим самим не тільки завоювала почесний трофей, а й виборола право представляти збірну команду України на ЧС-2021.

Детальніше »

Вітаємо Юлію Ткач із захистом кандидатської дисертації!

14 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у ЛДУФК 13-го травня відбувся офіційний захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри педагогіки та психології нашого вишу, заслуженого майстра спорту, чемпіонки світу і Європи з боротьби, учасниці трьох Олімпіад – Ткач Юлії Анатоліївни.

Детальніше »

Юрій Ідзінський виступить на молодіжному Євро-2021 з боротьби

БОРОТЬБА. Євро-2021 (U-23) 

14 травня 2021 р.

З 17-го по 23-є травня у столиці Північної Македонії Скоп’є відбудеться чемпіонат Європи-2021 з видів спортивної боротьби – греко-римської, вільної та жіночої. У змаганнях з вільної боротьби змагатиметься студент кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) ЛДУФК Юрій Ідзінський.

Детальніше »

Вітаємо Юлію Феленчак із захистом докторської дисертації!

14 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.140.01 у ЗВО «Львівський університет бізнесу та права» у середу, 12-го травня поточного року, відбувся захист дисертаційної роботи доцента кафедри спортивного туризму нашого Університету Юлії Феленчак на тему «Формування і реалізація соціальної доктрини туризму».

Детальніше »

Іван Желізко зіграє за молодіжну збірну України на Меморіалі Валерія Лобановського

ФУТБОЛ 

14 травня 2021 р.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань оприлюднив склад команди на черговий збір. Серед запрошених до табору «синьо-жовтих» й студент четвертого курсу кафедри футболу Іван Желізко, а в списку резервістів – його одногрупник Остап Притула.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Мандюка із захистом докторської дисертації!

13 травня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.829.01 у ЛДУФК 13-го травня 2021 року відбувся офіційний захист дисертаційної роботи доцента кафедри теорії та методики фізичної культури нашого вишу Мандюка Андрія Богдановича.

Детальніше »

Каноїст Віталій Вергелес завтра стартує на Кубку світу

ВЕСЛУВАННЯ. Кубок світу-2021 

13 травня 2021 р.

Завтра, 14-го травня, в угорському місті Сегед стартує перший етап Кубку світу 2021 року з веслування на байдарках та каное. Україну представлятиме команда з 29-ти спортсменів, серед яких і випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Вергелес.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

12 травня 2021 р.

В рамках святкування 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 7-го травня 2021 року на платформі Zoom у виші відбулася ювілейна XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України».

Детальніше »

Мар’яна Маркевич: «Вигравати ніколи не надоїдає»

ГАНДБОЛ 

12 травня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки» останні сім років незмінно виграють чемпіонат української Суперліги. І до кожного з цих тріумфів долучилася магістрантка нашого Університету Мар’яна Маркевич, без якої сьогодні важко навіть уявити собі склад провідного клубу країни.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою Львівської обласної ради

12 травня 2021 р.

Львівська обласна рада відзначила Подякою викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Юрія Дионизовича та Володимира Михайловича з відзнакою Львівської обласної ради та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових звершень!

Детальніше »

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Спортивно-оздоровчий туризм»

НАШІ ВИДАННЯ 

12 травня 2021 р.

Автори – старший викладач кафедри спортивного туризму Лідія Олексіївна Тимошенко, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри спортивного туризму нашого Університету Андрій Остапович Кухтій і викладач цієї ж кафедри Костянтин Володимирович Лабарткава.

Детальніше »

Сергій Сеймівський і Павло Негребецький – чемпіони України з флорболу (Фото)

ФЛОРБОЛ. Чемпіонат України-20/21 

11 травня 2021 р.

У Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина» відбулись фінальні матчі чемпіонату України з флорболу. Визначалися чемпіони одразу у трьох турнірах, а саме жіночій Вищій лізі та Першій і Вищій серед чоловіків.

Детальніше »

Василя Бусола відзначено Подякою Ректорату ЛДУФК

11 травня 2021 р.

Ректорат нашого вишу за вагомий багаторічний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня народження відзначив Подякою Бусола Василя Андрійовича – завідувача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств, доцента, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України, почесного професора ЛДУФК, президента Федерації фехтування Львівської області.

Детальніше »

Львівська «Галичанка» пробилася у «Фінал чотирьох» Кубку України з гандболу

ГАНДБОЛ. Кубок України-2021 

11 травня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у матчах чвертьфінальної стадії Кубку України двічі обіграли ужгородські «Карпати» і стали першим учасником «Фіналу чотирьох».

Детальніше »

«Рух» Івана Федика вириває нічию у Дніпрі та фінішує у ТОП-10 УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

10 травня 2021 р.

9-го травня, було зіграно поєдинки 26-го, заключного туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грали студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Команда Юрія Вірта зміцнила своє становище лідера Першої ліги (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

9 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох попередніх днів, 7-го і 8-го травня, було зіграно матчі 25-го туру.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Тимчаку Ярославу Володимировичу!

ЮВІЛЯРИ 

9 травня 2021 р.

Сьогодні, 9-го травня, свій 50-літній ювілей відзначає завідувач кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор близько 60 наукових і навчально-методичних праць, доцент Тимчак Ярослав Володимирович, який уже понад чверть століття працює у нашому виші! Ректорат та увесь колектив Університету висловлює свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку й наукову діяльність і вагомий внесок у підготовку молодих кадрів.

Детальніше »

Юрій Борецький отримав подяку Національного фонду досліджень України

8 травня 2021 р.

Національний фонд досліджень України відзначив Подякою завідувача кафедрою біохімії та гігієни ЛДУФК, доктора біологічних наук, професора Борецького Юрія Романовича. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Юрія Романовича з відзнакою Національного фонду досліджень України та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у науково-викладацькій діяльності та розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

У неділю завершиться чемпіонат футбольної УПЛ сезону-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

8 травня 2021 р.

Завтра, 9-го травня, буде зіграно поєдинки 26-го, заключного туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого вишу.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу дізналася суперників у відборі на ЧС-2023

ФУТБОЛ. Жіночий чемпіонат світу-2023 

7 травня 2021 р.

У Ньйоні (Швейцарія) відбулося жеребкування відбірного турніру чемпіонату світу 2023 року серед жіночих збірних у зоні УЄФА. Своїх суперниць дізналася й національна команда України, в складі якої грає й магістрантка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК відзначено Грамотою Верховної Ради України

7 травня 2021 р.

Верховна Рада України відзначила Грамотою «За заслуги перед Українським народом» працівників ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Федора Васильовича та Василя Мар’яновича з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів!

Детальніше »

Гол Андрія Гітченка залишив «Десну» в боротьбі за путівку в Лігу конференцій

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

7 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 5-го і 6-го травня, було зіграно поєдинки передостаннього, 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Руху» головними тренерами працюють відповідно Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик, які вищу освіту також здобули у ЛДУФК.

Детальніше »

Став відомий розклад ігор жіночої збірної України з баскетболу 3х3 в олімпійському відборі

БАСКЕТБОЛ 3х3. Олімпіада-2020 

6 травня 2021 р.

ФІБА оприлюднила розклад матчів олімпійського кваліфікаційного турніру з баскетболу 3х3. За путівку до Токіо боротиметься й жіноча збірна України, в складі якої грає випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Прокопенко Георгій Якович

СУМУЄМО 

6 травня 2021 р.

Напередодні, 5-го травня, на 85-му році життя перестало битися серце видатного українського плавця, випускника та колишнього старшого викладача кафедри водних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, срібного призера Ігор XVIII Олімпіади у Токіо-1964, заслуженого майстра спорту Прокопенка Георгія Яковича – винахідника сучасного виду техніки плавання брасом з пізнім вдихом.

Вічная пам’ять...

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень з 5-го травня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

5 травня 2021 р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому виші дію карантину продовжено по 30-е червня 2021 року, а навчання з 5-го травня 2021 року організовано за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

Детальніше »

«Галичанка» усьоме поспіль достроково стала чемпіоном України

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

5 травня 2021 р.

Завершився передостанній тур фінальної частини жіночої Суперліги з гандболу. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, обіграла миколаївський «Реал» й достроково стала чемпіоном України!

Детальніше »

Інна Бондар – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фітнес та рекреація»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

5 травня 2021 р.

На базі Національного університету фізичного виховання і спорту України 22-го і 23-го квітня у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізації «Фітнес та рекреація». Загалом на конкурс було подано 30 студентських наукових робіт, авторами яких були 36 здобувачів вищої освіти.

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко зупинилася за крок до «бронзи» Кубка Європи з дзюдо

ДЗЮДО. Кубок Європи-2021 

5 травня 2021 р.

У Загребі 1-го і 2-го травня, відбувся Відкритий Кубок Європи-2021 з дзюдо. Участь у звітному турнірі в складі збірної України взяла й випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко.

Детальніше »

У середу та четвер відбудуться матчі 25-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

4 травня 2021 р.

5-6 травня, буде зіграно поєдинки 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Благодійний проєкт «Великодні обійми» (Фото)

4 травня 2021 р.

Напередодні Великодня викладачі та студенти ЛДУФК відвідали НЗ «Пролісок». Благодійний проєкт «Великодні обійми», місія якого подарувати дітям, вихованцям інтернатної групи навчального закладу у м. Стрий частинку свого серця у світле свято Воскресіння Христового.

Детальніше »

Прем’єрний гол Притули в УПЛ допоміг «Руху» обіграти команду Шарана

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

3 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 1-го і 2-го травня, було зіграно поєдинки чергового, 24-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Романчуку Олександру Петровичу!

ЮВІЛЯРИ 

3 травня 2021 р.

Сьогодні, 3-го травня, у другий день Великодніх свят свій 50-літній ювілей відзначає професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, доктор медичних наук Романчук Олександр Петрович – лікар вищої категорії зі спеціальності «Лікувальна фізкультура та спортивна медицина», автор та співавтор понад 570 наукових й навчально-методичних праць!

Детальніше »

Рекордна «Олімпійська писанка-2021»: понад 200 неповторних писанок з шести областей України (Фото, відео)

1 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття виставки робіт вже шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Цей авторський проєкт розпочато у 2012 році під гаслом П’єра де Кубертена: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті».

Детальніше »

Вітання з Великоднем!

1 травня 2021 р.

Дорогі колеги, співробітники,
студенти!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Детальніше »

«Агробізнес» Чижевського зупинив переможну ходу «Вереса» Вірта у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох попередніх днів, 29-го і 30-го квітня, було зіграно матчі 24-го туру.

Детальніше »

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

1 травня 2021 р.

З метою надання відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 Центр розвитку медсестринства МОЗ України пропонує для ознайомлення та користування збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» для практичного використання медпрацівниками.

Детальніше »

У суботу та неділю відбудуться матчі 24-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

1-2 травня, буде зіграно поєдинки 24-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Детальніше »

Анатолія Никитенка відзначено Подякою Ректорату ЛДУФК

30 квітня 2021 р.

Ректорат ЛДУФК за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня народження відзначив Подякою Никитенка Анатолія Олексійовича – доцента кафедри фехтування, боксу і національних одноборств.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» учетверте поспіль стали чемпіонами Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

У Харкові, на водному майданчику басейну «Політех» завершилися поєдинки третього фінального туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021. За їх підсумками достроково, за три ігрових дні до завершення турніру визначилися усі призери.

Детальніше »

Ілля Завойський – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Спорт»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА  

30 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Спорт» диплом першого ступеня отримав студент факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ілля Завойський.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Катерину Тимрук-Скоропад

29 квітня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою професорку кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктора наук з фізичного виховання і спорту Тимрук-Скоропад Катерину Анатоліївну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Катерину Анатоліївнута бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів!

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» фінішувала шостою у волейбольній Вищій лізі-2020/2021

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток і випускниць нашого вишу (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у фінальному турі за місця з п’ятого по восьме й у підсумку фінішувала на шостій позиції.

Детальніше »

Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка бізнесу»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

29 квітня 2021 р.

Магістрантка факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу». Тож вітаємо з вагомим науковим здобутком нашу красуню-студентку та її наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента Анатолія Павленчика і бажаємо їм нових творчих здобутків!

Детальніше »

«Львів» і «Рух» на «Арені Львів» у перенесеній грі 18-го туру УПЛ сильнішого не виявили

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

Напередодні, 28-го квітня, було зіграно два перенесені поєдинки 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою МОН України

28 квітня 2021 р.

МОН України відзначило Подякою низку викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиро вітають Марію Паску, Андрія Голода та Юрія Борецького з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень!

Детальніше »

Марина Кирик – бронзовий призер чемпіонату України з триатлону

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

28 квітня 2021 р.

У Мелітополі Запорізької області в неділю, 25-го квітня, завершився чемпіонат України 2021 року з триатлону. Бронзову медаль у змаганнях жінок виборола Марина Кирик – випускниця ЛДУФК. 23-річна Марина лідирувала за підсумками змагання на плавальному сегменті – у своєму найсильнішому виді.

Детальніше »

Василя Бусола нагороджено грамотою Львівської обласної ради

28 квітня 2021 р.

Львівська облрада за багаторічну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 75-річчя від Дня народження нагородила грамотою завідувача кафедрою фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК Бусола Василя Андрійовича.

Детальніше »

Міжнародна науково-практична конференція з проблем хореографічного мистецтва

КОНФЕРЕНЦІЇ 

28 квітня 2021 р.

У п’ятницю, 23-го квітня, відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Хореографічна культура сучасності: глобалізаційні виклики», організована Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України, Київським національним університетом культури і мистецтв, Національною хореографічною спілкою України, Клайпедським факультетом Литовської академії музики і театру, Білоруським державним університетом культури і мистецтв.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдерами Червоноградського району (Відео)

27 квітня 2021 р.

Кафедрою теорії та методики фізичної культури ЛДУФК спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградського району, 22-го квітня проведено методичне об’єднання учителів фізичної культури на тему «Творчість, як невід’ємна складова професійної майстерності учителів фізичної культури».

Детальніше »

Володимир Шаран – найкращий тренер 23-го туру Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

27 квітня 2021 р.

ВО тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 23-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги. Найкращим тренером ігрового дня визнано наставника «Олександрії» Володимира Шарана – випускника ЛДУФК.

Детальніше »

Микола Линдюк – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фізичне виховання»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

27 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Фізичне виховання» диплом першого ступеня отримав студент факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Микола Линдюк. З-поміж 39-ти наукових студентських робіт наукове дослідження Миколи Линдюка «Планета БАСКЕТ» отримало загальний середній бал – 87,19.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Пришляк Галині Степанівні!

ЮВІЛЯРИ 

27 квітня 2021 р.

Сьогодні, 27-го квітня, ювілей відзначає добра, чуйна, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Пришляк Галина Степанівна – бухгалтер І категорії бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка багато років нараховує нам зарплатню.

Детальніше »

«Олександрія» Шарана в грі 23-го туру УПЛ обіграла «Шахтар»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, було зіграно поєдинки чергового, 23-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Павла Кучера із захистом кандидатської дисертації!

26 квітня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.051.08 у Волинському національному університеті імені Лесі Українки у четвер, 22-го квітня, відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павла Кучера.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського перервав свою п’ятиматчеву безвиграшну серію у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, упродовж трьох попередніх днів, з 23-го по 25-го квітня, було зіграно матчі 23-го туру.

Детальніше »

Експертиза модельних програм з фізичної культури (Відео)

25 квітня 2021 р.

Інститутом модернізації змісту освіти спільно з МОН України 21-го квітня проведено навчальний вебінар з членами експертних комісій та експертних груп з надання грифу Міністерства освіти і науки України навчальним програмам та підручникам.

Детальніше »

Офіційно: Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Вуокатті відкладено на березень 2022 року

ЄОК 

24 квітня 2021 р.

Щоб захистити безпеку учасників, забезпечивши при цьому можливість участі у змаганнях усіх найкращих спортсменів, ЄОК у співпраці з ФОК та місцевими організаторами вирішили, що зимовий ЄЮОФ Вуокатті-2021 буде перенесено на березень 2022 року.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» у суботу стартують на третьому турі Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 24-го по 26-е квітня, на водному майданчику басейну «Політех» у Харкові буде зіграно поєдинки третього фінального туру чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги.

Детальніше »

Навчай українською!

23 квітня 2021 р.

В Україні 7 квітня стартував 21-денний челендж «Навчай українською» для педагогів позашкільних навчальних закладів, які переходять на українську мову викладання. Особливий акцент було поставлено на спортивній термінології. Команда редакторів редакційно-видавничого відділу ЛДУФК долучилася до ініціативи і провела консультації, поділилася рекомендаціями, представила власні напрацювання тощо.

Детальніше »

Матчем «Маріуполь» – «Рух» cьогодні стартує 23-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, буде зіграно поєдинки 23-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з 55-літтям Бріскіну Юрію Аркадійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

23 квітня 2021 р.

Сьогодні, 23-го квітня, свій 55-літній ювілей відзначає завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 350 наукових та навчально-методичних праць, зокрема підручника, шести навчальних посібників, семи монографій, 26 патентів України на винаходи і корисні моделі, професор Бріскін Юрій Аркадійович!

Детальніше »

Засідання Оргкомітету з підготовки та участі України в Іграх Олімпіади та Паралімпійських іграх у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

22 квітня 2021 р.

Сьогодні, 22-го квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх, які влітку відбудуться в Токіо.

Детальніше »

Збірна України з футзалу піднялася в рейтингу УЄФА на дев’яте місце

ФУТЗАЛ. Рейтинг УЄФА 

22 квітня 2021 р.

УЄФА оприлюднив квітневий рейтинг футзальних команд. Збірна України, в складі якої грає й магістрант ЛДУФК Віталій Радевич та випускники нашого вишу Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь, посідає в ньому дев’яте місце.

Детальніше »

Анастасія Ковтун – чемпіонка Чехії з баскетболу

БАСКЕТБОЛ 

22 квітня 2021 р.

У Чехії завершився національний чемпіонат з баскетболу поточного сезону серед жіночих клубів. У черговий раз золоті медалі виборола команда УСК «Прага», в якій на позиції центрової грає українка Анастасія Ковтун (на фото – друга справа) – студентка II курсу ЛДУФК.

Детальніше »

У фіналі Кубку України з футболу трофей виборюватимуть «Динамо» і «Зоря»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

22 квітня 2021 р.

Напередодні, відбулися обидва півфінальні матчі Кубку України. «Агробізнес» та «Олександрія», які тренують випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олександр Чижевський та Володимир Шаран відповідно, приймали «Динамо» і «Зорю». На жаль, у фіналі їхні команди не зіграють.

Детальніше »

Анастасія Осняч-Шустова стартує на Євро-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА. Євро-2021 

21 квітня 2021 р.

У Варшаві в понеділок, 19-го квітня 2021 року, розпочався чемпіонат Європи з трьох видів спортивної боротьби – вільної, греко-римської та жіночої. За нагороди континентального форуму в столиці Польщі боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Осняч-Шустова.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в рейтингу ФІФА перебуває на 31-му місці

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

21 квітня 2021 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, в складі якої грає й магістрантка нашого Університету Анна Петрик (на фото – № 6), посідає 31-у позицію.

Детальніше »

Команди Чижевського і Шарана завтра спробують пробитися у фінал Кубку України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

20 квітня 2021 р.