У ЛДУФК відбулася XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України»

В рамках святкування 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 7-го травня 2021 року на платформі Zoom у виші відбулася ювілейна XXV наукова конференція «Молода спортивна наука України».

Конференція «Молода спортивна наука України – 2021»
пройшла за чотирма напрямками
:

• Теорія та методика підготовки спортсменів; олімпійський, професійний та адаптивний спорт

• Фізичне виховання різних верств населення

• Фізична терапія; адаптивне фізичне виховання; медико-біологічні основи фізичного виховання і спорту

• Проблеми здоров’я людини, фітнесу, рекреації, туризму; підготовка кадрів та управління у сфері фізичного виховання і спорту

За дорученням ректора університету професора Євгена Приступи з привітальним словом на засіданнях секцій виступили проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич та завідувачка відділу аспірантури та докторантури Лілія Свищ.

Упродовж конференції було заслухано доповіді молодих вчених, які представляли різні наукові та педагогічні установи України і Польщі.

Практично кожне представлене на секціях наукове повідомлення викликало жвавий інтерес, про що свідчать численні запитання до науковців.

На завершення керівники засідань коротко підсумували роботу, наголосивши на позитивних моментах виступів та вказавши на організаційні й методичні недоліки, які молодим ученим доцільно виправити у подальших наукових пошуках. Приємно, що аспіранти та здобувачі продемонстрували вміння на лише логічно і аргументовано викладати результати своїх досліджень, а й захищати їх, вичерпно відповідаючи на запитання, що висловлювалися під час обговорення.

Організатори щиро вдячні усім, хто долучився до такого цікавого та змістовного наукового заходу.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ