Конкурс на заміщення посади ректора ЛДУФК імені Івана Боберського

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, по завершенні правового режиму воєнного стану в Україні, впродовж трьох місяців відбудеться конкурс на заміщення посади ректора університету.

У зв’язку з оголошеним конкурсом наказом Міністерства освіти і науки України від 27.09.2022 року №224-к на заміщення посади ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та керуючись ст. 42 Закону України «Про вищу освіту», Методичними рекомендаціями щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 року №726 (зі змінами) і Статутом університету, відповідно до наказу №335-р від 04.10.2022 року по університету «Про організацію конкурсу на заміщення посади ректора університету», наказано:

▶ провести вибори ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського протягом трьох місяців після завершення правового режиму воєнного стану в Україні;

▶ створити організаційний комітет з проведення виборів ректора університету.

НОРМАТИВНА БАЗА

▶ Закон України «Про вищу освіту»

▶ Методичні рекомендації щодо особливостей виборчої системи
    та порядку обрання керівника закладу вищої освіти