ЛДУФК починає співпрацю з Центром досліджень «RADAR» Університету Бен-Гуріона

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського починає співпрацю з Центром досліджень «RADAR» Університету імені Давида Бен-Гуріона, що розташований у місті Беер-Шева (Ізраїль), а також має кампус у місті Ейлат та науково-дослідницькі структури в кібуці Сде-Бокер у пустелі Негеві (Ізраїль).

У рамках міжнародної співпраці спільно з Центром досліджень та науковцями з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені Василя Каразіна, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка, Рівненського державного гуманітарного університету та нашого Університету (кафедра теорії та методики фізичної культури, завідувачка – професор Іванна Боднар) буде проаналізовано якість життя українців під час війни.

Центр досліджень «RADAR» Університету імені Давида Бен-Гуріона – один із провідних наукових та освітніх осередків на Близькому Сході, його діяльність зосереджена на питаннях здоров’я, здоровому способі життя та добробуту різних груп населення.

Центр тісно співпрацює з відомими міжнародними організаціями такими як Національний інститут охорони здоров’я США (NIH), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міжрегіональним науково-дослідним інститутом з питань злочинності та правосуддя ООН (UNODC), Міністерством закордонних справ, охорони здоров’я, освіти та соціальних справ Ізраїлю.

Запрошуємо усіх працівників і студентів нашого Університету долучитися до опитування та поділитися своїм досвідом і думками щодо війни в Україні.

Опитування можна пройти за
ПОСИЛАННЯМ

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ