У ЛДУФК буде реалізований проєкт «Досвід та перспективи молодих українців під час війни»

У Львівському державному університеті імені Івана Боберського буде реалізований проєкт «Досвід та перспективи молодих українців під час російсько-української війни» («Young Ukrainians’ Experiences and Perspectives of the Russia-Ukraine War. A Mixed-Methods Investigation on How to Promote Resilience and Sustainable Peacebuilding»). Лідеркою проєкту є професор кафедри теорії і методики фізичної культури (завідувач – професор Іванна Боднар) нашого Університету, доктор наук з фізичного виховання і спорту Юлія Павлова.

Проєкт має на меті дослідити благополуччя української молоді та її досвід у час війни, виявити основні чинники, що сприяють стійкості молодої людини.

В рамках проєкту буде розроблено платформу для обговорення та обміну ідеями, що розширить можливості та роботу над сильними сторонами молодих людей, допоможе створити підтримувальну мережу, середовище для заохочення творчих та колективних ініціатив.

Результати проєкту сприятимуть позитивним змінам в тому числі й в молодіжній політиці України.

Проєкт буде реалізований колективом науковців з Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (професори Іванна Боднар та Юлія Павлова), Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка (професор Ганна Жара), Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (доцент Петро Петрица), Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (доцент Тетяна Синиця).

Команда науковців представляє університетські громади та регіони України, які постраждали у дуже різній мірі від військових дій.

Проєкт підтримано Програмою малих грантів для досліджень, освіти, громадських проєктів з психології миру 2022 року від Дивізіону 48 Американської психологічної асоціації.

Виконавці проєкту запрошують студентську громаду нашого університету долучитися до дослідження.

Пройти опитування можна за
ПОСИЛАННЯМ