ЛОБАЙ Роман Романович

Роман Лобай
Народився  22 червня 1981 р. у м. Львові.

1998 р. закінчив СШ № 62 у м. Львові. У 1999 р. вступив на економічний факультет Львівської Комерційної Академії, згодом перевівся на заочне відділення у Європейський університет, який закінчив у 2005 р. за спеціальністю «Спеціаліст з економіки підприємства». Навчається в бізнес-школі на курсі МВА. У 2010 р. вступив у Трускавецьку школу психотерапії.

Трудову діяльність розпочав ще будучи студентом. 2000-2004 рр. надавав послуги з ведення бухгалтерського обліку декільком підприємствам м. Львова.

З 2004 року співзасновник та генеральний директор компанії «Еталон», яка спеціалізується на будівництві, ремонті та реставрації об'єктів архітектури.

Активно займається громадською діяльністю, є головою Громадської Організації «Громадський рух Львівщини».

2007 р. удостоєний звання «Лицар Вітчизни» з врученням Золотого Хреста, отримав декілька подяк та грамот від керівництва ЛОДА та мера Львова за професійну діяльність.

2010 р. став засновником благодійного фонду «Орден благородного серця», основним завданням якого є допомога дитячим сиротинцям, підтримка малозабезпечених родин та інша благодійна діяльність. Займається створенням та реалізацією проекту ендоскопічної хірургії лікарні «ОХМАТДИТ» у Львові.