Тимошенко Лідія Олексіївна

Посада - старший викладач
Спортивне звання -
майстер спорту

Триразовий призер СРСР з легкої атлетики, восьмиразовий чемпіон та багаторазовий призер України з легкої атлетики, багатоборства ГПО, плавання, лижних перегонів, гірськолижного спорту (супергігант), суддя національної категорії з легкої атлетики, інструктор-методист із туризму, відмінник народної освіти України, почесний працівник туризму України, ветеран альпінізму.

Викладає:
  • Спортивний туризм
  • Організація туристських таборів
  • Спортивно-оздоровчий туризм
  • Організація краєзнавчо-туристської роботи
  • Підвищення туристської спортивної майстерності

Автор понад 15 друкованих праць, з них 3 методичні посібники.

Видані посібники:

Тимошенко Л. О., Степко Н. Ф. Методичні вказівки до вирішення питання оцінки рівня особистої фізичної підготовленості студента.— Л.: ЛНУ, 2003.— 1 с.

Тимошенко Л. О. Методичні рекомендації: «Організація та проведення туристських походів із студентською молоддю» (від Говерли до Ельбрусу).— Л.: ЛНУ, 2003.— 5 с.

Тимошенко Л. О., Кайда С. М., Горлова Л. М. Методичні рекомендації з основ техніки лижного спорту.— Л.: ЛНУ, 2004.— 55с.