Базиляк Наталія Олегівна

доцент, кандидат педагогічних наук

Викладає англійську мову

У 1996р. закінчила I-у Львівську академічну гімназію. У 2001р. закінчила навчання на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Я.Франка за спеціальністю “Викладач англійської мови та літератури”. У 2002р. закінчила навчання у цьому ж університеті на економічному факультеті. Здобула спеціальність “Менеджер організацій”. З 1999р. працювала менеджером-перекладачем у спільному українсько-словенському підприємстві “ Конус-Україна”.

З 2001 р. працює викладачем англійської мови на кафедрі української та іноземних мов у ЛДУФК. У 2007р. вступила до аспірантури Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Я.Франка.

Опубліковані праці:

Базиляк  Наталія, Боровська Ольга,  Дмитрів Уляна, Матвіяс Ольга Навчальний посібник з англійської мови для студентів ІІ курсу факультетів фізичного виховання та спорту. – Львів: Норма, 2008. – 56 с.

Англійська мова: контрольні роботи для студентів спеціальностей „фізичне виховання”, „олімпійський та професійний спорт” заочної форму навчання / Базиляк Н., Дмитрів У., Коваль О., Матвіяс О., Стифанишин І., Юрко Н.; за ред. Боровської О. – Львів: „Норма”, 2009. -  176 с.