Академічний день боротьби з раком молочної залози за участю польських фахівців (Фото, відео)

2 червня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок» за програмою «RITA – Зміни в регіоні».

Детальніше »

Академічний день боротьби з раком молочної залози за програмою RITA – Зміни в регіоні (Відео)

RITA 

25 травня 2021 р.

26-го травня у ЛДУФК відбудеться Академічний день боротьби з раком молочної залози в межах Всеукраїнського марафону проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих Українок» за програмою RITA – Зміни в регіоні.

Детальніше »

Реєстрація для участі в проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок»

Розпочато реєстрацію працівників та студентів ЛДУФК для участі у міжнародному проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок», що співфінансується ПАФС у рамках програми RITA – «Зміни в регіоні».

Детальніше »

Делегація ЛДУФК імені Івана Боберського взяла участь у зустрічі в рамках проекту RITA в м. Бидгощ (Польща)

Делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у складі завідувача кафедри теорії спорту та фізичної культури професора, д.фіз.вих. Ю.А. Бріскіна, завідувачки  кафедри спортивної медицини та здоров’я людини доцента, к.фіз.вих. В.Р. Будзин та старшого викладача кафедри теорії спорту та фізичної культури, к.фіз.вих. С.Б. Смирновського взяла участь у першому етапі проекту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» за програмою RITA – «Зміни в регіоні» який реалізується Фондом «Освіта для демократії». Перша навчально-практична частина проєкту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» відбулась у м. Бидгощі (Польща) на базі університету WSG (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy – Rector Prof. WSG dr. Marek Chamot, Instytut Sportu i Kultury Fizycznej – Director Prof. WSG dr. Alexander Skaliy) з 10 по 14 серпня 2020 року.

Детальніше »

RITA

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, у партнерстві з Товариством AZS WSG (що входить в склад Групи WSG, Бидгощ, Польша) та кількома вишами України став переможцем у конкурсі ПартнерскихПроєктів програми «RITA – Зміни в Регіоні»!

Поданий нами спільно проєкт «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» отримав найвищі бали (3 місце у загальному рейтингу 82 заявок, див. посилання) і отримав можливість реалізації.

Українськими партнерами у проєкті виступають Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (координатор – проф. Юрій Бріскін), Житомирський державний університет імені Івана Франка (координатор – проф. Тамара Кутек), Харківська державна академія фізичної культури (координатор – проф. Катерина Мулик), Херсонський державний університет (координатор – доц. Юрій Грабовський) та Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія (координатор – проф. Тетяна Одинець).

Результатом реалізації проєкту має стати зменшення кількості випадків пізнього виявлення раку молочної залози шляхом навчання населення України, студенток та персоналу університетусамодослідженню грудей.

Проєкт передбачає отримання кожним університетом спеціального навчального обладнання найкращих світових виробників і друкованих навчальних матеріалів та проведення навчання студентів та викладачів методам самодослідження молочної залози, а також проведення у квітні 2021 р. Академічного дня боротьби з раком молочної залози на базі кожного з університетів – Партнерів проєкту.

Загалом у проекті безпосередньо візьме участь 950 осіб, а опосередковано очікується близько 10 000 учасників – студентів, викладачів та місцевих мешканців.

Для отримання інформації зв’яжіться з нами:


Львівський державний університет фізичної культури
імені Івана Боберського

Відділ міжнародних зв’язків

м. Львів, вул. Костюшка 11, каб. 216
Україна, 79007

Tel. +380322553203
Fax. +380322553208

Mail: relations@ldufk.edu.ua
relationsldufk@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/ldufk

 

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ