Щодо проведення Міжнародної літньої студентської школи з програмування

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 11-19 серпня 2017 року на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» буде проведено Міжнародну літню студентську школу з програмування.

Детальніше »

ЗВІТ про роботу Студентського наукового товариства Львівського державного університету фізичної культури за 2016-2017 навчальний рік

«Освіта та кар'єра - День Студента 2017»

Міністерство освіти і науки України інформує, що 16-18 листопада 2017 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ. вул. Хрещатик, 2) відбудеться Тридцять друга міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра - День Студента 2017».

Детальніше »

Соціальний гуртожиток у Львівській області

У с. Вовчищовичі Мостиського району Львівської області знаходиться заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. У соціальному гуртожитку дітям безоплатно надається кімната для проживання і надаються такі послуги: сопіально-побутові, психологічні, допомога у навчанні, працевлаштуванні, здійснення представництва інтересів, соціально-правове консультування. У закладі є кімната відпочинку, кухня, прачечна, душові з гарячою і холодною водою, інтернет.

Детальніше »

«Дні кар 'єри» в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»

Інформуємо, що Представництво Європейського Союзу в Україні проводить серію «Днів кар'єри» в містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

«Дні кар'єри» - це серія зустрічей, на яких можна прослухати тренінги з soft skills, поспілкуватися з HR провідних українських та європейських компаній, дізнатися про стажування та можливості навчання в Європі.

Детальніше »

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання

Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків.

Детальніше »

Програма "Erasmus+"

безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі Польщі (стипендія 750 EUR)

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ