«Майстерня міста 2017» від GIZ

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про старт конкурсу «Майстерня міста 2017» від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, щодо облаштування та розвитку в українських містах громадських просторів (інфраструктури).

Детальніше »

Програма ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання» (м. Київ, 5-7.04.2017 р.)

Умовами Олімпіади передбачено проведення чотирьох конкурсних завдань:

І. Творчий конкурс «Реклама спеціальності фізичного виховання» - для популяризації професії вчителя фізичної культури та залучення абітурієнтів до профільних ВНЗ (домашнє завдання)

Детальніше »

Уряд Республіки Індонезія оголошує стипендію на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang (KNB) у 2017 році

Уряд Республіки Індонезія оголошує стипендію на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang (KNB) у 2017 році Основні напрямки програми:

  1. Гуманітарні науки
  2. Технічні науки
  3. Інженерні спеціальності
  4. Соціальні науки
  5. Освіта

Стипендія покриває витрати на проживання, дослідницьку роботу, переліт, мовні курси з вивчення індонезійської мови перед початком навчання.

Детальніше »

«IX Зимова Студреспубліка» на тему «Нова індустріалізація України»

З 10 по 13 березня 2017 р. у Чернівецькій обл. відбудеться «IX Зимова Студреспубліка» на тему «Нова індустріалізація України».

Детальніша інформація: www.studrespublika.com/vmgo/zymova.php  Метою проекту є виявлення всебічно розвиненої молоді з числа студентів і науковців, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності та залучення до діалогу щодо майбутнього України, Європи та світу, виховання конструктивних і позити­вних лідерських якостей, сприяння оволодінню навичками самоорганізації та психологі­чної стійкості.

Детальніше »

Конкурс відео в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»

Інформуємо, що з 01 березня до 23 травня 2017 року Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами та дипломами від Представництва ЄС в Україні, а кожен учасник отримає сувенір.

Детальніше »

Онлайн-вікторина в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Інформуємо, що з січня по травень 2017 року в п'ять етапів триватиме всеукраїнська Онлайн-вікторина на тему Європи та ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та отримати сувенірну продукцію (флешки, футболки та ін.) від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше »

«Дні кар 'єри» в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»

Інформуємо, що Представництво Європейського Союзу в Україні проводить серію «Днів кар'єри» в містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

«Дні кар'єри» - це серія зустрічей, на яких можна прослухати тренінги з soft skills, поспілкуватися з HR провідних українських та європейських компаній, дізнатися про стажування та можливості навчання в Європі.

Детальніше »

Конкурс проектів Євроклубів в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Інформуємо, що Представництво ЄС в Україні з 23 січня по 23 червня 2017 року проводить конкурс на кращий проект серед Євроклубів України. Конкурс спрямований на залучення активної молоді Євроклубів до обговорення питань ефективного використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні у контексті більш широкої теми - співпраці України та ЄС.

Детальніше »

Всеукраїнська серії дискусійних клубів в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Інформуємо, що з листопада 2016 року триває всеукраїнська серія дискусійних клубів в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України», присвячена енергозбереженню та політиці ЄС. Учасники зможуть поглибити свої знання про Європейський Союз, а також зустрітися та подискутувати із експертами у сфері зелених технологій, енергоефективності та співпраці з ЄС у своєму місті.

Детальніше »

Конкурс «Моральний вчинок»

Відповідно до листа Асоціації українських правників, Українського фонду культури, Київського інституту музики імені Р. М. Глієра від 12.01.2017 № 5/3-138 департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації повідомляє.

Детальніше »

Акція 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

За ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Коло. Медіа» березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Детальніше »

Румунія надає стипендії на навчання на 2017 - 2018 навчальний рік

Міністерство закордонних справ Румунії надає 85 стипендій на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор» у вищих навчальних закладах Румунії особам з країн, що не є членами Європейського Союзу.

Детальніше »

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання

Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків.

Детальніше »

Програма "Erasmus+"

безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі Польщі (стипендія 750 EUR)

Детальніше »

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що Словацька Республіка готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік.

Детальніше »

До уваги студентів випускників 2016 року!!!

( ОКР спеціаліст, магістр, бакалавр)

Просимо  до 20 березня подати в деканати:
-    копію українського паспорта (1- сторінка)
-    копію ідентифікаційного номеру
-    копію закордонного паспорта (при його наявності )  

    Хто не  подасть закордонного паспорта переклад на диплом буде здійснюватися згідно Постанови № 55 затверджена Кабінетом Міністрів України  27 січня 2010 року.

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ