Конкурс «Моральний вчинок»

Відповідно до листа Асоціації українських правників, Українського фонду культури, Київського інституту музики імені Р. М. Глієра від 12.01.2017 № 5/3-138 департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації повідомляє.

Детальніше »

Акція 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

За ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Коло. Медіа» березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Детальніше »

Румунія надає стипендії на навчання на 2017 - 2018 навчальний рік

Міністерство закордонних справ Румунії надає 85 стипендій на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор» у вищих навчальних закладах Румунії особам з країн, що не є членами Європейського Союзу.

Детальніше »

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання

Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків.

Детальніше »

Програма "Erasmus+"

безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі Польщі (стипендія 750 EUR)

Детальніше »

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що Словацька Республіка готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік.

Детальніше »

До уваги студентів випускників 2016 року!!!

( ОКР спеціаліст, магістр, бакалавр)

Просимо  до 20 березня подати в деканати:
-    копію українського паспорта (1- сторінка)
-    копію ідентифікаційного номеру
-    копію закордонного паспорта (при його наявності )  

    Хто не  подасть закордонного паспорта переклад на диплом буде здійснюватися згідно Постанови № 55 затверджена Кабінетом Міністрів України  27 січня 2010 року.

Відкритий конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що стипендіальна програма ім.. Лейна Кіркланда оголосила відкритий конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща у 2016/2017 навчальному році. Останній термін подачі документів – 1 березня 2016 року.

Детальніше »

Щодо проведення Студентського антикорупційного форуму

26-28 лютого 2016 року на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Виниченка, проводитемиться Студентський антикорупційний форум. У Форумі візьмуть участь понад 100 студентських активістів, які обговорять поточну ситуацію з корупцією у вищих навчальних закладах, ознайомляться з успішними антикорупційними кампаніями та напрацюють механізм боротьби з корупцією в майбутньому.

Детальніше »

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів в КНР

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2016/2017 рр. Фактична кількість нових степендій на 2016-2017 навчальний рік: 44.
Прийом громадян України до вищих навчальних закладів в КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.
Термін подачі заявок – 11 березня 2016.

Детальніше »

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Детальніше »

Українська асоціація студентського самоврядування

Інформуємо Вас про початок відбору претендентів до складу Національного студентського об’єднання експертів із забезпечення якості освіти, створенного з метою підготовки кваліфікованих студентських експертів із їх подальшим залученням до процесів забезпечення якості вищої освіти на інституційному, національному та міжнародному рівнях.

Детальніше »

"ЄС: вибір української молоді"

у лютому - червні 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку інформаційних заходів в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» для сприяння поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України серед молоді віком 16-30 років.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ