Університет третього віку

 

Відповідно до наказу №322-р від 23 вересня 2010 року при Львівському державному університеті фізичної культури створено Університет третього віку. Підрозділ не має аналогів в Україні та функціонує на зразок європейських установ, які забезпечують освіту людей літнього віку. Його завданням є надання освітніх послуг, залучення осіб літнього віку до активного суспільного життя, збереження їхнього фізичного, психічного та духовного здоров’я. В Університеті третього віку впродовж останніх п’яти років навчалися понад 1000 літніх львів’ян. На громадських засадах проводяться теоретичні та практичні заняття з різних навчальних дисциплін – здоров’я людини, іноземних мов, історії, психології, педагогіки, музики, інформаційних технологій, фізичної культури тощо. При університеті працює театральний гурт «Ретро вернісаж», танцювальний гурток, організовуються концерти та краєзнавчі екскурсії.
На базі підрозділу було реалізовано соціальний проект «Університет третього віку– активізація осіб пенсійного віку» (Львів– Вроцлав, 2010). Підрозділ бере участь у виконанні наукового проекту фундаментальної теми «Залучення осіб літнього віку до фізкультурно-оздоровчих освітніх програм з метою поліпшення здоров’я та якості життя», що фінансується за кошти державного бюджету України на 2015–2017рр. .

Пріоритетними напрямами у діяльності Університету третього віку є:
•пропагування здорового способу життя і підтримка різних форм активності (інтелектуальної і фізичної) з урахуванням віку, стану здоров’я та зацікавлень слухачів УТВ;
•сприяння всебічному фізичному та духовному розвиткові слухачів УТВ;
•реалізація проектів і державних програм, спрямованих на підтримку людей літнього віку, співпрацю між мешканцями регіону, особливо між особами літнього віку і молоддю;
•організація масових заходів для людей літнього віку;
•проведення науково-дослідної діяльності у галузі фізичного виховання, спорту та здоров’я людини;
•налагодження зовнішніх зв’язків і співпраця з українськими й іноземними УТВ, вищими школами, державними і громадськими організаціями.

Керівництво:
Директор – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Виноградський Богдан Анатолійович
Координатор – доктор наук з фізичного виховання та спорту, старший науковий співробітник Павлова Юлія Олександрівна
Голова самоуряду – Халімова
Алла Констянтинівна, контактний тел.: 098-486-30-97


e-mail: utvldifk@gmail.com

 

ГІМН ЛЬВІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

Події з життя Університету III віку

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ