16 травня Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського перетворилися на справжню кіберспортивну арену.

Всеукраїнський шкільний турнір LDUFK School Cyber Cup з Counter-Strike 2, що розіграв призовий фонд у понад 100 000 гривень, офіційно добіг кінця. І це було просто неймовірно!
Шість найсильніших шкільних ростерів країни, які пройшли жорстке сито онлайн-кваліфікацій на FACEIT, приїхали до Львова, щоб зійтися в безкомпромісному LAN-фіналі. Естетичний контраст столітньої будівлі на вулиці Костюшка та драйвової атмосфери у світлі моніторів створили унікальне свято кіберспорту. Формат матчів Best of 1 (BO1) на LAN-стадії не давав розслабитися ні на секунду і не пробачав жодної помилки: кожен правильний пік, вчасно розкинутий смок та влучний хедшот вирішували долю путівки на п’єдестал. Керівник змагань – член комісії з кіберспорту НОК України, декан факультету післядипломної та заочної освіти доцент Володимир Худоба, головний суддя змагань- викладач кафедри інформатики, кінезіології та кіберспорту Володимир Паськів, технічний адміністратор та опсервер – Олесь Пундяк.


Перше місце у SOMPLES. Беззаперечними тріумфаторами турніру та володарями головного кубка стала команда SOMPLES, яка представляла Ліцей №74 імені Марійки Підгірянки (м. Львів, Рудно). Хлопці продемонстрували залізну дисципліну, командну синергію та блискавичний аім, довівши, що львівська школа CS2 має величезний потенціал.
Склад чемпіонів: Віталій «windivatph» Хомин, Іван «forever» Марухняк, Маркіян «mar1k_ch» Чернявський, Данило «Fintik» Божик, Назар «GODlike» Шандаровський.
Срібні нагороди їдуть на Прикарпаття. Звання віцечемпіонів вибороли гості з Івано-Франківщини — команда KOZA4KU (Надвірнянський ліцей «Престиж»). Колектив показав справжній характер і волю до перемоги, зробивши фінальну турнірну сітку максимально «гарячою».
Склад віцечемпіонів: Володимир «KOZA4KU» Савка, Артем « Dand_s » Дубей, Максим «Quer1ann » Андрусяк, Олександр «Zhoha» Жога, Андрій « mrfliyyy» Пилипʼюк.
«Бронза» за Nonsense. Почесне третє місце та бронзові медалі забрали гравці Nonsense_eSports, які захищали честь Ліцею №3 імені Артема Мазура (м. Хмельницький). Вони подарували глядачам купу видовищних хайлайтів і довели, що здатні нав’язати боротьбу найсильнішим.
Склад бронзових призерів: Єгор «sh4d3» Ачкасов, Данило «sp5ider» Антонюк, Тімур «FUGA228» Дадашов, Олександр «Goldmay» Добродій, Максим «awuxm» Стопчак.

Хто ще запалював на сервері? Окремої поваги та гучних оплесків заслуговують інші фіналісти. Вони не дісталися топ-3, але їхня гра зробила цей турнір по-справжньому конкурентним: Kostopil Fire Team (Костопільський ліцей №3) – билися до останнього патрона в кожному раунді; Vinnytsia Lyceum of MIA (Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ім. Н. Гринцевича ЛДУБЖД) – майбутні силовики, які показали ідеальну комунікацію та тактичну витримку; Prestige зі Львова (morex666, Cla1m, Yarem1ch, Kyos666, m1quse) — амбітний мікс, який добряче попсував нерви визнаним фаворитам.

Майбутнє українського кіберспорту – тут!
LDUFK School Cyber Cup вкотре довів важливу істину. Шлях до великих арен починається саме з таких шкільних LAN-ів, де кується командний дух, а юні таланти отримують свій перший досвід гри під тиском глядачів та камер.
Вітаємо призерів і дякуємо всім школярам за вогонь в очах! Сьогодні ви розриваєте на всеукраїнському рівні, а вже завтра – цілком можливо, підійматимете синьо-жовтий стяг на сценах престижних світових мейджорів. GG WP та нових вам кіберспортивних вершин!
Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!


