Електронна заява на вступ

У поточному році вступники подають заяви про вступ в електронній формі. (Заяву можна оформити на сайті vstup.edbo.gov.ua).

Заяву в електронній формі мають право подавати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі на зарахування.

Вступники пільгових категорій, перед подачею електронної заяви на вступ, подають до приймальних комісій оригінали документів, які підтверджують дану категорію, для занесення їх в реєстр для осіб зі спеціальними умовами вступу.

Для подання електронної заяви вступник має зареєструватись та зазначити такі дані:

▶ 1. адресу електронної пошти;
▶ 2. серію та номер документа про освіту;
▶ 3. номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО.

Після реєстрації вступник отримає логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету.

 

В особистому електронному кабінеті вступнику необхідно:

▶ 1. внести дані про себе;
▶ 2. обрати заклад вищої освіти і спеціальність.

Подана вступником електронна заява буде відразу відображена у розділі Єдиної бази, до якого має доступ заклад вищої освіти, обраний абітурієнтом.

У момент подання, електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».

Подана електронна заява може бути скасована до моменту отримання статусу «Зареєстровано у закладі вищої освіти» або «Потребує уточнення вступником». При цьому, електронній заяві буде встановлено статус «Скасовано вступником (або закладом вищої освіти)».

Електронна заява із статусом «Зареєстровано в Єдиній базі» має бути розглянута приймальною комісією закладом вищої освіти не пізніше закінчення наступного робочого дня з дати встановлення їй відповідного статусу.

 

Виходячи з результатів розгляду, заяві буде надано один з таких статусів:

▶ 1. «Зареєстровано у закладі вищої освіти».
▶ 2. «Потребує уточнення вступником» (при встановлені електронній заяві статусу «Потребує уточнення вступником» буде визначено перелік даних, що потребують уточнення із зазначенням способу та дати, до якої їх необхідно подати).

 

На підставі рішення приймальної комісії закладу вищої освіти про допущення чи недопущення вступника до участі у конкурсному відборі для вступу до вищого навчального закладу, уповноважена особа встановлює електронній заяві вступника статуси:

▶ 1. «Допущено до конкурсу».
▶ 2. «Відмовлено закладом вищої освіти» (із зазначенням причини відмови).

 

Вступникам, які подали електронну заяву на вступ і яким передбачено складання фахового іспиту, за 24 години перед складанням іспиту, на електронну пошту надійде екзаменаційний листок, який буде заповненим. Його потрібно буде тільки роздрукувати та вклеїти фото розміром 3×4. В екзаменаційному листку буде вказана група, яка відповідатиме розкладу запланованому іспиту, який розміщений на сайті.

Для того щоб подати електронну заяву перейдіть за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua

 

Критерії оцінювання мотиваційних листів

Прокрутити вгору