Працівників ЛДУФК відзначено Грамотою Верховної Ради України

Верховна Рада України відзначила Грамотою «За заслуги перед Українським народом» працівників ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Федора Васильовича та Василя Мар’яновича з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів!

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК на час карантинних обмежень з 5-го травня навчання організовано за змішаною формою

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому виші дію карантину продовжено по 30-е червня 2021 року, а навчання з 5-го травня 2021 року організовано за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

Детальніше »

Програма ювілейних заходів до 75-річчя ЛДУФК імені Івана Боберського

НАШ ЮВІЛЕЙ: ЛДУФК – 75 

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського затвердив програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу, що триватимуть упродовж 2021 року.

Детальніше »

Юрій Борецький отримав подяку Національного фонду досліджень України

8 травня 2021 р.

Національний фонд досліджень України відзначив Подякою завідувача кафедрою біохімії та гігієни ЛДУФК, доктора біологічних наук, професора Борецького Юрія Романовича. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Юрія Романовича з відзнакою Національного фонду досліджень України та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у науково-викладацькій діяльності та розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

У неділю завершиться чемпіонат футбольної УПЛ сезону-20/21

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

8 травня 2021 р.

Завтра, 9-го травня, буде зіграно поєдинки 26-го, заключного туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники нашого вишу.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу дізналася суперників у відборі на ЧС-2023

ФУТБОЛ. Жіночий чемпіонат світу-2023 

7 травня 2021 р.

У Ньйоні (Швейцарія) відбулося жеребкування відбірного турніру чемпіонату світу 2023 року серед жіночих збірних у зоні УЄФА. Своїх суперниць дізналася й національна команда України, в складі якої грає й магістрантка ЛДУФК Анна Петрик.

Детальніше »

Гол Андрія Гітченка залишив «Десну» в боротьбі за путівку в Лігу конференцій

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

7 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 5-го і 6-го травня, було зіграно поєдинки передостаннього, 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Руху» головними тренерами працюють відповідно Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик, які вищу освіту також здобули у ЛДУФК.

Детальніше »

Став відомий розклад ігор жіночої збірної України з баскетболу 3х3 в олімпійському відборі

БАСКЕТБОЛ 3х3. Олімпіада-2020 

6 травня 2021 р.

ФІБА оприлюднила розклад матчів олімпійського кваліфікаційного турніру з баскетболу 3х3. За путівку до Токіо боротиметься й жіноча збірна України, в складі якої грає випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич.

Детальніше »

Відійшов у засвіти Прокопенко Георгій Якович

СУМУЄМО 

6 травня 2021 р.

Напередодні, 5-го травня, на 85-му році життя перестало битися серце видатного українського плавця, випускника та колишнього старшого викладача кафедри водних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, срібного призера Ігор XVIII Олімпіади у Токіо-1964, заслуженого майстра спорту Прокопенка Георгія Яковича – винахідника сучасного виду техніки плавання брасом з пізнім вдихом.

Вічная пам’ять...

Детальніше »

«Галичанка» усьоме поспіль достроково стала чемпіоном України

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

5 травня 2021 р.

Завершився передостанній тур фінальної частини жіночої Суперліги з гандболу. Львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки ЛДУФК, обіграла миколаївський «Реал» й достроково стала чемпіоном України!

Детальніше »

Інна Бондар – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фітнес та рекреція»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

5 травня 2021 р.

На базі Національного університету фізичного виховання і спорту України 22-го і 23-го квітня у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізації «Фітнес та рекреція». Загалом на конкурс було подано 30 студентських наукових робіт, авторами яких були 36 здобувачів вищої освіти.

Детальніше »

Василина-Ірина Кириченко зупинилася за крок до «бронзи» Кубка Європи з дзюдо

ДЗЮДО. Кубок Європи-2021 

5 травня 2021 р.

У Загребі 1-го і 2-го травня, відбувся Відкритий Кубок Європи-2021 з дзюдо. Участь у звітному турнірі в складі збірної України взяла й випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко.

Детальніше »

У середу та четвер відбудуться матчі 25-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

4 травня 2021 р.

5-6 травня, буде зіграно поєдинки 25-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Благодійний проєкт «Великодні обійми» (Фото)

4 травня 2021 р.

Напередодні Великодня викладачі та студенти ЛДУФК відвідали НЗ «Пролісок». Благодійний проєкт «Великодні обійми», місія якого подарувати дітям, вихованцям інтернатної групи навчального закладу у м. Стрий частинку свого серця у світле свято Воскресіння Христового.

Детальніше »

Прем’єрний гол Притули в УПЛ допоміг «Руху» обіграти команду Шарана

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

3 травня 2021 р.

Упродовж двох попередніх днів, 1-го і 2-го травня, було зіграно поєдинки чергового, 24-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Романчуку Олександру Петровичу!

ЮВІЛЯРИ 

3 травня 2021 р.

Сьогодні, 3-го травня, у другий день Великодніх свят свій 50-літній ювілей відзначає професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, доктор медичних наук Романчук Олександр Петрович – лікар вищої категорії зі спеціальності «Лікувальна фізкультура та спортивна медицина», автор та співавтор понад 570 наукових й навчально-методичних праць!

Детальніше »

Рекордна «Олімпійська писанка-2021»: понад 200 неповторних писанок з шести областей України (Фото, відео)

1 травня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося відкриття виставки робіт вже шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Цей авторський проєкт розпочато у 2012 році під гаслом П’єра де Кубертена: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті».

Детальніше »

Вітання з Великоднем!

1 травня 2021 р.

Дорогі колеги, співробітники,
студенти!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Детальніше »

«Агробізнес» Чижевського зупинив переможну ходу «Вереса» Вірта у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

1 травня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж двох попередніх днів, 29-го і 30-го квітня, було зіграно матчі 24-го туру.

Детальніше »

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

1 травня 2021 р.

З метою надання відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 Центр розвитку медсестринства МОЗ України пропонує для ознайомлення та користування збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» для практичного використання медпрацівниками.

Детальніше »

У суботу та неділю відбудуться матчі 24-го туру футбольної УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

1-2 травня, буде зіграно поєдинки 24-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Детальніше »

Анатолія Никитенка відзначено Подякою Ректорату ЛДУФК

30 квітня 2021 р.

Ректорат ЛДУФК за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня народження відзначив Подякою Никитенка Анатолія Олексійовича – доцента кафедри фехтування, боксу і національних одноборств.

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» учетверте поспіль стали чемпіонами Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

30 квітня 2021 р.

У Харкові, на водному майданчику басейну «Політех» завершилися поєдинки третього фінального туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021. За їх підсумками достроково, за три ігрових дні до завершення турніру визначилися усі призери.

Детальніше »

Ілля Завойський – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Спорт»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА  

30 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Спорт» диплом першого ступеня отримав студент факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ілля Завойський.

Детальніше »

ЛОДА відзначила Подякою Катерину Тимрук-Скоропад

29 квітня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація відзначила Подякою професорку кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктора наук з фізичного виховання і спорту Тимрук-Скоропад Катерину Анатоліївну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають з відзнакою Львівської обласної державної адміністрації Катерину Анатоліївнута бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів!

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» фінішувала шостою у волейбольній Вищій лізі-2020/2021

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток і випускниць нашого вишу (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у фінальному турі за місця з п’ятого по восьме й у підсумку фінішувала на шостій позиції.

Детальніше »

Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка бізнесу»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

29 квітня 2021 р.

Магістрантка факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу». Тож вітаємо з вагомим науковим здобутком нашу красуню-студентку та її наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента Анатолія Павленчика і бажаємо їм нових творчих здобутків!

Детальніше »

«Львів» і «Рух» на «Арені Львів» у перенесеній грі 18-го туру УПЛ сильнішого не виявили

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

29 квітня 2021 р.

Напередодні, 28-го квітня, було зіграно два перенесені поєдинки 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Викладачів ЛДУФК відзначено Подякою МОН України

28 квітня 2021 р.

МОН України відзначило Подякою низку викладачів ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиро вітають Марію Паску, Андрія Голода та Юрія Борецького з відзнакою та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень!

Детальніше »

Марина Кирик – бронзовий призер чемпіонату України з триатлону

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

28 квітня 2021 р.

У Мелітополі Запорізької області в неділю, 25-го квітня, завершився чемпіонат України 2021 року з триатлону. Бронзову медаль у змаганнях жінок виборола Марина Кирик – випускниця ЛДУФК. 23-річна Марина лідирувала за підсумками змагання на плавальному сегменті – у своєму найсильнішому виді.

Детальніше »

Василя Бусола нагороджено грамотою Львівської обласної ради

28 квітня 2021 р.

Львівська облрада за багаторічну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 75-річчя від Дня народження нагородила грамотою завідувача кафедрою фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК Бусола Василя Андрійовича.

Детальніше »

Міжнародна науково-практична конференція з проблем хореографічного мистецтва

КОНФЕРЕНЦІЇ 

28 квітня 2021 р.

У п’ятницю, 23-го квітня, відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Хореографічна культура сучасності: глобалізаційні виклики», організована Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України, Київським національним університетом культури і мистецтв, Національною хореографічною спілкою України, Клайпедським факультетом Литовської академії музики і театру, Білоруським державним університетом культури і мистецтв.

Детальніше »

Зустріч зі стейкхолдерами Червоноградського району (Відео)

27 квітня 2021 р.

Кафедрою теорії та методики фізичної культури ЛДУФК спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Червоноградського району, 22-го квітня проведено методичне об’єднання учителів фізичної культури на тему «Творчість, як невід’ємна складова професійної майстерності учителів фізичної культури».

Детальніше »

Володимир Шаран – найкращий тренер 23-го туру Прем’єр-ліги

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

27 квітня 2021 р.

ВО тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 23-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги. Найкращим тренером ігрового дня визнано наставника «Олександрії» Володимира Шарана – випускника ЛДУФК.

Детальніше »

Микола Линдюк – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фізичне виховання»

СТУДЕНТСЬКА НАУКА 

27 квітня 2021 р.

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Фізичне виховання» диплом першого ступеня отримав студент факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Микола Линдюк. З-поміж 39-ти наукових студентських робіт наукове дослідження Миколи Линдюка «Планета БАСКЕТ» отримало загальний середній бал – 87,19.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Пришляк Галині Степанівні!

ЮВІЛЯРИ 

27 квітня 2021 р.

Сьогодні, 27-го квітня, ювілей відзначає добра, чуйна, по-справжньому прекрасна Людина з великої літери та завжди красива й молода душею правдива Жінка – Пришляк Галина Степанівна – бухгалтер І категорії бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка багато років нараховує нам зарплатню.

Детальніше »

«Олександрія» Шарана в грі 23-го туру УПЛ обіграла «Шахтар»

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, було зіграно поєдинки чергового, 23-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо Павла Кучера із захистом кандидатської дисертації!

26 квітня 2021 р.

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.051.08 у Волинському національному університеті імені Лесі Українки у четвер, 22-го квітня, відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павла Кучера.

Детальніше »

«Агробізнес» Олександра Чижевського перервав свою п’ятиматчеву безвиграшну серію у Першій лізі

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

26 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, упродовж трьох попередніх днів, з 23-го по 25-го квітня, було зіграно матчі 23-го туру.

Детальніше »

Експертиза модельних програм з фізичної культури (Відео)

25 квітня 2021 р.

Інститутом модернізації змісту освіти спільно з МОН України 21-го квітня проведено навчальний вебінар з членами експертних комісій та експертних груп з надання грифу Міністерства освіти і науки України навчальним програмам та підручникам.

Детальніше »

Офіційно: Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Вуокатті відкладено на березень 2022 року

ЄОК 

24 квітня 2021 р.

Щоб захистити безпеку учасників, забезпечивши при цьому можливість участі у змаганнях усіх найкращих спортсменів, ЄОК у співпраці з ФОК та місцевими організаторами вирішили, що зимовий ЄЮОФ Вуокатті-2021 буде перенесено на березень 2022 року.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» у суботу стартують на третьому турі Суперліги

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 24-го по 26-е квітня, на водному майданчику басейну «Політех» у Харкові буде зіграно поєдинки третього фінального туру чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги.

Детальніше »

Навчай українською!

23 квітня 2021 р.

В Україні 7 квітня стартував 21-денний челендж «Навчай українською» для педагогів позашкільних навчальних закладів, які переходять на українську мову викладання. Особливий акцент було поставлено на спортивній термінології. Команда редакторів редакційно-видавничого відділу ЛДУФК долучилася до ініціативи і провела консультації, поділилася рекомендаціями, представила власні напрацювання тощо.

Детальніше »

Матчем «Маріуполь» – «Рух» cьогодні стартує 23-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

23 квітня 2021 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е квітня, буде зіграно поєдинки 23-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Вітання з 55-літтям Бріскіну Юрію Аркадійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

23 квітня 2021 р.

Сьогодні, 23-го квітня, свій 55-літній ювілей відзначає завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 350 наукових та навчально-методичних праць, зокрема підручника, шести навчальних посібників, семи монографій, 26 патентів України на винаходи і корисні моделі, професор Бріскін Юрій Аркадійович!

Детальніше »

Засідання Оргкомітету з підготовки та участі України в Іграх Олімпіади та Паралімпійських іграх у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

22 квітня 2021 р.

Сьогодні, 22-го квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх, які влітку відбудуться в Токіо.

Детальніше »

Збірна України з футзалу піднялася в рейтингу УЄФА на дев’яте місце

ФУТЗАЛ. Рейтинг УЄФА 

22 квітня 2021 р.

УЄФА оприлюднив квітневий рейтинг футзальних команд. Збірна України, в складі якої грає й магістрант ЛДУФК Віталій Радевич та випускники нашого вишу Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь, посідає в ньому дев’яте місце.

Детальніше »

Анастасія Ковтун – чемпіонка Чехії з баскетболу

БАСКЕТБОЛ 

22 квітня 2021 р.

У Чехії завершився національний чемпіонат з баскетболу поточного сезону серед жіночих клубів. У черговий раз золоті медалі виборола команда УСК «Прага», в якій на позиції центрової грає українка Анастасія Ковтун (на фото – друга справа) – студентка II курсу ЛДУФК.

Детальніше »

У фіналі Кубку України з футболу трофей виборюватимуть «Динамо» і «Зоря»

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

22 квітня 2021 р.

Напередодні, відбулися обидва півфінальні матчі Кубку України. «Агробізнес» та «Олександрія», які тренують випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олександр Чижевський та Володимир Шаран відповідно, приймали «Динамо» і «Зорю». На жаль, у фіналі їхні команди не зіграють.

Детальніше »

Анастасія Осняч-Шустова стартує на Євро-2021 з боротьби

ЖІНОЧА БОРОТЬБА. Євро-2021 

21 квітня 2021 р.

У Варшаві в понеділок, 19-го квітня 2021 року, розпочався чемпіонат Європи з трьох видів спортивної боротьби – вільної, греко-римської та жіночої. За нагороди континентального форуму в столиці Польщі боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Осняч-Шустова.

Детальніше »

Жіноча збірна України з футболу в рейтингу ФІФА перебуває на 31-му місці

ФУТБОЛ. Рейтинг ФІФА 

21 квітня 2021 р.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда, в складі якої грає й магістрантка нашого Університету Анна Петрик (на фото – № 6), посідає 31-у позицію.

Детальніше »

Команди Чижевського і Шарана завтра спробують пробитися у фінал Кубку України

ФУТБОЛ. Кубок України-20/21 

20 квітня 2021 р.

21-го квітня, відбудуться півфінальні матчі Кубку України з футболу. «Агробізнес» та «Олександрія», які тренують випускники ЛДУФК – Олександр Чижевський та Володимир Шаран відповідно, прийматимуть «Динамо» і «Зорю». Аналізуючи шлях єдиного представника Першої ліги до півфіналу поточного розіграшу Кубка України, в першу чергу звертаєш увагу на той факт, що на всіх стадіях розіграшу «Агробізнес» вигравав із мінімальною перевагою в рахунку.

Детальніше »

Майстер-клас: «Інноваційний урок, як засіб професійного зростання» (Відео)

TUTORIAL 

20 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 19-го квітня, проведено четвертий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

Зустріч з керівництвом національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

19 квітня 2021 р.

Зустріч з керівництвом національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, напередодні проведення Акредитаційної експертизи за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим магістерським рівнем вищої освіти у дистанційному форматі, дуже актуальна.

Детальніше »

Огляд 22-го туру матчів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

19 квітня 2021 р.

16-18 квітня, було зіграно поєдинки чергового, 22-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Перестало битися серце Гриніва Олега Івановича

СУМУЄМО 

18 квітня 2021 р.

Сьогодні, 18-го квітня, на 82-му році життя відійшов у засвіти професор кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, доктор філософських наук Гринів Олег Іванович – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, почесний професор Університету сучасних знань, автор 50 окремих видань і понад 500 наукових і науково-публіцистичних видань, у т. ч. 12 монографій, 15 книг наукової публіцистики, 7 навчальних посібників і 16 видань художніх творів.

Детальніше »

«Верес» Юрія Вірта на стадіоні СКІФ здобув десяту перемогу поспіль у Першій лізі (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

18 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, упродовж 16-го і 17-го квітня, було зіграно матчі 22-го туру.

Детальніше »

Вітання з 70-літтям Шевчуку Анатолію Миколайовичу!

ЮВІЛЯРИ 

18 квітня 2021 р.

Сьогодні, 18-го квітня, свій 70-літній Ювілей святкує викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Заслужений тренер України, неодноразовий призер чемпіонатів Європи з триатлону серед ветеранів Шевчук Анатолій Миколайович! З нагоди ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють свої щиросердечні вітання і безмежну подяку за високу та ефективну педагогічно-викладацьку діяльність.

Детальніше »

Майстер-клас: «Методичний супровід фізичної культури»

TUTORIAL 

17 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) ЛДУФК у четвер, 15-го квітня, було проведено третій онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

87-а Міжнародна наукова конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

17 квітня 2021 р.

У четвер, 15-го квітня, із використанням сучасного інструментарію для організації відеоконференцій відбулося засідання секції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес» підсекції «Готельно-ресторанна справа» 87-ї за ліком Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Детальніше »

Христина Філевич – найкраща форвардиня баскетбольної Суперліги

БАСКЕТБОЛ. Жіноча Суперліга-20/21 

16 квітня 2021 р.

Федерація баскетболу України визначила імена найкращих гравчинь за амплуа та найкориснішої (MVP) баскетболістки вітчизняної жіночої Суперліги за підсумками сезону-2020/2021. Серед лауреатів й випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, яка на клубному рівні виступає за столичний «Київ-Баскет».

Детальніше »

Збірна України з футзалу – учасник фінального турніру Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

16 квітня 2021 р.

Національна збірна України з футзалу здобула право виступити у фінальному турнірі чемпіонату Європи 2022 року. До завоювання путівки «синьо-жовтими» на Євро-2022 долучилися й випускники ЛДУФК Віталій Радевич Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь.

Детальніше »

Робота комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

16 квітня 2021 р.

Напередодні, 15-го квітня, відбулося чергове засідання комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти. Захід відбувся під головуванням доктора наук з фізичного виховання і спорту, професорки Аліни Передерій.

Детальніше »

Вітання з 75-літтям Бусолу Василю Андрійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

16 квітня 2021 р.

Сьогодні, 16-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає багаторічний (від 1993 року) завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор нашого вишу, автор / співавтор понад 80-ти наукових і навчально-методичних праць та просто хороша й порядна Людина – Бусол Василь Андрійович, який працює в нашому Університеті вже більше, ніж півстоліття!!!

Детальніше »

Матчем на «Арені Львів» завтра стартує 22-й тур УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

15 квітня 2021 р.

16-18 квітня, буде зіграно поєдинки 22-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм

15 квітня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в рамках популяризації академічної доброчесності 14-го квітня 2021 року провела відкриту лекцію-семінар на тему «Академічна доброчесність – якість освіти та професіоналізм».

Детальніше »

Квартет рапіристів ЛДУФК здобув командне «срібло» чемпіонату України з фехтування

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

15 квітня 2021 р.

На чемпіонаті України з фехтування у Львові розіграно комплект нагород в командній першості рапіристів серед чоловіків. Срібні медалі здобула збірна Львова, яку повністю було сформовано з представників нашого Університету. Загалом на доріжках Універсального манежу стадіону СКІФ нашого Університету боротьбу за нагороди національного чемпіонату вели 13 квартетів чоловіків-рапіристів.

Детальніше »

«Галичанка» зіграла матчі першого фінального туру гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ. Суперліга-20/21 

14 квітня 2021 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зіграли два матчі першого фінального туру чемпіонату України сезону-2020/2021 серед команд жіночої Суперліги.

Детальніше »

Вероніка Любінець – чемпіонка баскетбольної Суперліги. Христина Філевич – срібний призер

БАСКЕТБОЛ. Жіноча Суперліга-20/21 

14 квітня 2021 р.

Баскетболістки команди «Прометей» з міста Кам’янське здобули золоті медалі чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2020/2021. Вагомий внесок у тріумф «червоних» зробила магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вероніка Любінець.

Детальніше »

До відкриття ХХХІІ літньої Олімпіади в Токіо залишилося 100 днів

ОЛІМПІАДА-2020 

14 квітня 2021 р.

Сьогодні, 14-го квітня, в мерії Токіо відбулася офіційна церемонія запуску зворотного відліку часу до початку ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які стартують у столиці Японії рівно за 100 днів.

Детальніше »

Майстер-клас учителя фізкультури – військово-практична гра «Сокіл» («Джура») (Відео)

TUTORIAL 

13 квітня 2021 р.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) ЛДУФК у понеділок, 12-го квітня, було проведено другий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

Детальніше »

Руслан Мостовий – найкращий тренер 21-го туру Першої ліги

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

13 квітня 2021 р.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу проаналізувало підсумки чергового, 21-го туру української Першої ліги сезону-2020/2021. Кращим наставником ігрового дня визнано випускника кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Руслана Мостового, який очолює «Прикарпаття».

Детальніше »

Клод Юнес – чемпіон України з фехтування на рапірах

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат України-2021 

13 квітня 2021 р.

У Львові напередодні було розіграно перший комплект медалей чемпіонату України з фехтування 2021 року. Золоту нагороду в особистому турнірі майстрів фехтування на рапірах серед чоловіків здобув випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Клод Юнес. А вже сьогодні, 13-го квітня, на чемпіонаті України відбудуться командні змагання серед чоловіків.

Детальніше »

«Рух» Івана Федика обіграв «Минай» і піднявся з дна турнірної таблиці УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

12 квітня 2021 р.

Вихідними, відбулися поєдинки чергового, 21-го туру ювілейного, 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону. Марина Кирик – друга

ТРИАТЛОН. Чемпіонат України-2021 

12 квітня 2021 р.

Напередодні, 11-го квітня, у Львові завершився відкритий чемпіонат України з триатлону 2021 року. У змаганнях жінок головними дійовими особами були дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Софія Прийма завоювала золоту медаль, а Марина Кирик – срібну. Звітний чемпіонат України в місті Лева відбувся за незвичним регламентом. Чемпіонів та призерів визначали упродовж трьох днів у форматі триборства. З 9-го по 11-е квітня тривали змагання в окремих видах – плавання на 300 м, велоперегони на 8 км і біг на 2 км. Саме Софію фахівці до старту називали головним претендентом на «золото».

Детальніше »

Команда Руслана Мостового здобула першу перемогу в Першій лізі у 2021 році (Відео)

ФУТБОЛ. Перша ліга-20/21 

12 квітня 2021 р.

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники ЛДУФК, а в «Агробізнесі», «Вересі» та «Прикарпатті» головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, минулої суботи, 10-го квітня, було зіграно матчі 21-го туру.

Детальніше »

Старт «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» (Відео)

TUTORIAL 

11 квітня 2021 р.

В рамках запланованих заходів «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у четвер, 8-го квітня, відбувся перший онлайн майстер-клас, організований кафедрою теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Своїм практичним досвідом поділився консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, вчитель фізичної культури вищої категорії ліцею №70 м. Львова Батяла Віктор Іванович.

Детальніше »

ІІІ Міжнародна наукова конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування»

10 квітня 2021 р.

Шановні друзі! Ми радо повідомляємо, що довгоочікувана ІІІ Міжнародна науково-практична конференція, приурочена до 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури та сфері обслуговування» успішно відбулась!

Детальніше »

Вітання з 75-літтям Никитенку Анатолію Олексійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

10 квітня 2021 р.

Сьогодні, 10-го квітня, свій 75-літній Ювілей відзначає доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, автор/співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, легенда вітчизняного боксу та просто прекрасна й без найменшого перебільшення Людина з великої літери – Никитенко Анатолій Олексійович, який близько півстоліття (!!!) працює в нашому виші.

Детальніше »

Найближчими вихідними буде зіграно матчі 21-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-20/21 

9 квітня 2021 р.

10-11 квітня буде зіграно поєдинки 21-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

ЛДУФК долучився до ІІ чемпіонату районів Львова з кібершахів

КІБЕРШАХИ 

9 квітня 2021 р.

З ініціативи управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова відбувся чемпіонат районів Львова. Турнір став рекордним за кількістю учасників порівняно з Кубком Львова з кібершахів та першим чемпіонатом районів Львова з кібершахів.

Детальніше »

Ростислав Грибовський і Василь Купчак – дворазові чемпіони України з стрільби стендової

СТРІЛЬБА СТЕНДОВА. Чемпіонат України-2021 

9 квітня 2021 р.

В Одесі завершився чемпіонат України 2021 року зі стрільби стендової. У складі збірної Львівської області змагалися 11 спортсменів. Серед них і двоє представників нашого Університету – старший викладач, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ростислав Грибовський та випускник Василь Купчак.

Детальніше »

На чемпіонаті України з пауерліфтингу студенти ЛДУФК завоювали шість медалей

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат України-2021 

9 квітня 2021 р.

На чемпіонаті України-2021 з пауерліфтингу у вправах класичного жиму лежачи та жиму лежачи, що розпочався 3-го квітня, а завершується сьогодні, 9-го квітня, у місті Хмельницький, збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вкотре продемонструвала чудові результати. У нашій команді змагалися дев’ять студентів – шестеро з них повертаються додому з медалями. Зокрема, феноменальні результати продемонстрували наші чарівні дівчата.

Детальніше »

Троє лучників ЛДУФК стартують на другому етапі Гран-Прі Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Гран-Прі Європи 

8 квітня 2021 р.

В Антальї сьогодні, 8-го квітня, стартує другий етап цьогорічного Гран-Прі Європи зі стрільби з лука, який завершиться фінальними дуелями у неділю, 11-го квітня.

Детальніше »

Назарій-Зеновій Войтович допоміг збірній обіграти Данію у грі відбору на Євро-2022

ФУТЗАЛ. Євро-2022 

8 квітня 2021 р.

Збірна України з футзалу провела четвертий поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому перемогла команду Данії. До звитяги долучився й випускник ЛДУФК Назарій-Зеновій Войтович, який на клубному рівні захищає ворота «Енергії».

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ