Христина Філевич зіграє за збірну України у стартових матчах відбору на Євробаскет-2021

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2021 

13 листопада 2019 р.

Національна жіноча збірна України з баскетболу на цьому тижні зіграє два стартові матчі відбірного турніру на чемпіонат Європи 2021. Головний тренер «синьо-жовтих» Срджана Радуловіча до складу команди запросила й випускницю ЛДУФК Христину Філевич (на фото – №7).

Детальніше »

У світ вийшла книжка Олени Падовської «50 років Народному ансамблю пісні і танцю «Лемковина»

13 листопада 2019 р.

Видавництво «Растр-7» опублікувало дослідження кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Олени Падовської про історію самобутнього хорового колективу «Лемковина». Народний ансамбль пісні і танцю «Лемковина» відзначає свій 50-ти річний ювілей. Книга, видана на тлі документальних свідчень, архівних матеріалів, публікацій у пресі та спогадів учасників, розгортає досі незнану для широкого загалу сторінку національної культури.

Детальніше »

Анна Петрик зіграла у стартовому складі збірної України в переможній грі з Туреччиною

ФУТБОЛ 

12 листопада 2019 р.

Національна жіноча футбольна збірна України з футболу у спарингу обіграла з рахунком 4:0 команду Туреччини. У старті «синьо-жовтих» на поле стадіону «Менемен» вийшла й студентка ЛДУФК Анна Петрик (на фото – п'ята зліва).

Детальніше »

«Міс ЛДУФК – 2019» Анастасія Кузьменко: «Мрію створити в Україні свій реабілітаційний центр» (Фото)

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю 

11 листопада 2019 р.

Вона красива, цікава, харизматична. Навчається на I курсі факультету фізичної терапії та ерготерапії. Минулого тижня виборола титул «Міс ЛДУФК – 2019». Спеціально для вас дізналися про деякі таємниці конкурсу краси від коронованої Анастасії Кузьменко.

– Народний танець – для мене все, бо йому присвячую практично більшу частину свого життя. Займаюся танцями вже тринадцять років з чотирирічного віку...

Детальніше »

Красуні ЛДУФК: найчарівніші та найзагадковіші (Фото)

10 листопада 2019 р.

У середу, 6-го листопада, в клубі Picasso вісім чарівних студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського змагалися за титул «Міс ЛДУФК – 2019».

Детальніше »

Жіноча команда ЛДУФК – бронзовий призер Кубка України ВФАС з футболу

ФУТБОЛ 

9 листопада 2019 р.

Упродовж п’яти днів, з 3-го по 7-е листопада, у Львові, на стадіоні «Сокіл» вісім команд змагалися за звання володаря Кубка України-2019 з футболу серед жіночих студентських команд Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.

Детальніше »

Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко пройшли стажування у Жешувському університеті (Фото)

8 листопада 2019 р.

Викладачі кафедри Фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК з робочим візитом відвідали Інститут наук фізичної культури Жешувського університету. З 21-го по 25-е жовтня 2019 року доценти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств, кандидати наук з фізичного виховання і спорту Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко пройшли науково-педагогічне стажування у рамках міжнародної програми академічної мобільності Erasmus+.

Детальніше »

Сніжана-Софія Пакліковська і Олександр Галкін – чемпіони України з кульової стрільби

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА. Чемпіонат України-2019 

8 листопада 2019 р.

У Львові, у приміщенні стрілецького комплексу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився Відкритий ЧУ-2019 з пневматичної зброї, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Кукси А. П. Успішними звітні змагання стали для двох представників ЛДУФК – студентки III курсу факультету фізичної культури і спорту Сніжани-Софії Пакліковської та випускника Олександра Галкіна.

Детальніше »

ЛДУФК як суб’єкт видавничого процесу

8 листопада 2019 р.

День української писемності та мови наш Університет відзначає із новим Свідоцтвом про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції згідно з вимогами статті 16 Закону України «Про видавничу справу» у зв’язку із зміною найменування суб’єкта видавничої справи. Видавничу діяльність ЛДУФК (створення, виготовлення та розповсюдження видавничої продукції – навчальної, методичної, наукової та довідкової літератури для вищої школи) здійснює спеціалізований структурний підрозділ – редакційно-видавничий відділ.

Детальніше »

Іван Желізко та Максим Гірний у складі збірної U-19 готуються до кваліфікації Євро-2020

ФУТБОЛ. Євро-2020 

7 листопада 2019 р.

Юніорська збірна України U-19 з футболу завтра розпочне збір перед кваліфікаційним турніром першості Європи 2020 року. Головний тренер «синьо-жовтих» Олег Кузнецов назвав склад для підготовки та участі у кваліфікаційному раунді континентального форуму.

Детальніше »

БК «Львів» здобув дебютну перемогу в сезоні

БАСКЕТБОЛ. Перша ліга-19/20 

7 листопада 2019 р.

БК «Львів», у складі якого грає низка студентів та випускників ЛДУФК, а очолює команду головний тренер Леонід Дербаба, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, чергові матчі чемпіонату України сезону-2019/2020 серед клубів Першої ліги грав на виїзді.

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться презентація Китайсько-Українського Навчального Центру

7 листопада 2019 р.

У понеділок, 2-го грудня, в актовому залі головного корпусу нашого Університету відбудеться презентація Китайсько-Українського Навчального Центру. Відділ міжнародних зв’язків ЛДУФК запрошує на захід професорсько-викладацький склад та усіх студентів. Початок – о 10:00.

Детальніше »

Анна Петрик у складі збірної України розпочала збір перед матчем з Туреччиною

ФУТБОЛ 

6 листопада 2019 р.

Розпочався навчально-тренувальний збір національної жіночої збірної України з футболу, у рамках якого відбудеться товариський поєдинок «синьо-жовтих» із командою Туреччини.

Детальніше »

Андрій Дулібський – учасник IX міжнародної наукової конференції «Сучасний футбол. Теорія і практика» в Ополє (Фото)

5 листопада 2019 р.

У місті Ополє (Польща) 25-го жовтня, відбулася IX міжнародна наукова конференція з циклу «Сучасний футбол. Теорія і практика». Темою конференції організаційний і науковий комітети обрали напрямок розвитку сучасного футболу «Проведення скаутингу, відбору і селекції та оцінка успішності навчання футболістів».

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» поїде в гості до чемпіона України

ВОЛЕЙБОЛ. Кубок України (жеребкування) 

4 листопада 2019 р.

У Києві відбулося жеребкування 2-го раунду Кубка України, куди пробилася команда Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформована в основному зі студенток нашого Університету, а головним тренером є доцент Василь Ковцун.

Детальніше »

«Галичанка» і «Карпати» обмінялися перемогами

ГАНДБОЛ. Суперліга-19/20 

4 листопада 2019 р.

Відбулися центральні матчі не лише 5-го спареного туру, а й загалом 1-го кола попереднього етапу чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги. На майданчику спорткомплексу «Юність» тамтешні «Карпати» приймали чемпіона Української Суперліги п’яти останніх сезонів львівську «Галичанку».

Детальніше »

Керівник європейської філії компанії STATS PERFORM прочитав лекцію студентам ЛДУФК (Фото)

3 листопада 2019 р.

У методичному кабінеті кафедри футболу, що знаходиться на стадіоні СКІФ нашого Університету, у вівторок, 22-го жовтня 2019 року, в рамках проведення занять з ТіМОВС та СПВ відбулася лекція на тему «Використання сучасних новітніх технологій в ігрових видах спорту».

Детальніше »

Василь Іванчук та Олександр Сулипа привели збірну України до «срібла» Євро-2019

ШАХИ. Євро-2019 

2 листопада 2019 р.

У Батумі, 2-го листопада, закінчився командний чемпіонат Європи-2019 з шахів, на якому чоловіча збірна України здобула срібний комплект медалей. Нагадаємо, «синьо-жовтих» на першій дошці очолював багаторічний лідер команди Василь Іванчук – зірковий випускник ЛДУФК...

Детальніше »

«Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України»

НАШІ ВИДАННЯ 

1 листопада 2019 р.

Вийшов друком збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України». У збірнику представлено матеріали доповідей учасників IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України», у яких висвітлено широке коло теоретичних і прикладних проблем, що охоплюють такі актуальні напрями сучасних регіональних туризмознавчих досліджень, як географія туризму тощо.

Детальніше »

Конкурс «Міс ЛДУФК – 2019»: знайомство з учасницями (Фото)

1 листопада 2019 р.

У середу 6-го листопада, о 19:00 у клубі Picasso відбудеться конкурс «Міс ЛДУФК – 2019». За цей титул змагатимуться вісім чарівних студенток нашого Університету. Тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати феєричне дійство і підтримати наших красунь! А тепер познайомимось з учасницями конкурсу.

Детальніше »

У гандбольній Суперлізі – бій лідерів: «Карпати» приймають «Галичанку»

ГАНДБОЛ. Суперліга-19/20 

31 жовтня 2019 р.

1-го та 2-го листопада відповідно, в Ужгороді відбудуться центральні та найцікавіші матчі V туру ЧУ серед команд жіночої гандбольної Суперліги. Ужгородські «Карпати» прийматимуть найзатятішого суперника – чемпіона Української Суперліги п’яти останніх сезонів львівську «Галичанку», більшість гравців якої є випускницями або студентками нашого Університету.

Детальніше »

Коуч, практичний психолог, HR консультант Галина Бордун провела відкрите заняття для студентів ЛДУФК (Фото)

31 жовтня 2019 р.

Вчора, 30-го жовтня, на відкрите заняття дисципліни «Комунікативний менеджмент» з лекцією «Твій успіх» завітала Галина Бордун – коуч, практичний психолог, HR консультант, яка має досвід роботи більше 20 років з різними групами як управлінець і тренер.

Детальніше »

Конкурс «Міс ЛДУФК – 2019»: 6-го листопада. Клуб Picasso. 19:00 (Фото)

30 жовтня 2019 р.

6-го листопада, о 19:00 у клубі Picasso відбудеться конкурс «Міс ЛДУФК – 2019». За цей титул змагатимуться вісім чарівних студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід і підтримати наших красунь! Ви побачите яскравий відеоролик про кожну з учасниць, зможете оцінити її вміння, навички та хобі, а також красиві фото з професійної фотосесії та шикарне дефіле, у якому буде відображена чіткість, стриманість і грація наших красунь.

Детальніше »

Теоретичний семінар «Від сокільсько-січового руху до Акту Злуки УНР і ЗУНР» (Фото)

30 жовтня 2019 р.

23-го жовтня, у Львівському обласному будинку відбувся черговий Теоретичний семінар до Дня захисника України для спеціалістів відділів освіти, вчителів історії, предмету «Захист Вітчизни», фізичного виховання. Захід відбувся в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти ЛДУФК та Львівського обласного будинку учителя і був приурочений 125-річчю від заснування УТ «Сокіл» і 100-річчю Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Детальніше »

БК «Львів» новий сезон розпочав домашніми матчами з БК «Хмельницький»

БАСКЕТБОЛ. Перша ліга-19/20 

29 жовтня 2019 р.

БК «Львів», у складі якого грає низка студентів та випускників нашого Університету, розпочав свої виступи у чемпіонаті України серед клубів Першої ліги. Стартували львів’яни двома домашніми матчами проти БК «Хмельницький», які відбулися на паркеті Обласної ДЮСШ.

Детальніше »

Діана Шостак – бронзовий призер молодіжного ЧС-2019 з карате

КАРАТЕ. Чемпіонат світу-2019 

29 жовтня 2019 р.

Упродовж шести днів, з 23-го по 27-е жовтня у Сантьяго тривали баталії ХІ чемпіонату світу з карате серед кадетів, юніорів і молоді. Збірна України зі столиці Чилі повернулася з чотирма бронзовими нагородами. Одну з них виборола студентка першого курсу спеціалізації карате кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Діана Шостак.

Детальніше »

Навчально-методичний посібник «Методи досліджень особистості та колективу»

НАШІ ВИДАННЯ 

29 жовтня 2019 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Методи досліджень особистості та колективу». Автор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та кіенезіології ЛДУФК Оксана Степанівна Ільків. Подано методики для виявлення рівня вихованості молоді: спостереження, бесіди, анкетування, тестування, опитування. Рекомендовано студентам вишів спортивно-фізкультурного профілю, педагогічних установ, кураторам академічних груп, а також студентам для педагогічної практики та професійного...

Детальніше »

Володимир і Богдан Гоза – призери молодіжного Євро з важкої атлетики

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

28 жовтня 2019 р.

У Бухаресті завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів і молоді. Честь збірної України успішно відстояли троє студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського: Володимир і Богдан Гоза та Анатолій Горідько. А виступ братів Гозів взагалі можна назвати тріумфальним! Отож, вітаємо спортсменів, тренерів та увесь колектив кафедри Атлетичних видів спорту із цими досягненнями!

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» успішно подолала перший етап Кубка України з волейболу

ВОЛЕЙБОЛ. Кубок України-19/20 

28 жовтня 2019 р.

Жіноча команда Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформована в основному зі студенток ЛДУФК, після невдалого старту у чемпіонаті країни сповна реабілітувалася у матчах 1-го етапу Кубка України – три перемоги у трьох поєдинках.

Детальніше »

Василь Іванчук та його партнери по збірній України – серед лідерів Євро-2019 в Батумі

ШАХИ. Євро-2019 

28 жовтня 2019 р.

У Батумі тривають чорно-білі баталії командного ЧЄ-2019 з шахів. За нагороди континентального форуму ведуть боротьбу 40 чоловічих та 32 жіночі збірні. Чоловічу збірну України на першій дошці очолює багаторічний лідер команди Василь Іванчук – зірковий випускник ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Сова – учасник наукової конференції «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХ ст.» (Фото)

28 жовтня 2019 р.

11 жовтня у Львівській обласній раді з нагоди 90-річчя створення Організації українських націоналістів відбулася наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХ ст.». Участь у цьому заході як член оргкомітету, відповідальний секретар, доповідач на пленарному засіданні, співголова секції 3 «Постать в українському визвольному русі» (мала сесійна зала) взяв кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Сова.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з Миколою Княжицьким

28 жовтня 2019 р.

Минулого тижня Народний депутат України, журналіст Микола Княжицький завітав у ЛДУФК. Микола Леонідович говорив зі студентами про історію України та її культуру, геополітичне значення нашої держави і виклики сьогодення.

Детальніше »

Налагодження контактів з санаторієм у чеському Клімковіце

27 жовтня 2019 р.

У четвер, 24-го жовтня, відбулася зустріч студентів-магістрантів кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з головним фізичним терапевтом санаторію у Клімковіце (Чеська республіка) Романою Голановою. Пані Голанова ознайомила присутніх із загальними підходами до проведення лікування та фізичної терапії у санаторії, методиками, які застосовують фізичні терапевти під час роботи з пацієнтами різних нозологій. Окрім того, були обговорені можливості проходження студентами нашого Університету клінічних практик на базі санаторію у Клімковіце.

Детальніше »

«Сучасна славістика в Україні та Європі» (Фото)

26 жовтня 2019 р.

В Ужгородському національному університеті відбулася Міжнародна наукова конференція «Сучасна славістика в Україні та Європі», приурочена 25-літтю відкриття словацького відділення та 5-й річниці чеського відділення філологічного факультету вишу. У форумі взяла участь керівник редакційно-видавничого відділу ЛДУФК Оксана Борис.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Дарія Брик – призерка Кубка України з тхеквондо

ТХЕКВОНДО. Кубок України-2019 

25 жовтня 2019 р.

В Івано-Франківську завершився відкритий Кубок України-2019 з тхеквондо, який зібрав близько 350 учасників з усіх регіонів країни та гостей із сусідньої Молдови. Студентка II курсу факультету педагогічної освіти ЛДУФК, 17-річна Дарія Брик (тренер – Віктор Балагур) виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 46 кг. Поразка з рахунком 2:6 у загалом рівному бою залишила спортсменку із бронзовою нагородою, а суперниці додала психологічних сил і вона на куражі виграла й фінал.

Детальніше »

Василь Іванчук очолить збірну України на Євро-2019 в Батумі

ШАХИ. Євро-2019 

24 жовтня 2019 р.

Сьогодні у Батумі на старт виходять 40 чоловічих та 32 жіночі команди, які зіграють на Євро-2019 з шахів. Чоловічу збірну України очолить багаторічний лідер команди Василь Іванчук – зірковий випускник ЛДУФК, а головним тренером «синьо-жовтих» є Олександр Сулипа, який вищу освіту здобув також у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – учасники Lviv Fitness Weekend (Фото)

24 жовтня 2019 р.

Lviv Fitness Weekend – це наймасштабніша фітнес-конвенція на західній Україні, яка вже вп’яте проводиться у Львові. Цьогоріч ця подія відбулася 19-20 жовтня на стадіоні «Арена Львів». У зв’язку із ювілейною датою організатори проекту Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов значно розширили програму...

Детальніше »

День Прослави Праведного Митрополита Андрея та 30-річчя виходу з підпілля УГКЦ

24 жовтня 2019 р.

1-го листопада виповниться 75 років з Дня відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея. Також цього року виповнюється 30 років виходу з підпілля Української греко-католицької церкви. Саме на відзначення цих двох подій у Львові в період з 16-го жовтня по 29-е листопада 2019 року проводиться ціла низка заходів.

Детальніше »

Ювілей святкує Лідія Лясковська!

24 жовтня 2019 р.

Сьогодні, 24-го жовтня, ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії нашого Університету – Лідія Романівна Лясковська! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу сердечно вітає Вас та щиро бажає щастя, здоров’я, натхнення, приємних миттєвостей, які спонукатимуть до нових звершень! Лідіє Романівно! Бажаємо Вам, щоб кожний день приносив тільки радість і позитивні враження. Сьогодні ювілейну стоптано стежину, але попереду – безмежжя доріг, багато подій поруч із рідними, друзями, колегами.

Детальніше »

Футболісти ЛДУФК – срібні призери Універсіади Львівщини-2019

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2019 

23 жовтня 2019 р.

Завершився футбольний турнір в рамках Універсіади Львівщини-2019 серед чоловічих команд. За його підсумками команда ЛДУФК, зазнавши гостьової поразки у заключний ігровий день від збірної ЛНАУ.

Детальніше »

Ольга Бас та Катерина Тимрук-Скоропад – учасники симпозіуму у Кошице

22 жовтня 2019 р.

Доценти кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, кандидати наук Ольга Бас та Катерина Тимрук-Скоропад були учасниками міжнародної конференції – ІІ Інтернаціонального симпозіуму «Науки про здоров’я» та Інтернаціональної конференції з фізичної терапії та реабілітації.

Детальніше »

Лекція провідного фахівця компанії Stats Perform

21 жовтня 2019 р.

22-го жовтня о 10:30, в на стадіоні СКІФ ЛДУФК (Львів, вул. Черемшини, 17), в рамках проведення занять з ТіМОВС та СПВ відбудеться лекція на тему «Використання сучасних новітніх технологій в ігрових видах спорту».

Детальніше »

«Галичанка» припинила виступи у Кубку Європейської гандбольної федерації

ГАНДБОЛ. Кубок ЄГФ-19/20 

21 жовтня 2019 р.

Після поразки у виїзному матчі від румунського клубу «Магура» (23:31) гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких є випускницями чи студентками нашого Університету, налаштовувалися відіграти вісім м’ячів у матчі-відповіді й подолати другий раунд кваліфікаціх Кубка ЄГФ. Але не вдалося...

Детальніше »

Студенти ЛДУФК підкорили гору Пікуй (Фото)

ТУРИЗМ 

21 жовтня 2019 р.

У четвер, 17-го жовтня 2019 року, до Дня Захисника України студентами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулось сходження на гору Пікуй (1408 метрів) у рамках навчальної дисципліни «Туристичні ресурси України».

Детальніше »

Андрій Вовканич – учасник Конгресу з науки в спорті у Батумі (Фото)

21 жовтня 2019 р.

У Батумі відбувся III Міжнародний академічний науково-дослідний конгрес зі спорту. За дорученням ректора ЛДУФК та на запрошення організаторів взяв участь проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків професор Андрій Вовканич.

Детальніше »

ХХVІ пробіг «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА до НОКУ!» (Фото)

21 жовтня 2019 р.

16-го жовтня 2019 р. на території парку ім. Івана Франка відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг, який організовував наш Університет спільно з відділенням НОК України у Львівській обл. та спортивним клубом ЛДУФК «СКІФ».

Детальніше »

Віктор Гладкий – чемпіон Європи-2019 з жиму лежачи

ПАУЕРЛІФТИНГ 

21 жовтня 2019 р.

З 16-го по 19-е жовтня в фінському місті Тампере відбувся чемпіонат Європи-2019 з жиму лежачи, на якому Львівщину представив магістрант факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Гладкий. Вітаємо спортсмена та його тренера – Розторгуй Марію із золотом чемпіонату Європи-2019 та бажаємо успіхів на подальших змаганнях!

Детальніше »

Всеукраїнський семінар шкіл олімпійської освіти у Львові (Фото)

18 жовтня 2019 р.

10-11-го жовтня 2019 р., уперше на Львівщині за підтримки НОК України та відділення НОК України у Львівській області відбулася нарада Олімпійської Академії України з директорами та представниками шкіл національної мережі закладів олімпійської освіти, у якій взяли участь майже 200 представників з різних областей України.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського (Фото)

17 жовтня 2019 р.

Студенти I курсу групи 12-ГРС факультету туризму ЛДУФК разом з доцентом кафедри олімпійської освіти Андрієм Совою, в рамках дисципліни «Історія української культури», відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові.

Детальніше »

Футболісти ЛДУФК у гольовій перестрілці обіграли Дрогобицький педуніверситет

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-19/20 

16 жовтня 2019 р.

Збірна ЛДУФК у вівторок, 15-го жовтня, зіграла свій четвертий поєдинок в рамках футбольного турніру Універсіади Львівщини 2019 року серед чоловічих команд. Суперником нашої команди у матчі, що відбувся на полі стадіону «Арена Скіф», була збірна Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» стартували у Вищій лізі

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга – 19/20 

15 жовтня 2019 р.

Минулих вихідних у спорткомплексі Львівського Технологічного коледжу НЛТУ України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток нашого Університету, зіграла стартові матчі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги. На жаль, підопічні Василя Ковцуна зазнали двох поразок – від «Южанки-ЧНУ-ДЮСШ №5-ВУФК» (Миколаїв) – 0:3 (23:25, 21:25, 18:25) і «Орбіти-Спортінтернат» (Запоріжжя) – 0:3 (21:25, 23:25, 15:25).

Детальніше »

Ярослав Давидчук – чемпіон світу з боротьби самбо серед молоді!

САМБО. Чемпіонат світу-2019 

15 жовтня 2019 р.

З 11-го по 14-е жовтня у спортивно-оздоровчому комплексі «Жар» столиці Узбекистану місті Ташкент тривали баталії молодіжного чемпіонату світу зі спортивного та бойового самбо 2019 року. У планетарному форумі взяло участь понад 300 спортсменів з 42 країн світу. У ваговій категорії до 90 кг золоту нагороду виборов студент III курсу факультету фізичної культури та спорту ЛДУФК Ярослав Давидчук.

Детальніше »

Олена Бойко в Катарі грає за збірну України на Всесвітніх пляжних іграх-2019

БАСКЕТБОЛ 3х3. Всесвітні пляжні ігри-2019 

15 жовтня 2019 р.

Минулої суботи у Досі стартували Перші Всесвітні пляжні ігри – 2019. До програми змагань серед 16-ти видів спорту увійшов і баскетбол 3х3. Україну представляють як чоловіча, так і жіноча збірні. У складі останньої спортивну честь синьо-жовтого прапора на світовому форумі у Досі захищає й магістрантка ЛДУФК Олена Бойко.

Детальніше »

Збірна ЛДУФК з футболу зіграє проти ДПУ ім. Івана Франка гру четвертого туру Універсіади Львівщини-19/20

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-19/20 

14 жовтня 2019 р.

У вівторок, 15-го жовтня, футбольна збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проведе свій черговий поєдинок Універсіади Львівщини – 2019/2020 серед чоловічих команд. У матчі четвертого туру суперником нашої команди буде один з головних претендентів на місце у призовій трійці – збірна Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка. Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі на полі стадіону «Арена Скіф» пролунає о 15:00.

Детальніше »

Вітання із святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і Днем українського козацтва!

14 жовтня 2019 р.

Щиросердечні привітання колективу ЛДУФК з нагоди трьох свят, які в Україні відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України й Дня українського козацтва. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються від покоління до покоління.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ