Мінспорту оголосило початок прийому заявок кандидатів у молодіжні делегати до ООН

Міністерство молоді та спорту України на своєму офіційному сайті повідомляє про початок прийому заявок кандидатів у молодіжні делегати від України до Організації об’єднаних націй (ООН). Організатори запрошують взяти участь у конкурсі й студентів, магістрантів, аспірантів та молодих викладачів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

«Відкрито прийом заявок кандидатів для участі у відборі Молодіжних делегатів України до ООН! Надсилай свою заявку і можливо саме ти представиш державу на Генасамблеї в Нью-Йорку», – йдеться у повідомленні.

МОЛОДІЖНІ ДЕЛЕГАТИ УКРАЇНИ В ООНЦЕ:

• Річна програма із представлення позиції української молоді у світі й поширення Цілей сталого розвитку

• Досвід представлення держави в ООН та можливість вчитися в українських дипломатів

• Нетворкінг із найактивнішою молоддю світу

• Розвиток у сферах публічної дипломатії, проєктного менеджменту, комунікацій і аналітики

ВИМОГИ ДО АПЛІКАНТІВ:

• Громадянство України

• Вік 20–27 років

• Високий рівень володіння англійською мовою

• Досвід у молодіжній сфері

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ, НЕОБХІДНО:

Заповнити онлайн форму

Завантажити й заповнити аплікаційну заявку (виконавши завдання в ній)

• Підготувати CV на 1 сторінку

• Об’єднати заявку та CV в один PDF документ, назвати його у форматі «LastName_FirstName UN Youth Delegate Application 2020» та надіслати на ua.youthdelegate.un@gmail.com

Якщо ти хочеш представляти українську молодь на міжнародному рівні у 2020/2021 роках – встигни заповнити та надіслати анкету до 12-го червня. Мова заповнення онлайн-форми, аплікаційної заявки та CV – англійська.

Програма реалізовується Фондом родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Активну організаційну підтримку програмі надає українська громада у Нью-Йорку, особливо громадська організація Razom for Ukraine.

Посилання на сторінку – https://www.facebook.com/ua.youthdelegate/

Офіційний сайт програми – uayouthdelegate.com