Олена Підгрушна та Юлія Джима тренуватимуться в одного тренера

Лідери жіночої збірної України з біатлону – олімпійські чемпіонки Сочі-2014 Олена Підгрушна та Юлія Джима, аспірантка і магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відповідно, до нового сезону-2020/2021 готуватимуться під керівництвом одного тренера, словенського фахівця Уроша Велепца.

Став відомим склад збірної України з біатлону на наступний сезон-2020/2021. Нагадаємо, тепер у обох національних команд, жіночої та чоловічої, буде один головний тренер – словацький фахівець Юрай Санітра, який у квітні 2016 року очолив чоловічу команду, а нещодавно був призначений й очільником жіночої.

Як повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, помічниками Юрая Санітри в чоловічій збірній працюватимуть Олексій Кравченко і Роман Прима, в жіночій команді його асистентами стануть Ігор Ященко і Олександр Біланенко. Також стало відомо, що чоловічу збірну України -Б- очолить Микола Зоц, а з жінками у другій команді працюватиме Ілля Лопухов.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ
ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО СЕЗОНУ-2020/2021:

ЧОЛОВІЧА КОМАНДА -А-
Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко,
Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк;

ЖІНОЧА КОМАНДА -А-
Валя Семеренко, Віта Семеренко, Дар’я Блашко,
Юлія Журавок, Катерина Бех;

ЧОЛОВІЧА КОМАНДА -B-
Андрій Доценко, Артем Тищенко, Віталій Труш,
Руслан Бригадир, Роман Боровик;

ЖІНОЧА КОМАНДА -B-
Надія Бєлкіна, Ольга Абрамова, Анна Кривонос,
Яна Бондар, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко.

Також з жіночою командою -Б- буде тренуватися Ірина Варвинець, яка повертається у збірну після народження дитини.

Відзначимо, що Анастасія Меркушина не увійшла ні до складу -А-, ні до складу -Б- жіночої збірної України. Вона, разом з молодшою сестрою Олександрою, буде працювати з чоловічої збірної -Б- під керівництвом свого батька.

А головним сюрпризом стала відсутність у складі Олени Підгрушної. Капітан національної жіночої збірної вирішила разом з Юлією Джимою працювати під керівництвом екс-тренера жіночої збірної, словенського фахівця Уроша Велепца.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ