Вітання з ювілеєм Ользі Кулиніч!

Сьогодні, 2-го травня, свій ювілей відзначає найпрекрасніша, завжди молода та красива, добра, чуйна і просто дивовижна людина – Кулиніч Ольга Дмитрівна – бухгалтер студентської їдальні ЛДУФК.

Шановна Ольго Дмитрівно, з цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну працю. Нехай це свято принесе у Ваше життя найважливіші в світі коштовності: здоров’я, сімейне благополуччя, щастя, любов, життєві сили, гармонію, затишок та радість на багато-багато років!

Від усієї душі бажаємо Вам щоденного прекрасного настрою і чудового самопочуття, добрих ідей і великих успіхів, досягнення перемог і посмішки фортуни, безсумнівного блага і світлого щастя! Бажаємо Вам якомога частіше займатися тим, що подобається, і рідше – тим, що необхідно. Молодості Вам у душі й здоров’я в тілі, аби енергія ніколи не вичерпувалася, а удача завжди була на Вашому боці!

Нехай кращі роки вашого життя почнуться саме зараз і їх завжди буде супроводжувати щастя оберемок та безмірної любові океан. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожною миттю, цінуйте кожну зустріч і розставання!

У Вас сьогодні ювілей, а значить буде багато компліментів, подарунків та захоплюючих привітань. Ви володієте неоціненним досвідом, великою мудрістю і розумінням життя. Насолоджуйтесь цими перевагами, продовжуйте радувати друзів і рідних своїм оптимістичним настроєм! Бажаємо Вам гарного настрою на многії літа та Божої благодаті!

Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину –
Попереду багато ще доріг.

Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє
Слова подяки линуть звідусіль.

В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя,
Любов, здоров’я, щастя, дружба
Та вічна нестаріюча душа.

Смійтеся більше, та менше сумуйте,
Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
Хай думи ніколи спочину не знають,
Хай легко, мов крила, внучат пригортають,

Хай серце ще довго тріпоче у грудях.
Живіть до ста років на поміч всім людям
Здоров’я міцного, ласки від Бога а від людей добра
Зичимо Вам на многії, благії і щасливії літа!