З 12-го травня в Україні дозволять тренування команд на закритих базах

Кабінет міністрів України назвав карантинні обмеження, які можуть зняти після 11-го травня. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зокрема, повідомив, що дозволять тренування в командних видах спорту для професіональних команд на закритих базах.

Дане рішення прокоментував Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт: «Не буде обмеження груп при тренуваннях клубів. Це стосується команд, які готуватимуться до змагань. Для нас це дуже важливий перший етап. Прошу не забувати, що люди хворіють, вмирають. Нам дуже важливо, щоб всі наші спортсмени були здоровими.

Вся команда зможе вийти на тренування за умови захисту обличчя, очей – засобів індивідуального захисту. Вважаю, всім командам перед тренуваннями слід здати тести, що всі здорові.

Ми працюємо над відновленням змагань в Україні. У нас зараз є актуальним не лише футбол та інші ігрові види спорту, але і весь український спорт, який готується до ХХХІІ літньої Олімпіади, що відбудеться у 2021 році в Токіо. Стежитимемо за ситуацією в Україні, а потім вже будемо приймати подальші рішення. Думаю, перший етап буде без уболівальників, а там вже будемо відштовхуватися від ситуації в Україні».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ