Анастасія Федоришин – переможець парного турніру «Donetsk City Cup»

Студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, кандидат у майстри спорту України Анастасія Федоришин перемогла у парному розряді престижного міжнародного турніру серії ATF з тенісу «Donetsk City Cup» у Черкасах (26-30 січня).

Учасниками змагань цього року стали 64 спортсмени з Білорусі, Румунії, Польщі, Росії, Англії, Італії, Франції та США. Як розповідає директор турніру Олена Андрєєва, у зв’язку з небезпечною ситуацією на Донбасі, змагання в Донецьку скасували.

«Для організації турніру обрали Черкаси, оскільки спорт-готель «Селена» поєднує в собі і готель, і ресторани, і закриті тенісні корти високого рівня і якості», — каже Олена Андрєєва.

«Зважаючи на те, що на юнацькому турнірі заборонені грошові призи, його учасники отримають цінні рейтингові очки», — зазначив головний суддя турніру Олександр Кулик.

Щодо результатів у одиночних турнірах, то в чоловіків перемогу здобув білорус Юрій Родіонов, який у фіналі здолав росіянина Алєксєя Альошина – 6:4, 7:5. У фіналі жіночого турніру перемогу святкувала росіянка Дарья Кружкова, яка була сильнішою за свою землячку Олесю Первушину – 1:6, 6:4, 7:6. Студентка ЛДУФК Анастасія Федоришин припинила боротьбу на стадії чвертьфіналу. Інші українки Олена Плошкіна та Марина Векслер дійшли до півфіналів. Переможці збагатили свій юніорський рейтинг у світовому заліку на 50.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ