Чемпіонат Львівщини серед юніорів

Чемпіонат Львівської області серед юніорів з важкої атлетики відбувся 21 лютого в приміщенні КДЮСШ «Атлет» Динамо. Серед його учасників змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули три золоті, одну срібну і дві бронзові нагороди.

Зокрема, традиційно найсильнішими в області були наші дівчата. У ваговій категорії до 58 кг перше місце виборола студентка 3 курсу Ільницька Марія із результатом 90 кг. У цій же ваговій категорії першокурсниця факультету туризму Тетяна Цяпко посіла другу сходинку пєдесталу пошани, пересиливши суперницю на 4 кілограми у сумі двоборства. Поза конкуренцією була юна атлетка 1 курсу, багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань, майстер спорту Діана Нагорнюк у ваговій категорії 75 кг із сумою двоборства 150 кг.

Серед хлопців у ваговій категорії до 77 кг прогнозоване чемпіонство здобув першокурсник Олег Николин із сумою двоборства 250 кг, який уже минулого року виборював звання чемпіона України серед юніорів. Третім у цій ваговій категорії став студент 22 групи факультету фізичного виховання Руслан Мазур. Третій приз дістався ще одному нашому першокурснику Богданові Яціву у ваговій категорії 69 кг, набравши 180 кг у сумі двоборства.

Обласною федерацією важкої атлетики визначено склад команди, яка буде представляти Львівську область на чемпіонаті України серед юніорів з 24 по 28 березня 2015 р в Коломиї. До основного складу потрапили наші студенти майстри спорту Діана Нагорнюк, Олег Николин та Володимир Гоза.