Чемпіонат світу в Сочі

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук з перемоги стартувала на жіночому чемпіонаті світу з шахів, який розпочався 17 березня в Сочі. Призовий фонд складає 540 тисяч доларів. Змагання пройдуть за нокаут-системою. У турнірі беруть участь 64 шахістки, у тому числі екс-чемпіонки світу Алєксандра Костенюк (Росія), Анна Ушеніна (Україна) і Антуанета Стефанова (Болгарія).

Рейтинг-фаворит турніру – Хампі Конеру (Індія). Не приїхала в Сочі за сімейними обставинами найсильніша шахістка планети, триразова чемпіонка світу Хоу Іфань (Китай).

Також серед представників України змагається наша студентка Марія Музичук, яка у перших партіях зазнала невдачі. Чемпіонат світу в Сочі триватиме до 7 квітня.

За матеріалами: zik.ua