Добродійний аукціон «Олімпійська писанка-2015»

У Львові розпочався добродійний аукціон творчих робіт «Олімпійська писанка-2015», який відбувається під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Мета аукціону – збір коштів для добровольчого батальйону ОУН та членів їхніх родин.

Організатори: культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури та громадська організація «Школа Великих українців».

Партнери проекту: Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, Студентська рада Львова і GOODzyk production.

Власне творчий конкурс «Олімпійська писанка-2015» відбувається учетверте. Також 4 рочки має дівчинка, яка популяризує проект на рекламній продукції. Цікаво, що саме із періодичністю 4 роки проходять Олімпійські ігри – найбільший спортивний форум планети.

На добродійному аукціоні представлено 70 робіт, які виготовили діти із різних куточків України: Косова, Львова, Дрогобича, Городенки, Золочева та інших. Придбавши ексклюзивну творчу роботу, учасники аукціону здійснюють особливий вчинок. Авторські писанки оформлені як своєрідний сувенір. Їх цінність не лише художня, але й суспільно-значуща, яка проявляється через популяризацію мистецтва заради миру.

Придбати унікальні лоти можуть усі охочі. Щоб взяти участь у добродійному аукціоні потрібно запропонувати власну ставку на роботи, які розміщено одночасно у двох соціальних мережах «Facebook» https://www.facebook.com/groups/460462684107249/photos/ (спільнота – Творчий конкурс «Олімпійська писанка») та «ВКонтакте» http://vk.com/public54352872 (спільнота – Олімпійська писанка).

Дедлайн аукціону: 7 квітня 2015 р. о 23:59.


Іванна Литвинець, керівник проекту
культурно-мистецький відділ

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ