Фітнес-конвенція у Львові

Викладачі кафедри фітнесу і рекреації Львівського державного університету фізичної культури стали активними учасниками наймасштабнішої фітнес-конвенції у Західній Україні "Lviv Fitness Weekend – 2015". Окрім викладачів, близько 30 студентів нашого вишу надали волонтерську допомогу, чим забезпечили високий організаційний рівень її проведення.

Конвенція відбувалася на площах виставкового центру «Південний-ЕХРО» 17-18 жовтня. Місто Лева приймало її вперше. Провідні українські та європейські фітнес-презентери демонстрували найновіші тенденції у світі фітнесу та функціонального тренінгу одразу на двох сценах у режимі нон-стоп.Паралельно проходив форум фітнес-управлінців та майстер-класи із функціонального тренінгу. У різноманітних фітнес-програмах брали участь кілька сотень фітнес-інструкторів та прихильників рухової активності.Викладачі та магістранти кафедри фітнесу і рекреації ЛДУФК брали участь у фітнес-тренуваннях, вивчали найновіші тенденції, аналізували зміст популярних фітнес-технологій та запрошували учасників конвенції до навчання в магістратурі за спеціальністю «фітнес і рекреація».

Конвенція "Lviv Fitness Weekend – 2015" залишила дуже позитивні враження, надала можливість не тільки спостерігати майстерне проведення занять відомих в Європі фітнес-тренерів, а й відчути атмосферу та вплив ефективного фітнес-тренування, ознайомитися з сучасними інноваційними технологіями.

Ми сподіваємося, що Львів стане місцем традиційного проведення фітнес-конвенцій і наша співпраця з організаторами заходу триватиме й надалі.Кафедра фітнесу і рекреації.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ